وکیل مهاجرت در ساری

وکیل مهاجرت در ساری

مهاجرت موضوع بسیار پیچیده ای است که شاید شنیدن نام آن هم شما را به وحشت بیندازد. اما یک وکیل مهاجرت، همان ناجی است که می تواند آرزوی های شما برای زندگی در یک کشور توسعه یافته را به واقعیت تبدیل کند. برخی تصور می کنند بدون کمک گرفتن از یک فرد متخصص می توانند خودشان پرونده مهاجرتی را به جریان بیندازند. در این صورت، با توجه به پیچیدگی بسیار زیاد و کاغذبازی های کلافه کننده ممکن است در میانه راه و بعد از متحمل شدن هزینه های زیاد تنها پشیمانی برای آن ها بماند و پرونده مهاجرت آن ها رد شود.

وکیل مهاجرت در ساری

مهاجرت به خارج از کشور برخلاف تصور، آن گونه نیست که بتوانید با جستجو در گوگل آن را پیش ببرید. در طول این مسیر با قوانین بسیار پیچیده ای مواجه خواهید شد که اگر دانش کافی برای فهمیدن آن ها را نداشته باشید، ممکن است رویای تان هیچگاه رنگ واقعیت به خود نبیند. اما یک وکیل مهاجرت، فردی تحصیل کرده در رشته حقوق بین الملل است که به خاطر آشنایی با قوانین مختلفی که کشورها برای مهاجران وضع می کنند، می تواند در این مسیر به شما کمک کرده و تجربیات خودش از پرونده صدها مهاجر را در اختیار شما بگذارد.

اگر به دنبال وکیل مهاجرت در ساری هستید، ما به شما گروه مهاجرتی تراست را پیشنهاد میکنیم. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید. برای آشنایی با این موضوع که یک وکیل مهاجرت کیست و چه کمکی می تواند به شما کند، می توانید مقاله قرار گرفته در این لینک را نیز مطالعه کنید.

همچنین با مراجعه به لینک های زندگی در خارج از کشور، تحصیل در خارج از کشور و کار در خارج از کشور، می توانید اطلاعات کاملی درباره هر موضوع بدست آورید.

موسسه مهاجرت در ساری

آیا قصد دارید به یک کشور توسعه پیدا کرده و مملو از امکانات مهاجرت کنید، اما نمی دانید باید چه کار کنید و از کجا شروع کنید؟ موسسه های مهاجرت با هدف کمک به شما در امر مهاجرت شکل گرفته اند. موسسه های مهاجرت، مانند گروه تراست دارای مشاورانی هستند که به شما راهکارهای مختلف مهاجرت را نشان می دهند و در انتخاب بهترین راه برای اخذ اقامت دائم یک کشور کمک می کنند.

یک موسسه مهاجرت به خارج از کشور متشکل از وکلای مهاجرتی است که با آگاهی کامل از قوانین مهاجرت کشورها می توانند به شما در جمع آوری اسناد و مدارک لازم و همچنین پر کردن فرم های مربوطه کمک کنند. وکلای مهاجرتی در واقع وظیفه دارند قانون را برای شما تفسیر کنند تا فهم آن برای تان آسان شود.

با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت از سوی هموطنان، تعداد افرادی که از ناآگاهی افراد نسبت به قوانین مهاجرتی کشورها سوء استفاده می کنند و تنها وقت و سرمایه متقاضیان را به باد میدهند، در حال افزایش است. اشتباهاتی که ممکن است این افراد در جمع آوری اسناد و مکاتبه با سفارت کشور میزبان انجام میدهند نیز ممکن است پرونده مهاجرت شما را پیچیده تر کند.

هر کشوری با قوانین خاص خودش نسبت به مهاجران رفتار میکند و گاهی حتی یک وکیل مهاجرت هم ممکن است برای به جریان انداختن پرونده کافی نباشد. در این مواقع وکلای مهاجرتی قابل اعتماد می توانند از ارتباطات خود با دیگر وکلای مهاجرتی در سراسر جهان برای حل موانع پرونده مهاجرتی استفاده کنند. وکلای مهاجرت تراست به لطف برقراری ارتباط با وکلای بین المللی در کشورهای مختلفی از جمله کانادا و استرالیا و بهره مندی از همکاری و توانایی آن ها، آماده خدمت رسانی به هموطنان متقاضی مهاجرت هستند.

