وکیل مهاجرت در اراک

وکیل مهاجرت در اراک

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرتی در اراک

آیا هنگامی که بیمار می‌شوید، ترجیح می‌دهید خود درمانی کنید و فرآیند درمانی طولانی را سپری کنید یا اینکه در پی یافتن پزشک حاذقی باشید که بتواند بهترین داروها و راهکارهای درمانی را برایتان تجویز کند تا در کمترین زمان ممکن بهبود یابید؟ انتخاب وکیل مهاجرت خوب هم با داشتن پزشکی حاذق تفاوت چندانی ندارد!

در مسئله‌ی مهاجرت نیز بهتر است برای جلوگیری از طولانی شدن فرآیند و از دست رفتن زمان و هزینه به یک وکیل مهاجرت خوب مراجعه کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در اراک

زمانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید، داشتن وکیل مهاجرت می‌تواند انتقال شما را به کشور جدید آسان‌تر کند. وکیل مهاجرت می‌تواند در انجام هماهنگی ها و اطمینان از ثبت کلیه مدارک به شما کمک کند.

اگر می‌خواهید مهاجرت شما به صورت کاملا قانونی انجام گیرد باید در فکر پیدا کردن یک وکیل مهاجرتی خوب باشید. قطعا وکیل مهاجرت علاوه بر انجام تمام کارهای مهاجرت قادر است تا برایتان امتیاز شهروندی و تابعیت از کشور مقصد را سریع‌تر از حد تصورتان بگیرد!

 یک وکیل مهاجرت می‌تواند به شما تمام موقعیت‌های پیش‌رویتان را نشان دهد تا بتوانید بهترین گزینه‌ی ممکن را در بهترین زمان انتخاب کنید و از آن بهرمند شوید.

وکیل مهاجرت شما باید با تمامی قوانین مهاجرت آشناست و به شما در درک چگونگی روند مهاجرت کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مهاجرتی تراست با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره‌ی ما بهرمند شوید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل خوب در اراک برای مهاجرت

با خواندن مطالب بالا احتمالا این سوال در ذهن شما نقش بسته است که یک وکیل مهاجرت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند از پس پرونده‌ی مهاجرتی برآمده و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در اختیار شما بگذارد؟ در اینجا ما 5 ویژگی مهم را به شما معرفی می‌کنیم که برای گرفتن یک وکیل مهاجرت باید به دنبال آن‌ها باشید. در نظر داشتن این ویژگی‌ها هنگام تحقیق و ملاقات با وکلای احتمالی می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین متخصص حقوقی را برای نظارت بر این امر مهم انتخاب کنید.

 1. داشتن سابقه‌ی درخشان
 2. داشتن مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی خوب
 3. دسترسی به وی در طول فرآیند مهاجرتی (حضوری و آنلاین)
 4. مسلط به چند زبان و ارتباط با وکلای بین‌المللی
 5. داشتن صداقت و معتمد بودن

خبر بسیار خوب برای اراکی‌های عزیز و همچنین تمام هموطنان ایرانی این است، که وکلای مهاجرتی تراست با داشتن سال‌ها تجربه‌ی کاری و همچنین پشت سر گذاشتن چندین پرونده‌ی مهاجرتی در خدمت شما همراهان عزیز هستند. وکلای تراست با داشتن مهارت‌های اجتماعی بالا به طور کامل در طول این پرونده همراه شما هستند و شما را در جریان این فرآیند قرار خواهند داد. بنابراین می‌توانید برای مهاجرت روی وکلای ما حساب کنید.

درباره اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق کار و همچنین اقامت کانادا از طریق تمکن مالی بیشتر بخوانید.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت در اراک

شاید شما هم به عنوان شهروندی اراکی با خود فکر کنید که به دلیل زندگی در شهری کوچک، نمی‌توانید در مسیر مهاجرت که ممکن است یکی از آرزوهای دیرینه‌ی شما باشد، گام برداشته و آن‌ها را محقق کنید. اما به یاد داشته باشید که هیچ چیز غیر ممکن نیست!

امروزه به دلیل پیشرفت فناوری، ارتباطات به صورت آنلاین یا به عبارتی ارتباط از را دور رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و همین مورد سبب شده تا موسسه‌ی مهاجرتی تراست هم مانند دیگر موسسات علاوه بر خدمات حضوری، خدمات آنلاین را نیز در اختیار مشتریان خود در شهرستان‌ها یا شهرهای دیگر قرار دهد.

این موسسه به شما اطمینان می‌دهد که خدمات خود را با همان کیفیت خدمات به صورت حضوری در اختیار متقاضیان قرار دهد. فقط کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل کنید و از خدمات این موسسه مطلع شوید و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل نمایید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل برای شما ارسال گردد. در ضمن این مشاوره به صورت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درباره وکیل مهاجرت به کانادا و موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

وکیل مهاجرت در اراک برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

فارغ از این که وکیل مهاجرت شما کیست و از کدام موسسه مهاجرتی است، لازم است تا اگر قصد اقامت دائم در کشور خارجی را دارید، پیش از قرار دادن پرونده مهاجرتی خود در اختیار وی از او بپرسید که چگونه می‌تواند به شما در این راه کمک کنند.

این سوال فرصت خوبی در اختیار یک وکیل مهاجرت قرار می‌دهد تا از هدف خود در این مورد با شما صحبت کند. اگر در ادامه وکیلتان شما را متقاعد کرد که چگونه می‌تواند شما را به هدفتان برساند، آن وقت میتوانید روی او در این فرآیند مهاجرتی حساب کنید.

درباره ویزای کانادا و ویزای کار کانادا بیشتر بدانید.

وکیل مهاجرت در اراک برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر می‌خواهید از طریق اخد ویزای سرمایه‌گذاری و یا ثبت شرکت یا استارت اپ در کشور مورد نظر برای خود و اعضای خانوادتان اقامت بگیرید، حتما در این مسیر نیاز به یک وکیل مهاجرت خواهید داشت تا بتواند به صورت تخصصی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد.

مهاجرت از این طریق گاهی پیچیده‌تر از یک مهاجرت معمولی است و لازم است تا از کسی کمک گرفته شود تا اطلاعات وسیعی در این زمینه داشته باشد. وکلای ما در خدمت شما هستند تا با سرمایه‌ای که دارید بتوانید به هدف خود در کشور مقصد دست یابید.

درباره ویزای سرمایه گذاری کانادا و استارت آپ کانادا و ویزای استارتاپ کانادا بیشتر بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

وکیل مهاجرت در اراک برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل یکی از مرسوم‌ترین راه های مهاجرت است. شرایط مهاجرت از طریق تحصیل به کشورهای مختلف متفاوت است. علاوه بر این نمی‌توان شرایط دانشجویان و مهاجران را نیز با یکدیگر مقایسه کرد. هر دانشجو بر اساس سال تحصیلی و ظرفیت‌های ارائه شده از طریق دانشگاه، میانگین نمرات و رقابت دانشجویان، مقطع تحصیلی، رشته مورد نظر، دانشگاه مورد نظر و سایر عوامل شرایط متفاوتی با دانشجوهای دیگر دارد.

بنابراین در این مسیر نمی‌توان روی تجربیات دیگران حساب کرد و بهتر است یک وکیل مهاجرتی گرفت تا بتواند بر اساس شرایط شخصی شما، پرونده‌ی مهاجرتیتان را بسنجد.

درباره تحصیل در کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا و اقامت پس از تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

وکیل مهاجرت در اراک برای مهاجرت از طریق ازدواج

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت ازدواج است اما نه ازدواج صوری که صرفا برای مهاجرت باشد، بلکه ازدواجی رسمی تا بتوان به راحتی و بدون داشتن دغدغه مهاجرت کرد. تجربه ثابت کرده است که ازدواج صوری چیزی به جز عواقب بد و ناگوار برای شما نخواهد داشت.

برای مهاجرت از این طریق لازم است کیسی را انتخاب کنید که تابعیت کشور مورد نظر را داشته باشد و پس از آن ازدواج خود را به طور رسمی ثبت کنید. با ارائه‌ی سند ازدواج خود، می‌توانید فرآیند مهاجرتی خود را آغاز کنید. اما نا گفته نماند که اثبات این رابطه نیز با شواهد و مدارک از جمله داشتن فرزند، سفرهای گذشته، داشتن حساب پس‌انداز مشترک و سایر موارد مربوط به رابطه‌ی شما الزامی است.

مدت زمان این پروسه بر اساس شرایط شخصی شما و همچنین تعداد افرادی که در صف انتظار مهاجرت هستند، متفاوت خواهد بود و ممکن است در صورت نبود هیچگونه اشکال در پرونده‌ی شما از سه ماه تا حتی شش ماه متغیر باشد.

دقت داشته باشید که چنانچه درخواست شما برای اخذ ویزای ازدواج رد شد لازم است تا اعتراض خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید با وکلای مهاجرتی ما در تیم تراست تماس بگیرید و از تجربیات آنان بهرمند شوید.

درباره ویزای اسپانسرشیپ کانادا و دعوت همسر به کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در اراک برای مهاجرت از طریق کار

موقعیت‌ها و فرصت‌های شغلی مناسب و همچنین مربوط به تخصص و مهارت افراد در کشورهای خارجی سبب شده تا ایرانیان بسیاری تصمیم به مهاجرت بگیرند. درآمد بالا و کیفیت بالای زندگی نیز در این کشورها از جمله عواملی است که سبب شده نه تنها ایرانیان بلکه مردمان سراسر جهان به سمت کشورهای مهاجر پذیر و پیشرفته که به شدت به نیروی کار جوان و متخصص نیازمندند هجوم آورند.

کشورهایی مانند آلمان، استرالیا و کانادا که آمار نیروی کار جوان آن‌ها بسیار پایین تر از حد نیاز است با آغوش باز از این متخصصان استقبال می‌کنند.

توجه داشته باشید برای مهاجرت به کشورهایی مثل کانادا، حتما لازم نیست که دکتر یا مهندس باشید و یا به برند سازی و تولید پوشاک فکر کنید! لازم به ذکر است که تخصص در کارهایی مثل آرایشگری و سایر مشاغلی که به مهارت نیاز دارند از جمله مشاغلی است که بسیار از آن‌ها استقبال می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاوران ما وقت مشاوره رزرو کنید.

درباره کانال تلگرام مهاجرت به کانادا و کانال تلگرام کار در کانادا بیشتر بدانید.

لینک های مفید مهاجرت کاری

وکیل مهاجرت در اراک برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت از این طریق بیشتر شامل حال عزیزان شما و یا اعضای خانوادتان می‌شود. اگر کسی در بستگان درجه یک و یا خانواده‌ی شما اقامت دائم کشور مورد نظر را دارد، می‌توانید در صورت تمکن مالی شخص مورد نظر از این طریق برای مهاجرت اقدام کنید.

برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، فرد مورد نظر باید شرایط ویژه‌ای مثل توان کمک به شما را داشته باشد. به هر حال مهاجرت از این طریق نیز قوانین مربوط به خود را دارد که بهتر است پیش از اقدام برای آن با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

بهترین وکیل مهاجرت در اراک

هنگامی که درگیر مسائل مهاجرت هستید و می‌خواهید یک وکیل مهاجرت را برای گرفتن کمک و راهنمایی وارد پرونده‌ی مهاجرتی خود کنید، ممکن است گزینه‌های زیادی از حرفه‌ای‌های حقوق و وکلای مهاجرت پیش روی شما باشد. بدون شک این انتخاب، دانستن اینکه چه کسی می‌تواند در امور حساس مهاجرت همراه و همیار شما باشد و اعتماد کردن به آن شخص، امری مهم و سخت خواهد بود و ممکن است شما را در موقعیتی استرس‌زا قرار دهد. نداشتن دقت در انتخاب وکیل مهاجرت ممکن است شما را به عواقب زیر دچار سازد:

 1. نگرفتن نتیجه‌ی دلخواه از پرونده مهاجرت، چرا که هر گونه خطا در انتخاب وکیل به صورت مستقیم بر پرونده‌ی شما تاثیر خواهد گذاشت.
 2. به تاخیر افتادن امور مهاجرت که می‌تواند باعث از بین رفتن فرصت شود و تاثیرات جدی بسیاری بر زندگی شما بگذارد.

موسسه‌ی مهاجرتی تراست با داشتن وکلای باسابقه از صفر تا صد همراه شما خواهد بود تا این فرآیند مهاجرتی را بدون دغدغه و استرس پیش ببرید. برای داشتن آرامش در این مسیر همراه ما باشید. 

درباره وکیل ویزای استارتاپ کانادا و وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور بیشتر بخوانید.

هزینه وکیل مهاجرتی در اراک

ما در موسسه ی مهاجرتی تراست با در اختیار گذاشتن وکلای مهاجرتی با سابقه، به شما اطمینان می‌دهیم تا با هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه بهترین گزینهها را پیش روی شما قرار دهیم تا بدون دغدغه و استرس بتوانید فرآیند مهاجرتی خود را کامل کنید و خاطره‌ای خوش در ذهنتان برای شما رقم بخورد.

گفتنی است که عوامل زیادی بر هزینه‌های شما تاثیرگذار خواهد بود که از جمله‌ی این عوامل می‌توان به انتخاب کشور مقصد، مدت زمان این فرآیند، انتخاب دفتر مهاجرتی و سایر شرایط مورد نظر شخص مهاجر اشاره کرد. دقت داشته باشید که برای مهاجرت خود به دنبال ارزان‌ترین وکلا و موسسه‌های مهاجرتی نگردید چرا که ممکن است هر گونه خطا و اشتباه در پروندهی مهاجرتی شما عواقب جبران‌ ناپذیری برایتان داشته باشد و سبب از بین رفتن موقعیت پیش روی شما شود. پس بهتر است پیش از در نظر گرفتن هزینه، اعتبار موسسه‌ی مهاجرتی و وکیل مهاجرت را در نظر بگیرید.

درباره هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه ویزای کانادا بیشتر بدانید.

شماره وکیل مهاجرت در اراک

اراکی‌های عزیز!

چنان چه قصد مهاجرت به کشور مورد نظر خود را دارید و می‌خواهید از هر کدام از روش‌های بالا اقدام به مهاجرت کنید، ما در تیم تراست همراه شما خواهیم بود. برای این کار لازم است تا یا با مشاوران ما تماس حاصل کرده و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل نمایید تا پس از بررسی پرونده‌ی شما فرآیند مهاجرتیتان را آغاز کنیم. ما اینجا هستیم تا به آرزوها و خواسته‌های شما رسیدگی کنیم. موفقیت و پیشرفت شما در این مسیر بدون شک آرزوی قلبی و افتخار ماست!

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در اراک

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است و فرآیند مهاجرت از راه‌های مختلف نیز می‌تواند به همین پیچیدگی باشد. در نتیجه، داشتن یک وکیل مهاجرت که تجربه رسیدگی به انواع امور مهاجرت از طرق مختلف را دارد، برای اطمینان از طی کردن روند عادی پرونده و موفقیت آن بسیار حائز اهمیت است.

برای اطلاع از سوابق وکیل مهاجرت می‌توانید با مراجعه به وب سایت شخصی وی و یا مراجعه به سایت اصلی موسسه‌ی مهاجرتی از سوابق این وکیل مطلع شوید در غیر این صورت می‌توانید به صورت مستقیم با وکیل و یا موسسه‌ی مهاجرتی مربوطه تماس بگیرید تا از تجربیات وکیل مهاجرت در زمینه‌ی پرونده‌های مهاجرت مشابه قبلی اطلاع پیدا کنید. برای اطلاع از سوابق وکلای تراست نیز می‌توانید با موسسه‌ی مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید.

درباره مهاجرت به کانادا و مهاجرت به کانادا در کرونا و همینطور مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان بیشتر بخوانید.

مشاوره وکیل مهاجرت در اراک

موسسه ی مهاجرتی تراست به پرونده های بسیاری از جمله پرونده هایی که ابتدایی ترین درخواست های مهاجرتی را دارند تا پرونده های بسیار پیچیده مهاجرتی رسیدگی می کند. این بدان معناست که شما می توانید روی پیشبرد پرونده خود در سریعترین زمان ممکن حساب کنید در حالی که اطمینان دارید وکلای موسسه ی مهاجرتی تراست به سرعت، واضح و صادقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

هموطنان اراکی شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع فرایند، مدارک مورد نیاز و سایر خدمات مهاجرتی با مشاوران ما وقت مشاوره ی رزرو کنید و یا فرم ارزیابی این موسسه ی مهاجرتی را تکمیل کرده تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل برای شما ارسال گردد.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت در اراک و مشاوره آنلاین

در هر کجای فرآیند مهاجرت که باشید، قطعا این مسئله برای شما دارای اهمیت است که در جریان آنچه در پرونده‌ی شما از طرف وکیل مهاجرت اتفاق می‌افتد، قرار گیرید. شاید مشتاق باشید تا در این مورد، درباره‌ی این که چه چالش‌هایی ممکن است پیش بیاید و برای غلبه بر این موانع چه کارهایی باید انجام دهید، مطلع شوید.

لازم به ذکر است، منطقی نیست که تصور کنید یک وکیل مهاجرت برای تماس‌های شما در لحظه‌ی برقراری ارتباط همیشه در دسترس باشد، اما این مسئله منطقی است که انتظار داشته باشید که وکیلتان ظرف چند روز به شما مراجعه کنند و پاسخگوی نیاز و یا سوال شما باشد.

در حالی که دفتر اصلی موسسه‌ی مهاجرتی تراست در شهر ونکوور کشور کانادا قرار گرفته و دفتر نمایندگی این موسسه نیز در تهران واقع شده است، اما ما به عنوان اعضای این تیم، خدماتی را برای شما فراهم آورده‌ایم تا بتوانید به راحتی و از طریق ارتباطات تلفنی و آنلاین با وکلای ما تماس حاصل فرمایید و به طور کامل از فرآیند مهاجرت خود به صورت مرحله به مرحله مطلع شوید.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست در اراک

برای شروع مسیر مهاجرت و همچنین گرفتن یک وکیل خوب، شرط اول و آخر اعتماد است. بهتر است پیش از آغاز این مسیر پر پیچ  و خم با انجام تحقیقات کامل و بررسی همه جوانب، وکیلی را برگزینید تا بتوانید به او اعتماد کنید. اعتماد به وکیل مهاجرت سبب می‌شود تا بتوانید در هر زمان از مسائل مربوط به پرونده‌ی خود مطلع شوید و در صورت برخورد با موانع و چالش‌های موجود، از راهکارهای پیش رو اطلاع پیدا کنید.

چگونگی برقراری ارتباط با وکیل مهاجرت و یا صداقت وی به احتمال زیاد از طریق ملاقات اول و یا اولین وقت مشاوره دست گیر شما خواهد شد. بنابراین اگر در در طول اولین جلسه از پاسخ‌های وی به سوالات خود و همچنین برداشت شما از شخصیت و خصوصیات اخلاقی و رفتاری او رضایت کافی ندارید، بهتر است به دنبال وکیل دیگری باشید تا بتوانید با او به راحتی ارتباط برقرار کنید.

وکلای مهاجرتی ما در موسسه‌ی مهاجرتی تراست به شما اطمینان می‌دهند که شما را در این راه به طور مرحله به مرحله در جریان وضعیت پرونده مهاجرتی قرار داده و از اطلاعات شخصی شما به خوبی محافظت نمایند و تا آخرین مرحله این اطلاعات را به طور کامل نزد خود نگه دارند.

درباره خدمات به تازه واردان کشور کانادا و پناهندگی کانادا و همینطور ایرانیان کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در اراک و ارتباط با وکلای بین المللی

همان طور که می‌دانید بیشتر مسائل حقوقی و قضایی هر کشور، منحصر به خود آن کشور است و از آن جایی که قوانین مهاجرت بیشتر بر اساس قوانین کشور مقصد است، یک وکیل مهاجرت به تنهایی نمی‌تواند از پس این مسائل تخصصی برآید. بنابراین اینجاست که ارتباط وکیل مهاجرت با وکلای بین‌المللی اهمیت می‌یابد. با ذکر این نکته و همان طور که پیش‌تر هم ذکر شد، چند زبانه بودن وکیل مهاجرت و یا تسلط وی به زبان کشور مورد نظر نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. چرا که در صورت نداشتن تسلط وکیل مهاجرت به زبان مقصد، امکان بالا رفتن خطا و اشتباه در مکاتبات مهاجرتی و سایر اقدامات مربوط به این مسئله افزایش می‌یابد.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است

بر اساس مطالبی که تاکنون گفته شد مهاجرت از آن دسته از مواردی است که نمی‌توان به تنهایی و بدون داشتن هیچ گونه اطلاعاتی از پس آن برآمد. این فرآیند کاملا جدی و قانونی است و در این مسیر نیاز همیار و یاوری است که از تمامی مراحل آگاهی داشته و بتوان روی کمک او حساب ویژه‌ای باز کرد. وکلای با تجربه‌ی ما در موسسه مهاجرتی تراست در اختیار شما مشتریان عزیز و اراکی‌های گرانقدر هستند تا بتوانند بهترین‌ها را برای شما رقم بزنند.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

شماره وکیل مهاجرت در اراک چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برا هم وطنان اراکی در این شهر ندارد، اما متقاضیان می‌توانند فرم ارزیابی ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه‌ی رسمی تراست مراجعه فرمایید.

مزایا و معایب مهاجرت چیست؟

مزایا: فرهنگ غنی‌تر و متنوع‌تر، کاهش مشکلات مالی و شغلی و پس‌انداز بیشتر، فرصت‌های بیشتر برای افراد پر تلاش و سخت کوش  
معایب: افزایش هزینه خدمات مانند خدمات مراقبت‌های بهداشتی و خدمات آموزشی، تفاوت فرهنگی و مذهبی بین کشورها و شوک فرهنگی، دوری از خانواده و عزیزان

یک وکیل مهاجرت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک وکیل مهاجرت خوب باید با تجربه باشد و از اطلاعات و قوانین مهاجرتی به روز آگاه شود. قدرت تحلیل مسائل نیز از جمله مواردی است که برای یک وکیل مهاجرت از اهمیت زیادی برخوردار است. یک وکیل مهاجرت خوب لازم است تا با منطق خود به دنبال یافتن استراتژی‌های منحصر به فرد و نوآورانه باشد تا بتواند برای رسیدن به هدف از آن کمک بگیرد. بهترین وکیل مهاجرت در وهله‌ی اول شایستگی خود را ثابت کرده و در صورت بروز موانع و چالش‌ها به دنبال یافتن راه‌حل جدید است.

5 سوالی که باید پیش از گرفتن وکیل، از وکیل مهاجرت مورد نظر بپرسید چیست؟

چطور می‌توانید در این پرونده به من کمک کنید؟
از سوابقتان برایم بگویید و اینکه تا به حال پرونده‌ای مشابه پرونده من داشته‌اید را خیر؟
چطور می‌توانم به شما دسترسی داشته باشم؟ (چه از طریق آنلاین و چه از طریق ارتباط حضوری)
هزینه‌ی این پرونده چقدر است؟
مرحله‌ی بعدی برای به جریان انداختن پرونده‌ی مهاجرتی چیست؟

هزینه گرفتن وکیل مهاجرت چقدر است؟

هزینه‌ی گرفتن وکیل مهاجرت بسته به عوامل مختلفی از جمله کشور مورد نظر، روش مهاجرت (مهاجرت از چه طریق؟)، طول مدت فرآیند، سابقه‌ی وکیل مهاجرت، موسسه‌ی مهاجرتی و سایر عوامل مربوط به شخص مهاجر و پرونده‌ی وی متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید