وکیل مهاجرت در ساری

وکیل مهاجرت در ساری

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت معتبر در ساری

مهاجرت موضوع بسیار پیچیده ای است که شاید شنیدن نام آن هم شما را به وحشت بیندازد. اما یک وکیل مهاجرت، همان ناجی است که می تواند آرزوی های شما برای زندگی در یک کشور توسعه یافته را به واقعیت تبدیل کند. برخی تصور می کنند بدون کمک گرفتن از یک فرد متخصص می توانند خودشان پرونده مهاجرتی را به جریان بیندازند.

در این صورت، با توجه به پیچیدگی بسیار زیاد و کاغذبازی های کلافه کننده ممکن است در میانه راه و بعد از متحمل شدن هزینه های زیاد تنها پشیمانی برای آن ها بماند و پرونده مهاجرت آن ها رد شود.

مهاجرت به خارج از کشور برخلاف تصور، آن گونه نیست که بتوانید با جستجو در گوگل آن را پیش ببرید. در طول این مسیر با قوانین بسیار پیچیده ای مواجه خواهید شد که اگر دانش کافی برای فهمیدن آن ها را نداشته باشید، ممکن است رویای تان هیچگاه رنگ واقعیت به خود نبیند.

اما یک وکیل مهاجرت، فردی تحصیل کرده در رشته حقوق بین الملل است که به خاطر آشنایی با قوانین مختلفی که کشورها برای مهاجران وضع می کنند، می تواند در این مسیر به شما کمک کرده و تجربیات خودش از پرونده صدها مهاجر را در اختیار شما بگذارد.

اگر به دنبال وکیل مهاجرت در ساری هستید، ما به شما گروه مهاجرتی تراست را پیشنهاد میکنیم. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید. برای آشنایی با این موضوع که یک وکیل مهاجرت کیست و چه کمکی می تواند به شما کند، می توانید مقاله قرار گرفته در این لینک را نیز مطالعه کنید.

همچنین با مراجعه به لینک های زندگی در خارج از کشور، تحصیل در خارج از کشور و کار در خارج از کشور، می توانید اطلاعات کاملی درباره هر موضوع بدست آورید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در ساری

وکلای مهاجرت نقش متفاوت تری نسبت به سایر وکلا دارند. این وکلا قوانین مهاجرت را برای شما تفسیر و ساده سازی می کنند و به شما کمک می کنند بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. آن ها همچنین در طول این فرآیند به صورت مستمر در کنار شما حضور خواهند داشت.

کلیه امور مربوط به مهاجرت و اخذ تابعیت خاک کشورها، از جمله خدماتی است که وکلای مهاجرت ارائه می کنند. مهاجرت بسیار پیچیده تر از آن است که بتوانید با جستجو در گوگل آن را پیش ببرید. این کار شامل کاغذبازی های کلافه کننده و پیچیده ای است که بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت انجام آن ها غیرممکن می شود.

وکیل مهاجرت می تواند با در دست گرفتن این امور و جمع آوری تمام مدارکی که از طرف شما نیاز است، علاوه بر اینکه از هدر رفتن وقت شما جلوگیری کند، بلکه به شما این اطمینان را خواهد داد که پرونده مهاجرت شما به درستی در حال پیش رفتن است. در زیر شما را با برخی از مهم ترین مزیت هایی که به خدمت گرفتن وکیل مهاجرت به همراه دارد، آشنا خواهیم کرد:

 • یک وکیل مهاجرت جلوی هرگونه اشتباه را می گیرد

پر کردن صحیح فرم ها و جمع آوری مدارک، بخش مهمی از مراحل اخذ اقامت دائم یک کشور است. این کاغذ بازی ها معمولاً گسترده و پیچیده است و بدون کمک گرفتن از یک متخصص، فرصت های زیادی برای اشتباه کردن وجود دارد که می تواند برای همیشه رویای مهاجرت شما را نقش بر آب کند.

یک وکیل مهاجرت باتجربه می تواند در تمامی مراحل از درخواست مجوز کار تا اسناد ازدواج و مدارک اقامت دائم، تمامی امور را تحت نظر داشته باشد تا مطمئن شود هیچ اشتباهی صورت نخواهد گرفت.

 • وکیل مهاجرت با تجربه است

یکی از مهم ترین مزیت های به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت، ارائه تجربیات دیگران به شما است. کمک یک متخصص که تبدیل رویای مهاجران به واقعیت را تجربه کرده است را نمی توان نادیده گرفت.

استخدام شخصی که پیش از شما پرونده مهاجرت هزاران نفر دیگر که در موقعیت شما قرار داشته اند را انجام داده، بسیار ارزشمند است. درک قوانین یک موضوع است، اما اینکه شخصی می فهمد چگونه می تواند متقاضیان را به خواسته هایشان برساند نیز یک موضوع مهم است.

 • وکیل مهاجرت گزینه های مهاجرت را برای شما شرح می دهد

فرقی نمیکند چه وضعیتی دارید، همواره گزینه هایی برای شما وجود دارد. نماینده مهاجرت شما می تواند این گزینه ها را پیش روی شما قرار دهد تا مطمئن شوید که شرایط شما را به طور کامل درک کرده است.

 • یک وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند

مهاجرت زمانی سخت میشود که به دنبال پیدا کردن یک شغل قانونی با حقوق و مزایای مناسب هستید. یک وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل، ارتباط با افراد و کارفرمایان خارجی و سایر امور به شما کمک خواهد کرد. مسلماً شما با تمام ابزارهای لازم برای پیدا کردن شغل در کشور میزبان آشنا نیستید. وکیل مهاجرت با آشنایی نسبت به آن ها، می تواند شرایط را برای شما فراهم کند.

 • وکیل مهاجرت می تواند روی قوانین مانور دهد

یک وکیل مهاجرت خوب، متخصصی است که در صورت لزوم می تواند روی قوانین مانور دهد. فرقی نمیکند در کدام مرحله از مهاجرت هستید، یک وکیل مهاجرت می داند دقیقاً باید چه کاری برای شما انجام دهد. شاید تصور کنید که می توانید این کار را به تنهایی هم انجام دهید؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که یک اشتباه ممکن است باعث رد درخواست مهاجرت شما شود. پس چرا در مورد آینده خود ریسک کنید؟

 • وکیل مهاجرت یک راه برای رسیدن به تابعیت را برای تان ترسیم می کند

اکثر مهاجران سخت تلاش میکنند تا تابعیت کشور میزبان را کسب کنند. یک متخصص در حوزه مهاجرت که تجربه تبدیل رویای هزاران مهاجر به واقعیت را داشته، بهترین شخصی است که می توانید در این مسیر از آن کمک بگیرید. یک وکیل مهاجرت دانش کافی از شرایط اخذ تابعیت را دارد و در هر مرحله ای که به کمک نیاز داشته باشید، می تواند دانش خودش را در اختیار شما بگذارد.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

دانستن اینکه شما قرار است دقیقاً به چه شخصی وکالت خود را برای مهاجرت بدهید اهمیت دارد. چرا که او نقش مستقیم و تأثیرگذاری در موفقیت یا عدم موفقیت پرونده مهاجرتی شما دارد. پس باید مطمئن باشید شخصی که انتخاب می کنید دارای تجربه کافی در حوزه مهاجرت است و از رزومه خوبی نیز برخوردار است.

شخصی که پرونده های مهاجرت متعدد را بررسی کرده باشد، با تمام شرایط آشنا است و می تواند از تجربیات خود برای به ثمر نشستن پرونده مهاجرت شما استفاده کند.

یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما خواهد بود. وکیل مهاجرت باید همواره ارتباط مستمری با شما داشته باشد و شما را از آخرین پیشرفت های پرونده مطلع کند. در تیم تراست وکلا و متخصصان مجربی حضور دارند که در تمام طول مسیر مهاجرت در کنار متقاضیان محترم خواهند بود و همواره تلاش میکنند تمام پیچیدگی هایی که در فرآیند مهاجرت وجود دارد را برای شما ساده کنند.

هدف گروه تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتریان و ارائه خدمات متمایز است. شما همواره می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف نظیر تماس تلفنی، ارسال پیام یا ایمیل با مشاورین تراست ارتباط مستمر داشته باشید. سعی ما در تراست بر این است که در پاسخ به سوالات مشتریان و همچنین پیگیری امور آن ها، خیالی آسوده و تجربه متفاوتی را برایشان رقم بزنیم.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت در ساری

آیا قصد دارید به یک کشور توسعه پیدا کرده و مملو از امکانات مهاجرت کنید، اما نمی دانید باید چه کار کنید و از کجا شروع کنید؟ موسسه های مهاجرت با هدف کمک به شما در امر مهاجرت شکل گرفته اند. موسسه های مهاجرت، مانند گروه تراست دارای مشاورانی هستند که به شما راهکارهای مختلف مهاجرت را نشان می دهند و در انتخاب بهترین راه برای اخذ اقامت دائم یک کشور کمک می کنند.

یک موسسه مهاجرت به خارج از کشور متشکل از وکلای مهاجرتی است که با آگاهی کامل از قوانین مهاجرت کشورها می توانند به شما در جمع آوری اسناد و مدارک لازم و همچنین پر کردن فرم های مربوطه کمک کنند. وکلای مهاجرتی در واقع وظیفه دارند قانون را برای شما تفسیر کنند تا فهم آن برای تان آسان شود.

با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت از سوی هموطنان، تعداد افرادی که از ناآگاهی افراد نسبت به قوانین مهاجرتی کشورها سوء استفاده می کنند و تنها وقت و سرمایه متقاضیان را به باد میدهند، در حال افزایش است. اشتباهاتی که ممکن است این افراد در جمع آوری اسناد و مکاتبه با سفارت کشور میزبان انجام میدهند نیز ممکن است پرونده مهاجرت شما را پیچیده تر کند.

هر کشوری با قوانین خاص خودش نسبت به مهاجران رفتار میکند و گاهی حتی یک وکیل مهاجرت هم ممکن است برای به جریان انداختن پرونده کافی نباشد. در این مواقع وکلای مهاجرتی قابل اعتماد می توانند از ارتباطات خود با دیگر وکلای مهاجرتی در سراسر جهان برای حل موانع پرونده مهاجرتی استفاده کنند. وکلای مهاجرت تراست به لطف برقراری ارتباط با وکلای بین المللی در کشورهای مختلفی از جمله کانادا و استرالیا و بهره مندی از همکاری و توانایی آن ها، آماده خدمت رسانی به هموطنان متقاضی مهاجرت هستند.

درباره مهاجرت به کانادا، دلایل مهاجرت از ایران و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

خدمات وکیل مهاجرت در ساری

مهم است بدانید وکیل مهاجرتی که قصد دارید در مهم ترین مرحله زندگی خود از آن کمک بگیرید، چه خدماتی را ارائه میکند. شما همچنین باید سوابق وکیل مهاجرت را بررسی کنید و از او بپرسید که آیا تاکنون روی پرونده ای مشابه کیس مهاجرتی شما کار کرده است یا خیر؟

یکی از مهم ترین خدماتی که وکیل مهاجرت به متقاضیان ارائه میکند، این است که پرونده شما را بررسی خواهد کرد و سپس راهکارهایی که می توانید برای مهاجرت از آن ها استفاده کنید را به شما معرفی میکند. این فرد با توجه به تجربه و دانشی که دارد میتواند برآورد کند که انتخاب کدام روش شانس قبول شدن پرونده مهاجرت شما را بالاتر می برد.

وکلای مهاجرتی خوب از به روزترین قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف اطلاع دقیقی دارند و از اطلاعات خود برای کمک کردن به شما استفاده می کنند. به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرتی علاوه بر این که سرعت انجام پرونده شما را بالا می برد، همچنین می تواند امکان استفاده از فرصت های استثنایی مانند ددلاین های دانشگاه های کشورهای خارجی را نیز در اختیار شما قرار دهد که بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت، استفاده از آن ها امکان پذیر نیست.

