وکیل مهاجرت در زنجان

وکیل مهاجرت در زنجان

مهاجرت به خارج از کشور همیشه موضوع جذابی بوده است، اما با توجه به سختی ها و پیچیدگی هایی که دارد ممکن است هیچگاه به فکر عملی کردن آن نیفتید. وکیل مهاجرت شخصی است که به لطف تخصص در حوزه حقوق بین الملل می تواند به رویای شما برای زندگی در یک کشور خارجی جامه عمل بپوشاند. شاید برخی تصور کنند که بدون کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت بتوانند به تنهایی در این مسیر موفق شوند، اما بسیاری در میانه ی راه متوجه این سختی ها و پیچیدگی ها میشوند و تنها هزینه های بسیار زیاد و سرخوردگی برایشان باقی می ماند.

وکیل مهاجرت در زنجان

مهاجرت به آن آسانی نیست که بتوانید جواب سوالات خود را در اینترنت جستجو کنید و از همین طریق به موفقیت برسید. در واقع اگر دانش کافی نداشته باشید ممکن است تنها شانس قبول شدن پرونده شما کاهش پیدا کند. یک وکیل مهاجرت که در رشته حقوق بین الملل تحصیل کرده و با قوانین کشورها و سفارت های شان آشنایی کاملی دارد، بهترین شخصی است که می تواند در این مسیر همراه شما باشد.

برای واقعیت بخشیدن به آرزوی خود مبنی بر زندگی در یک کشور توسعه یافته خارجی می توانید از خدمات وکلای مهاجرتی تراست استفاده کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است؛ اما جای هیچ نگرانی نیست. چرا که وکلای حرفه ای و باتجربه ما در تراست با آخرین قوانین مهاجرتی کشورها آشنا هستند و بدون دغدغه می توانید پرونده مهاجرت خود را به آن ها بسپارید.

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، موسسه مهاجرت به کانادا ، وکیل مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرت در زنجان

پیدا کردن یک راهکار مناسب برای مهاجرت به یک کشور پیشرفته نظیر کانادا نیازمند بررسی های دقیقی است که این کار باید توسط کارشناسان حوزه حقوق بین الملل انجام شود. بنابراین توصیه میکنیم بعد از اینکه تصمیم به مهاجرت گرفتید، حتما از وکلای یک موسسه مهاجرت مشورت بگیرید. اگر ساکن شهر زنجان هستید، توصیه ما به شما استفاده از خدمات موسسه مهاجرت تراست است.

روش مهاجرتی که برای هر شخص در نظر گرفته می شود با شخص دیگر متفاوت است. مشاوران و کارشناسان با بررسی وضعیت و مدارک متقاضیان آسان ترین روش مهاجرت را به او معرفی می کنند تا در نهایت بتواند به بهترین شکل ممکن مسیر مهاجرت را بپیماید. داشتن یک وکیل مهاجرتی در به ثمر نشستن نتیجه پرونده مهم است، اما این مهم تر است که شما چه گروه مهاجرتی را برای انجام امور خود انتخاب میکنید. با توجه به افزایش متقاضیان مهاجرت از کشور، افراد سودجو با سوء استفاده از ناآگاهی افراد از قوانین کشورهای مختلف، برای اموال آن ها نقشه کشیده و نه تنها کمکی به مهاجرت آنها نمی کنند، بلکه گاهی باعث پیچیده شدن پرونده آن ها نیز میشوند.

اینکه شما پیش از مهاجرت و اخذ اقامت دائم یک کشور با تمام قوانین آن آشنا باشید مهم است. اما شما باید بعد از مهاجرت و در طول زندگی خود در کشور مقصد نیز با تمام قوانین به روز اطلاع داشته باشید تا با هیچ مشکلی مواجه نشده و دیپورت نشوید. یکی از کشورهایی که با آغوش باز از مهاجران استقبال میکند و رفتار مهربانانه ای با مهاجرانش دارد، کشور کانادا است. این کشور بهترین مکان برای افرادی است که به دنبال ارتقاء سطح کیفی زندگی و فعالیت های کاری یا تحصیلی خود هستند. اگر شما هم مشتاق مهاجرت به کانادا شده اید، در این لینک می توانید هرآنچه در این باره نیاز است بدانید را مطالعه کنید.

بسته به برنامه ای که برای اپلای مهاجرت انتخاب کرده اید، اسناد متفاوتی نیاز است. به طور مثال برخی از روش های مهاجرت به تجربه سفر به کانادا نیاز دارد، اما برخی دیگر هیچ نیازی به این ندارد که شما به کانادا سفر کرده باشید. این شامل اسنادی مثل کارت های شناسایی، سوابق تحصیلی، اثبات سابقه کار، گردش مالی و غیره می شود. برای آنکه مدارک صحیحی را ارسال کنید، شما باید دانش کافی در زمینه قوانین داشته باشید. اینجاست که نقش یک موسسه مهاجرت برای کمک به شما اهمیت پیدا میکند. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در موسسه مهاجرت تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه تان خواهند بود.

همچنین درباره ویزای کانادا، اقامت کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در زنجان

اگر می خواهید بدون دغدغه و در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت شما جلو برود و موفق به اخذ اقامت دائم یک کشور توسعه یافته نظیر کانادا شوید، حتما باید به دنبال استخدام بهترین وکیل مهاجرت در زنجان باشید. انتخاب یک وکیل مهاجرت، مهمترین گام شما در آغاز این مسیر دشوار و پر پیچ و خم است. این که چگونه از این مسیر عبور خواهید کرد، به وکیل مهاجرتی بستگی دارد که قرار است دانش و تجربیاتش را در اختیار شما بگذارد.

یکی از مهم ترین راه های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در زنجان، سنجیدن مشاوره اولیه ای است که از وی دریافت میکنید. به عنوان مثال شما میتوانید از چندین وکیل مهاجرت معتبر مشاوره اولیه دریافت کنید، سپس با بررسی آن ها، مفیدترین مشاوره اولیه را می توانید به عنوان بهترین شخصی که می تواند وکالت شما را در حوزه مهاجرت بر عهده بگیرد، انتخاب کنید. در واقع وقتی شما نتایج مشاوره های اولیه را کنار یکدیگر بگذارید، متوجه خواهید شد که کدام مشاوره کیفیت بالاتری را ارائه می کند و می تواند راهکارهای سودمندتری را نسبت به وضعیت شما ارائه کند.

تبلیغات دهان به دهان، یکی از راه های خوب برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در زنجان است. شما می توانید از تجربیات مهاجرت دوستان و آشنایان خود استفاده کنید و از او بخواهید تجربه شخصی خودش در استفاده از یک وکیل مهاجرت را در اختیار شما بگذارد. شبکه های اجتماعی نیز می توانند کمک حال خوبی به شما در انتخاب یک وکیل مهاجرت باشند. شما می توانید رضایتمندی مهاجران را از زیر پست های یک وکیل مهاجرت در شبکه اجتماعی ببینید.

وقتی می خواهید از یک وکیل مهاجرت مشاوره بگیرید، می توانید سوال هایی را از او بپرسید و با توجه به پاسخ هایی که دریافت میکنید، نسبت به استخدام آن اقدام کنید:

 • مهم است بدانید که دقیقا چه شخصی قصد دارد وکالت مهاجرت شما را بر عهده بگیرد. در واقع شما باید بدانید شخصی که قرار است نماینده مهاجرت شما باشد چه رزومه و پیشینه ای در این زمینه دارد.
 • ممکن است فرآیند مهاجرت هفته ها و ماه ها طول بکشد. به همین خاطر است که باید از وکیل مهاجرت خود بخواهید به شما بگوید که هر چند وقت و به چه صورتی با شما در ارتباط خواهد بود. یک وکیل مهاجرت خوب، وکیلی است که ارتباط مستمری با مشتری خود داشته باشد.
 • بدیهی است که در طول مهاجرت شما باید هزینه هایی را انجام دهید. پس مهم است که در ابتدا از وکیل مهاجرت خود بخواهید هزینه خدماتی که قرار است ارائه کند و تمام هزینه هایی که در این راه باید متحمل شوید را برای شما شرح دهد.
 • وکیل مهاجرت باتجربه ای که پرونده های مختلفی را تاکنون در اختیار گرفته باشد، می تواند با استفاده از تجربیات خودش تخمین بزند که نتیجه پرونده شما چه خواهد بود.

با مراجعه به این لینک می توانید با خصوصیاتی که هر وکیل مهاجرت باید داشته باشد بیشتر آشنا شوید.

همچنین درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، دلایل مهاجرت از ایران و زندگی در خارج از کشور با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

بهترین وکیل مهاجرت در زنجان

خدمات وکیل مهاجرت در زنجان

مهاجرت یکی از مهم ترین مراحل زندگی متقاضیان است. بنابراین مهم است بدانید که یک وکیل مهاجرتی چه خدماتی را ارائه میکند. شما همچنین باید سوابق و رزومه یک وکیل مهاجرت را بررسی کنید و از او بپرسید آیا تاکنون پرونده ای مشابه پرونده شما را به دست گرفته است؟

وکیل مهاجرت پرونده مهاجرت و تمام مدارک شما را بررسی میکند، سپس راه هایی که برای مهاجرت پیش روی شما وجود دارد را معرفی خواهد کرد. این فرد با توجه به تجربیاتی که از حل پرونده های مختلف به دست آورده می تواند بررسی کند که پرونده شما چقدر برای قبول شدن شانس دارد.

وکلای مهاجرتی به ریز جزئیات و جدیدترین قوانین مهاجرت کشورهای مختلف اگاهی کاملی دارند و می توانند از اطلاعات خود در پرونده شما استفاده کنند. به همین خاطر است که توصیه می شود حتما یک وکیل مهاجرت را برای انجام امور مهاجرتی خود استخدام کنید. وجود وکیل مهاجرت در کنار شما نه تنها باعث سرعت بخشیدن به کارها میشود، بلکه به لطف حضور آن می توانید نهایت استفاده را از فرصت های موجود نظیر ددلاین های دانشگاه های مطرح خارجی ببرید. این درحالی است که بدون حضور او شاید هیچگاه حتی از وجود این فرصت ها هم مطلع نشوید. مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما در موسسه مهاجرت تراست افتخار میکنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده ایم.

روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارد که با توجه به اسناد و پرونده هر فردی مناسب ترین گزینه انتخاب میشود. در زیر شما را با برخی از بهترین راه های مهاجرت که توسط موسسه مهاجرت تراست ارائه میشود، آشنا خواهیم کرد:

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری یکی از متداول ترین روش های مهاجرت است که اگر از شرایط مالی خوبی برخوردار باشید می توانید از آن استفاده کنید. برای آنکه سرمایه گذار موفقیت آمیزی باشید باید از قوانین مهاجرتی کشور مقصد اطلاعات دقیقی داشته باشید.

درباره سرمایه گذاری در کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا بخوانید.

 • مهاجرت از طریق کار

اگر می خواهید در یک کشور توسعه پیدا کرده و پیشرفته نظیر کانادا فعالیت کاری خود را ادامه دهید و آینده درخشانی را برای خود بسازید، می توانید از طریق ویزای کاری به مهاجرت بپردازید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، ویزای کار کانادا و کار در خارج از کشور با مراجعه به هر لینک بخوانید.