درباره مهاجرت به کانادا، دلایل مهاجرت از ایران و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

بهترین وکیل مهاجرت در ساری

وکالت مهاجرت یکی از پیچیده ترین شاخه های قانون است و انتخاب یک وکیل مهاجرت می تواند تأثیر مستقیمی در نتیجه پرونده مهاجرتی شما داشته باشد. مهاجرت همیشه با پیچیدگی های فراوان و سیاست ها و مقرراتی که همیشه در حال تغییر هستند، هیچگاه آسان نبوده است. در واقع پیچیدگی قوانین مهاجرتی باعث شده تا مهاجرت بیشتر شبیه به یک میدان مین باشد. بنابراین مهم است که چه کسی را برای عبور از این میدان انتخاب میکنید.

گاهی اوقات بهترین جواب از دل بهترین سوال بیرون می آید. آیا شما یک وکیل مهاجرت بی تجربه را انتخاب میکنید که به تازگی از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده است؟ یا آنکه به دنبال شخصی میگردید که تجربه فراوانی را در این مسیر به دست آورده باشد و پیش از شما، عاشقانه به ده ها و صدها نفر دیگر برای مهاجرت کردن و زندگی در کشوری که دوستش دارند کمک کرده است.

یکی از بهترین راه های پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در ساری، تبلیغات دهان به دهان است. اگر قبلاً دوست یا آشنایی دارید که مهاجرت کرده است، می توانید با او صحبت کنید و از او بخواهید تجربه شخصی خودش در استفاده از یک وکیل مهاجرت را با شما به اشتراک بگذارد. شما همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی نیز به دنبال وکلای مهاجرتی که افراد زیادی از خدمات آن ها استفاده کرده اند بگردید. معمولاً صفحات این افراد در شبکه های اجتماعی پر می شود از مهاجرانی که مهاجرت رضایتمندانه ای را به لطف خدمات آن وکیل تجربه کرده اند.

برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت همچنین میتوانید سوال هایی را از آن بپرسید و با توجه به پاسخی که از او دریافت میکنید، نتیجه گیری کنید.

 • اول از هر چیزی شما باید بدانید که دقیقاً چه شخصی وکالت مهاجرت شما را بر عهده گرفته است و آن شخص دارای چه پیشینه و رزومه شغلی است. از آنجا که در هر موسسه مهاجرتی چندین وکیل مهاجرت مشغول فعالیت هستند، مهم است که مستقیماً با شخص وکیل خود آشنایی کاملی داشته باشید.
 • فرآیند مهاجرت ممکن است هفته ها و ماه ها طول بکشد. پس مهم است از وکیل مهاجرت خود بپرسید که جلسات با شما را هر چند وقت و به چه صورتی تدارک می بیند. یکی از ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت، این است که ارتباط مستمری با شما داشته باشد و شما را در جریان جزئیات پرونده در حال انجام قرار دهد.
 • مسلماً در طول مسیر مهاجرت باید هزینه هایی را متحمل شوید. مهم است همان ابتدای کار از وکیل مهاجرت بخواهید لیستی از هزینه خدماتی که ارائه میکند و همچنین تمام هزینه هایی که قرار است در این پروسه توسط شما پرداخته شود را در اختیارتان بگذارد.
 • یک وکیل مهاجرت باتجربه، با توجه به پرونده های مختلفی که تاکنون به دست گرفته، می تواند نتیجه پرونده مهاجرتی شما را حدس بزند. بنابراین شما می توانید در همان مراحل اولیه مشاوره از او بخواهید نظر خود را در مورد پرونده مهاجرتی شما بگوید.
بهترین وکیل مهاجرت در ساری

خدمات وکیل مهاجرت در ساری

مهم است بدانید وکیل مهاجرتی که قصد دارید در مهم ترین مرحله زندگی خود از آن کمک بگیرید، چه خدماتی را ارائه میکند. شما همچنین باید سوابق وکیل مهاجرت را بررسی کنید و از او بپرسید که آیا تاکنون روی پرونده ای مشابه کیس مهاجرتی شما کار کرده است یا خیر؟

یکی از مهم ترین خدماتی که وکیل مهاجرت به متقاضیان ارائه میکند، این است که پرونده شما را بررسی خواهد کرد و سپس راهکارهایی که می توانید برای مهاجرت از آن ها استفاده کنید را به شما معرفی میکند. این فرد با توجه به تجربه و دانشی که دارد میتواند برآورد کند که انتخاب کدام روش شانس قبول شدن پرونده مهاجرت شما را بالاتر می برد.

وکلای مهاجرتی خوب از به روزترین قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف اطلاع دقیقی دارند و از اطلاعات خود برای کمک کردن به شما استفاده می کنند. به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرتی علاوه بر این که سرعت انجام پرونده شما را بالا می برد، همچنین می تواند امکان استفاده از فرصت های استثنایی مانند ددلاین های دانشگاه های کشورهای خارجی را نیز در اختیار شما قرار دهد که بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت، استفاده از آن ها امکان پذیر نیست.

روش های مختلفی برای مهاجرت از کشور وجود دارد که وکیل مهاجرت آن ها را برای متقاضیان مهاجرت در ساری شرح می دهد و در انتخاب بهترین روش به آن ها کمک خواهد کرد. در ادامه با برخی از بهترین این روش ها آشنا خواهید شد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر دارای شرایط مالی مناسبی باشید، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. اما برای این کار باید از قوانین مهاجرتی کشور مقصد مطلع باشید.

درباره سرمایه گذاری در کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا و خرید بیزینس در کانادا، در صورت نیاز و با مراجعه به هر لینک بخوانید.

مهاجرت از طریق تحصیل

یکی از پرطرفدارترین روش های سرمایه گذاری، اخذ ویزای تحصیلی است. دانش آموزان، دانشجویان و یا محققانی که قصد دارند ادامه فعالیت علمی خود را در یک کشور توسعه پیدا کرده دنبال کنند، می توانند از این طرح استفاده کنند.

درباره بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی، هزینه تحصیل در خارج از کشور و تحصیل در کانادا بخوانید.

مهاجرت از طریق کار

کشورهای توسعه یافته ای نظیر کانادا با آغوشی باز از نیروی کار ماهر استقبال میکنند. اگر می خواهید فعالیت شغلی خود را در یک کشور پیشرفته مملو از امکانات ادامه دهید، می توانید از این طرح استفاده کنید و آینده ی رویایی خودتان را بسازید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، ویزای کار کانادا و کاریابی در کانادا بدانید.

مهاجرت از طریق ازدواج

از طریق ازدواج نیز می توانید با عشق زندگی خود در کشوری که دوستش دارید زندگی کنید. اما برای این کار شما باید اسناد رسمی را ارائه کنید که ازدواج شما را اثبات کند و این کار برخلاف تصور به هیچ عنوان آسوده نیست. در واقع اگر به درستی مدارک را جمع آوری و برای مراجع مربوطه ارسال نکنید، احتمال دیپورت شدن شما هم وجود خواهد داشت.

مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ

این طرح مناسب کسانی است که می خواهند همراه با خانواده خود زندگی در یک کشور پیشرفته را تجربه کرده و بهترین موقعیت های تحصیلی و شغلی را برای فرزندان و همسر خود فراهم کنند. در این طرح شما باید به کارمند سفارت کشور مقصد ثابت کنید که توانایی سرپرستی مالی افراد خانواده را دارا هستید.

همچنین درباره اسپانسرشیپ کانادا، ویزای کانادا برای خواهر یا برادر و دعوت همسر به کانادا بدانید.

