وکیل مهاجرت در کرمانشاه

وکیل مهاجرت در کرمانشاه

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت معتبر در کرمانشاه

بسیاری از افراد مهاجرت و اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی را آرزویی دست نیافتنی می‌دانند. اما یک وکیل مهاجرت می‌تواند شما را به آرزوهایتان برساند و به شما کمک کند در کشوری که دوست دارید به زندگی خود ادامه دهید. مهاجرت، حوزه‌ای بسیار پیچیده است و اگر شخصی قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی را داشته باشد، نمی‌تواند بدون اطلاع دقیق از قوانین ریز و درشت مهاجرتی کشور مقصد در این امر موفق شود.

اینجاست که یک وکیل مهاجرتی که آشنایی کاملی با تمام قوانین مهاجرتی کشورهای جهان دارد و در حوزه حقوق بین‌الملل تحصیل کرده است می‌تواند همان شخصی باشد که برای مهاجرت به آن نیاز دارید. قابل توجه هم‌وطنان کرمانشاهی: اگر قصد مهاجرت دارید ولی نمی‌دانید که از کجا و چگونه باید این فرآیند را آغاز کنید، ما به شما توصیه می‌کنیم از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست استفاده کنید.

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای موسسه مهاجرتی تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و با خیالی آسوده می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید. وکلای مهاجرتی تراست برآورده کننده آرزوی مهاجرت شما و اعضای خانوادتان هستند.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در کرمانشاه

 • استخدام یک وکیل مهاجرت جلوی اشتباهات در پرونده شما را می‌گیرد. یکی از مراحل مهم در مهاجرت، پر کردن صحیح فرم‌ها و جمع‌آوری مدارک لازم است. در این مسیر شما باید مدارک بسیار پیچیده‌ای را جمع‌آوری کنید و نداشتن اطلاعات کافی می‌تواند باعث بروز اشتباه از سوی شما شود. اینجاست که یک وکیل مهاجرت با داشتن دانش کافی در این زمینه، جلوی هرگونه اشتباهی را می‌گیرد.
 • وکیل مهاجرت از تجربه کافی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت، داشتن تجربه کافی او نسبت به دیگران است. این یعنی کمک گرفتن از یک متخصص که تجربه به واقعیت تبدیل کردن رویای غیرممکن مهاجران را دارد. شما شخصی را استخدام خواهید کرد که پیش از شما صدها پرونده دیگر را مدیریت کرده است و از تجربیات آنها می‌تواند اکنون برای به ثمر نشاندن پرونده شما استفاده کند.
 • یک وکیل مهاجرت خوب از دانش کافی برای مانور روی قوانین و تبصره‌ها برخوردار است. فرقی نمی‌کند با چه موضوعی اعم از کاری، تحصیلی یا اسپانسرشیپ قصد مهاجرت داشته باشید، یک وکیل مهاجرت خوب می‌داند که هر نوع پرونده‌ای به چه اسناد و مدارکی نیاز دارد و با درک قوانین، شما را به هدف نهایی‌تان که اخذ اقامت دائم یک کشور است می‌رساند.
 • وکیل مهاجرت گزینه‌های مهاجرت که برای شما مناسب هستند را شرح می‌دهد. فرقی نمی‌کند در چه وضعیتی قرار داشته باشید، گزینه‌های متعددی برای شما وجود دارد. وکیل مهاجرت این گزینه‌ها را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید.
 • یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت، مربوط به بعد از انجام شدن پروسه مهاجرت شما و اخذ اقامت دائم یک کشور است. یک وکیل مهاجرت به شما در پروسه کاریابی، ارتباط با افراد و مراکز مختلف و همچنین استفاده از فرصت‌های شغلی کمک خواهد کرد تا بتوانید با پیدا کردن یک شغل، امرارمعاش کنید.

هیچ‌یک از روش‌های مهاجرت آسان نیستند و اگر کمک‌های یک فرد متخصص مانند وکیل مهاجرت در کنار شما نباشد، در بسیاری از مراحل ناامید و سرخورده خواهید شد. فرقی نمی‌کند با چه هدفی قصد مهاجرت دارید، یک وکیل مهاجرت خبره می‌تواند بهترین راهنمای شما در این پروسه پیچیده و سخت باشد.

در تراست بیشتر بخوانید: موسسه اعزام دانشجو در کرمانشاه

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد در کرمانشاه

یک موسسه یا وکیل مهاجرت که قرار است مهم‌ترین مرحله زندگی‌تان را با کمک آن به سرانجام برسانید، باید قابل‌اعتماد شما باشد. اینکه بدانید که شخصی که قصد دارد پرونده مهاجرتی شما را به جریان بیندازد چقدر قابل‌اعتماد است، اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا آن شخص نقش به سزایی درنتیجه پرونده شما دارد.

وکیلی قابل‌اعتماد است که دارای پرونده‌های موفق متعددی باشد و میزان رضایتمندی متقاضیان مهاجرت از آن بالا باشد. یک وکیل باتجربه می‌تواند در پرونده شما از تمام تجربیات گذشته خودش استفاده کند و با تمام توان برای اخذ اقامت دائم یک کشور توسط شما تلاش کند.

در این مسیر، هر مشکلی هم اگر وجود داشته باشد، یک وکیل باتجربه می‌تواند از پس آن برآید. فرقی نمی‌کند پرونده شما در کدام مرحله قرار دارد، یک وکیل قابل‌اعتماد شما را در جریان ریز جزئیات پرونده قرار خواهد داد و هر زمانی که ابهامی در ذهن شما شکل بگیرد، نسبت به آن پاسخگو است.

یکی دیگر از عواملی که در اعتماد پذیر بودن یک موسسه مهاجرتی اهمیت ویژه‌ای دارد، ثبت آن شرکت در کشور میزبان است. به طور مثال موسسه حقوقی و مهاجرت کانادایی تراست با شماره BC1268598 در استان بریتیش کلمبیا کانادا ثبت شده و دفتر اصلی آن نیز در ونکوور کانادا است که با شماره ثبت R506959 قابل پیگیری خواهد بود.

این شرکت برای رفاه حال متقاضیان ایرانی دارای یک دفتر نمایندگی رسمی در شهر تهران است و کلیه فعالیت‌های این دفتر در زمینه تحصیلی و کاریابی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. اما هم‌وطنان کرمانشاهی نیز می‌توانند از خدماتی که به صورت از راه دور توسط این موسسه مهاجرتی ارائه می‌شوند استفاده کرده و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنند.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه

فرقی نمی‌کند دارای اطلاعات کافی از مهاجرت به خارج از کشور هستید یا آنکه هیچ چیزی در این خصوص نمی‌دانید. یک موسسه مهاجرت معتبر، بهترین مرجعی است که می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. شما با بهره گیری از مشاوره‌های یک موسسه مهاجرتی می‌توانید با راهکارهای مختلف مهاجرت به کشوری که دوستش دارید آشنا شوید و در آن خصوص اطلاعات کسب کنید.

همان‌طور که نسخه یک پزشک برای دو بیمار نمی‌تواند یکسان باشد، روش مهاجرتی که برای شخص دیگری در نظر گرفته می‌شود نیز با شما یکسان نخواهد بود. وکلای کارآزموده و باتجربه موسسه مهاجرت تراست به شما کمک خواهند کرد تا بهترین روش مهاجرت اعم از تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره را انتخاب کنید و بدون دغدغه، شاهد پیشرفت پرونده مهاجرتی خود تا رسیدن به موفقیت که اخذ اقامت دائم کشور میزبان است باشید.

وکلای مهاجرتی تراست با آشنایی کامل از تازه‌ترین قوانین مهاجرتی کانادا و سایر کشورها، می‌توانند تجربیات خود از بیش از 6 هزار پرونده مهاجرت موفق را در اختیار شما بگذارند. اگر کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید، می‌توانید از طریق این لینک در وب سایت اداره مهاجرت کانادا، با آخرین قوانین مهاجرت به این کشور آشنا شوید.

البته در انتخاب یک موسسه مهاجرتی نیز باید خیلی با دقت عمل کنید. با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت از سوی هم‌وطنان، افراد زیادی با سوء استفاده از ناآگاهی مردم نسبت به قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف ادعا می‌کنند که می‌توانند به آنها در این مسیر کمک کنند؛ اما در نهایت نه تنها سرمایه و وقت آنها را هدر می‌دهند، بلکه شانس اخذ اقامت دائم در کشور مقصد را هم کمرنگ‌تر می‌کنند.

اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، موسسه مهاجرت تراست بهترین انتخاب شماست. تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلای مهاجرتی تراست و گرفتن مشاوره تخصصی از آنها می‌توانید همین الآن یک جلسه خصوصی رزرو نمایید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

خدمات وکیل مهاجرت در کرمانشاه

مهم است پیش از سپردن پرونده مهاجرتی خود به یک موسسه یا وکیل مهاجرت، از او بخواهید خدماتی که ارائه می‌کند را شرح دهد، دارای چه سوابقی در این حوزه است و تاکنون با چه پرونده‌هایی که مشابه مورد شما بوده‌اند کار کرده است.

قوانین مهاجرتی هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است و به طبع نیازمند به کارگیری روش خاص خودش برای مهاجرت است. یکی از مهم‌ترین خدماتی که موسسه مهاجرتی تراست به هم‌وطنان کرمانشاهی ارائه می‌کند، بررسی کامل پرونده و وضعیت آنها و سپس معرفی مناسب‌ترین راه‌های مهاجرت نسبت به این موارد است.

روش‌های متعددی برای مهاجرت از کشور وجود دارد. در زیر قصد داریم شما را با برخی از بهترین این روش‌ها آشنا کنیم:

وکیل مهاجرت در کرمانشاه برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت برای افرادی که تمکن مالی دارند، استفاده از طرح سرمایه گذاری در کانادا و یا در کشور مقصد است. به واسطه این طرح بسیاری از ایرانیان موفق شده‌اند برای اخذ ویزای کانادا و یا یک کشور خارجی و درنهایت کسب اقامت کانادا و یا آن کشور اقدام کنند.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

وکیل مهاجرت در کرمانشاه برای مهاجرت از طریق تحصیل

اگر می‌خواهید در بهترین دانشگاه‌های کانادا یا هر کشور دیگری به تحصیلات خود ادامه دهید و یا با تحصیل فرزندان خود در بهترین مدارس و کالج‌های کشورهای توسعه‌یافته، آینده آنها را تضمین کنید، مهاجرت از طریق تحصیل یکی از بهترین روش‌های مهاجرت برای شماست.

با کمک مشاورین گروه تراست که همگی جزو اساتید دانشگاه های کانادا بوده یا تجربه تحصیل در کانادا را دارند، مدارک موردنظر شما جمع‌آوری‌شده و مکاتبات با دانشگاه انجام می‌شود تا درنهایت به اخذ اپلای و تحصیل در بهترین دانشگاه‌های جهان دست پیدا کنید.

درباره بورسیه تحصیلی کانادا ، پذیرش تحصیلی کانادا و همچنین کار‌آموزی در کانادا بیشتر بدانید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

وکیل مهاجرت در کرمانشاه برای مهاجرت از طریق کار

آیا می‌خواهید حرفه و شغل خودتان را در کشور پیشرفته‌تر با امکاناتی بهتر ادامه دهید؟ وکلای مهاجرتی تراست با بررسی شرایط و قوانین اخذ ویزای کار کانادا یا سایر کشورها در این مسیر به شما کمک خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین اخذ ویزای کار کانادا می‌توانید به وب‌سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا در این صفحه مراجعه کنید.

درباره کار در کانادا ، قانون کار کانادا ، کار‌آموزی در کانادا ، دوره های کوآپ کانادا و همچنین کاریابی در کانادا بیشتر بدانید.

لینک های مفید مهاجرت کاری

وکیل مهاجرت در کرمانشاه برای مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ

اگر قصد دارید همراه با خانواده خود زندگی در یک کشور پیشرفته را تجربه کنید، می‌توانید با استفاده از طرح اسپانسرشیپ به مأمور سفارت کشور مقصد اثبات کنید که توانایی سرپرستی مالی افراد خانواده‌تان را دارید تا درنهایت موفق به اخذ اقامت دائم در آن کشور شوید.

درباره اسپانسرشیپ کانادا و ویزای اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بدانید.

بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه

انتخاب یک وکیل مهاجرت، مهم‌ترین بخش در فرآیند مهاجرت است. همه‌ی وکلای مهاجرتی مشابه یکدیگر نیستند و یک مهاجرت موفق و ناموفق فقط با انتخابی که از سوی شما صورت می‌گیرد، رقم می‌خورد. یک وکیل مهاجرت خوب می‌تواند در نتیجه مهاجرت شما تعیین کننده باشد. این در مورد یک وکیل مهاجرت بد هم صدق می‌کند. بنابراین مهم است که شما می‌خواهید چه وکیل مهاجرتی را به خدمت بگیرید و او قرار است چه خدماتی را به شما ارائه کند.

در این بین برخی از مؤسسات و وکلای مهاجرتی معتبر پیش از آنکه قراردادی را با شما امضا کنند، خدمات مشاوره‌ای را ارائه می‌کنند تا با عملکرد و برنامه‌های آنها بیشتر آشنا شوید. شما سپس با بررسی مشاوره‌هایی که از آنها دریافت می‌کنید می‌توانید به این جمع بندی برسید که آیا آن گروه مناسب پرونده مهاجرتی شما است یا خیر.

به عنوان مثال شما می‌توانید از خدمات مشاوره اولیه موسسه مهاجرت تراست استفاده کنید. اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت هستید، پیش از آنکه او را برای انجام امور خود استخدام کنید می‌توانید سؤالاتی را با او مطرح کنید و بر اساس آنها تصمیم گیری کنید.

 • از وکیل مهاجرت خود بپرسید چگونه و هر چند وقت یک بار با شما در تماس است. در نظر داشته باشید که پرونده‌های مهاجرتی ممکن است گاهی اوقات به طول انجامد. بنابراین باید مطمئن شوید که وکیل مهاجرتی در طول این مدت در کنار شما خواهد بود.
 • اگر یک وکیل مهاجرت عملکرد خوبی داشته باشد، پرونده‌های مهاجرتی موفقی را ثبت کرده است. معمولاً وکلا یا موسسه‌های مهاجرتی آماری از پرونده‌های موفقی که تجربه کرده‌اند را روی شبکه‌های اجتماعی یا وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارند. بنابراین، تجربه‌های موفقیت‌آمیز متعدد می‌تواند یکی دیگر از ملاک‌های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت باشد.
 • از وکیل مهاجرتی خود بپرسید که آیا پرونده شما موفق می‌شود یا شکست خواهد خورد. یک وکیل مهاجرت خوب با توجه به سال‌ها تجربه می‌تواند در همان ابتدای کار نظرش را به صورت حدودی در مورد پرونده شما بدهد.
 • مهم است بدانید دقیقاً چه شخصی قرار است نماینده مهاجرتی شما باشد. زیرا لزوماً تمام وکلایی که در یک موسسه مهاجرتی مشغول فعالیت هستند سوابق یکسانی ندارند. بنابراین از مشاوران آن موسسه بخواهید که نام وکیلی که قرار است پرونده وکالت شما را دست بگیرد به شما بگویند.
 • در مورد هزینه تمام خدماتی که توسط وکیل مهاجرت به شما ارائه می‌شود از او سؤال کنید. یک وکیل مهاجرت خوب شما را در جریان تمام هزینه‌های جاری که نیاز است از سوی شما پرداخت شود می‌گذارد.

مشاوره وکیل مهاجرت در کرمانشاه

اگر می‌خواهید آینده فرزندانتان را در کشوری پیشرفته بسازید، فعالیت حرفه‌ای خودتان را در یک کشور پر امکانات ادامه دهید و یا تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه‌های جهان به اتمام برسانید، همین حالا می‌توانید از روش‌های مختلف با موسسه مهاجرت تراست ارتباط برقرار کرده و از مشاوره متخصصین ما بهره‌مند شوید.

هرچند دفتر نمایندگی رسمی تراست در شهر تهران است، اما متقاضیان در کرمانشاه و یا سایر شهرهای ایران همین حالا می‌توانند با کارشناسان ما در تراست تماس گرفته و وقت مشاوره رزرو کنند.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

شماره وکیل مهاجرت در کرمانشاه

برای ارتباط با مشاوران تراست در حوزه مهاجرت، می‌توانید از یکی از روش‌های تماس با تراست که در وب‌سایت Trustimm.com ارائه شده استفاده کنید. شما همچنین قادر هستید با واتس اپ کانادا تراست به شماره 12502012020 تماس حاصل کنید یا از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

شما باید وکیل مهاجرتی را استخدام کنید که به آن اعتماد کاملی داشته باشید. چرا که قرار است شخصی و محرمانه‌ترین اسناد خود را در اختیار او بگذارید و هزینه‌ی خدماتی که دریافت می‌کنید را نیز به وی بپردازید. اما چرا باید به وکلای مهاجرت تراست اعتماد کرد؟

موسسه مهاجرتی تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود. شروین مدنی با سالیان سال سابقه وکالت مهاجران، دارای کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد تیم تراست مشغول فعالیت است. علاوه بر این، مشاوران تراست را نیز جمعی از اساتید دانشگاه کانادا و افراد تحصیل‌کرده در کانادا تشکیل می‌دهند که همین باعث شده مشاوره‌های بسیار مثبت و باکیفیتی را به متقاضیان ارائه کنند.

تیم تراست مفتخر است با همراه داشتن اعتماد هزاران هم‌وطن ایرانی توانسته آمار بالایی از پرونده‌های موفقیت مهاجرتی را به ثبت برساند. ثبت بیش از 6 هزار پرونده مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری حاصل نتیجه‌ی کارشناسان باتجربه گروه تراست است که صادقانه به متقاضیان مهاجرت به کانادا و سایر کشورها خدمات ارائه می‌کنند.

به کمک وکلای مهاجرت باتجربه تراست شما این فرصت را خواهید داشت که بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرتی خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای باتجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان خواهند بود.

هدف تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به متقاضیان مهاجرت از کشور و ارائه بهترین خدمات به آنها است. در همین رابطه وکلای مهاجرتی تراست تلاش می‌کنند از طریق تمامی راه‌های ارتباطی اعم از تماس تلفنی، ارسال پیام و ایمیل همواره با متقاضیان در ارتباط باشند. به همین خاطر هر سؤالی که در طول این فرآیند در ذهن شما به وجود آمد، به آسانی توسط کارشناسان تیم تراست پاسخ داده خواهد شد.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است؟

استخدام یک وکیل مهاجرت لزوماً واجب نیست، اما وقتی از تجربیات یک متخصص در حوزه مهاجرت استفاده کنید، شانس اخذ اقامت دائم یک کشور از سوی شما بسیار افزایش پیدا می‌کند.

داشتن یک وکیل مهاجرت چه مزیت هایی دارد؟

داشتن یک وکیل مهاجرت مزیت‌های فراوانی برای شما به همراه دارد. یک وکیل مهاجرت جلوی هرگونه اشتباه در پرونده شما که منجر به دور شدن از آرزوی شما یعنی اخذ اقامت دائم یک کشور است را می‌گیرد. وکیل مهاجرت می‌تواند گزینه‌های مختلف مهاجرت را برای شما شرح داده و در انتخاب بهترین راه کمک حالتان باشد. یک وکیل مهاجرت پیگیر امور شما است و حتی بعد از اخذ اقامت دائم کشور میزبان، به شما در پیدا کردن یک شغل قانونی و کسب درآمد کمک خواهد کرد.

شماره وکیل مهاجرت در کرمانشاه را چگونه به دست بیاوریم؟

به لطف روش‌های ارتباطی موسسه مهاجرت تراست، برقرار کردن ارتباط با مشاوران و متخصصان حوزه مهاجرت بسیار آسان شده است. کافی است از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید یا با کلیک روی این لینک فرم ارزیابی گروه تراست را پر کنید و منتظر تماس از طرف وکلای مهاجرتی تراست باشید.

دیدگاهتان را بنویسید