موسسه مهاجرتی در اردبیل

موسسه مهاجرتی در اردبیل

برای بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست در دفاتر ایران و کانادا، نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی یا اینترنتی مشاوره مهاجرتی دریافت نمایید.

معتبرترین موسسه مهاجرتی در اردبیل

اگر در حال حاضر در اردبیل زندگی می کنید و قصد مهاجرت به کانادا به همراه خانواده خود را دارید، قبل از هر چیز باید با متخصصان مهاجرت در یک موسسه مهاجرتی در اردبیل مشورت نمایید. چرا که درک قانون مهاجرت در کشور یا منطقه جدید و اینکه قبل از ورود به کشور مقصد و پس از ورود به کشور، چه کاری باید انجام دهید در موفقیت شما بسیار نقش دارد.

تراست به عنوان یکی از معتمدترین موسسه های مهاجرتی در اردبیل، اهواز، اراک، اصفهان و سایر شهرهای دیگر فعالیت دارد. وکلای ما در این موسسه، بهترین مشاوره ها را به مشتریان برای اقامت دائم، کار و زندگی با مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین راه های مهاجرت به کانادا ارائه می دهند.

وکیل مهاجرتی در اردبیل، کلیه امور حقوقی مربوط به مهاجرت شما را پیگیری می کند. وی درمورد مهاجرت، تابعیت خاک و مسائل مربوط به مهاجرت تجاری، امنیت سیاسی و فرایندهایی که از طریق آن افراد می توانند ویزای توریستی، کاری یا دانشجویی را ایمن و مطمئن دریافت کنند، توضیح و مشاوره می دهد.

وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست از تجربه و همچنین تخصص لازم برای تحقق رویاهای شما برخوردار هستند. همین امروز برای تبدیل شدن به یک مهاجر موفق کانادا، با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید بدانید که چگونه و به چه دلیل به تجربه و تخصص وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست نیاز خواهید داشت، این مطلب را دنبال کنید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

ویژگی‌ های وکیل موسسه مهاجرتی در اردبیل

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

5. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

مزایای مراجعه به موسسه مهاجرتی در اردبیل

رسیدن به یک راه حل ایمن برای اخذ ویزای کانادا امری حیاتی است که این امر بر لزوم شناسایی یک مشاور مهاجرت مناسب تأکید می کند. به این ترتیب قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به کانادا، توصیه می شود حتما از مشاوران متخصص در بهترین موسسه مهاجرتی در اردبیل کمک بگیرید.

مشاور مهاجرت یک متخصص حقوقی است و دانش زیادی را در مورد قوانین مهاجرت، قوانین ویزا و تمام موارد مرتبط با مهاجرت دارد. وی همچنین با انواع ویزا سر و کار دارد و بنابراین بهترین نوع ویزا را با توجه به شرایط متقاضیان پیشنهاد می کند.

موسسه مهاجرتی تراست با هدف ارائه خدمات حرفه ای مهاجرت به کانادا، غلبه بر تمام مشکلات فرایندهای مهاجرت و رساندن افراد به اهدافی همچون تحصیل، اشتغال و زندگی در یک کشور جدید، برای متقاضیان ویزای کانادا در سراسر ایران و جهان ایجاد شده است. ما می خواهیم با استفاده از تجربه، تخصص و دانشی که طی سال ها در کشور کانادا به دست آورده ایم شما را برای دستیابی به آرزوهای تان همچون تحصیل و کار در کشور کانادا هدایت کنیم.

مشاورین موسسه تراست از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و به همین خاطر می توانند مشاوره‌ های با کیفیت، کاربردی و ملموس را به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه نمایند.

شرکت ما در تمام برنامه های مهاجرت به کانادا تخصص کافی دارد. برخی از مزایای مراجعه به موسسه مهاجرتی تراست جهت انجام امور مهاجرت به کانادا عبارتند از:

 • رویکرد فردی به هر مشتری
 • تدوین استراتژی مهاجرت فردی
 • تضمین کیفیت کلیه خدمات مهاجرت به کانادا
 • ارائه مشاوره آنلاین اختصاصی و حرفه ای
 • معرفی فرصت های شغلی و بورسیه های تحصیلی کشور کانادا
 • حفظ روابط طولانی مدت با مشتریان

در این مجموعه همچنین میزان تأیید ویزا، موارد موفقیت مهاجرت و نظرات مثبت مشتریان بالای 90 درصد بوده است. اگر می خواهید رویای مهاجرت خود را به واقعیت تبدیل کنید، پیشنهاد می کنیم تنها چند دقیقه زمان بگذارید و فرم ارزیابی آنلاین را در سایت موسسه مهاجرتی تراست پر کنید تا وکلای ما پس از بررسی های لازم برای ارائه مشاوره آنلاین در خصوص مهاجرت به کانادا، در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

انواع موسسه مهاجرتی در اردبیل

کانادا محبوب ترین مقصد برای افرادی است که مایل به مهاجرت به یک کشور جدید هستند. اقتصاد شکوفا، محیط دلپذیر و خدمات و تسهیلات در سطح جهانی، دلیل وجود حجم بالای متقاضیان مهاجرت به این کشور است. اما برای لذت بردن از این مقصد جدید بدون دردسر، قطعا به خدمات یک آژانس مهاجرت کانادا در محل فعلی زندگی خود نیاز خواهید داشت تا در تهیه اسناد مناسب که جهت ورود و اقامت متقاضیان در کشور جدید ضروری است به شما کمک کند.

وقتی که نوبت به یک تغییر بزرگ در زندگی مثل مهاجرت به کشوری جدید می رسد، قطعا باید برای دریافت مشاوره تخصصی و صادقانه از خدمات بهترین شرکت مهاجرتی در اردبیل استفاده نمایید. تیم متخصص ما در موسسه مهاجرتی تراست شامل بهترین  وکلا و مشاوران مهاجرت به کانادا در داخل و خارج از ایران است و در همه موارد مهم مهاجرت به کانادا به شما کمک می کند. ما به اندازه کافی اطمینان داریم که می توانیم خدمات و کمک های بی نظیر و حرفه ای را در امر مهاجرت به شما عزیزان ارائه نماییم.

ویزای شما هر آنچه باشد، متخصصین حرفه ای مهاجرت در یک شرکت مهاجرتی در اردبیل، اهواز، اصفهان و… می توانند شما را برای تحقق برنامه های تان یاری نمایند. اگر برای بهبود شانس موفقیت ویزای خود به دنبال خدمات تخصصی یک شرکت مهاجرتی در اردبیل می گردید برای کسب اطلاعات بیشتر همین امروز با موسسه ما در تماس باشید.

همچنین درباره قوانین ورود و خروج کانادا، مزایای زندگی در کانادا و امن ‌ترین شهرهای کانادا بخوانید.

موسسه مهاجرتی در اردبیل برای تحصیل در کانادا

تراست یک موسسه مهاجرت تحصیلی در اردبیل است که مشاوره آنلاین اخذ ویزای تحصیلی کانادا را به متقاضیان ویزای تحصیلی در این شهر ارائه می دهد. ما شما را راهنمایی می کنیم و شما را قادر می سازیم تا به یک فضای مطالعه بهتر در آینده برای رشد آموزشی خود دست یابید.

همچنین بهترین راهنمایی ها در زمینه جدیدترین رویه های دانشگاه های کانادا و معیارهای صلاحیت پذیرش دانشجو در این کشور توسط وکلای متخصص ما در موسسه مهاجرتی تراست ارائه می شود. اگر می خواهید به یک دانشجوی بین المللی تبدیل شوید قطعا باید مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا و مدارک مورد نیاز آن را بدانید.

بنابراین همین امروز با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید تا به صورت آنلاین شرایط تحصیل در خارج از کشور و نحوه مهاجرت تحصیلی به کانادا را بیاموزید. همچنین برای جلوگیری از تأخیرهای بی مورد در روند اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، می توانید با موسسه مهاجرت تحصیلی در اردبیل تماس بگیرید.

شایان ذکر است موسسه مهاجرتی تراست به عنوان یک نماینده کلیدی با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، بنابراین می تواند بدون هیچ واسطه ای امکان اخذ پذیرش در موسسات آموزشی برتر کانادا و همینطور سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی را فراهم سازد. به این ترتیب با استفاده از خدمات آنلاین این موسسه می توانید بدون هیچ دغدغه ای و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت تحصیلی به کانادا را طی نمایید.

درباره تحصیل در کانادا، مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل بخوانید.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

موسسه مهاجرتی در اردبیل برای کار در کانادا

کانادا به عنوان یکی از اقتصادهای برتر جهان، مقصدی عالی برای افرادی است که قصد کار در خارج از کشور را دارند. ویزای کار کانادا به تجار، کارگران ماهر، دانشجویان و دیگر افراد واجد شرایط، اجازه کار در کانادا را می دهد. به طور معمول، متقاضیان برای درخواست ویزای کاری کانادا باید پیشنهاد کاری در دست داشته باشند.

با استفاده از فرصت های شغلی موسسه مهاجرت کاری در اردبیل می توانید شغل مورد نظر خود را در کشور کانادا راحت تر بیابید.

تیم ما در موسسه مهاجرتی تراست تا کنون روی هزاران درخواست ویزای کانادا کار کرده اند. وکلای ما به متقاضیان در سراسر جهان در راستای کاریابی در کانادا و درخواست برای ویزای کار کانادا کمک خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه ها و فرصت های شغلی کانادا همین الان از ما مشاوره آنلاین بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ ویزای کاری کانادا می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

درباره سایت های کاریابی کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار و درآمد در کانادا بخوانید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

لینک های مفید مهاجرت کاری

موسسه مهاجرتی در اردبیل برای سرمایه گذاری در کانادا

در صورتی که یک موسسه مهاجرت سرمایه گذاری در اردبیل از تخصص کافی و سوابق درخشانی برخوردار باشد، به راحتی می تواند به شما کمک می کند تا با سرمایه گذاری در کانادا، تابعیت این کشور را به راحتی برای خود و اعضای خانواده تان کسب نمایید. در موسسه مهاجرتی تراست، ما به تمام نیازهای مهاجرتی شما به طور کامل پاسخ می دهیم.

بنابراین اگر شما ساکن یکی از شهرهای ایران مانند اردبیل هستید و می خواهید یک زندگی جدید را در کانادا شروع کنید و یا در حال حاضر در خاک کانادا حضور دارید و مایل به کشف بسیاری از فرصت های تجاری و سرمایه گذاری این کشور می باشید در هر صورت موسسه مهاجرتی تراست برای تحقق اهداف تان در کنار شما خواهد بود.

تیم ما متشکل از بهترین وکلا و مشاوران مهاجرت، در کانادا، ایران و سایر نقاط جهان است که از مهارت، دانش و اخلاق کاری لازم برای کمک به مشتریان جهت رسیدن به کلیه اهداف مهاجرت به کانادا برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید به این لینک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال ، حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا ، خرید بیزینس در کانادا

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

بهترین موسسه مهاجرتی در اردبیل

یک موسسه مهاجرتی در اردبیل مانند هر موسسه مهاجرتی دیگر در سراسر جهان باید از تمام مجوزهای لازم برای انجام فعالیت در صنعت مهاجرت برخوردار باشد و هر گونه خدماتی را زیر نظر دولت و سایر ارگان های مرتبط ارائه دهد. تیم حرفه ای ما در موسسه مهاجرتی تراست، در تمامی حوزه‌ های مهاجرت به کانادا نظیر مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاریابی و سرمایه گذاری طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد.

دفاتر مرکزی این موسسه در کانادا در شهر ونکوور واقع شده است. با این حال به منظور سهولت ارتباط با موکلان ساکن ایران دفاتری هم در تهران و سایر شهرستان ‌ها وجود دارد. مشاوران ما همواره در مورد کلیه اخبار و اطلاعات قوانین مهاجرت به کانادا و مراحل اخذ ویزا به روز خواهند بود، که این موضوع برای درک آنچه که در حال حاضر در مورد مهاجرت به کانادا اتفاق می افتد بسیار مهم است.

آیا به دنبال یک دفتر مهاجرتی در اردبیل هستید؟

بهترین دفتر مهاجرتی در اردبیل قطعا به خوبی با سیاست ها و قوانین مهاجرت به کانادا آشنایی دارد و در نتیجه می تواند تامین کننده نیازهای مهاجرتی متقاضیان ویزای کانادا باشد. خدماتی که معمولا در یک دفتر مهاجرتی در اردبیل ارائه می شود، شامل برنامه مهاجرت کارگران ماهر، تابعیت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت تجاری، ویزای تحصیلی و انواع دیگر ویزاهای اقامت موقت و دائم است.

اگر به دلایل تجاری، شخصی یا شغلی به دنبال یک دفتر مهاجرتی در اردبیل برای مهاجرت به کانادا می گردید ما به شما استفاده از خدمات آنلاین موسسه مهاجرتی تراست را پیشنهاد می کنیم. ما در اینجا هستیم تا با سال ها تجربه و تیم قدرتمندی از متخصصان مهاجرت، به شما کمک کنیم تا به سرعت در یک کشور جدید مستقر شوید. با استفاده از مشاوره های آنلاین ما در موسسه مهاجرتی تراست، همین امروز می توانید یک گزینه مهاجرتی مناسب را برای خود و خانواده تان پیدا نمایید.

به طور کلی انتقال به یک کشور جدید شامل مراحل و مدارک مختلف است. در واقع شما نیاز به گذراندن مراحل مهاجرت دارید که ممکن است فرآیندهای مختلفی را شامل شود، که فقط یک مشاور باتجربه و متخصص مهاجرت می تواند از پس آن ها برآید.

تعدادی از مشاوران معتبر مهاجرت در تهران، اصفهان، اردبیل، اهواز و دیگر نقاط ایران وجود دارند که بهترین راه حل ها را با توجه به نیازهای فردی به شما ارائه می دهند. مهم نیست که با چه اهدافی قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید، مشاوران حرفه ای در دفتر مهاجرتی در اردبیل می توانند همه کارهای مهاجرت را بدون تأخیر برای شما انجام دهند.

همچنین بخوانید: آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی در اردبیل برای مسائل حقوقی

اگر می خواهید همه مراحل اخذ ویزای کانادا را با آرامش سپری کنید باید به یک آژانس معتبر مهاجرتی در اردبیل مراجعه نمایید. پیدا کردن یک موسسه حقوقی مهاجرتی در اردبیل که خدمات مشاوره کاملا حرفه ای را در خصوص انواع راه حل های مهاجرت به کانادا ارائه می دهد، مزایای بسیاری را برای شما به عنوان یکی از متقاضیان اقامت کانادا به همراه دارد.

این موسسات به طور کامل از قوانین و مقررات تنظیم شده توسط نهادهای نظارتی در کشوری که قصد انتقال به آن را دارید پیروی می کنند. بنابراین روند اخذ ویزا و سپس اقامت شما در کشور کانادا بدون مشکل سپری خواهد شد.

تراست به عنوان یک موسسه حقوقی مهاجرتی در اردبیل، اهواز، اصفهان، شیراز و سایر شهرهای دیگر در ایران فعالیت دارد. وکلای ما در این موسسه راه حل های صادقانه و شفافی را در اختیار متقاضیان مهاجرت به کانادا قرار می دهند. به کمک مشاوره های آنلاین ما می توانید بهترین فرصت را برای موفقیت در روند مهاجرت به دست آورید. همین الان از طریق تلگرام یا شماره تلفن با وکلای ما تماس بگیرید و سوالات مهاجرتی خود را از ما بپرسید.

اگر به تازگی درخواست ویزای شما رد شده است یا قرار است از کشور کانادا اخراج شوید و یا با سایر مسائل حقوقی دیگر در رابطه با ویزای کانادا درگیر هستید قطعا به کمک یک وکیل با تجربه و متخصص در آژانس مهاجرتی تراست نیاز خواهید داشت. وکلای مهاجرتی ما در تمام موارد حقوقی به شما کمک می کنند. بنابراین اگر مشاوره حقوقی می خواهید، به ما مراجعه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی آنلاین از بهترین وکلای مهاجرت در این موسسه کمک و مشاوره بگیرید.

درباره طولانی شدن جواب ویزای کانادا، جواب ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا بخوانید.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در اردبیل

وکلای موسسه مهاجرتی تراست بر اساس اصول انعطاف پذیری، شفافیت و برنامه ریزی دقیق در تمام مراحل فرآیند مهاجرت شما، از تجزیه و تحلیل و ارزیابی شانس مهاجرت گرفته تا اخذ ویزا و تابعیت کشور کانادا، همراه شما هستند. ما همچنین به شما در زمینه انتخاب انواع برنامه های مهاجرت به کانادا به صورت کاملا تخصصی مشاوره می دهیم و نقاط قوت و ضعف پرونده های مهاجرت را شناسایی می کنیم.

پرونده های مهاجرتی و شرایط هر مشتری برای مهاجرت به کانادا متفاوت است. شما می توانید برای انواع ویزای اقامت دائم، مهاجرت خانوادگی، ویزای اسپانسرشیپ کانادا، اقامت موقت کانادا، ویزای دانشجویی، ویزای سرمایه گذاری و غیره اقدام نمایید. ما در موسسه مهاجرتی تراست برای همه نوع مهاجرت به کانادا خدمات آنلاین مشاوره و اخذ ویزا ارائه می دهیم. برای جلوگیری از هر گونه اشتباه و اطمینان از صحت روند اخذ ویزای کانادا همین امروز با ما تماس بگیرید.

هر ماه متقاضیان زیادی برای ارزیابی شرایط مهاجرت خود، فرم ارزیابی صلاحیت را در وب سایت موسسه مهاجرتی تراست پر می نمایند. اما وکلای ما در موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ ای و اخلاقی تنها وکالت پرونده‌ هایی را بر عهده می‌گیرند که می دانند به احتمال زیاد امکان موفق شدن برای آن ها وجود دارد.

تیم ما از بهترین مشاوران مهاجرت کانادا تشکیل شده است که می توانند در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، جابجایی و اقامت در کشور کانادا به شما کمک کنند. ما اطمینان داریم که می توانیم خدمات و مساعدت های حرفه ای و بی نظیری را در خصوص مهاجرت به کشور کانادا به شما ارائه دهیم.

همچنین برای بدست آوردن به روز ترین اطلاعات درباره مهاجرت به کانادا، می توانید در کانال تلگرام مهاجرت به کانادا موسسه مهاجرتی تراست عضو شوید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

فرصت مشاوره معتبر!

به راحتی می‌توانید برای بررسی شرایط خود برای مهاجرت با موسسه تراست تماس بگیرید و از مشاورۀ معتبر بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

بهترین موسسه مهاجرتی در اردبیل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دفتر مهاجرتی در اردبیل قطعا به خوبی با سیاست ها و قوانین مهاجرت به کانادا آشنایی دارد و در نتیجه می تواند تامین کننده نیازهای مهاجرتی متقاضیان ویزای کانادا باشد.

خدمات موسسه مهاجرتی در اردبیل شامل چه چیز هایی است؟

خدماتی که معمولا در یک دفتر مهاجرتی در اردبیل ارائه می شود، شامل برنامه مهاجرت کارگران ماهر، تابعیت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت تجاری، ویزای تحصیلی و انواع دیگر ویزاهای اقامت موقت و دائم است.

چرا برای مهاجرت به خارج از کشور به مشاوره با یک وکیل مهاجرت، در موسسه مهاجرتی نیازمندیم؟

زیرا پرونده های مهاجرتی و شرایط هر مراجعه کننده برای مهاجرت متفاوت است. به طور کلی انتقال به یک کشور جدید شامل مراحل و مدارک مختلف است و در واقع شما نیاز به گذراندن مراحل مهاجرت دارید که ممکن است فرآیندهای مختلفی را شامل شود، که فقط یک مشاور باتجربه و متخصص مهاجرت می تواند از پس آن ها برآید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.