دقت داشته باشید که هیچ یک از روش های مهاجرت آسان نیستند و در بیشتر اوقات، مراحل زیاد برای انجام و پرونده های زیادی برای جمع آوری نیاز است که به خصوص اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نباشد ممکن است شما را سر خورده و خسته کنند. فرقی نمی کند کدام مسیر را انتخاب کرده اید، یک وکیل مهاجرت ماهر می تواند در تمام طول مسیر به همراه شما باشد و موانع را یک به یک از سر راه شما بردارد.

تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاوره ی تخصصی می توانید همین الان جلسه ی خصوصی رزرو نمایید.

همچنین اگر به عنوان متقاضی مهاجرت به کانادا از ایران که قصد کار یا تحصیل در هر قسمت از این کشور را دارید، به دست آوردن اطلاعات جدید و مورد اعتماد در مورد قوانین و روش‌های مهاجرت به کانادا برای شما بسیار مهم است؛ عضویت در کانال تلگرام مهاجرت به کانادا و به دست آوردن اطلاعات صحیح مهاجرتی زیر نظر وکلا و کارشناسان مجرب را به شما پیشنهاد می کنیم تا در مسیر مهاجرت به کشور کانادا دچار گمراهی نشوید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در ساری

وکلای مهاجرت نقش متفاوت تری نسبت به سایر وکلا دارند. این وکلا قوانین مهاجرت را برای شما تفسیر و ساده سازی می کنند و به شما کمک می کنند بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. آن ها همچنین در طول این فرآیند به صورت مستمر در کنار شما حضور خواهند داشت. کلیه امور مربوط به مهاجرت و اخذ تابعیت خاک کشورها، از جمله خدماتی است که وکلای مهاجرت ارائه می کنند.

مهاجرت بسیار پیچیده تر از آن است که بتوانید با جستجو در گوگل آن را پیش ببرید. این کار شامل کاغذبازی های کلافه کننده و پیچیده ای است که بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت انجام آن ها غیرممکن می شود. وکیل مهاجرت می تواند با در دست گرفتن این امور و جمع آوری تمام مدارکی که از طرف شما نیاز است، علاوه بر اینکه از هدر رفتن وقت شما جلوگیری کند، بلکه به شما این اطمینان را خواهد داد که پرونده مهاجرت شما به درستی در حال پیش رفتن است. در زیر شما را با برخی از مهم ترین مزیت هایی که به خدمت گرفتن وکیل مهاجرت به همراه دارد، آشنا خواهیم کرد:

 • یک وکیل مهاجرت جلوی هرگونه اشتباه را می گیرد

پر کردن صحیح فرم ها و جمع آوری مدارک، بخش مهمی از مراحل اخذ اقامت دائم یک کشور است. این کاغذ بازی ها معمولاً گسترده و پیچیده است و بدون کمک گرفتن از یک متخصص، فرصت های زیادی برای اشتباه کردن وجود دارد که می تواند برای همیشه رویای مهاجرت شما را نقش بر آب کند. یک وکیل مهاجرت باتجربه می تواند در تمامی مراحل از درخواست مجوز کار تا اسناد ازدواج و مدارک اقامت دائم، تمامی امور را تحت نظر داشته باشد تا مطمئن شود هیچ اشتباهی صورت نخواهد گرفت.

 • وکیل مهاجرت با تجربه است

یکی از مهم ترین مزیت های به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت، ارائه تجربیات دیگران به شما است. کمک یک متخصص که تبدیل رویای مهاجران به واقعیت را تجربه کرده است را نمی توان نادیده گرفت. استخدام شخصی که پیش از شما پرونده مهاجرت هزاران نفر دیگر که در موقعیت شما قرار داشته اند را انجام داده، بسیار ارزشمند است. درک قوانین یک موضوع است، اما اینکه شخصی می فهمد چگونه می تواند متقاضیان را به خواسته هایشان برساند نیز یک موضوع مهم است.

 • وکیل مهاجرت گزینه های مهاجرت را برای شما شرح می دهد

فرقی نمیکند چه وضعیتی دارید، همواره گزینه هایی برای شما وجود دارد. نماینده مهاجرت شما می تواند این گزینه ها را پیش روی شما قرار دهد تا مطمئن شوید که شرایط شما را به طور کامل درک کرده است.

 • یک وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند

مهاجرت زمانی سخت میشود که به دنبال پیدا کردن یک شغل قانونی با حقوق و مزایای مناسب هستید. یک وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل، ارتباط با افراد و کارفرمایان خارجی و سایر امور به شما کمک خواهد کرد. مسلماً شما با تمام ابزارهای لازم برای پیدا کردن شغل در کشور میزبان آشنا نیستید. وکیل مهاجرت با آشنایی نسبت به آن ها، می تواند شرایط را برای شما فراهم کند.

 • وکیل مهاجرت می تواند روی قوانین مانور دهد

یک وکیل مهاجرت خوب، متخصصی است که در صورت لزوم می تواند روی قوانین مانور دهد. فرقی نمیکند در کدام مرحله از مهاجرت هستید، یک وکیل مهاجرت می داند دقیقاً باید چه کاری برای شما انجام دهد. شاید تصور کنید که می توانید این کار را به تنهایی هم انجام دهید؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که یک اشتباه ممکن است باعث رد درخواست مهاجرت شما شود. پس چرا در مورد آینده خود ریسک کنید؟

 • وکیل مهاجرت یک راه برای رسیدن به تابعیت را برای تان ترسیم می کند

اکثر مهاجران سخت تلاش میکنند تا تابعیت کشور میزبان را کسب کنند. یک متخصص در حوزه مهاجرت که تجربه تبدیل رویای هزاران مهاجر به واقعیت را داشته، بهترین شخصی است که می توانید در این مسیر از آن کمک بگیرید. یک وکیل مهاجرت دانش کافی از شرایط اخذ تابعیت را دارد و در هر مرحله ای که به کمک نیاز داشته باشید، می تواند دانش خودش را در اختیار شما بگذارد.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

شما قرار است محرمانه ترین و مهم ترین اسناد زندگی تان را در اختیار وکیل مهاجرت قرار دهید. بنابراین مهم است که ابتدای امر به آن اعتماد کاملی پیدا کنید. یکی از مهم ترین گام هایی که برای اعتمادسازی در این زمینه انجام میشود، امضای یک تفاهم نامه همکاری کتبی و به صورت رسمی بین شما و وکیل مهاجرتی است.

بعد از امضای تفاهم نامه شما می توانید از وکیل مهاجرتی خود بخواهید نقشه راهی که برای رسیدن به اقامت دائم یک کشور در نظر گرفته است را شرح دهد. تمامی اسنادی که باید جمع آوری شود، فرم هایی که نیاز به پر شدن آن ها است و همچنین هزینه هایی که باید در طول این فرآیند خرج شود جزوی از این نقشه راه هستند. شما همچنین می توانید از وکیل مهاجرتی خود بخواهید لیست هزینه خدماتی که ارائه می کند را نیز در اختیارتان بگذارد.

 • چرا باید به وکلای مهاجرت تراست اعتماد کرد

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره میشود. در رأس این موسسه یک وکیل باسابقه به نام شروین مدنی فعالیت می کند که دارای کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC است. مشاورینی که در مجموعه تراست خدمت رسانی می کنند نیز همگی یا از اساتید دانشگاه های کانادا هستند و یا افرادی هستند که سابقه تحصیل در دانشگاه های کانادایی را دارند. همین امر ارائه مشاوره هایی باکیفیت و کاربردی به متقاضیان را فراهم کرده است. برای آشنایی با اینکه کد فعالیت RCIC در کانادا چه معنایی دارد و چرا باید حتماً از یک وکیل مهاجرت در کانادا استفاده کنید که دارای این کد فعالیت است، می توانید به این لینک مراجعه کنید.

وکلای مهاجرت تراست مفتخر هستند که در موفقیت بیش از 6 هزار پرونده مهاجرتی هموطنان اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری تأثیرگذار بوده اند و این تلاش صادقانه با هدفی به جز موفقیت مشتریان در مسیر مهاجرت نبوده است. تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می توانید به راحتی و بدون هزینه ی خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در این خصوص بهره مند شوید.

همچنین بخوانید

آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

دانستن اینکه شما قرار است دقیقاً به چه شخصی وکالت خود را برای مهاجرت بدهید اهمیت دارد. چرا که او نقش مستقیم و تأثیرگذاری در موفقیت یا عدم موفقیت پرونده مهاجرتی شما دارد. پس باید مطمئن باشید شخصی که انتخاب می کنید دارای تجربه کافی در حوزه مهاجرت است و از رزومه خوبی نیز برخوردار است. شخصی که پرونده های مهاجرت متعدد را بررسی کرده باشد، با تمام شرایط آشنا است و می تواند از تجربیات خود برای به ثمر نشستن پرونده مهاجرت شما استفاده کند.

یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما خواهد بود. وکیل مهاجرت باید همواره ارتباط مستمری با شما داشته باشد و شما را از آخرین پیشرفت های پرونده مطلع کند. در تیم تراست وکلا و متخصصان مجربی حضور دارند که در تمام طول مسیر مهاجرت در کنار متقاضیان محترم خواهند بود و همواره تلاش میکنند تمام پیچیدگی هایی که در فرآیند مهاجرت وجود دارد را برای شما ساده کنند.

هدف گروه تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتریان و ارائه خدمات متمایز است. شما همواره می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف نظیر تماس تلفنی، ارسال پیام یا ایمیل با مشاورین تراست ارتباط مستمر داشته باشید. سعی ما در تراست بر این است که در پاسخ به سوالات مشتریان و همچنین پیگیری امور آن ها، خیالی آسوده و تجربه متفاوتی را برایشان رقم بزنیم.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در ساری

دفتر مرکزی تراست در شهر ونکوور کانادا است و دفتر نمایندگی رسمی تراست نیز در تهران آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی است. گرچه تراست در ساری دارای دفتر نمایندگی نیست، اما این موسسه برای رفاه حال متقاضیان سایر نقاط کشور خدمات غیرحضوری مشاوره ای را برای مهاجرت ارائه میکند. اگر ساکن ساری هستید و نمی دانید از کجا و چگونه باید برای مهاجرت به یک کشور توسعه یافته اقدام کنید، همین حالا میتوانید از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید و یا آنکه با مراجعه به این لینک، فرم ارزیابی رایگان را ما پر کرده و سپس منتظر تماس از طرف مشاوران ما باشید.

شماره وکیل مهاجرت در ساری

برای تماس با وکیل مهاجرت در ساری می توانید همین حالا از طریق راه های ارتباطی که در وب سایت تراست به نشانی Trustimm.com قرار گرفته استفاده کنید. شما همچنین می توانید با شماره واتس اپ تراست در کانادا به شماره 16047733475 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا مهاجرت بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت ممکن است؟

بله بدون وکیل مهاجرت هم امکان مهاجرت وجود دارد؛ اما به دلیل پیچیدگی قوانین مهاجرت که هر ساله تغییر پیدا می کنند و کاغذبازی های گسترده که ممکن است یک اشتباه کوچک در آن ها پرونده شما را رد کند، بهتر است که از خدمات یک وکیل مهاجرت متخصص استفاده کنید.

استخدام یک وکیل مهاجرت چه فوایدی دارد؟

1- جلوی اشتباهات شما را می گیرد
2- در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند
3- از تجربیات خود در دیگر پرونده ها برای پرونده مهاجرت شما استفاده می کند
4- گزینه های مهاجرت مناسب شما را عنوان می کند
5- با مانور روی قوانین، در هر وضعیتی که قرار داشته باشید آن را برطرف می کند
6- مسیری که تا رسیدن به اخذ تابعیت وجود دارد را به شما نشان می دهد

چگونه شماره تلفن وکیل مهاجرت در ساری را به دست آوریم؟

شما می توانید همین حالا با شماره واتس اپ تراست در کانادا به شماره 16047733475 تماس حاصل فرمایید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات