دفتر مهاجرتی در ونکوور

دفتر مهاجرتی در ونکوور

موسسه مهاجرتی در ونکوور

مهاجرت به یک کشور دیگر فرآیندی پیچیده است که شاید در ابتدا شنیدن آن شما را به وحشت بیندازد. در این بین افرادی هستند که تصور می کنند خودشان می توانند از پس کارهای مربوط به مهاجرت برآیند و دست به این ریسک بزرگ می زنند و تصمیم میگیرند بدون پرداخت هزینه استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرتی، فرآیند مهاجرت به خارج از کشور را خود به دست بگیرند. در سویی دیگر، افرادی هستند که مسیر درست تری را انتخاب می کنند و نمی خواهند بدون بهره گرفتن از تجربیات یک دفتر مهاجرتی، شانس مهاجرت را از دست بدهند. در واقع وقتی شما از یک وکیل مهاجرت یا موسسه مهاجرت به خارج از کشور کمک بگیرید، مهاجرت به یک کشور پیشرفته دیگر آرزوی دست نیافتنی نخواهد بود.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

افراد با مراجعه به دفاتر مهاجرتی می توانند با بهره‌گیری از مشاوره افراد متخصص و وکلای مهاجرتی از قوانین و شرایط کشورهای مختلف اطلاع پیدا کنند و با پیدا کردن بهترین کشور با برترین روش مهاجرت، آینده خود و خانواده شان را تضمین کنند. دفاتر مهاجرتی به شما در راه اندازی پرونده مهاجرت از ایران از طریق مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت با اخذ اقامت دائم کمک خواهند کرد. و یا اگر به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا باشید نیز می توانید از خدمات دفاتر مهاجرتی استفاده کنید.

اما با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت توسط هم وطنان، با رشد قارچ‌گونه ی سودجویانی مواجه شده ایم که از شرایط موجود سوء استفاده کرده و با وعده هایی پوچ، اقدام به کلاه برداری می‌کنند. به خصوص هم وطنانی که اطلاعات کافی از قوانین مهاجرتی ندارند، بزرگ‌ترین هدف این دسته از افراد سودجو هستند. در نتیجه ممکن است افراد سرمایه خود را از دست داده و همچنین شانس مهاجرت خود را هم بسیار کمرنگ کنند.

اگر تصمیم دارید به کشور کانادا مهاجرت کنید، اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کرده و چه کارهایی را انجام دهید، می توانید همه چیز را به وکلای مهاجرتی باتجربه تراست بسپارید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید. تراست بسیار مفتخر است که متخصصان و وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند.

درباره دلایل مهاجرت از ایران بیشتر بدانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

خدمات دفتر مهاجرتی در ونکوور برای انواع مهاجرت

خدمات دفتر مهاجرتی در ونکوور برای انواع مهاجرت

مهم‌ترین گام در انتخاب یک دفتر مهاجرتی در ونکوور می تواند بررسی خدماتی باشد که آن ارائه می کند. مهم است بررسی کنید که موسسه مهاجرتی مورد نظر شما چه سوابقی دارد، آیا تجربه کار با پرونده هایی مشابه پرونده شما را داشته است؟

مهاجرت به هر کشوری نیازمند بررسی قوانین و روش های مهاجرت خاص به خود است. اگر کشور کانادا را برای مهاجرت خود در نظر گرفته اید، باید با تمامی قوانین مهاجرت به این کشور آشنا باشید و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. بنابراین باید از خدمات یک دفتر مهاجرتی در ونکوور استفاده کنید که دارای اعتبار بالایی باشد و از آنجا که قوانین مهاجرتی هر ساله با تغییر روبرو می شوند، یک موسسه مهاجرتی معتبر باید متشکل از وکلایی باشد که در امر قوانین مهاجرت به روز باشند.

درباره اقامت کانادا و شهروندی کانادا بیشتر بدانید.

اگر می خواهید به کشور کانادا مهاجرت کنید، شما باید به دنبال بهترین دفتر مهاجرتی ونکوور بگردید تا اطمینان پیدا کنید که می تواند با استفاده از تجربه وکلای مهاجرتی کارآزموده ای که دارد، پرونده مهاجرتی شما را با موفقیت به سرانجام برساند. روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا و وجود دارد که بسته به هر شخص با هر پرونده ای می تواند متفاوت باشد. در زیر با برخی از روش های مهاجرتی به کشور کانادا آشنا شوید:

 1. مهاجرت از طریق تخصص کاری

اگر دارای تخصص و یا مهارت خاصی هستید، کشور کانادا با آغوش باز میزبان شما خواهد بود. شما می توانید با استفاده از مهارت خود از مسیرهای متنوع مهاجرتی مبتنی بر منافع همگانی که دولت فدرال کانادا طراحی کرده، برای مهاجرت خود استفاده کنید. به لطف وکلای مهاجرتی باتجربه و آشنا به تمامی قوانین در دفتر مهاجرت ونکوور تراست، می توانید برای اخذ ویزای کار کانادا تلاش کنید. شما می توانید از خدمات وکیل مهاجرت پزشکان ، وکیل مهاجرت هنرمندان و غیره در تراست، به عنوان بهترین دفتر مهاجرتی ونکوور بهره ببرید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بیشتر بدانید.

 1. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

دولت کانادا برای رونق بخشیدن به تمام بخش های کشور، به دنبال جذب سرمایه و نیروی انسانی است. اگر دارای سرمایه مالی کافی هستید، این بخش نیز می تواند روش خوبی برای مهاجرت شما باشد. سرمایه گذاری در کانادا یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به این کشور است و بسیاری از ایرانیان می توانند از طریق این روش، در نهایت موفق به اخذ اقامت دائم نیز شوند. یک وکیل مهاجرتی که از جزء به جزء قوانین سرمایه گذاری در کشور مورد نظر شما برای مهاجرت آگاه باشد، می تواند بهترین شخصی باشد که به شما کمک می کند تا نه تنها مهاجرت موفقیت آمیزی داشته باشید، بلکه از سرمایه شما در آن کشور محافظت شود.

 1. مهاجرت از طریق تحصیلی

شما می توانید به کانادا مهاجرت کنید و با تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه های کانادا ، آینده ی کاری درخشانی که در ذهنتان ایجاد کرده اید را به واقعیت تبدیل کنید. وکلای باتجربه موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور شما را نسبت به تمام مدارک و اسنادی که برای مهاجرت از طریق تحصیل به کشور مورد نظر مطلع می خواهند کرد و در این مسیر همراه شما هستند.

درباره ویزای تحصیلی کانادا و مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا بیشتر بدانید.

 1. مهاجرت از طریق ازدواج

یکی دیگر از انبوه راهکارهای مهاجرت به یک کشور دیگر، مهاجرت از طریق ازدواج است. از این طریق شما می توانید تابعیت کشور میزبان همسر خود را اخذ کنید. البته برای استفاده از این روش شما باید از تمامی قوانین کشور میزبان اطلاع داشته باشید. در این مسیر وکلای موسسه مهاجرتی تراست می توانند شما را از جدیدترین قوانین مهاجرت از طریق ازدواج به کشور مورد نظرتان مطلع کنند.

درباره ویزای تولد فرزند در کانادا بیشتر بدانید.

 1. مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

اگر تمایل دارید به همراه تمام اعضای خانواده خود اعم از همسر، فرزند، پدر، مادر یا هر شخص دیگری به کشور مورد نظرتان مهاجرت کنید. در این روش باید افسر مهاجرت در سفارت کشور مورد نظر را مجاب کنید که قادر خواهید بود در تمام مدت زمانی که مشغول زندگی در آن کشور هستید، می توانید از نظر مالی، اشخاص همراهتان را تأمین کنید. در این روش مهاجرت که اسپانسرشیپ نام دارد، شما باید حتما از قوانین مختلف کشور مورد نظر برای مهاجران اطلاع پیدا کنید و به دنبال چه راهنمایی بهتر از یک وکیل مهاجرت معتبر می گردید؟

درباره اسپانسرشیپ کانادا و ویزای اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بدانید.

بهترین دفتر مهاجرتی ونکوور

قوانین مهاجرت یکی از پیچیده ترین بخش ها در حوزه حقوق است. پیدا کردن بهترین دفتر مهاجرتی ونکوور، مهم ترین چیز در یک پرونده مهاجرتی موفق یا دور شدن از رویای زندگی، تحصیل و کار در یک کشور پیشرفته نظیر کانادا است. بسیاری از وکلای مهاجرتی حرفه ای سخت کوش بوده و با شما صادق هستند و می خواهند به معنای واقعی به شما کمک کنند.

اما در سمتی دیگر یک وکیل مهاجرتی بد می تواند فقط روی دست شما هزینه بگذارد، در ارائه خدماتی که بر عهده آن است کوتاهی کند یا به هر شکلی ممکن است باعث آسیب رساندن به پرونده مهاجرتی شما شود. بنابراین شما باید مطمئن شوید که یک وکیل مهاجرتی واقعی و نه یک کار چاق کن را به خدمت گرفته اید. هر شخصی برای کاری ساخته شده است. به عنوان مثال نمی توانید برای تعمیر اتومبیل خود به یک دندان‌پزشک مراجعه کنید و یا برای پر کردن دندان خود نزد یک تعمیرکار اتومبیل بروید. به همین دلیل است که شما باید برای مهاجرت به یک دفتر مهاجرتی مراجعه کنید و از خدمات یک وکیل مهاجرتی معتبر استفاده کنید.

متاسفانه افزایش تقاضای مهاجرت در کشور باعث شده بسیاری از افرادی که تصور می کنند اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت هستند، اما هیچ‌گونه تحصیلی در حوزه حقوق بین الملل نکرده اند به خودشان اجازه دهند از اعتماد متقاضیان مهاجرت سوء استفاده کرده و سرمایه و وقت آن ها را از بین ببرند. حتی در بسیاری از موارد یک اقدام اشتباه کوچک در ارتباط با پرونده مهاجرتی می تواند باعث کم رنگ شدن شانس مهاجرت شما شده و تمام آرزوهایتان را نقش بر آب کند. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، تراست بهترین انتخاب شماست. مشاوران و وکلای ما در دفتر مهاجرتی تراست در ونکوور کانادا با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان خواهد ماند.

به خاطر قوانین بسیار پیچیده ای که مهاجرت دارد، شما باید از یک وکیل مهاجرت که در حوزه حقوق بین الملل تحصیل کرده بخواهید پرونده مهاجرتی شما را تشکیل دهد. یک وکیل مهاجرت خود در بهترین دفتر مهاجرتی همواره تلاش می کند بدون آنکه هزینه های هنگفت اضافی روی دست شما گذاشته شود، پرونده مهاجرت شما را با موفقیت به سرانجام برساند.

برای پیدا کردن بهترین دفتر مهاجرتی در ونکوور شما باید تحقیقات فراوانی را انجام دهید. ابتدا باید بررسی کنید که آیا این دفتر مهاجرتی عضو رسمی کانون مشاورین مهاجرتی کانادا (ICCRC) است یا خیر؟ چند سال از فعالیت آن می گذرد و چه تعداد پرونده موفق داشته است.

استفاده از خدمات شرکت مهاجرتی در ونکوور چه فوایدی دارد

استفاده از خدمات شرکت مهاجرتی در ونکوور چه فوایدی دارد

همان‌طور که احتمالا می دانید، هر کشوری دارای قوانین منحصر به خودش در مورد مهاجران است. این قوانین از همان ابتدای اخذ ویزا و اپلای گرفته تا سرمایه گذاری و مهاجرت می توانند برای زندگی آتی شما سرنوشت ساز باشند. تسلط داشتن به زبان رسمی کشور مقصد، مطلع شدن از آخرین و تخصصی ترین قوانین مهاجرتی، تمامی اطلاعات اقتصادی از نحوه انتقال پول و همچنین ددلاین های زمانی مهم همگی از جمله مواردی است که شما نمی توانید با سرچ کردن در گوگل به قدر کافی از آن ها آگاه شوید که بتوانید پرونده مهاجرتی خودتان را بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت جلو ببرید.

اگر خواهان مهاجرت به کشور کانادا هستید، وقتی از خدمات تراست به عنوان یک دفتر مهاجرتی در ونکوور استفاده می کنید، این اطمینان را خواهید داشت که وکلایی باتجربه و کاردان این موسسه از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما خواهند بود تا بدون هیچ نگرانی پرونده مهاجرت شما را با موفقیت به سرانجام برسانند.

وقتی از یک وکیل مهاجرت در ونکوور کمک بگیرید، می توانید بهترین و مطمئن ترین روش مهاجرتی را انتخاب کنید. روش های مختلفی برای مهاجرت از کشور وجود دارد، اما همانند نسخه ای که پزشک نمی تواند برای تمام بیمارانش تجویز کند، ممکن است روش مهاجرتی هر فرد با فرد دیگر متفاوت باشد. استفاده از یک موسسه مهاجرت به کانادا به شما این امکان را می دهد تا از آخرین قوانین مهاجرتی کشور مقصد آگاهی کسب کنید. زمانی که تصمیم به مهاجرت و تحصیل در یک کشور دیگر را می گیرید، به ضرب‌الاجل (یا به اصطلاح ددلاین) برخورد می کنید که آخرین مهلت ارسال اپلای برای دانشگاه است. هر دانشگاه تاریخ متفاوتی از ددلاین را ارائه می کند. اگر قصد تحصیل در کشور کانادا را داشته باشید، تراست به عنوان بهترین دفتر مهاجرتی ونکوور می تواند شما را از این بازه های زمانی حساس یا همان ددلاین ها مطلع کند.

در مسیر اخذ ویزای یک کشور برای مهاجرت، اسناد و مدارکی که برای مراجع ذی‌صلاح ارسال می کنید، اهمیت بسیار ویژه ای دارد. یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا از صحیح و کامل بودن مدارک ارسالی اطمینان حاصل کنید.

اما این ها تنها فوایدی نیستند که میتواند استخدام یک وکیل مهاجرت و بهره گیری از خدمات یک دفتر مهاجرتی به همراه داشته باشد. وکیل شما از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شماست. او فرآیند اخذ ویزا از سفارت را پیگیری می کند، راهکارهای انتقال پول را بررسی کرده و بهترین روش را برای شما انتخاب می کند و همچنین در کشور مقصد نیز پیگیر امور شما خواهد بود.

گرچه اکثر وکلای خوب مهاجرتی زمان خالی کمی برای دریافت پرونده های جدید دارند، اما شما حتی با صحبت کردن با کارمندان آن گروه هم می توانید متوجه شوید که چقدر آنها نسبت به مشتری احساس تعهد می کنند و متوجه صداقت آنها خواهید شد. صحبت کردن با چندین وکیل مهاجرتی مختلف و کسب مشاوره اولیه از آنها  به شما این امکان را می دهید آن ها را یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گروه برای سپردن آینده خود به آن را انتخاب کنید. به عنوان مثال در همان مشاوره اولیه مشخص می شود که آن وکیل چگونه می تواند به شما در فرآیند مهاجرت خود به یک کشور پیشرفته نظیر کانادا کمک کند. یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی که می توانید روی خدمات آن حساب کنید، موسسه مهاجرتی تراست است.

استفاده از خدمات دفتر مهاجرتی در ونکوور مزیت های بی شماری را به همراه دارد. یک وکیل مهاجرت می تواند جلوی اشتباهات در تشکیل پرونده مهاجرتی شما را بگیرد. او به عنوان نماینده شما تمام مدارک لازم را از شما جمع آوری می کند و مسئولیت کاغذبازی های اداری پیچیده را بر عهده خواهد گرفت. این وکیل دارای تجربه کافی در امور مهاجرتی است و قطعا تاکنون ده ها مورد شبیه به کیس مهاجرت شما به آن مراجعه کرده است. وکیل مهاجرت می تواند از این تجربیات ارزشمند برای جلو بردن پرونده مهاجرت شما استفاده کند.

هیچ گره ای نمی تواند برای یک وکیل یا موسسه مهاجرتی کور بماند. فرقی نمیکند پرونده شما در چه وضعیتی است، یک وکیل حقوق بین الملل خبره همیشه گزینه هایی پیش روی شما خواهد گذاشت. او حتی می تواند دغدغه شغلی شما پس از مهاجرت را برطرف کرده و یک مکان مناسب برای اسکان شما و خانواده تان را نیز پیش از پرواز شما فراهم کند. اینها تنها بخشی از فواید استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی معتبر و رسمی نظیر تراست است.

چرا تراست بهترین دفتر مهاجرتی در ونکوور است

چرا تراست بهترین دفتر مهاجرتی در ونکوور است

اگر می خواهید از خدمات یک دفتر مهاجرتی برای مهاجرت به کشور کانادا استفاده کنید، باید مطمئن شوید که دفتر مرکزی آن در خود خاک کانادا دایر شده باشد. علاوه بر این، دارای شماره ثبت و یک آدرس برای مراجعه حضوری نیز باشد.  موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست (Trust Way Immigration Services)  در استان بریتیش کلمبیا و به شماره Incorporation Number: BC1268598 به ثبت رسیده است و در زمینه گستره وسیعی از خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا فعالیت دارد. شماره ثبت این دفتر در اداره مهاجرت کانادا نیز عبارت ازR506959  است. دفتر اصلی موسسه در ونکوور قرار گرفته و جهت تسهیل ارتباط با موکلان ساکن ایران، دفتر تهران هم با مجوز رسمی فعالیت دارد. لازم به ذکر است کلیه فعالیت های دفتر ایران در زمینه تحصیل و کاریابی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین مهاجرت فوق العاده سخت و پیچیده است و هر ساله دستخوش تغییرات می شود. بنابراین اگر وکیل مهاجرتی شما با قوانین روز آشنایی نداشته باشد و به در این زمینه خودش را به روز نکرده باشد، احتمال اینکه در یکی از مراحل اخذ ویزا شکست بخورید و کل پرونده مهاجرت شما به خطر بیفتد زیاد است. اما نگران نباشید. چرا که وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

گروه حرفه ای تراست از مجرب ترین وکلای رسمی مهاجرت و مشاورین معتمد تشکیل شده است. این موسسه مهاجرتی افتخار دارد تا با داشتن بیش از 6000 پرونده موفق در تمامی مراحل از مهاجرت تا اقامت در کانادا در کنار شما عزیزان باشد و در این مسیر دشوار همراهی تان کند تا تنها به رشد، پویایی و رفاه زندگی پیش رو در محیطی پر از فرصت پیشرفت و آرامش بیندیشید. در موسسه تراست همواره تلاش می شود با به‌کارگیری از به‌روزترین روش های مهاجرتی و همچنین برترین متخصصان در این امر، در وقت و هزینه موکلان محترم صرفه جویی شود. مشتریان این موسسه به عنوان برترین دفتر مهاجرتی در ونکوور بالاترین رضایتمندی از خدمات را در بین تمام موسسه های مهاجرتی به دست خواهند آورد. اخذ گواهینامه های مختلف و مدارک معتبر در تمام زمینه های مهاجرتی، کاریابی بین المللی و نمایندگی چندین دانشگاه و کالج برتر در کانادا در جهت اعزام مهاجران تحصیلی، از جمله سوابق قابل افتخار گروه تراست است.

مشاوره با موسسه مهاجرتی ونکوور

مشاوره با موسسه مهاجرتی ونکوور

اگر تصمیم تان برای مهاجرت از کشور و رفتن به یک کشور پیشرفته نظیر کانادا برای دستیابی به آینده ای پر از امید و موفقیت های مهم است، می توانید هم اکنون از قابلیت مشاوره تخصصی دفتر مهاجرتی تراست در جهت ارزیابی شرایط خود جهت تشکیل پرونده مهاجرت استفاده کنید.

هرچند دفتر مرکزی تراست در ونکوور کانادا واقع شده است، اما دفتر نمایندگی رسمی این موسسه حقوقی نیز در شهر تهران قرار دارد که هم‌وطنان می توانند به صورت حضوری فرآیند مشاوره را پشت سر بگذارند. علاوه بر این، در هر کجای ایران که باشید می توانید با شماره گیری تلفن تماس موسسه تراست و یا پر کردن فرم ارزیابی آنلاین، از خدمات مشاوره تخصصی موسسه حقوقی تراست بهره مند شوید.

با توجه به افزایش قابل توجه تعداد متقاضیان مهاجرت و اعتماد آنها به گروه تراست، برای تجربه مشاوره بدون نقص، امکان رزرو آنلاین وقت مشاوره با وکلای توانمند تراست از طریق این لینک ممکن شده است. البته توصیه می کنیم ابتدا این فرم ارزیابی اولیه که به صورت رایگان در دسترس شما قرار می گیرد را پر کنید تا مشاوره اولیه شما مفیدتر باشد. بعد از ارزیابی اولیه به دست کارشناسان، نتیجه برای شما از طریق ایمیل، ارسال خواهد شد.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

یک دفتر مهاجرتی در ونکوور چه خدماتی را ارائه میکند؟

با خدمت گرفتن وکلای یک دفتر مهاجرتی در ونکوور می توانید اطمینان داشته باشید که مدارک صحیحی را برای پرونده خود جمع آوری و ارسال کرده اید، سرمایه شما در این راه بیهوده خرج نخواهد شد، از هر گونه اشتباه در فرآیند مهاجرت جلوگیری می شود و همچنین به شما امکان می دهد بدون دغدغه و نگرانی منتظر اخذ ویزای کانادا باشید.

چگونه باید به یک دفتر مهاجرتی در ونکوور اعتماد کرد؟

تنها باید به دفاتر مهاجرتی معتبری اعتماد کنید که اول و مهم‌تر از هر چیزی دارای یک مکان ثبت شده به صورت قانونی هستند. سپس مدارک لازم برای فعالیت در کشور کانادا را اخذ کرده باشند. .  موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست (Trust Way Immigration Services)  در استان بریتیش کلمبیا و به شماره Incorporation Number: BC1268598 به ثبت رسیده است و در زمینه گستره وسیعی از خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا فعالیت دارد. شماره ثبت این دفتر در اداره مهاجرت کانادا نیز عبارت ازR506959  است. دفتر اصلی موسسه در ونکوور قرار گرفته و جهت تسهیل ارتباط با موکلان ساکن ایران، دفتر تهران هم با مجوز رسمی فعالیت دارد. لازم به ذکر است کلیه فعالیت های دفتر ایران در زمینه تحصیل و کاریابی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

شماره تماس بهترین دفتر مهاجرتی ونکوور را چگونه به دست بیاوریم؟

دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور کانادا واقع شده و متقاضیان می توانند با رفتن به وب سایت رسمی گروه تراست از آدرس دقیق این موسسه مطلع شده و به صورت حضوری از خدمات آن بهره‌مند شوند. همچنین هم‌وطنان داخل ایران نیز می توانند با پر کردن فرم ارزیابی رایگان در داخل وب سایت گروه تراست یا تماس با یا شماره واتس‌اپ کانادا 12502012020 به صورت غیرحضوری از مشاوره وکلای تراست بهره‌مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.