روش های مختلفی برای مهاجرت از کشور وجود دارد که وکیل مهاجرت آن ها را برای متقاضیان مهاجرت در ساری شرح می دهد و در انتخاب بهترین روش به آن ها کمک خواهد کرد. در ادامه با برخی از بهترین این روش ها آشنا خواهید شد.

وکیل مهاجرت در ساری برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر دارای شرایط مالی مناسبی باشید، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. اما برای این کار باید از قوانین مهاجرتی کشور مقصد مطلع باشید.

درباره سرمایه گذاری در کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا و خرید بیزینس در کانادا، در صورت نیاز و با مراجعه به هر لینک بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

وکیل مهاجرت در ساری برای مهاجرت از طریق تحصیل

یکی از پرطرفدارترین روش های سرمایه گذاری، اخذ ویزای تحصیلی است. دانش آموزان، دانشجویان و یا محققانی که قصد دارند ادامه فعالیت علمی خود را در یک کشور توسعه پیدا کرده دنبال کنند، می توانند از این طرح استفاده کنند.

درباره بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی، هزینه تحصیل در خارج از کشور و تحصیل در کانادا بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

وکیل مهاجرت در ساری برای مهاجرت از طریق کار

کشورهای توسعه یافته ای نظیر کانادا با آغوشی باز از نیروی کار ماهر استقبال میکنند. اگر می خواهید فعالیت شغلی خود را در یک کشور پیشرفته مملو از امکانات ادامه دهید، می توانید از این طرح استفاده کنید و آینده ی رویایی خودتان را بسازید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، ویزای کار کانادا و کاریابی در کانادا بدانید.

لینک های مفید مهاجرت کاری

وکیل مهاجرت در ساری برای مهاجرت از طریق ازدواج

از طریق ازدواج نیز می توانید با عشق زندگی خود در کشوری که دوستش دارید زندگی کنید. اما برای این کار شما باید اسناد رسمی را ارائه کنید که ازدواج شما را اثبات کند و این کار برخلاف تصور به هیچ عنوان آسوده نیست. در واقع اگر به درستی مدارک را جمع آوری و برای مراجع مربوطه ارسال نکنید، احتمال دیپورت شدن شما هم وجود خواهد داشت.

وکیل مهاجرت در ساری برای مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ

این طرح مناسب کسانی است که می خواهند همراه با خانواده خود زندگی در یک کشور پیشرفته را تجربه کرده و بهترین موقعیت های تحصیلی و شغلی را برای فرزندان و همسر خود فراهم کنند. در این طرح شما باید به کارمند سفارت کشور مقصد ثابت کنید که توانایی سرپرستی مالی افراد خانواده را دارا هستید.

همچنین درباره اسپانسرشیپ کانادا، ویزای کانادا برای خواهر یا برادر و دعوت همسر به کانادا بدانید.

دقت داشته باشید که هیچ یک از روش های مهاجرت آسان نیستند و در بیشتر اوقات، مراحل زیاد برای انجام و پرونده های زیادی برای جمع آوری نیاز است که به خصوص اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نباشد ممکن است شما را سر خورده و خسته کنند. فرقی نمی کند کدام مسیر را انتخاب کرده اید، یک وکیل مهاجرت ماهر می تواند در تمام طول مسیر به همراه شما باشد و موانع را یک به یک از سر راه شما بردارد.

تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاوره ی تخصصی می توانید همین الان جلسه ی خصوصی رزرو نمایید.

همچنین اگر به عنوان متقاضی مهاجرت به کانادا از ایران که قصد کار یا تحصیل در هر قسمت از این کشور را دارید، به دست آوردن اطلاعات جدید و مورد اعتماد در مورد قوانین و روش‌های مهاجرت به کانادا برای شما بسیار مهم است؛ عضویت در کانال تلگرام مهاجرت به کانادا و به دست آوردن اطلاعات صحیح مهاجرتی زیر نظر وکلا و کارشناسان مجرب را به شما پیشنهاد می کنیم تا در مسیر مهاجرت به کشور کانادا دچار گمراهی نشوید.

بهترین وکیل مهاجرت در ساری

وکالت مهاجرت یکی از پیچیده ترین شاخه های قانون است و انتخاب یک وکیل مهاجرت می تواند تأثیر مستقیمی در نتیجه پرونده مهاجرتی شما داشته باشد. مهاجرت همیشه با پیچیدگی های فراوان و سیاست ها و مقرراتی که همیشه در حال تغییر هستند، هیچگاه آسان نبوده است. در واقع پیچیدگی قوانین مهاجرتی باعث شده تا مهاجرت بیشتر شبیه به یک میدان مین باشد. بنابراین مهم است که چه کسی را برای عبور از این میدان انتخاب میکنید.

گاهی اوقات بهترین جواب از دل بهترین سوال بیرون می آید. آیا شما یک وکیل مهاجرت بی تجربه را انتخاب میکنید که به تازگی از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده است؟ یا آنکه به دنبال شخصی میگردید که تجربه فراوانی را در این مسیر به دست آورده باشد و پیش از شما، عاشقانه به ده ها و صدها نفر دیگر برای مهاجرت کردن و زندگی در کشوری که دوستش دارند کمک کرده است.

یکی از بهترین راه های پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در ساری، تبلیغات دهان به دهان است. اگر قبلاً دوست یا آشنایی دارید که مهاجرت کرده است، می توانید با او صحبت کنید و از او بخواهید تجربه شخصی خودش در استفاده از یک وکیل مهاجرت را با شما به اشتراک بگذارد.

شما همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی نیز به دنبال وکلای مهاجرتی که افراد زیادی از خدمات آن ها استفاده کرده اند بگردید. معمولاً صفحات این افراد در شبکه های اجتماعی پر می شود از مهاجرانی که مهاجرت رضایتمندانه ای را به لطف خدمات آن وکیل تجربه کرده اند.

برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت همچنین میتوانید سوال هایی را از آن بپرسید و با توجه به پاسخی که از او دریافت میکنید، نتیجه گیری کنید.

 • اول از هر چیزی شما باید بدانید که دقیقاً چه شخصی وکالت مهاجرت شما را بر عهده گرفته است و آن شخص دارای چه پیشینه و رزومه شغلی است. از آنجا که در هر موسسه مهاجرتی چندین وکیل مهاجرت مشغول فعالیت هستند، مهم است که مستقیماً با شخص وکیل خود آشنایی کاملی داشته باشید.
 • فرآیند مهاجرت ممکن است هفته ها و ماه ها طول بکشد. پس مهم است از وکیل مهاجرت خود بپرسید که جلسات با شما را هر چند وقت و به چه صورتی تدارک می بیند. یکی از ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت، این است که ارتباط مستمری با شما داشته باشد و شما را در جریان جزئیات پرونده در حال انجام قرار دهد.
 • مسلماً در طول مسیر مهاجرت باید هزینه هایی را متحمل شوید. مهم است همان ابتدای کار از وکیل مهاجرت بخواهید لیستی از هزینه خدماتی که ارائه میکند و همچنین تمام هزینه هایی که قرار است در این پروسه توسط شما پرداخته شود را در اختیارتان بگذارد.
 • یک وکیل مهاجرت باتجربه، با توجه به پرونده های مختلفی که تاکنون به دست گرفته، می تواند نتیجه پرونده مهاجرتی شما را حدس بزند. بنابراین شما می توانید در همان مراحل اولیه مشاوره از او بخواهید نظر خود را در مورد پرونده مهاجرتی شما بگوید.

مشاوره وکیل مهاجرت در ساری

دفتر مرکزی تراست در شهر ونکوور کانادا است و دفتر نمایندگی رسمی تراست نیز در تهران آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی است. گرچه تراست در ساری دارای دفتر نمایندگی نیست، اما این موسسه برای رفاه حال متقاضیان سایر نقاط کشور خدمات غیرحضوری مشاوره ای را برای مهاجرت ارائه میکند.

اگر ساکن ساری هستید و نمی دانید از کجا و چگونه باید برای مهاجرت به یک کشور توسعه یافته اقدام کنید، همین حالا میتوانید از طریق این لینک یک وقت مشاوره رزرو کنید و یا آنکه با مراجعه به این لینک، فرم ارزیابی را ما پر کرده و سپس منتظر تماس از طرف مشاوران ما باشید.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

شماره وکیل مهاجرت در ساری

برای تماس با وکیل مهاجرت در ساری می توانید همین حالا از طریق راه های ارتباطی که در وب سایت تراست به نشانی Trustimm.com قرار گرفته استفاده کنید. شما همچنین می توانید با شماره واتس اپ تراست در کانادا به شماره 12502012020 تماس بگیرید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

شما قرار است محرمانه ترین و مهم ترین اسناد زندگی تان را در اختیار وکیل مهاجرت قرار دهید. بنابراین مهم است که ابتدای امر به آن اعتماد کاملی پیدا کنید. یکی از مهم ترین گام هایی که برای اعتمادسازی در این زمینه انجام میشود، امضای یک تفاهم نامه همکاری کتبی و به صورت رسمی بین شما و وکیل مهاجرتی است.

بعد از امضای تفاهم نامه شما می توانید از وکیل مهاجرتی خود بخواهید نقشه راهی که برای رسیدن به اقامت دائم یک کشور در نظر گرفته است را شرح دهد. تمامی اسنادی که باید جمع آوری شود، فرم هایی که نیاز به پر شدن آن ها است و همچنین هزینه هایی که باید در طول این فرآیند خرج شود جزوی از این نقشه راه هستند. شما همچنین می توانید از وکیل مهاجرتی خود بخواهید لیست هزینه خدماتی که ارائه می کند را نیز در اختیارتان بگذارد.

 • چرا باید به وکلای مهاجرت تراست اعتماد کرد

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره میشود. در رأس این موسسه یک وکیل باسابقه به نام شروین مدنی فعالیت می کند که دارای کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC است. مشاورینی که در مجموعه تراست خدمت رسانی می کنند نیز همگی یا از اساتید دانشگاه های کانادا هستند و یا افرادی هستند که سابقه تحصیل در دانشگاه های کانادایی را دارند.

همین امر ارائه مشاوره هایی باکیفیت و کاربردی به متقاضیان را فراهم کرده است. برای آشنایی با اینکه کد فعالیت RCIC در کانادا چه معنایی دارد و چرا باید حتماً از یک وکیل مهاجرت در کانادا استفاده کنید که دارای این کد فعالیت است، می توانید به این لینک مراجعه کنید.

وکلای مهاجرت تراست مفتخر هستند که در موفقیت بیش از 6 هزار پرونده مهاجرتی هموطنان اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری تأثیرگذار بوده اند و این تلاش صادقانه با هدفی به جز موفقیت مشتریان در مسیر مهاجرت نبوده است. تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می توانید به راحتی و بدون هزینه ی خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاوره در این خصوص بهره مند شوید.

همچنین بخوانید: آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا ، وکیل مهاجرت به کانادا

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا مهاجرت بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت ممکن است؟

بله بدون وکیل مهاجرت هم امکان مهاجرت وجود دارد؛ اما به دلیل پیچیدگی قوانین مهاجرت که هر ساله تغییر پیدا می کنند و کاغذبازی های گسترده که ممکن است یک اشتباه کوچک در آن ها پرونده شما را رد کند، بهتر است که از خدمات یک وکیل مهاجرت متخصص استفاده کنید.

استخدام یک وکیل مهاجرت چه فوایدی دارد؟

1- جلوی اشتباهات شما را می گیرد
2- در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند
3- از تجربیات خود در دیگر پرونده ها برای پرونده مهاجرت شما استفاده می کند
4- گزینه های مهاجرت مناسب شما را عنوان می کند
5- با مانور روی قوانین، در هر وضعیتی که قرار داشته باشید آن را برطرف می کند
6- مسیری که تا رسیدن به اخذ تابعیت وجود دارد را به شما نشان می دهد

چگونه شماره تلفن وکیل مهاجرت در ساری را به دست آوریم؟

شما می توانید همین حالا با شماره واتس اپ تراست در کانادا به شماره 12502012020 تماس حاصل فرمایید.

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید