موسسه مهاجرتی در رشت

موسسه مهاجرتی در رشت

در سال های اخیر مهاجرت تبدیل به یک پدیده و سبک زندگی پرطرفدار در میان ایرانیان شده است. سالیانه ایرانیان زیادی از طریق موسسات مهاجرتی، شرکت، دفاتر، مشاوران و وکلای مهاجرتی اقدام به ثبت درخواست مهاجرت به خارج از کشور کرده و در بسیاری از موارد موفق به مهاجرت به کشور مورد نظرشان می شوند.

موسسه مهاجرتی در رشت

دفتر مهاجرتی در رشت

وجود فرصت های بسیار زیاد مهاجرتی باعث شده است که متقاضیان واجد شرایط بتوانند به راحتی از طریق شرکت های مهاجرتی و خدمات آن ها اقدام به اخذ اقامت کشور مورد نظرشان بکنند. در حال حاضر کشور کانادا فرصت های تحصیلی زیادی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی از سراسر جهان فراهم کرده است که می توانند از طریق اخذ پذیرش تحصیلی کانادا و ویزای دانشجویی وارد این کشور شوند. همچنین فرصت های دیگری از قبیل ویزای کار کانادا برای متخصصان و ویزای استارتاپ کانادا برای سرمایه گذاران خارجی در کشور کانادا فراهم است. شرکت های مهاجرتی معمولا کیس های متقاضیان را از نظر بهترین گزینه و بالاترین شانس مهاجرتی مورد بررسی قرار داده و به شخص مراجعه کننده پیشنهاد می دهند. اما متقاضی نیز میتواند بر اساس علائق و صلاحدید خود، مقصدی را برای مهاجرت انتخاب نماید. این کار ممکن است فرآیند مهاجرت، هزینه ها و مدت زمان آن را برای شخص متقاضی بیشتر یا کمتر نماید. توصیه می شود قبل از اقدام برای دریافت خدمات ویزا از یک موسسه مهاجرت به خارج از کشور، سعی کنید شرایط مورد نظرتان را مورد بررسی قرار داده و در مورد آماده بودن یا نبودن مدارک تان برای مهاجرت اطمینان حاصل کنید. بسیاری از متقاضیان در زمان ثبت درخواست با نقص در مدارک مواجه بوده و ممکن است فرآیند مهاجرت آنها با مشکل روبرو شود. البته در زمان دریافت مشاوره از یک دفتر مهاجرتی نیز می توانید در مورد زمان یا مدارک مورد نیاز سوالاتی را مطرح کنید ولی معمولا اطلاعات بسیار گسترده ای در مورد انواع ویزا و فرآیندهای مربوط به آن در دسترس می باشند.

بیشتر بخوانید: موسسه مهاجرت به کانادا ، وکیل مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرتي در رشت

یک موسسه مهاجرتی شامل تیم قوی از وکلا و مشاوران مهاجرتی است که هدف آن فراهم کردن و تسهیل زمینه اخذ ویزا و اقامت متقاضیان است. به یاد داشته باشید که یک موسسه مهاجرتی نمی‌تواند تضمین کننده دریافت ویزا برای شما باشد و تنها به دلیل آگاهی از قوانین و سیاست‌های مهاجرتی می تواند فرآیند را برای شما تسهیل کند. یک شرکت مهاجرتی به دلیل آشنایی کامل با روندهای مهاجرت به کشورهای مختلف و داشتن تجربه زیاد و موفقیت در کیس های مختلف می توانند مناسب ترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد. موسسه مهاجرتی تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاورۀ تخصصی می‌توانید همین الان جلسۀ خصوصی رزرو نمایید.

همچنین درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

مهاجرت یک پدیده جدید در میان ایرانیان

رصدخانه مهاجرتی ایران که یک پژوهشکده زیر نظر دانشگاه صنعتی شریف است، به تازگی گزارشی را در مورد فرآیند مهاجرت با نام “سالنامه مهاجرتی ایران” منتشر کرده است. در این سالنامه آمار جالب توجهی از تعداد و مقاصد مهاجرتی ایرانیان در سال 2019 ارائه شده است. بر اساس آمار ارائه شده به ترتیب کشورهای امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان، انگلستان، ترکیه، سوئد، استرالیا، کویت و هلند جزء 10 کشور اول از نظر مقاصد مهاجرتی مورد نظر ایرانیان بوده اند. بر اساس آمار ارائه شده توسط رصدخانه مهاجرتی ایران، به طور کلی بیش از 1 میلیون و 300 هزار نفر ایرانی به این 10 کشور مهاجرت کرده اند. اما آمار مهاجرتی در روزنامه ایندیپندنت فارسی (Independentpersian) نشان می دهد که از میان 260 میلیون مهاجر جهان، سهم ایرانیان چیزی در حدود16 میلیون نفر است که ایران را در رتبه 33 جهان قرار می دهد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط این خبرگزاری تمایل ایرانیان به مهاجرت در سال های اخیر افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرده است و تقریبا 30 درصد از کل جمعیت ایران در حال حاضر به شکل جدی به دنبال مهاجرت هستند. بیشترین گروه مهاجران ایرانی را در رتبه اول متخصصان و در رتبه دوم دانشجویان تشکیل می دهند. در سال های اخیر با گسترش تمایل به مهاجرت، صدها موسسه مهاجرتی و دفتر مهاجرتی در سراسر کشور اقدام به ارائه خدمات تخصصی در حوزه های مختلف از قبیل مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت استارت آپی و غیره کرده اند. در حال حاضر وکلا و مشاوران مهاجرتی بسیاری به صورت مستقل و یا در قالب دفاتر مهاجرتی در سراسر کشور و خصوصا شهر رشت اقدام به ارائه خدمات به متقاضیان می کنند. البته باید توجه داشته باشید که تعداد افرادی که در همه حوزه های مهاجرت اطلاعات تخصصی، دقیق و کاربردی داشته باشند بسیار کم است و انتخاب دفتر مهاجرتی معتبر نیز کار دشواری است. بنابراین در زمان انتخاب موسسه یا شرکت مهاجرتی سعی کنید متخصصان حوزه مورد نظرتان را از نظر پیشینه کاری به دقت مورد بررسی قرار دهید. به یاد داشته باشید که قوانین مهاجرت بسیار پیچیده هستند، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

مهاجرت در رشت

شهر رشت یکی از پرجمعیت ترین و در عین حال پر تقاضاترین شهرهای استان گیلان برای مهاجرت است. بر اساس آمار سرشماری سال 1395 جمعیت این کلانشهر شمالی ایران در حدود 1 میلیون نفر است که در ماه های گردشگرپذیر این جمعیت تا مرز 2 میلیون نفر نیز افزایش می باید. شهر رشت در کنار جذابیت های طبیعی و تاریخی بسیار زیاد، از نظر اقتصادی نیز به عنوان قطب کشاورزی کشور و محصولات صنعتی مختلفی از قبیل نساجی، فولاد و نانوتکنولوژی محسوب می شود. استان گیلان و شهر رشت رتبه نخست کشوری در تولید ماکیان، رتبه نخست کشوری در تولید و کشت برنج و رتبه اول در تنوع محصولات کشاورزی را به خودش اختصاص داده است. اما بر هیچکس پوشیده نیست که بسیاری از جوانان و متخصصان این کلانشهر به دنبال یافتن رویاهای خودشان دست به مهاجرت می زنند. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی موسسه مهاجرتی در شهر رشت فعالیت کرده و خدمات مهاجرتی در حوزه های مختلف را ارائه می دهند. اما انتخاب یک دفتر مهاجرتی معتبر از میان صدها گزینه موجود کار بسیار دشواری است و ممکن است پس از هزینه های فراوان، نتیجه مطلوب را برای شما به همراه نداشته باشد. بنابراین داشتن یک مشاور و وکیل مهاجرت و دریافت خدمات مشاوره پیش از انتخاب بسته های مهاجرتی از اهمیت بالایی برخوردار است. تیم تراست برای رفاه حال شما متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را به‌رایگان بررسی می‌کند. همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق  فرم ارزیابی رایگان اقدام کنید.

خدمات مهاجرتی در رشت

از میان طیف وسیعی از خدمات مهاجرتی در رشت از قبیل تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، استارت آپ و غیره، عوامل مختلفی بر انتخاب نوع خدمات مهاجرتی و نوع ویزای درخواستی از طرف شما تاثیر گذار هستند. برای مثال اگر رزومه تحصیلی قوی از قبیل معدل دانشگاهی بالا، مقاله چاپ شده در ژورنال های معتبر، سابقه تدریس یا پژوهش، نمره زبان بالا و غیره دارید، بهتر است برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنید. و چنانچه مهارت بالایی در یک حوزه خاص داشته و سابقه کار مرتبط و قابل ملاحظه ای در ارتباط با آن دارید می توانید برای مهاجرت از نوع کاری اقدام نمایید. از طرف دیگر انتخاب مقصد نیز تا حد زیادی بر فرآیند مهاجرت و مدت زمان آن تاثیرگذار خواهد بود. چنانچه شما کشور امریکا را به عنوان مقصد مهاجرتی از نوع تحصیلی انتخاب کنید به مراتب ممکن است کار راحت تری نسبت به مهاجرت از نوع سرمایه گذاری داشته باشید. چرا که مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در امریکا در حال حاضر از طریق کارآفرینی امکان پذیر بوده و همانند ترکیه یا امارات نمی‌توان از طریق خرید مسکن یا خرید زمین این کار را انجام داد. بنابراین کشور مورد نظر، مهارت‌ها و توانمندی های شما تا حد زیادی تعیین کننده نوع خدمات مهاجرتی مناسب برای شما خواهد بود.

همچنین بخوانید

وکیل مهاجرت پزشکان

وکیل مهاجرت هنرمندان

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

خدمات مهاجرتی در رشت

هزینه خدمات مهاجرتی در رشت

هزینه خدمات مهاجرتی در رشت توسط یک شرکت مهاجرتی و بر اساس نوع خدمات مورد نظر شما و مدت زمان لازم برای به نتیجه رسیدن آنها ارزیابی و مشخص می شود. ممکن است برای خدمات مهاجرتی مورد نظر شما هزینه های مختلفی وجود داشته باشد. فرض کنید شما یک رزومه تحصیلی قوی دارید و برای گرفتن پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های امریکا به یک موسسه مهاجرتی در رشت مراجعه می کنید. در ابتدا باید نمرات زبان جی آر ای و تافل خودتان را برای اپلای آماده کنید که هزینه آزمون تافل 245 دلار و آزمون جی آر ای 205 دلار است. پس از آن نیاز است که مدارک خودتان را در یک یا چند دانشگاه سابمیت کنید که در این مرحله باید هزینه اپلیکیشن فی را بپردازید که بسته به دانشگاه ممکن است بین 30-90 دلار برای هر دانشگاه متفاوت باشد. در نهایت پس از اخذ پذیرش و بورس تحصیلی باید برای گرفتن وقت سفارت و دریافت ویزا امریکا مبالغی را به عنوان MRV FEE and SEVIS FEE پرداخت نمایید که هزینه آنها به ترتیب معادل 160 دلار و 350 دلار خواهد بود. علاوه بر این ممکن است هزینه های جانبی دیگری مانند هزینه سفر به خارج از کشور برای مصاحبه، هزینه دریافت نامه پذیرش دانشگاه، هزینه اقامت در کشور خارجی و … نیز وجود داشته باشد. وضعیت دیگری را در نظر بگیرید که شما قصد دارید از طریق مهاجرت سرمایه گذاری برای اقامت در کشور یونان اقدام کنید که در این حالت می بایست مبلغی معادل 200-300 هزار یورو را برای خرید ملک و مبلغ 30-40 هزار یورو را برای مواردی مانند بیمه، مالیات و غیره بپردازید و این مبلغ برای کشور دیگری مانند پرتغال معادل 350-500 هزار یورو خواهد بود. همانطور که مشاهده کردید هزینه مربوط به خدمات مهاجرتی مورد نظر شما بسته به کشور مقصد، نوع و شرایط آن متفاوت خواهد بود.

همچنین درباره بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور، فلوشیپ خارج از کشور و زندگی در خارج از کشور بخوانید.

مهاجرت تحصیلی در رشت

در سال های اخیر درخواست مهاجرت تحصیلی از طریق دریافت ویزای دانشجویی تبدیل به یکی از پرمتقاضی ترین روش های مهاجرت برای بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشت شده است. این نوع از مهاجرت از طریق درخواست تحصیل در خارج از کشور و دریافت ویزای معتبر دانشجویی امکان پذیر است و معمولا فرآیند آن برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ساده تر است. چرا که این افراد مدارک تحصیلی آماده برای اپلای داشته و معمولا گپ تحصیلی (فاصله بین فارغ التحصیلی تا اپلای) کمتری دارند. توجه داشته باشید که مهاجرت تحصیلی در اصل یک مهاجرت موقت بوده و ممکن است اقامت دائم در کشور مقصد را به همراه نداشته باشد. برای اینکه بتوانید اقامت دائم کشور مقصد را از طریق ویزای دانشجویی بدست آورید می بایست بعد از اتمام تحصیل برای تغییر ویزا به کار اقدام کنید. به طور کلی مدارکی که برای درخواست پذیرش دانشگاه و پر کردن فرم اپلای در دانشگاه ها نیاز دارید عبارتند از مدارک تحصیلی، توصیه نامه، رزومه، مدارک زبان، انگیزه نامه، پروپوزال تحقیقاتی و سایر مدارک تکمیلی در صورت نیاز و درخواست دانشگاه. در مرحله بعد باید مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت و مصاحبه را آماده کنید که این مدارک تا حد زیادی برای کشورها و سفارت های مختلف یکسان است. از جمله این مدارک می توان به نامه پذیرش دانشگاه، پاسپورت، رسید پرداخت هزینه سفارت، روزمه، مدارک تحصیلی، مدارک ازدواج (در صورت نیاز)، مدرک پایان خدمت و غیره اشاره نمود. البته فرآیند مصاحبه حضوری سفارت ممکن است برای برخی از کشورها اجباری و برای برخی دیگر اختیاری باشد. فرآیند مصاحبه حضوری سفارت برای کشورهای امریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، سوئد، نروژ، سوئیس و غیره اجباری و برای کشورهایی مانند هلند، فنلاند و چین اختیاری است. هزینه پرداخت وقت سفارت نیز برای کشورهای مختلف متفاوت است و این هزینه میتواند از 47 دلار تا 500 دلار متغیر باشد. برای مثال هزینه وقت سفارت آمریکا 160 دلار، وقت سفارت استرالیا و انگلستان در حدود 480 دلار و المان و فرانسه به ترتیب 89 و 118 دلار هستند. لازم به ذکر است بسیاری از دانشگاه های کانادا و آمریکا هزینه ای را برای اپلای در دانشگاه دریافت می کنند و این هزینه ممکن است تا سقف 100 دلار نیز بالا برود. اما اکثر دانشگاه های اروپا، نیوزلند، استرالیا و آسیا هزینه ای برای سابمیت روزمه و اپلای دریافت نمیکنند و این کار را رایگان برای شما انجام می دهند. قبل از سابمیت رزومه و درخواست ادامه تحصیل در دانشگاه سعی کنید مزایا و معایب کشور مقصد را به دقت ارزیابی کنید. برای مثال هزینه تحصیل در کشور نروژ کاملا رایگان بوده ولی از طرفی پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای تحصیلی ممکن است کار دشواری باشد. بسیاری از کشورهای اروپایی بر خلاف امریکا، کانادا، استرالیا و انگلستان به دانشجویان مقطع دکتری به عنوان افراد شاغل نگاه میکنند و در ازای تحصیل در مقطع دکتری به آنها حقوق ماهانه پرداخت می کنند. متقاضیان عزیز در رشت، چنانچه قصد دارید لیست دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی مختلف را مشاهده کرده و بر اساس جدیدترین رنکینگ جهانی و رتبه دانشگاه ها در هر رشته اقدام به انتخاب کشور مقصد کنید، می توانید از این لینک استفاده نمایید.

همچنین درباره استادی پلن و آزادسازی مدرک تحصیلی بخوانید.

مهاجرت کاری در رشت

مهاجرت از طریق ویزای کار یا همان مهاجرت کاری (Work Permit) با هدف اقامت موقت فرد در کشور مورد نظر به منظور رفع نیازهای یک شرکت یا موسسه خاص صادر می شود. معمولا ویزای کاری نیز مدت مشخصی داشته و پس از آن شخص می تواند درخواست اقامت دائم را بدهد. برخی از دفتر های مهاجرتی در رشت به صورت اختصاصی بر روی این ویزا کار می کنند و فرصت های مناسبی را برای متقاضیان فراهم می کنند. در حال حاضر طیف وسیعی از کشورها ویزای کار را به ایرانیان اعطا می کنند. اما شرایط ممکن است برای برخی از آنها دشوارتر باشد، برای مثال کشورهایی مانند کانادا و امریکا از متقاضایان ویزای کار درخواست مدارک زبان دارند تا از طریق آن بتوانند توانایی شنیداری و صحبت کردن فرد را مورد ارزیابی قرار دهند. بر اساس آمار ارائه شده توسط اداره جهانی کار (Bureau of Labor Statistics) از میان بیش از 28 میلیون نیروی کار موجود در آمریکا تقریبا 17% آنها از طریق ویزای کار اقدام کرده بودند. همچنین گروه مشاوران بوستون (Boston Consulting Group) لیستی از جذاب ترین کشورها برای مهاجرت کاری را در سال 2018 منتشر کرده اند که بر اساس آن نشان میدهد کشور آمریکا با 34%، آلمان با 26%، کانادا با 24%، استرالیا با 21% و انگلستان و اسپانیا به ترتیب با 20 و 14 درصد جزء جذاب ترین مقاصد برای نیروی کار جهان هستند. در حال حاضر کشور کانادا در حال تبدیل شدن به رتبه یک جذاب ترین مقصد متقاضایان ویزای کار است و طیف وسیعی از متخصصان را جذب کرده و شرایط اقامت را برای آن ها فراهم می کند. اکنون فرصت های شغلی مختلفی برای متخصصان رشته های هوافضا، آموزش، مهندس، مالی، گرافیک، منابع انسانی، حقوق و گردشگری فراهم است. همانطور که بیان کردیم مهاجرت کاری به نوعی اقامت موقت در کشور مقصد را برای یک دوره مشخص تضمین میکند و کانادا نیز از این قانون مستثنی نیست. از جمله مدارک لازم برای درخواست ویزای کار  برای کشور کانادا عبارتند از جاب آفر کانادا، گزارش LMIA (گزارشی که نشان می دهد کمبود نیروی انسانی در کشور مقصد وجود دارد و استخدام فرد مورد نظر اجباری است)، تاییدیه درخواست ویزای کار و در نهایت تعیین وقت سفارت کانادا و انجام مصاحبه است. یکی دیگر از نقاط مورد نظر برای مهاجرت، حوزه اتحادیه اروپاست که بر اساس تخمین های انجام شده در سال 2016 چیزی در حدود 15 میلیون نیروی کاری مهاجر در اتحادیه اروپا وجود دارد. کشورهایی مانند آلمان، انگلستان و ایتالیا در صدر پذیرش نیروی کار مهاجر هستند. به طور کلی می‌توان گفت شرایط کاری و درآمدی برای نیروی کار متخصص در حوزه اتحادیه اروپا بسیار مناسب بوده و افراد می‌توانند از سطح رفاه قابل قبولی برخوردار باشند. متقاضیان گرامی در شهر رشت برای اطلاع از فرصت های شغلی در اتحادیه اروپا می توانید به این آدرس مراجعه کنند.

همچنین درباره اقامت موقت کانادا و کار در کانادا بخوانید.

مهاجرت سرمایه گذاری در رشت

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا پاسپورت طلایی یکی از روش هایی است که به واسطه آن شخص متقاضی می تواند اقامت دائم یا شهروندی کشور مقصد را بدست آورد. برنامه های مربوط به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می توانند متنوع و متفاوت باشند. این برنامه ها ممکن است شامل خرید زمین یا ملک، سرمایه گذاری در یک شرکت یا کارخانه، کارآفرینی، راه اندازی یک کسب و کار جدید یا مشارکت در بیزینس های موجود در کشور مقصد باشند.

برنامه های مربوط به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به گونه ای طراحی شده اند که بتوان از طریق آن اقتصادهای محلی را تقویت کرد، رفاه و آسایش بیشتری برای ساکنان بومی فراهم نمود و یا بیزینس های کشور مقصد را رشد داده و از آنها حمایت کرد. ویزا یا پاسپورت طلایی، برنامه مهاجرتی است که فرد سرمایه گذار از طریق خرید ملک یا زمین در کشور مقصد، فرصت گرفتن اقامت دائم آن کشور را بدست می آورد. صدور ویزای مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است و آمارها نشان می دهد که بیش از 25% از کشورهای جهان به صورت فعالی اقدام به بررسی و اعطای ویزای طلایی یا همان مهاجرت سرمایه گذاری به متقاضیان می کنند. از این میان کشور چین سالانه بیشترین تعداد ویزای سرمایه گذاری را برای متقاضیان صادر می کند. ویزای سرمایه گذاری مبالغ مختلفی را شامل می شود که ممکن است از 100 هزار دلار برای جمهوری دومینیکن تا 2 میلیون پوند برای انگلستان متغیر باشد. برنامه ویزای طلایی پرتغال در سال های مربوط به رکود اقتصادی در اروپا به یکی از راحت ترین و سریع ترین فرآیندهای مهاجرتی تبدیل شده بود که هدف آن جذب سرمایه و منابع مالی از کشورهای خارجی بود. این کشور در سال 2016 بیش از 2800 ویزای سرمایه گذاری صادر کرد که 80% آن متعلق به شهروندان چینی بود. بر اساس آمار ارائه شده توسط مجله کوپوکرات در سال 2016 کشورهای مالت، قبرس، پرتغال، اتریش، انگلستان، امریکا و کانادا جزء 7 کشور اول از نظر اعطای ویزای طلایی یا اقامت از طریق سرمایه گذاری بوده اند. در حال حاضر کشورهایی مانند ترکیه، امارات و قبرس جزء محبوب‌ترین مقاصد برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان محسوب می شوند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به حوزه اتحادیه اروپا به این آدرس مراجعه کنید.

همچنین درباره سرمایه گذاری در کانادا، کارآفرینی کانادا و ثبت شرکت در کانادا بخوانید.

مهاجرت سرمایه گذاری در رشت

مهاجرت از طریق استارت آپ در رشت

مهاجرت از طریق استارت آپ یا ویزای کارآفرینی، یک اقامت موقت برای متقاضیان با هدف ایجاد فرصت های شغلی جدید و ایجاد تنوع اقتصادی در کشور مقصد است. در این حالت شخص متقاضی با ارائه برنامه و طرح های کارآفرینی سعی می‌کند، اقامت کشور هدف را بدست آورده و در چرخه اقتصادی آنها سهیم باشد. از جمله مدارک لازم برای درخواست ویزای استارت آپ می توان به نمره زبان، طرح پیشنهادی، نامه ساپورت، عدم وجود سوء پیشینه و ترجیحا مدارک دانشگاهی اشاره کرد. توجه داشته باشید که در برخی از کشورها متقاضیان پس از دریافت ویزای استارت آپ می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند. البته این موضوع تا حد زیادی به قوانین و سیاست های مهاجرتی کشور مقصد بستگی دارد. برای مثال کشور استرالیا دسته بندی های جدیدی را برای سرمایه گذاری و راه اندازی بیزینس ها بوجود آورده است و از این میان امتیاز مهاجرتی جدیدی با عنوان “نوآوری در کسب و کار و سرمایه گذاری” (Business innovation and investment) طراحی کرده است. هدف از این کار اعطای ویزای مهاجرتی، جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان خلاق از سراسر جهان است. کشور دانمارک نیز در حال حاضر امکان مهاجرت از طریق استارت آپ را برای کارآفرینان از سراسر جهان فراهم می کند و به طور کلی ویزای استارت آپی اعطا شده توسط آنها دوساله است و قابل تمدید تا حداکثر 3 سال دیگر نیز می باشد. کشور دیگر در زمینه اعطای ویزای استارت آپ، کشور فنلاند است که همانند دانمارک ویزای آن از نوع دوساله است و قابل تمدید می باشد. برای دریافت ویزای استارت آپ کشور فنلاند نیاز است که طرح پیشنهادی شما حداقل توسط 2 سرمایه گذار پشتیبانی شود، طرح باید کاملا مبتکرانه بوده و مشابه داخلی نداشته باشد، سهامداران و سرمایه گذاران پروژه نباید میزان سهم شان کمتر از 60% باشد و در نهایت تعهد سرمایه گذاران به اجرای پروژه که از الزامات دریافت ویزای استارت آپ فنلاند است.

یکی دیگر از مقاصد محبوب برای دریافت ویزای استارت آپ، کشور امریکا است که امکان دریافت اقامت را نیز فراهم میکند. نوع ویزای اعطا شده از نوع EB-2 visa است که در شرایط خاص و به افراد خاص اعطا خواهد شد. افرادی که با سرمایه اولیه 100 هزار دلار اقدام به کارآفرینی در امریکا می کنند بعد از 2 سال باید بتوانند حداقل 5 کارمند داشته و درآمد سالانه شرکت را به 500 هزار دلار افزایش بدهند. در روش دیگر ممکن است شخص کارآفرین در داخل خاک امریکا بوده و فارغ التحصیل یکی از موسسات آموزشی آمریکا باشد. در همین راستا شخص کارآفرین باید درآمدی معادل 30 هزار دلار در سال یا مالک یک دارایی 60 هزار دلاری باشد. بعد از دو سال، شخص کارآفرین باید حداقل 3 نفر نیروی کار داشته و درآمد سالانه شرکت آنها حداقل 100 هزار دلار باشد. در سال 2009 بیش از یک میلیون نفر از طرق مختلف اقامت دائم کشور امریکا را بدست آورده اند که از این میان 12.7% آنها از طریق ویزای کار و استارت آپ اقدام به مهاجرت کرده بودند.

مشاور و وکیل معتبر مهاجرتی در رشت

قطعا از میان صدها دفتر مهاجرتی در رشت نمی‌توان تمام گزینه های موجود را مناسب برای ارائه خدمات مهاجرتی قلمداد کرد. شرکت های مهاجرتی علاوه بر سابقه فعالیت می بایست اطلاعات به روز و جدیدی در مورد فرآیند صدور ویزا و سیاست های مهاجرتی در کشور مورد نظر شما داشته باشند. چرا که قوانین مهاجرتی به صورت مداوم در حال تغییر یا تعدیل هستند و مشاوره نادرست مهاجرتی ممکن است منجر به صرف هزینه و زمان بسیار و در نهایت عدم موفقیت فرد متقاضی شود. بنابراین انتخاب درست موسسه، مشاور و یا وکیل مهاجرتی معتبر در رشت اولین و مهمترین گام برای موفقیت در فرآیند مهاجرت محسوب می شود. تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر ما بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاورۀ تخصصی می‌توانید همین الان جلسۀ خصوصی رزرو نمایید.

سوالات متداول

آیا برای مهاجرت به کانادا می توانم از رشت اقدام کنم؟

بله، تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را به‌رایگان بررسی می‌کند. همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق فرم ارزیابی رایگان اقدام کنید.

هزینه خدمات مهاجرتی در شهر رشت چقدر است؟

هزینه خدمات مهاجرتی بسته به شرایط متقاضی، کشور هدف و نوع مهاجرت (سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری و استارت آپ) می تواند متفاوت باشد.

چطور می توانم به کانادا مهاجرت کنم؟

در حال حاضر مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، سرمایه گذاری، استارت آپ و کار امکان پذیر است. متقاضیان عزیز در شهر رشت برای ثبت درخواست مشاوره و دریافت خدمات مهاجرتی همین حالا فرم ارزیابی رایگان تراست را تکمیل کنید تا متخصصان تراست شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند. نتیجه در ایمیلی خدمت‌تان اعلام خواهد شد.

آیا موسسه مهاجرتی معتبری در رشت وجود دارد؟

بله، موسسات مهاجرتی بسیاری در شهر رشت وجود دارند که خدمات مهاجرتی را برای متقاضیان فراهم می کنند. اما بخاطر داشته باشید که انتخاب درست می‌تواند فرآیند مهاجرت را برای شما تسهیل کند

فرآیند مهاجرت چقدر طول می کشد؟

پس از ثبت درخواست مشاوره، شرایط شما در سریع‌ترین زمان ممکن بررسی شده و پس از آن بسته به کشور هدف و نوع خدمات مهاجرتی مورد نیاز متعاقبا زمان آن به شما اعلام خواهد شد.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات