موسسه مهاجرتی در سمنان

موسسه مهاجرتی در سمنان

برای بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست در دفاتر ایران و کانادا، نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی یا اینترنتی مشاوره مهاجرتی دریافت نمایید.

معتبرترین موسسه مهاجرتی در سمنان

اگر ساکن شهر سمنان هستید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

مؤسسه مهاجرتی تراست (Trust Way Immigration Services) شرکتی کانادایی است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره Incorporation Number: BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است. گستره فعالیت‌های تراست شامل تمام انواع خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا می‌شود.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

ویژگی‌ های وکیل موسسه مهاجرتی در سمنان

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

5. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

مشاور موسسه مهاجرتی در سمنان

کسی است که در تمام مراحل دریافت ویزای کانادا به شما کمک و مشاوره می‌دهد. این مشاور کاملاً آموزش دیده و در مورد شرایط درخواست ویزا آگاهی کامل دارد و بنابراین شما با سهولت، روند درخواست ویزا را طی می‌‌کنید. البته هزینه‌های مشاوره از شما دریافت می‌شود و بسته به خدمات و میزان مشارکت مشاور در روند مهاجرت، ممکن است هزینه‌ها متفاوت باشد.

مؤسسه مهاجرتی تراست همان گونه که از نامش پیداست موسسه‌ای است با وکلا و مشاوران مجرب و مورد اعتماد که تا پایان راه همراه شما هستند و بهترین مسیر مهاجرتی را با توجه به شرایط شما طراحی می‌کنند.

خب شما تصمیم گرفتید که به کانادا مهاجرت کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای ویزای خود اقدام کنید. 2 راه پیش رو دارید!

 1. می‌توانید خودتان درخواست مهاجرت را ثبت کنید که این مسیر می‌تواند پر دردسر و زمانبر باشد.
 2. می‌توانید به موسسه مهاجرتی تراست بیایید تا موکلان و مشاوران خبره ما، شما را در این مسیر همراهی و راهنمایی کنند.

درباره وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا و وکیل مهاجرت و موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

مزایای استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی در سمنان

1- مشاوران و موکلان موسسه مهاجرتی در سمنان در آماده‌سازی مدارک و نحوه درخواست ویزا شما را راهنمایی می‌کنند.

بسیار مهم است که مدارک شما برای فرآیندهای تهیه ویزا به مقصد مورد نظرتان به درستی ثبت شود. مراحل آماده‌سازی مدارک معمولاً گسترده و پیچیده است و بدون کمک متخصص در این زمینه، ممکن است مرتکب اشتباهاتی شوید که می‌تواند بر کل برنامه مهاجرت شما تأثیر منفی بگذارد.

مشاوران مجرب مهاجرتی تراست در سمنان شما را در مسیرهای سختگیرانه برای درخواست انواع ویزا (ویزای اقامت دائم کانادا، ویزای حمایت از همسر، ویزای توریستی و تابعیت و …) راهنمایی می‌کنند و شانس شما را برای دریافت این مجوزهای قانونی از سوی مقامات، بیشتر می‌کنند.

2- مشاوران و موکلان موسسه مهاجرتی در سمنان باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه شما می‌شوند.

مشاوران ما در تمام مراحل کار در هر مرحله همراه شما هستند که این امر باعث تسریع در انجام امور مهاجرتی شما می‌شود و همچنین گرفتن ویزا با استفاده از خدمات مشاور مهاجرتی بسیار آسانتر و سریعتر انجام می‌شود.

3- مجوزها و آئین‌نامه‌ها به راحتی از طرف مشاوران موسسه مهاجرتی در سمنان قابل کنترل است.

مشاوران و وکلای تراست به انجام همه روش‌های ممکن برای اخذ مجوزهای لازم برای مشتری تبحر دارند. برای مثال تیم تراست به هر آنچه که برای تحقق مهاجرت به آن نیاز دارید (ویزای توریستی، اقامت دائم یا تابعیت کامل کانادا) آگاهی و علم کامل دارند.

4- مشاوران و موکلان موسسه مهاجرتی در سمنان همیشه راه جایگزین برای شما در نظر خواهند داشت. 

مهم نیست که در چه شرایطی قرار داشته باشید چون همیشه گزینه‌های مشاوران مهاجرت تراست در سمنان را در اختیار خواهید داشت. آنها می‌توانند این گزینه‌ها را به شما ارائه دهند و مطمئن باشند که با شرایط شما متناسب است و امکان دستیابی به تأیید ویزا را خواهید داشت.

5- مشاوران و موکلان موسسه مهاجرتی در سمنان می‌توانند راهی برای شهروندی شما فراهم کنند.

تقریبا همه مهاجران در تلاشند تا شهروندی کانادا را بدست آورند و از مزایایی مانند کیفیت زندگی، امکانات بهداشتی و فرصت‌های شغلی فراوان برخوردار شوند.

مشاوران مهاجرتی تراست دانش بسیاری در مورد تابعیت کانادا دارند و می‌توانند در هر مرحله حوزه قانون مهاجرت، شما را همراهی کنند.

در این ویدیو در مورد چگونگی اطمینان از همکاری با مشاور یا وکیل مهاجرتی مجرب، بیشتر بدانید.

با تکمیل فرم ارزیابی آنلاین، گزینه‌های مهاجرت کانادایی خود را کشف کنید. در فرمی ساده، شما را برای ده‌ها برنامه مهاجرت موجود ارزیابی خواهیم کرد و به شما اطلاع خواهیم داد که کدام راه برای شما بهترین است. تمام افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت موسسه مهاجرتی تراست فرم ارزیابی را پر کنند.

مشاوران موسسه مهاجرتی تراست درسمنان پس از بررسی فرم ارزیابی، در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی مختلف مانند تلفن، واتساپ، اینستاگرام و ایمیل با گروه موسسه مهاجرتی تراست در سمنان در تماس باشند.

 • مسیرهای ارتباطی با موسسه مهاجرتی تراست
  • واتساپ کانادا: 12502012020
  • ایمیل: لطفا کلیک کنید.
  • اینستاگرام: trustimms@
شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرتی در سمنان برای تحصیل در کانادا

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی، تحصیل در کانادا را نسبت به سایر کشورها مانند ایالات متحده، انگلستان، استرالیا و فرانسه ترجیح می‌دهند، زیرا کانادا مزایای خاصی را ارائه می‌دهد که ممکن است در کشورهای دیگر وجود نداشته باشد.

برای مثال، دانشجویان بین‌المللی در کانادا می‌توانند تا 20 ساعت در هفته در طول ترم و به صورت تمام‌وقت در روزهای تعطیل کار کنند. همچنین هزینه‌ تحصیل در کانادا، حتی برای دانشجویان بین‌المللی، معمولاً کمتر از سایر کشورها است.

و مزایای دیگری که برای مطالعه بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

وکلای مهاجرت موسسه تراست در سمنان، با جمع‌آوری مدارک لازم و پر کردن فرم‌های متناسب با نوع مهاجرت تحصیلی شما، با مدرسه، دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی مربوطه در کشور کانادا مکاتبات لازم را به عمل خواهند آورد تا موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوید.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

موسسه مهاجرتی در سمنان برای کار در کانادا

کسانی که بعد از گرفتن مدرک تحصیلی خود، دنبال شغلی مناسب و پر درآمد در کشور کانادا می‌گردند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط دریافت مجوز کار در کانادا هستید کمی دشوار است. به عنوان مثال، در برخی برنامه‌ها پیش از ورود به کانادا، باید حتما پیشنهاد کاری داشته باشید. بعضی برنامه‌ها منعطف‌تر هستند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 وکلای مهاجرت موسسه تراست در سمنان، برای جمع‌آوری مدارک شما و همچنین کمک در پر کردن صحیح فرم‌های مربوطه، با کارفرمایان خارجی نیز مکاتبات لازم را به عمل می‌آورند و در این مسیر در کنار شما خواهند بود.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

لینک های مفید مهاجرت کاری

موسسه مهاجرتی در سمنان برای سرمایه گذاری در کانادا

برنامه سرمایه‌گذاران مهاجر، به منظور جذب مشاغل واجد شرایط که می‌توانند با سرمایه‌گذاری قابل توجه در اقتصاد کانادا به رشد اقتصادی این کشور کمک کنند، طراحی شده است. سرمایه‌گذارانی که کلیه شرایط این برنامه مهاجرتی کانادا را برآورده می‌کنند، می‌توانند همراه با اعضای اصلی خانواده خود، ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

شرایط سرمایه‌گذاران برای واجد شرایط بودن در برنامه سرمایه‌گذار مهاجرتی کانادا را اینجا بخوانید.

وکلای مهاجرت موسسه تراست در سمنان، شرایط شما برای سرمایه‌گذاری در کانادا را در نظر خواهند داشت و در این مسیر همراه شما خواهند بود.

درباره برنامه های مهاجرت استانی کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال و همچنین سرمایه گذاری در کانادا بیشتر بدانید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

بررسی راه های مهاجرت به کانادا توسط موسسه مهاجرتی در سمنان

از سال 2020 تا 2023، کانادا از بیش از یک میلیون مهاجر جدید استقبال خواهد کرد! راه‌های زیادی برای مهاجرت به کانادا و تأمین امنیت برای اقامت دائم کانادا وجود دارد که تیم حرفه ای تراست در سمنان متعهد به رسیدگی به این امور است. علاوه بر این میتوانید در صفحه شرایط جدید کانادا برای مهاجرت اطلاعات مفیدی در این مورد کسب کنید

کانادا برای تأمین تقاضای روزافزون نیروی انسانی ماهر، اهداف مهاجرتی خود را به مدت 3 سال ارتقا داده است.

بیش از 80 راه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد! در ادامه تیم تراست سعی می‌کند تا دسته‌بندی جامع و خلاصه‌ای از راه‌های مهاجرت به کانادا را شرح دهد.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بیشتر بدانید.

مهاجرت اقتصادی و تجاری به کانادا

گزینه مهاجرت اقتصادی و تجاری برای متخصصانی است که مهارت‌هایشان به گونه‌ای است که از اقتصاد کانادا حمایت می‌کند. هر مهارتی از لحاظ صلاحیت‌های مورد نیاز تفاوت زیادی دارد، بنابراین هیچ توصیفی متناسب با همه امکان‌پذیر نیست.

دسته‌بندی مهاجرت اقتصادی و تجاری عبارت است از:

درباره خرید بیزینس در کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا و همچنین ثبت شرکت در کانادا و کارآفرینی کانادا بیشتر بخوانید.

مهاجرت از طریق حمایت مالی اعضای خانواده به کانادا

کفالت خانوادگی دسته‌ای از مهاجرت است که در اختیار اعضای خانواده شهروندان کانادایی و مقیم دائم قرار دارد.

اعضای خانواده واجد شرایط حمایت مالی عبارتند از:

 • همسر قانونی یا شریک زندگی
 • فرزند (فرزندخوانده یا بیولوژیکی)
 • پدر و مادر، مادربزرگ و پدربزرگ

درباره اسپانسرشیپ همسر کانادا و دعوت همسر به کانادا بیتر بدانید.

در برخی شرایط، ممکن است واجد شرایط حمایت از سایر اعضای خانواده در خارج از دسته های فوق باشید. اگر اقوام واجد شرایط دیگری برای حمایت مالی ندارید می توانید اعضای خانواده زیر را حمایت مالی کنید:

 • خواهر یا برادر یتیم
 • خواهرزاده یا برادرزاده یتیم
 • نوه یتیم

درباره اسپانسرشیپ کانادا و ویزای همراه کانادا و همینطور ویزای کانادا برای خواهر یا برادر بیشتر بدانید.

موسسه مهاجرتی در سمنان و هزینه ها

میزان لازم وجوه مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا بسیار متفاوت است. برخی برنامه‌های مهاجرت به چیزی بیشتر از هزینه شما احتیاج ندارند. برخی دیگر به سرمایه‌گذاری قابل توجهی در کانادا نیاز دارند.

برای اطلاع از هزینه‌ها به این لینک مراجعه کنید.

 در اینجا بعضی از آن‌ها را دسته‌بندی کرده‌ایم.

 • مهاجرت اقتصادی: بیشتر گروه‌های اقتصادی مهاجرت نیاز به اثبات این مسئله دارند که شما می‌توانید در طول اسکان مجدد خود در کانادا از پس هزینه‌های مالی خود برآیید یا خیر. گروه‌هایی از مهاجرت اقتصادی که درخواست اثبات وجه تسویه حساب ندارند، معمولاً متقاضی را مجبور به داشتن سابقه کار کانادایی یا پیشنهاد کار کانادایی می‌کنند.
 • مهاجرت تجاری: انواع مهاجرت تجاری به سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی در کانادا نیاز دارد. ممکن است نیاز باشد که متقاضی در شرکتی کانادایی سرمایه‌گذاری کرده باشد و یا اینکه متقاضی را ملزم به دریافت وام بدون بهره از دولت فدرال یا استان کند.
 • حمایت مالی از خانواده: در بیشتر موارد، شما اطلاعات مالی را برای حمایت مالی از همسر یا فرزند وابسته ارائه نمی‌دهید. اگر از سایر اعضای خانواده مانند پدر یا مادر یا مادربزرگ و پدربزرگ حمایت مالی می‌کنید، یک درخواست مالی وجود دارد که برای واجد شرایط بودن، باید برآورده شود.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در سمنان

اگر همچنان قصد مهاجرت به کانادا را دارید و در انتخاب موسسه مهاجرتی تراست در سمنان تردید دارید، مطالب زیر را با توجه بیشتری بخوانید.

 • تیم حرفه ای تراست بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهد حتی به ضرر خودش!

با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 • به جزئیات دقت بیشتری داریم و این موضوع عامل تمایز ماست!

با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده‌های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاوران تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 • همواره در دسترس هستیم و می توانید به راحتی با ما ارتباط برقرار کنید!

آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره می‌توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاوران تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

تیم موسسه مهاجرتی تراست در سمنان مجموعه‌ای از وکلا و مشاوران خبره ایست که هدفش طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شماست. در نتیجه به تمامی سوالات شما نیز در زمینه مهاجرت به کانادا پاسخگو است.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

چگونه با موکلان موسسه مهاجرتی تراست در سمنان ارتباط داشته باشم؟

برای ارتباط و یافتن شماره وکیل مهاجرت در سمنان کافیست به وب‌سایت موسسه مهاجرتی تراست به نشانی Trustimm.com سر بزنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با مشاوران تراست، همین حالا با شماره واتساپ کانادا تراست 12502012020 تماس حاصل کنید.

آیا دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در کانادا واقع شده است؟

بله، دفاتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در دو شهر ونکوور و ریجموند کانادا واقع شده‌اند. موسسه مهاجرتی تراست در سرتاسر ایران و جهان حضوری فعال دارد و خدمات مهاجرتی برجسته‌ای را به متقاضیان ارائه می‌دهد. در هر جای ایران و جهان که باشید، می‌توانید از خدمات موسسه مهاجرتی تراست بهره‌مند شوید.

آیا موسسه مهاجرتی تراست معتبر است؟

بله، موسسه مهاجرتی تراست جزو یکی از معتبرترین موسسه‌های مهاجرتی کانادا است. موسسه مهاجرتی تراست در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا چیست؟

مدارک مورد نیاز برای درخواست، به برنامه‌ای که شما برای مهاجرت دارید بستگی دارد. به عنوان مثال، برخی برنامه‌های مهاجرتی به تجربه کانادایی نیاز دارند و برخی دیگر به هیچ وجه نیازی ندارند. مدارک مورد نیاز شامل اسناد شناسایی، سوابق تحصیلی، اثبات سابقه کار، سابقه مالی و …  است. برای تعیین اسناد و مدارک، ابتدا باید تعیین کنید که کدام برنامه مهاجرتی برای شما بهتر است.

سریعترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟

سریعترین راه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry است. که در مدت شش ماه و یا کمتر انجام می‌شود.

اکسپرس اینتری چیست؟

کانادا سیستم اکسپرس اینتری را در ژانویه 2015 معرفی کرد. کسانی که حداقل یک سال سابقه کار تخصصی و حرفه‌ای دارند، با این روش می‌توانند اقامت دائم بگیرند.

حداکثر سن مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هیچ محدودیت سنی خاصی وجود ندارد. گفته می‌شود که در بیشتر گروه‌های مهاجرت اقتصادی، متقاضیان 25-35 حداکثر امتیاز را می‌گیرند. این بدان معنا نیست که متقاضیانی که سن بالاتری دارند، انتخاب نشوند. داشتن تجربه کاری قابل توجه، مهارت بالای زبان، ارتباط با کانادا و تحصیلات عالی به راحتی می‌تواند امتیازات از دست رفته به خاطر سن را در مهاجرت اقتصادی جبران کند.

چگونه می توانم در کانادا کار پیدا کنم؟

دو راه اصلی برای یافتن کار در کانادا وجود دارد، یکی موقت و دیگری راهی مستقیم برای اقامت دائم.

چگونه می توانم اقامت موقت کانادا را بدست آورم؟

از طریق کار، تحصیل یا بازدید می‌توانید اقامت موقت کانادا را بدست آورید. برای کار به طور موقت در کانادا، معمولاً پس از دریافت پیشنهاد کار، مجوز کار را باید دریافت کنید. برای تحصیل در کانادا، ابتدا به موسسه یادگیری تعیین شده مراجعه خواهید کرد. پس از قبولی، می‌توانید درخواست مجوز تحصیل کنید. برای بازدید از کانادا برای گردشگری نیز می‌توانید اقدام به درخواست ویزای توریستی به صورت ویزای اقامت موقت کنید.

چگونه می توانم برای اقامت دائم کانادا اقدام کنم؟

برای اقامت دائم (PR) در کانادا می‌توانید از چند روش مختلف اقدام کنید. برای مثال:
می‌توانید مستقیماً از طریق حمایت مالی خانواده یا اکسپرس اینتری برای اقامت دائم اقدام کنید.
اگر از قبل در کانادا با مجوز کار مشغول به کار بودید، ممکن است واجد شرایط درخواست مجوز کار با Bridging Open باشید.

چگونه شهروند کانادا شویم؟

برای درخواست تابعیت کانادا، باید مدرکی ارائه دهید که ثابت کند که به صحبت کردن و نوشتن به زبان انگلیسی و یا فرانسه (زبان‌های رسمی کانادا) مسلط هستید.
اقامت دائم داشته باشید.
به مدت حداقل 1،095 روز در پنج سال گذشته، قبل از درخواست، در کانادا زندگی کرده باشید

دیدگاهتان را بنویسید