وکیل مهاجرت در بندرعباس

وکیل مهاجرت در بندرعباس

مردم خونگرم جنوب ایران و بندرعباسی‌های عزیز!

شاید با وجود زندگی در عصر دیجیتال یا دسترسی آنلاین به فرم‌های ثبت‌نام، کتابچه‌ها و وب‌سایت‌های آموزشی و انبوهی از داده‌های تحقیقاتی این سوال ذهن شما را درگیر کند که آیا سپردن پرونده مهاجرتی خود، به یک موسسه مهاجرت و یا انتخاب یک وکیل مهاجرت برای کمک به تأمین نیازهای شما ارزش دارد یا خیر؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوال می‌توانید به مهاجرانی مراجعه کنید که تجربیات مشابه شما را پیش‌تر داشتند و در این میان حتما نام یک موسسه مهاجرتی و یا یک وکیل مهاجرت به گوش شما خواهد خورد. وجود یک راهنمای راه برای مهاجران اگرچه الزامی نیست اما می‌تواند به فرآیند مهاجرتتان سرعت بخشیده و با صرف کمترین هزینه و همچنین انرژی به خواسته‌های شما جامه عمل بپوشاند. برای اینکه بتوانید هر چه سریع‌تر و بدون وقفه مراحل قانونی مهاجرت خود را طی کنید می‌توانید با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست وقت مشاوره رایگان رزرو کنید و یا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

وکیل مهاجرت در بندرعباس

موسسه مهاجرتی در بندرعباس

موسسات مهاجرتی بسیاری در سراسر ایران وجود دارند که با هدف پیشبرد اهداف و تفکرات جدید در مورد مهاجرت و همچنین کمک به متقاضیان مهاجرت پایه گذاری شده‌اند. در این موسسات معمولا گروهی از وکلای مهاجرتی حضور دارند که خود را مسئول بررسی پرونده‌های مهاجرتی موکلان می‌دانند. برای تشکیل پرونده، یک وکیل مهاجرت لازم است تا در درجه اول اطلاعات شخصی و محرمانه خود را به او بسپارید. بنابراین بهتر است تا پیش از شروع کار، به یک موسسه مهاجرتی و یا یک وکیل معتبر و با سابقه مراجعه کنید تا بتوانید با خیال راحت اطلاعات شخصی خود را در اختیار او بگذارید.

 ما امروز اینجا هستیم تا به شما موسسه مهاجرتی تراست را معرفی کنیم. این موسسه با به کارگیری افراد متخصص در این زمینه و گروهی از وکلای با تجربه آماده خدمت رسانی به همه مردم ایران به خصوص بندرعباسی‌های شریف و گرانقدر است تا موانع را از پیش روی آن‌ها برداشته و آن‌ها را راهی کشور مورد نظرشان کند. پس با ما همراه باشید!

موسسه مهاجرتی در بندرعباس

بهترین وکیل مهاجرت در بندرعباس

“بدون داشتن وکیل، مهاجرت امری غیر ممکن است!!!”

اگر در مراحل مهاجرت قرار گرفته باشید، بدون شک این جمله به گوش شما خورده است. اما دقت داشته باشید که این جمله در پاره‌ای از مواقع اغراق‌آمیز است! چرا که افرادی را می‌توانید پیدا کنید که بدون داشتن وکیل مهاجرت، با موفقیت این مراحل را پشت سر گذاشته‌اند. اما ناگفته نماند که تعداد مهاجرانی که به دلیل ناآگاهی فرصت‌های مهاجرتی بسیاری را از دست دادند و به دلیل خطاهای کوچک در پرونده‌های مهاجرتیشان درخواست آن‌ها رد شده است، کم نیستند. این دسته از افراد می‌توانستند برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی و همچنین صرفه جویی در هزینه و زمان وکیل مهاجرتی اختیار کرده تا پروندیشان را سر و سامان دهد. وکلای مهاجرتی تراست با اطلاعاتی کاملا به روز و منطبق بر قوانین جدید اداره مهاجرت در کشورهای مختلف در خدمت شما مشتریان عزیز هستند.

درباره اداره مهاجرت کانادا و هزینه ویزای کانادا و هزینه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

ویژگی های وکیل خوب در بندرعباس برای مهاجرت

ضرب المثلی انگلیسی می‌گوید: “یک سفر هزار مایلی در ابتدا با یک قدم آغاز می‌شود.”

طبق این ضرب‌المثل فرد باید بسیار ریسک‌پذیر باشد تا بدون گرفتن هیچ راهنمایی بخواهد سفر هزار مایلی خود را بپیماید. ارزشمندترین خدماتی که یک وکیل مهاجرت می‌تواند ارائه دهد کمک به شما در طول سفر نیست! بلکه مهمترین مسئله این است که شما را به سمت مسیر درست هدایت کند! در صورتی که تمایل به گرفتن وکیل مهاجرت دارید، به شما توصیه می‌کنیم که در همان ابتدا و قبل از شروع مسیر، این وکیل را اختیار کنید. چرا که در صورت شروع این پرونده ممکن است اشکالاتی را ایجاد کنید که وکیل نتواند برای رفع آن کاری انجام دهد. یک وکیل مهاجرت خوب باید بتواند به شما کمک کند تا متوجه شوید در چه راه‌هایی می‌توانید گام بردارید. گاهی اوقات ممکن است بیش از یک راه وجود داشته باشد که وکیل می‌تواند نکات منفی و مثبت مربوط به گزینه‌های مختلف را به شما نشان دهد.

از دیگر ویژگی‌های وکیل خوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. داشتن سابقه و تجربه در زمینه پرونده‌های مهاجرتی مشابه
 2. داشتن مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی خوب در برخورد با موکل
 3. دسترسی به وکیل در طول فرآیند مهاجرتی (چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین)
 4. مسلط به چند زبان و ارتباط با وکلای بین‌المللی
 5. قابل اعتماد و صادق بودن
 6. داشتن اطلاعات به روز و جدید از قوانین مهاجرت در کشورهای مختلف
ویژگی های وکیل خوب در بندرعباس برای مهاجرت

درباره موسسه مهاجرت به کانادا و موسسه مهاجرت به خارج از کشور بیشتر بخوانید.

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در بندرعباس

همان طور که در قسمت‌های قبل هم ذکر شد، شما هرگز ملزم به استفاده از وکیل مهاجرت نیستید. اما اساس‌نامه مهاجرت به شما این حق را می‌دهد که اگر می‌خواهید در کنار خود یک وکیل مهاجرت داشته باشید. وکیل مهاجرت می‌تواند به عنوان نماینده شما اسناد قانونی را تنظیم کند و در مصاحبه‌های مربوط به مهاجرت با شما همراه شود. گفتنی است که حضور وکیل مهاجرت اگرچه الزامی نیست، اما می‌تواند بسیار راه‌گشا و موثر باشد.

از مزایای گرفتن وکیل مهاجرت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارائه راهکارها و پیشنهادهای استراتژیک
 2. سپردن اطلاعات شخصی و محرمانه خود به شخص قابل اعتماد
 3. صرفه‌جویی در زمان
 4. نشان دادن فرصت‌های پیش رو به مهاجر
 5. کاهش استرس‌های ناشی از ناآگاهی در طول فرآیند مهاجرت
 6. جلوگیری از خطا و اشتباه در فرآیند مهاجرت به خصوص انجام مکاتبات
 7. کمک به شما برای گرفتن حق شهروندی و یا گرفتن تابعیت از کشور مورد نظر
 8. صرفه‌جویی در هزینه، زمان و انرژی

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بندرعباس

سابقه کار و داشتن تجربه از جمله عوامل مهمی است که برای گرفتن یک وکیل مهاجرت باید به آن توجه کرد. اگرچه قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است و روز به روز در حال تغییر است، اما وکیل مهاجرتی که پیش‌تر پرونده‌ای مشابه شما را داشته بسیار راحت‌تر می‌تواند شما را به خواسته  و اهدافتان برساند. برای اطلاع از سوابق وکیل مهاجرت می‌توانید در اولین جلسه از او سوال کنید و یا به سایت شخصی وی مراجعه کنید. موسسه‌ی مهاجرتی نیز می‌تواند این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطمینان بیشتر می‌توانید از وکیل خود بخواهید تا نشانی از موکلان قبلی خود که موفق به مهاجرت شده‌اند، به شما بدهند. به این صورت می‌توانید وکیل مهاجرت مورد اعتماد و کاربلدی همراه خود داشته باشید تا در صورت پیش آمدن هر نوع موانع و چالشی به او تکیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوابق وکلای تراست نیز می‌توانید با موسسه‌ی مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید.

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بندرعباس

وکیل مهاجرت در بندرعباس و مشاوره آنلاین

واقعیت این است که فرآیند مهاجرت، فرآیندی استرس‌زا است و برای کاهش این استرس می‌توان از یک وکیل مهاجرت راهنمایی و کمک گرفت. گرفتن وکیل مهاجرت این گونه نیست که وکیل هر اقدامی را که مایل است بدون توجه به موکل انجام دهد، بلکه به این صورت است که وکیل با در جریان قرار دادن موکل در تمام زمینه‌ها، پرونده مهاجرت را به اجرا در می‌آورد. این مسئله طبیعی است که موکل در ظرف این مدت سوالاتی داشته باشد، بنابراین لازم است تا بتواند با وکیل خود ارتباط برقرار کنید و به او دسترسی داشته باشید. موسسه‌ی مهاجرتی تراست برای صرفه‌جویی در هزینه و زمان مهاجران این امکان را برایشان فراهم آورده تا بتوانند از خدمات آنلاین با همان کیفیت خدمات حضوری بهره‌مند شوند. در حالی که دفتر اصلی موسسه‌ی مهاجرتی تراست در شهر ونکوور (وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور) کشور کانادا قرار گرفته است و دفتر نمایندگی این موسسه نیز در تهران واقع شده است، اما وکلا و مشاوران مهاجرتی این موسسه آماده خدمت رسانی به تمام مشتریان به خصوص جنوبی‌ها و بندرعباسی‌های عزیز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه خدمات مهاجرتی تراست می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره‌ی رایگان ما بهره‌مند شوید.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست در بندرعباس

اعتماد و جلب اعتماد نه تنها در پرونده‌های مهاجرتی بلکه در تمام زمینه‌های حقوقی و قضایی، ارتباطی متقابل و خواسته‌ای دو طرفه برای وکیل و موکل است. همان‌طور که وکیل مهاجرت موظف است منافع مشتریان خود را تأمین کند و امانتدار خوبی در برابر اطلاعات شخصی و محرمانه موکل خود باشد، موکل نیز وظیفه دارد که تا پایان این راه همراه وکیل بوده و به او اعتماد داشته باشد تا پروسه مهاجرت به بهترین حالت ممکن طی شود. برای به وجود آوردن این حس دو طرفه اقداماتی لازم است که در قسمت بعدی به آن می‌پردازیم.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در بندرعباس

همان‌طور که در قسمت قبل ذکر شد، شروع یک پرونده مهاجرتی بر پایه ی اعتماد است. برای کسب این اعتماد مشاوره رایگان در اولین ارتباط می‌تواند کارساز باشد. بسیاری از وکلای مهاجرتی برای شروع یک پرونده در ابتدا با موکل خود جلسه مشاوره رایگان ارائه می‌دهند. این جلسه برای تحقق اهداف گوناگونی شکل می‌گیرد که از جمله اهداف آن می‌توان به بررسی کلی پرونده و شرایط منحصر به فرد شخص مهاجر توسط وکیل و آشنایی بیشتر موکل با وکیل و همچنین جلب اعتماد وی اشاره کرد. بندرعباسی‌های عزیز چنانچه قصد مهاجرت به کشور مورد نظر خود را دارید می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر وقت مشاوره رایگان با وکلا و همچنین مشاوران ما رزرو کنید تا از انتخاب خود و این موسسه مهاجرتی اطمینان پیدا کنید و با خاطری آسوده این مسیر پر از فراز و نشیب را با همراه حقوقی خود بپیمایید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در بندرعباس

وکیل مهاجرت در بندرعباس و ارتباط با وکلای بین المللی

از آن جایی که قوانین پیچیده مهاجرت روز به روز در حال تغییر است، شاید وکیل مهاجرت هم نتواند به تنهایی از پس از این مسائل برآید. بنابراین برای این مشکل چاره‌ای جز ارتباط وکیل مهاجرت با وکلای بین‌المللی نیست. وکلای بین‌المللی به دلیل آشنایی با قوانین کشورهای مختلف به خصوص قوانین موجود در زمینه مهاجرت می‌توانند این اطلاعات به روز را در اختیار دیگر وکلا قرار دهند. موسسه مهاجرتی تراست توانسته است با کسب سال‌ها تجربه، ارتباطی را بین وکلای با تجربه کشورمان و همچنین وکلای بین‌المللی ایجاد کند و پرونده مهاجران را به بهترین شکل ممکن به جریان در آورد.

درباره کانال تلگرام اپلای کانادا و کانال تلگرام تحصیل در کانادا و کانال تلگرام کار در کانادا و همینطور کانال تلگرام مهاجرت به کانادا هم بخوانید.

هزینه وکیل مهاجرتی در بندرعباس

برای شروع فرآیند مهاجرت شاید یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد نظر، در نظر گرفتن مسائل مالی باشد. داشتن وکیل مهاجرت و کمک گرفتن از وی بدون شک بدون هزینه نخواهد بود! اما وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست به شما اطمینان می‌دهند که با صرف کمترین هزینه، بهترین امکانات و خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار داده و شما را در مسیر درست قرار دهند. لازم به ذکر است که عوامل بسیاری می‌تواند بر این هزینه‌ها تاثیر گذار باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به انتخاب کشور مقصد، مدت زمان فرآیند مهاجرت و طی کردن مراحل قانونی پرونده، انتخاب دفتر مهاجرتی و سایر عوامل اشاره کرد. گفتنی است که بهتر است در اولین جلسه مشاوره و یا همان جلسه رایگان از وکیل خود بخواهید تا تمام این هزینه‌ها را برایتان برآورد کند.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است

پیش از شروع مهاجرت خود، در صورتی که می‌خواهید وکیلی را بگیرید که در تمام مسیر همراه شما باشد، بهتر است در مرحله آغازین به دنبال یک موسسه مهاجرتی و یا یک وکیل کاربلد و معتمد باشید تا بتوانید به دور از استرس و دغدغه پرونده خود را به دستان او بسپارید. موسسه مهاجرتی تراست با کسب سال‌ها تجربه کاری در این زمینه و پشت سر گذاشتن پرونده‌های مهاجرتی موفق از طرق مختلف امید دارد که بتواند توجه شما مشتریان عزیز به خصوص بندرعباسی‌های خونگرم و عزیز را جلب کرده و در این راه به شما کمک کند. وکلا و مسئولان این موسسه به شما اطمینان می‌دهند که نه تنها از تصمیم خود برای انتخاب آن‌ها پشیمان نشوید، بلکه خاطره‌ای خوش در ذهنتان بابت این همکاری رقم بخورد. پس هر چه سریع‌تر به سایت اصلی موسسه تراست مراجعه کرده و فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا نتیجه برای شما ارسال گردد.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی بدون شک برای بسیاری از مهاجران جزو اهداف مهم و در اولویت است. اگر شما هم از این دسته از افرادی هستید که به دنبال گرفتن تابعیت از کشور مورد نظرید بهتر است این فرآیند قانونی را به وکیل مهاجرت خود بسپارید تا با آگاهی کامل این موقعیت را برای شما فراهم آورد. برای گرفتن اقامت دائم وکیل شما در ابتدا دادخواستی را تنظیم کرده و همراه با مدارک مورد نیاز ارسال می‌کند تا اداره مهاجرت تصمیم خود را در این راستا به متقاضی اعلام کند. دقت داشته باشید که هر گونه خطا و اشتباه در این راه می‌تواند شما را از گرفتن این حق سلب کند. پس از گذراندن این مراحل چنانچه درخواست شما مورد پذیرش قرار گرفت حکمی صادر می‌شود که نشانه حق شهروندی و یا اقامت دائم شما در کشور مورد نظر است.

درباره اقامت کانادا و شهروندی کانادا و همچنین مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری نیز همچون دیگر راه‌های مهاجرت پیچیدگی‌ها و قوانین مربوط به خود را دارد. برای مهاجرت از این طریق، می‌توانید اعضای خانواده را نیز با خود همراه سازید. علاوه بر اعضای خانواده سرمایه شما نیز همراه شماست. بنابراین برای جلوگیری از به مخاطره انداختن موقعیت اعضای خانواده‌تان و همچنین جلوگیری از نابودی و از بین رفتن سرمایه، بهتر است از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند و به راحتی و بدون دردسر از طریق ویزای سرمایه گذاری مهاجرت کنید و از سرمایه خود در کشور مورد نظر بهترین استفاده را ببرید.

درباره ویزای سرمایه گذاری کانادا و ویزای بیزینس کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا و همچنین خرید بیزینس در کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای مهاجرت از طریق تحصیل

اگر شما هم از آن دسته از دانشجویانی و یا دانش‌آموزانی هستید که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید بهتر است در این راه از یک راهنمای کاربلد کمک بگیرید. به دلیل مرسوم بودن این نوع مهاجرت به خصوص در بین دانشجویان رقابت بر سر بهترین دانشگاه‌ها در تمامی رشته‌ها به شدت زیاد است. بنابراین برای اینکه بتوانید در این عرصه رقابتی حق خود را بگیرید می‌توانید با ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید.

درباره ویزای تحصیلی کانادا وتحصیل رایگان در کانادا و همچنین تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج حقی اساسی و رسمی برا همگان است و همه افراد حق ازدواج دارند. مهاجرت از طریق ازدواج نیز امکان‌پذیر است. اما شرایط خاص خود را دارد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین شرط در این نوع مهاجرت، ثبت رسمی و ارائه سند ازدواج است. برای مهاجرت از این راه باید با شخصی ازدواج کنید که تابعیت کشور مورد نظرتان را داشته باشد. گفتنی است که مهاجرت از طریق ازدواج در کشورهای مختلف، قوانین متفاوتی دارد که از جمله این قوانین می‌توان به رسیدن به سن قانونی اشاره کرد. شاید با شنیدن این اطلاعات بعضی‌ها به فکر ازدواج فرمالیته یا صوری بیوفتند! اما آنقدرها هم که تصور می‌کنید این مسئله ساده نیست. پس از ارائه سند ازدواج حتما شواهد دیگری نیز لازم است تا نشان دهید شما زن و شوهر واقعی هستید که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شواهد می‌توانید با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست مشورت کنید.

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای مهاجرت از طریق ازدواج

حتی اگر خوشبینانه به این مسئله نگاه کنیم و شما بتوانید از طریق ازدواج صوری مهاجرت کنید، چنانچه در کشور مقصد اداره مهاجرت متوجه شود که ازدواج شما یک ازدواج واقعی نبوده، بلافاصله شما را دیپورت خواهد کرد. پس در نظر داشته باشید که ترتیب دادن ازدواج صوری ممکن است عواقب بسیار ناگواری برایتان داشته باشد.

درباره دعوت همسر به کانادا و ویزای همراه کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای مهاجرت از طریق کار

گاهی افراد شغل مورد نظر خود و یا جایگاه ایده‌آلی که در سر رویای آن را دارند در کشور خود نمی‌یابند، بنابراین مجبور می‌شوند ترک دیار کرده و راهی کشورهای خارجی شوند تا در آن جا فعالیت خود را در زمینه دلخواه آغاز کنند. برای مهاجرت از این طریق کار لازم است تا تخصص و مهارت خود را اثبات کنید. برای مهاجرت از این راه به جز تخصص به مهارت‌های دیگری از جمله دانش زبانی کشور مورد نظر و همچنین گاهی به مدرک تحصیلی و یا گواهی اخذ شده در آن زمینه نیاز است. برای مهاجرت از طریق کار شاید نیاز باشد تا وکیل مهاجرت شما را با کارفرما یا اداره‌ای آشنا کرده و مکاتباتی را به طور دقیق انجام دهد. برای پشت سر گذاشتن این موانع با خیال آسوده و بدون دغدغه و استرس می‌توانید به ما در موسسه مهاجرتی تراست بپیوندید تا بهترین خدمات مهاجرتی را برای شما ارائه دهیم.

درباره ویزای کار کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق کار و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بندرعباس برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ با حمایت مالی از اعضای درجه یک و یا بستگان نزدیک صورت می‌گیرد. اگرچه مفهوم حمایت مالی از خانواده برای بسیاری از مهاجران ساده به نظر می‌رسد، اما موارد استثنا و جزئیات زیادی وجود دارد که باید از آن‌ها آگاهی داشته باشید تا بتوانید به راحتی در جمع دوستانه، صمیمی و خانوادگیتان قرار گیرید. به جای اینکه به دلیل نداشتن اطلاعات و یا ناآگاهی و رخ دادن یک اشتباه، درخواست شما رد شود، موقعیت‌تان به مخاطره بیوفتد و تمام تلاش‌هایتان بی‌سرانجام باقی بماند، توصیه می‌کنیم با یک وکیل حقوقی باتجربه که از چگونگی قوانین مهاجرت از طریق حمایت مالی برای اعضای خانواده مطلع است، مشورت کنید.

درباره اسپانسرشیپ کانادا و ویزای اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بخوانید.

شماره وکیل مهاجرت در بندرعباس

هم وطنان بندرعباسی و جنوبی‌های خونگرم و عزیز! در صورتی که قصد مهاجرت از طریق هر کدام از روش‌های مهاجرتی بالا را دارید، اما نمی‌دانید که چه شرایطی لازم است و دقیقا باید از کجا شروع کنید، اصلا نگران نباشید! موسسه مهاجرتی تراست، پشتیبان شما برای ساخت آینده‌ای بهتر است. شما می‌توانید در صورت تمایل، فرم ارزیابی رایگان ما را پر کنید و یا برای تماس با ما وقت مشاوره رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد موسسه مهاجرتی تراست و همچنین خدمات مشتریان به صفحه رسمی ما به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید. کامیابی و موفقیت شما آرزو و افتخار ماست!

سوالات متداول

شماره وکیل مهاجرت در بندرعباس چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برا هم وطنان بندرعباسی در این شهر ندارد، اما متقاضیان می‌توانند فرم ارزیابی رایگان ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان به صورت کاملا رایگان مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه رسمی تراست به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید.

وظیفه ی وکیل مهاجرت برای مهاجرت از طریق تحصیل چیست؟

کمک به متقاضی برای گرفتن ویزای تحصیلی
معرفی دانشگاه‌ها و رشته‌ها بر اساس شرایط دانشجو
معرفی بورسیه‌ها، کمک هزینه‌ها و وام‌های دانشجویی دانشگاه مورد نظر
کمک به گرفتن اقامتگاه یا خوابگاه دانشجویی برای دانشجو
برآورد هزینه‌های دانشجو در کشور مقصد
گرفتن حق شهروندی و یا تابعیت از کشور مورد نظر از راه تحصیل

آیا گرفتن وکیل مهاجرت الزامی است؟

اگرچه داشتن وکیل مهاجرت الزامی نیست و افرادی را می‌توان پیدا کرد که بدون هیچ کمکی از کشور خارج شده و مهاجرت کرده‌اند، اما نمی‌توان از مزایای داشتن وکیل مهاجرت چشم‌پوشی کرد. وكیل مهاجرت می‌تواند اسناد قانونی را به عنوان نماینده شما تنظیم كند و حتی می‌تواند در مصاحبه‌های مربوط به مهاجرت به عنوان همراه و راهنمای شما حاضر شود.

به چه نکاتی برای انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب باید توجه کرد؟

صادق بودن و مورد اعتماد بودن وکیل
در نظر گرفتن سوابق و پرونده‌های موفق پیشین در زمینه مهاجرت
در نظر گرفتن هزینه‌ها (مقرون به‌صرفه بودن هزینه‌ها)
در دسترس بودن وکیل مهاجرت هم به صورت حضوری و آنلاین

آیا کسانی که از طریق ازدواج مهاجرت می کنند، در صورت طلاق حق تابعیت از آن ها سلب می شود؟

چنانچه از طریق ازدواج مهاجرت کرده باشید و از همین طریق حق تابعیت خود را دریافت کرده‌اید و پس از مدتی طلاق بگیرید، حق تابعیت و اقامت دائم از شما سلب نخواهد شد. دقت داشته باشید که پس از دریافت تابعیت از کشور مقصد، فقط در موارد نادر مثل ارتکاب جرم و یا کلاهبرداری، این حق از شما گرفته می‌شود.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات