موسسه مهاجرتی در ارومیه

موسسه مهاجرتی در ارومیه

در عصر جهانی شدن، اغلب افراد به دنبال دستیابی به آموزش با کیفیت و همینطور جستجوی چشم اندازهای جدید تجاری، به کشورهای دیگر سفر می کنند. مهاجرت به خارج از کشور مزیت رقابتی برای برتری در هر دو جنبه حرفه ای و شخصی شما را فراهم می کند. آیا شما هم قصد دارید به یک کشور پیشرفته مانند ایالات متحده آمریکا یا کانادا مهاجرت کنید تا رویاهای بزرگ خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ در این صورت برای غلبه بر بسیاری از موانع مهاجرت، قطعا به حجم گسترده ای از دانش حقوقی و مهاجرتی یک موسسه مهاجرتی در ارومیه نیاز خواهید داشت تا راهنمایی های لازم را برای مهاجرت به یک کشور جدید به شما ارائه نماید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

یک موسسه مهاجرتی در ارومیه به طور تخصصی به شما کمک می کند تا به کمک روش های قانونی موجود به کشور دیگری نقل مکان کنید. وکلای یک موسسه مهاجرتی خوب در ارومیه و شهرهای دیگر باید از آخرین اخبار ویزا و همینطور سیاست های مهاجرت و برنامه های مهاجرتی با خبر باشند تا بتوانند بهترین مسیر مهاجرت را به مشتریان خود نشان دهند. اما قبل از اینکه آینده مهاجرتی خود را به یک موسسه مهاجرتی در ارومیه بسپارید حتما در خصوص مجوزها، سوابق و تجربه کاری وکلای مهاجرتی آن مطمئن شوید؛ چرا که انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در ارومیه در نهایت تاثیر قابل توجهی بر وضعیت پرونده مهاجرتی شما خواهد گذاشت.

همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که فقط نمایندگان مجاز مهاجرت می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا اعتراض در خصوص روند اخذ ویزا از حق و حقوق مشتریان خود در سازمان های ذی ربط دفاع نمایند. در ادامه به شما یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در ارومیه را معرفی خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرتی در ارومیه

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

چرا باید از خدمات یک موسسه مهاجرتی در ارومیه استفاده کرد

سازمان ها و اداره های مهاجرت و شهروندی در سراسر جهان همواره به متقاضیان ویزا توصیه می کنند که از خدمات قانونی یک موسسه مهاجرتی دارای مجوز برای طی کردن مراحل اخذ ویزا و اقامت کشور مورد نظر خود اقدام نمایند. یک موسسه مهاجرتی معتبر شامل متخصصانی است که به متقاضیان اخذ انواع ویزاهای کار، تحصیلی و سرمایه گذاری کمک می کنند. اگر در حال حاضر در شهر ارومیه زندگی می کنید استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی در ارومیه به شما کمک می کند تا از مزایای زیر برخوردار شوید:

 • دریافت مشاوره تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزا

تصمیم گیری برای عزیمت به کشور دیگر، چه به طور موقت یا به طور دائم، یک انتخاب بزرگ و مهم در زندگی است. یک موسسه حرفه ای مهاجرت در ارومیه، می تواند با استفاده از تخصص خود به شما این اطمینان را بدهد که روند درخواست ویزا یا تابعیت خاک برای شما تا حد ممکن روان است.

 • بهره مند شدن از تجربه های واقعی مهاجرت

یک موسسه مهاجرتی در ارومیه از قبل با بسیاری از درخواست های ویزا و شهروندی برخورد کرده و موارد زیادی را دیده است. بنابراین  اگر پرونده پیچیده ای دارید، وکلای این موسسه می توانند از طریق تجربه های موجود، دیدگاه و مشاوره عالی به شما ارائه نمایند.

 • ساده سازی روند مهاجرت و کاهش استرس متقاضیان

مطمئناً شما می توانید اکثر فرم های مهاجرت را خودتان پر کنید، اما نگرانی در مورد کیفیت پاسخ به سوال ها و مهلت های محدود برای ارسال درخواست ویزا می تواند استرس زا باشد. یک وکیل مهاجرت می تواند این فرم ها را برای شما تکمیل کرده و در زمان مناسب ارسال نماید، ضمن اینکه در هر مرحله از روند مهاجرت نیز همراه شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات در خصوص روند اخذ ویزای کانادا و مدارک لازم برای آن می توانید روی این لینک کلیک نمایید.

همچنین درباره زندگی در خارج از کشور، تحصیل در خارج از کشور و کار در خارج از کشور بخوانید.

چگونه بهترین دفتر مهاجرتی در ارومیه را پیدا کنیم

چگونه بهترین دفتر مهاجرتی در ارومیه را پیدا کنیم

وقتی نوبت به یافتن بهترین آژانس مهاجرتی در ارومیه و شهرهای دیگر می رسد، پیدا کردن یک دفتر مهاجرتی که هم در شهر شما و هم در کشور مقصد نماینده دارد اغلب از مزایای بیشتری نسبت به آژانس های دیگر برخوردار خواهد بود. موسسه های مهاجرتی که در سطح بین المللی فعالیت دارند همچون موسسه مهاجرتی تراست؛ از دانش خاصی برای کمک به مهاجرت افراد در سراسر جهان برخوردار می باشند. از جمله مزایای مراجعه به این موسسه ها می توان به زمان پردازش سریع تر ویزا، افزایش احتمال صدور انواع ویزا و موارد دیگر اشاره کرد.

یک موسسه مهاجرتی در ارومیه که از تجربه کافی در زمینه مهاجرت برخوردار باشد و تا به این لحظه نیز پرونده های مهاجرتی مختلف را با سناریوهای مختلف به نتیجه رسانده باشد معمولا مناسب ترین گزینه برای رسیدگی به پرونده مهاجرتی شما خواهد بود. به بیان دیگر یک آژانس مهاجرتی با تجربه همچون موسسه مهاجرتی تراست، می تواند روند اخذ ویزای شما را روان تر کرده و در نتیجه شما را سریع تر به اهداف‌تان برساند.

یک موسسه مهاجرتی در ارومیه که از نمایندگان متخصص مهاجرت در کشور کانادا و سایر مقصدهای مورد نظر شما برخوردار است 100 درصد تجربه بالاتری نسبت به یک آژانس مهاجرت معمولی در شهر شما خواهد داشت. موسسه مهاجرتی تراست با برخورداری از چندین دفتر کار در نقاط مختلف کانادا به شما کمک می کند تا بروزترین اطلاعات لازم در خصوص دانشگاه ها و کارفرمایان کانادایی را بدست آورید. این شرکت علاوه بر اینکه به طور کاملا تخصصی بر روی اخذ انواع ویزای کانادا فعالیت دارد به شما برای مهاجرت به هر کجای دنیا کمک خواهد کرد.

شرکت مهاجرتی در ارومیه

بازار جهانی مهاجرت امروز مملو از کارشناسان و وکلای مهاجرت است که هر یک از آنها خود را به عنوان بهترین در حرفه خود معرفی می کنند، بنابراین تصمیم گیری در مورد یک موسسه مهاجرتی کار درست می تواند پیچیده به نظر برسد. قبل از انتخاب یک برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط خود ابتدا باید چندین فاکتور زیر را در نظر بگیرید:

 • از کجا جدیدترین اطلاعات مهاجرت را در شهر ارومیه به دست آوریم؟
 • چگونه به اطلاعات و منابع مهاجرتی درست در ارومیه دسترسی پیدا کنیم؟
 • چگونه جدیدترین روش های مهاجرت را در شهر ارومیه بشناسیم؟

برای یافتن پاسخ این سوال ها باید به یک موسسه مهاجرتی مطمئن در ارومیه مراجعه نمایید. وکلای متخصص در یک شرکت مهاجرتی در ارومیه، هر آنچه در خصوص چگونگی تحصیل، کار و مهاجرت به کشورهای خارجی باید بدانید را در اختیار شما قرار می دهند.

در واقع راه های مختلفی برای شروع درخواست شما جهت مهاجرت به کشورهای دیگر وجود دارد. شاید مهمترین مرحله فقط این نیست که بفهمید کدام گزینه مهاجرت بهترین یا بالاترین نتایج را دارد، بلکه باید بفهمید بهترین مسیر مهاجرت برای پرونده مهاجرتی خاص شما کدام است. شما می توانید با مراجعه به یک موسسه مهاجرتی مطمئن در شهر خود مشاوره های لازم را در کل مراحل مهاجرت بدست آورید.

فقط یک آژانس معتبر مهاجرتی اطلاعات کاملی را به همراه بررسی واقعی پرونده های مشتریان قبلی خود در اختیار شما قرار خواهد داد. بنابراین قبل از مراجعه یا تماس با یک موسسه مهاجرتی در ارومیه بهتر است ابتدا به وب سایت آنها مراجعه کرده و بررسی کنید که آیا اطلاعات کافی در مورد خود و خدمات‌شان ارائه داده اند یا خیر. شما می توانید در سایت و تلگرام موسسه مهاجرتی تراست اطلاعات دست اول را در خصوص تجربه پرونده های مهاجرتی این آژانس به دست آورید.

بیشتر بخوانید: کانال تلگرام مهاجرت به کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرت تحصیلی در ارومیه

اگر می خواهید بدانید چگونه می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی در شهر ارومیه اقدام کنید باید به یک موسسه مهاجرت تحصیلی در ارومیه مراجعه نمایید. اما بهترین موسسه مهاجرت تحصیلی در ارومیه کدام است؟ برای انتخاب یک آژانس معتبر مهاجرتی در شهر خود ادامه مطلب را دنبال نمایید.

درباره ویزای تحصیلی کانادا و مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا بخوانید.

چگونه برای مهاجرت تحصیلی در ارومیه اقدام کنیم

قبل از اقدام برای مهاجرت تحصیلی، اول از همه، شما باید از شرایط لازم برای تهیه درخواست ویزای تحصیلی با خبر باشید. تمکن مالی، صلاحیت زبان و برخورداری از الزامات اولیه دانشگاهی معمولا ابتدایی ترین شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی هستند. علاوه بر این هر موسسه ای نیز در هنگام درخواست ویزای تحصیلی مجموعه ای از الزامات خاص خود را دارد. بنابراین شما باید کارهای تحقیقاتی کاملی را انجام دهید تا از رد احتمالی درخواست پذیرش و ویزای خود جلوگیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با یک وکیل مهاجرت صحبت کنید. یک وکیل متخصص در امور مهاجرت معمولا بهتر شما را در روند اخذ ویزای تحصیلی راهنمایی می کند. وکیل به شما اطمینان می دهد که شرایط فعلی شما، متناسب با دوره انتخابی مورد نظرتان است.

به این ترتیب برای آگاهی از برنامه های تحصیلی دانشگاه های مطرح جهان و شرایط پذیرش هر یک از آنها، می توانید به یک موسسه مهاجرت تحصیلی در ارومیه مراجعه نمایید. موسسه مهاجرتی تراست یک شرکت خصوصی مهاجرت با تیمی متشکل از برترین متخصصان و وکلای مهاجرت است که نمایندگی متقاضیان ویزا را از سراسر جهان برعهده می گیرد. اگر به دنبال یک موسسه مهاجرت تحصیلی در ارومیه هستید خدمات ویزای تحصیلی موسسه تراست بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای شما می باشد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روند اخذ ویزای تحصیلی کانادا می توانید روی این لینک کلیک نمایید.

همچنین درباره پذیرش تحصیلی کانادا، ددلاین دانشگاه های کانادا و شرایط سنی تحصیل در کانادا بخوانید.

موسسه مهاجرت کاری در ارومیه

موسسه مهاجرت کاری در ارومیه

همه ما معمولا آرزو داریم که به یک موفقیت بزرگ در زندگی، مانند پیدا کردن یک شغل عالی با درآمد بالا دست پیدا کنیم و بسیاری از ما راه رسیدن به این موفقیت را در مهاجرت به خارج از کشور می دانیم. برای رسیدن به این آرزو انتخاب یک موسسه مهاجرت کاری در ارومیه که پرونده مهاجرتی شما را به صورت کاملا صحیح ارزیابی کند و بهترین مسیر مهاجرت کاری را برای شما ترسیم نماید بسیار مهم است.

به یاد داشته باشید مهاجرت به کشورهای پیشرفته ای همچون آمریکا یا کانادا آسان نیست؛ اما این امر به کمک یک موسسه مهاجرتی در ارومیه قطعا امکان پذیر خواهد بود. به خصوص اگر واجد شرایط اخذ ویزا باشید و بالاترین سطح خدمات حرفه ای را برای مهاجرت دریافت کنید. تیم متخصصان ما در موسسه مهاجرتی تراست تمام تلاش خود را در جهت تحقق بخشیدن به اهداف مهاجرتی مشتریان خود انجام می دهند. اگر به دنبال یک مهاجرت کاری موفق از شهر ارومیه هستید تراست به عنوان یکی از بهترین موسسه های مهاجرت کاری در ارومیه، مناسب ترین و بهینه ترین راه حل اخذ ویزای کاری را به شما نشان می دهد.

ما به وضعیت شما، خانواده و شغل‌تان در کشور مقصد برای مهاجرت اهمیت می دهیم. به همین خاطر تمام وقت و توجه خود را به نیازهای شخصی مهاجرت شما اختصاص خواهیم داد و راه حل های ویژه مهاجرت و همینطور مشاوره های عملی را برای حال و آینده شما ارائه می دهیم.

درباره ویزای کار کانادا و کانال تلگرام کار در کانادا بخوانید.

موسسه مهاجرت سرمایه گذاری در ارومیه

هر ساله هزاران نفر می خواهند برای یافتن فرصت های بهتر در زندگی به آمریکا، کانادا، انگلستان و کشورهای دیگر مهاجرت نمایند. اما بسیاری از آنها به دلیل پیچیدگی روند اخذ ویزا یا دلایل دیگر، روند مهاجرت را با موفقیت سپری نمی کنند و در اخذ ویزا با مشکل مواجه می شوند. مشاوران باتجربه مهاجرت ما در موسسه مهاجرتی تراست می توانند روند درخواست ویزای اقامت دائم کانادا را از طریق سرمایه گذاری برای شما و خانواده تان ساده کرده و با اطمینان شما را در کل مراحل راهنمایی کنند. به این ترتیب اگر به دنبال یک موسسه مهاجرت سرمایه گذاری در ارومیه هستید که با اطمینان خاطر از سرمایه خود در راه مهاجرت قانونی به کشور پیشرفته ای همچون کانادا استفاده کنید ما به شما خدمات موسسه مهاجرتی تراست را پیشنهاد می کنیم.

مهاجرت یک قدم بزرگ در زندگی است و اگر تصمیم دارید کسی در این راه به شما کمک کند ، بهتر است فقط به یک نماینده با تجربه و حرفه ای در زمینه مهاجرت مراجعه نمایید. این کار برای اطمینان از این است که تمام مراحل مهاجرت شما به صورت قانونی در حال پیگیری است تا بیشترین شانس را برای زندگی جدید در کشوری جدید داشته باشید. همچنین متاسفانه این روزها ، تعداد موسسه های مهاجرتی کلاهبردار و فرصت طلب که بدون مجوز اقدام به فعالیت در زمینه انواع مهاجرت های کاری و سرمایه گذاری می کنند زیاد شده است که تشخیص آنها از مشاوران و موسسات مهاجرتی مطمئن و شناخته شده امری حیاتی است.

درباره سرمایه گذاری در کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا بخوانید.

موسسه حقوقی مهاجرتی در ارومیه

اگر تا کنون با موانع زیادی در مسیر گرفتن ویزا مواجه شده اید، احتمالاً به این نتیجه خواهید رسید که مراجعه به یک موسسه مهاجرتی در ارومیه، یک روش منطقی برای برطرف کردن موانع موجود بر سر راه مهاجرت است. چرا که یک مشاور مهاجرت معمولا از سال ها تجربه عملی برای انواع پرونده ها و برنامه های مهاجرتی برخوردار است که به وضوح می تواند مشتریان را برای دستیابی به اهداف مختلف مهاجرت همچون تحصیل، کار و اخذ اقامت دائم کمک کند. وکلای یک موسسه مهاجرتی معتبر در ارومیه در مراحل مختلف اخذ ویزا در کنار شما خواهند بود و بصیرت حقوقی و همینطور به روزترین دانش مهاجرت را در اختیار شما قرار می دهند.

به یاد داشته باشید یک خطای کوچک یا ارسال درخواست ویزا تنها با یک روز تأخیر می تواند تمام وقت، هزینه و زحمت شما برای اخذ ویزا را هدر دهد. اما با داشتن یک مشاور معتبر مهاجرت، مانند موسسه مهاجرتی تراست به طور خودکار به مزایای زیر دسترسی خواهید داشت:

 • ارزیابی صحیح واجد شرایط بودن
 • راهنمایی در مورد هر یک از 100+ برنامه مهاجرت و ویزا
 • انتخاب یک طرح مهاجرت متناسب با نیازهای فردی شما
 • بررسی و ارسال به موقع کلیه فرم ها و اسناد درخواست ویزا
 • پشتیبانی مرحله به مرحله در روند درخواست ویزا
 • دسترسی مقرون به صرفه به خدمات حرفه ای
 • پاسخ به کلیه سوالات مهاجرتی شما در طول مراحل اخذ ویزا

تراست به عنوان بهترین موسسه حقوقی مهاجرتی در ارومیه، هنگام ارزیابی پرونده شما برای تأیید ویزا، از یک رویکرد جامع پیروی می کند. وکلای ما دیدگاهی صادقانه درباره احتمال تأیید درخواست مهاجرت شما ارائه می دهند. همین امروز در اولین فرصت با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید و روند مهاجرتی خود را با اطمینان آغاز کنید.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست

کانادا یکی از مقصد های مورد علاقه برای مهاجرت است. مردم زیادی در سراسر جهان دوست دارند برای همیشه به این کشور آرام و زیبا نقل مکان کنند. یکی از مهم ترین خدمات موسسه مهاجرتی تراست کمک به شما برای اخذ انواع ویزای کانادا و اقامت دائم این کشور است. اگر به دنبال خدمات مهاجرتی با کیفیت و با سرعت بالا با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می کنیم موسسه مهاجرتی تراست را انتخاب کنید. ما به عنوان یک سرویس رسمی و فعال در زمینه مهاجرت به کانادا و کشور های دیگر، مشتریان خود را در کل مراحل مهاجرت راهنمایی و کمک می کنیم. تمامی نمایندگی های مجاز ما در داخل و خارج از ایران از کلیه سیاست های مهاجرتی کشورهایی همچون کانادا آگاه هستند و از سوی دولت کانادا نیز مجاز هستند که از طرف متقاضی با آنها ارتباط برقرار کنند.

در سیستم کاری تراست که به عنوان یک موسسه مهاجرتی در ارومیه، اردبیل، اراک، اصفهان، اهواز و دیگر نقاط ایران فعالیت دارد؛ ابتدا کلیه داوطلبان مورد ارزیابی قرار می گیرند تا بررسی شود که آیا می توانند برای یکی از صدها برنامه مهاجرت، ویزا و جریان ها اقدام کنند یا خیر. هنگامی که تعیین شد چه گزینه هایی برای شما مناسب است، می توانید با اطمینان برنامه مهاجرت مورد نظر خود را انتخاب کرده و از متخصصان ما مشاوره دریافت کنید. ما به شما اطمینان خواهیم داد که تمام مدارک‌تان به طور دقیق تکمیل شده و به موقع ارائه خواهد شد. ما به ارائه مشاوره اخلاقی و تخصصی در رابطه با درخواست های مربوط به مهاجرت و ویزا اعتقاد داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزرسانی در مورد بهترین جریان های مهاجرتی جهان و همینطور روند درخواست ویزا، ما را در وب سایت موسسه مهاجرتی تراست و شبکه های اجتماعی همچون تلگرام دنبال کنید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

شماره موسسه مهاجرتی در ارومیه چند است؟

دفاتر اصلی مؤسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور و ریچموند کانادا واقع شده اند، با این وجود برای سهولت ارتباط با موکلان ساکن ایران دفاتری هم در تهران و سایر شهرستان ها راه اندازی شده اند. این موسسه هم اکنون در تمام حوزه ‌های تحصیلی، کاریابی و سرمایه گذاری بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد. شما می توانید از طریق شماره تلفن درج شده در وب سایت trustimm.com با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

آیا مراجعه به یک موسسه مهاجرتی برای مهاجرت به خارج از کشور الزامی است؟

اگر چه مراجعه به یک موسسه مهاجرتی به منظور طی کردن مراحل مهاجرت لزوما اجباری نیست. اما مشورت با یک وکیل متخصص و با تجربه به شما کمک می کند تا خیلی سریع تر و بدون دردسر روند اخذ ویزا و اقامت خود را طی نمایید. وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی تراست به خوبی می توانند کلیه اسناد قانونی مورد نیاز برای صدور ویزا را به عنوان نماینده شما تکمیل و تنظیم نمایند و در تمام مراحل مهاجرت به کشور مورد نظر همراه و پشتیبان شما باشند.

مزایای مراجعه به یک موسسه مهاجرتی معتبر در ارومیه چیست؟

1.پاسخ صحیح و کاملا به روز به تمامی سوالات مهاجرتی متقاضیان
2.ارزیابی دقیق و صحیح شرایط متقاضی برای مهاجرت
3.راهنمایی در مورد انواع برنامه های قانونی مهاجرت و اخذ ویزا
4.کمک به متقاضی برای پیدا کردن بهترین مسیر مهاجرت با توجه به شرایط وی
5.تکمیل دقیق فرم ها و اسناد درخواست ویزا و ارسال به موقع برای سفارت
6.پشتیبانی از روند درخواست ویزا در هر یک مراحل پیش رو
7.گرفتن حق شهروندی و یا تابعیت از کشور مورد نظر برای متقاضی

چگونه یک موسسه معتبر مهاجرتی در ارومیه پیدا کنیم؟

جستجو در اینترنت و توجه به سوابق و مجوزهای فعالیت وکلا و موسسه های مهاجرتی و همینطور بررسی نمونه پرونده های مهاجرتی موفق در یک موسسه مهاجرتی در ارومیه به شما کمک می کند تا قبل از هر گونه برنامه ریزی و سرمایه گذاری برای مهاجرت، بهترین و مناسب ترین موسسه مهاجرتی را پیدا نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.