 • مهاجرت از طریق تحصیل

یکی از جذابترین روش های مهاجرت برای دانش آموزان، دانشجویان و یا محققانی که میخواهند فعالیت علمی خود را در بهترین دانشگاه ها و مراکز علمی جهان ادامه دهند، می توانند از این روش استفاده کنند.

همچنین درباره تحصیل در خارج از کشور، بهترین کشور برای تحصیل و تحصیل در کانادا بخوانید.

 • مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ

اگر می خواهید همراه با خانواده یا هر شخصی که دوستش دارید به یک کشور خارجی مهاجرت کرده و در کنار یکدیگر زندگی کنید، می توانید از طرح اسپانسرشیپ استفاده کنید. این طرح مناسب کسانی است که توانایی سرپرستی مالی افراد خانواده خود را دارند و می توانند این را به نماینده سفارت شرکت مقصد نیز ثابت کنند.

بیشتر بخوانید: اسپانسرشیپ کانادا ، ویزای اسپانسرشیپ کانادا

 • مهاجرت از طریق ازدواج

شما همچنین می توانید از طریق ازدواج با عشق زندگی خود نیز در کشوری که دوستش دارید اقامت دائم کشور مقصد را دریافت کنید. برای این کار شما باید اسناد رسمی مربوط به ازدواج خود را ارائه کنید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در زنجان

مهاجرت یکی از پیچیده ترین شاخه های قانون است و یک جستجوی ساده در گوگل شما را به پاسخ تمام سوالات مهاجرتی تان نمی رساند. وکیل مهاجرت شخصی است که می تواند غیرممکن را ممکن کرده و شما را به آرزوی دیرینه مهاجرت تان برساند.

وکلای مهاجرت وظیفه دارند قوانین مهاجرت را برای متقاضیان ساده و تفسیر کنند. این وکلا نقش متفاوت تری از سایر وکلا دارند. وکلای مهاجرتی با بررسی شرایط و وضعیت متقاضی به آن ها در انتخاب بهترین راه مهاجرت کمک خواهند کرد. علاوه بر این در تمام طول این فرآیند، وکیل مهاجرت همراه شماست. به طور کلی تمام اموری که به مهاجرت و اخذ اقامت دائم و تابعیت خاک یک کشور مربوط می شود، بر عهده یک وکیل مهاجرت است.

اگر شما یک وکیل مهاجرت را به خدمت بگیرید، مزیت های زیر را می تواند برای شما به همراه داشته باشد:

 • وکیل مهاجرت جلوی اشتباهات در پرونده را می گیرد

یکی از مهم ترین مراحل اخذ اقامت دائم یک کشور، جمع آوری مدارک و پر کردن صحیح فرم های مربوط به مهاجرت است. در طول این مسیر کاغذ بازی های بسیار زیادی وجود دارد که بدون کمک گرفتن از یک متخصص در حوزه مهاجرت نمی توانید از پس انجام آن برآیید. همین حساسیت باعث به وجود آمدن فرصت های زیادی برای اشتباه کردن می شود که وجود یک وکیل مهاجرت می تواند از این اشتباهات جلوگیری کند.

 • وکیل مهاجرت تجربه کافی در این زمینه دارد

مزیت بزرگی که استخدام یک وکیل مهاجرت به همراه دارد، استفاده از تجربیاتی است که او با مدیریت پرونده های مختلف مهاجرتی به دست آورده است. کمک گرفتن از شخصی که پیش تر صدها پرونده دیگر مثل پرونده شما را تجربه کره باشد و می داند که چگونه باید از پس آن برآید، بسیار ارزشمند است. اینکه وکیل مهاجرت قوانین را بفهمد مهم است، اما اینکه بتواند متقاضیان مهاجرت را به آرزوهایشان برساند هم بسیار مهم است.

 • وکیل مهاجرت مسیر اخذ تابعیت کشور مقصد را برای شما ترسیم خواهد کرد

همواره مهاجران میکوشند تا تابعیت کشور مقصد را اخذ کنند. وکیل مهاجرت که پیش از شما موفق شده آرزوی صدها و هزاران مهاجر را به واقعیت تبدیل کند، می تواند همان شخصی باشد که رویاهای شما را برآورده می کند. وکیل مهاجرت به شما کمک خواهد کرد تا تابعیت کشور مقصد را اخذ کنید و هر زمانی که به آن نیاز پیدا کنید، در کنار شما باشد.

 • وکیل مهاجرت برای پیدا کردن یک شغل قانونی در کنار شماست

سختی مهاجرت را زمانی حس خواهید کرد که در کشور مقصد به دنبال کار بگردید. مسلما شما با تمام ابزارهای لازم برای پیدا کردن یک شغل در کشور مقصد آشنا نیستید. وکیل مهاجرت شخصی است که می تواند شما را با آشنایی این راهکارها، به یک شغل قانونی برساند.

 • وکیل مهاجرت راه های مهاجرت را در اختیار شما قرار می دهد

وکیل مهاجرت با توجه به وضعیت و مدارکی که دارید، راه مهاجرتی مختص به شما را انتخاب میکند. تفاوتی ندارد در چه وضعیتی قرار دارید، گزینه های مختلفی برای مهاجرت شما وجود دارد. یک وکیل مهاجرت می تواند گزینه های مناسب مهاجرت شما را معرفی کند.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در زنجان

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

مهاجرت مسیر بسیار دشوار و البته سرنوشت سازی برای هر شخصی است. همین باعث می شود اعتماد کردن به یک وکیل مهاجرت اهمیت زیادی پیدا کند. موسسه مهاجرت تراست مفتخر است که موفق شده اعتماد هزاران متقاضی ایرانی را در راه رسیدن به آرزوهای شان جلب کند. وکلای این موسسه بیش از ۶ هزار پرونده مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را با تلاش شبانه روزی خود به موفقیت رسانده اند و مشتریان شان را به آرزوی خود یعنی اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی رسانده اند.

شروین مدنی با سابقه درخشان چندین ساله در حوزه وکالت مهاجرت و دارا بودن کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد موسسه مهاجرت تراست مشغول فعالیت است. مشاورین این موسسه همگی یا از استادان دانشگاه های کانادا هستند و یا افرادی هستند که سابقه تحصیل در کانادا را دارند. همین باعث میشود مشاوره های باکیفیت و کارآمدی را به مشتریان ارائه کنند.

شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما مسیر مهاجرت را طی کرده اند خیلی سودمند است. ما در صفحه اینستاگرام تراست و کانال تلگرام مهاجرت به کانادا با تهیه ویدیوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و غیره سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمای خوبی برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت باشد.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

از آنجا که محرمانه ترین اسناد و مدارک خود را قرار است در اختیار وکیل مهاجرت بگذارید، باید اعتماد کاملی به آن داشته باشید. به همین خاطر شما باید در انتخاب وکیل مهاجرت دقت عمل به خرج دهید. شخصی که قرار است وکالت شما را بر عهده بگیرد باید دارای رزومه پر باری باشد و تجربیات زیادی را در این راه به دست آورده باشد؛ زیرا وکیل مهاجرت تاثیر مستقیمی روی پرونده مهاجرتی شما خواهد گذاشت.

یکی از گام های اعتمادسازی، امضای تفاهم نامه همکاری بین شما و وکیل مهاجرتی است که به صورت رسمی و کتبی ثبت می شود. سپس شما می توانید از وکیل مهاجرتی خود بخواهید نقشه راه مربوط به اخذ اقامت دائم کشور مقصد را برای شما شرح دهد. ضمن اینکه می توانید در ابتدای مسیر از هزینه خدمات وکیل مهاجرت و هر هزینه ای که قرار است در این مسیر خرج کنید را نیز از وی سوال کنید.

یکی از ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد، همیشه در دسترس بودن آن است. این یعنی هر زمانی که شما به کمک آن نیاز داشتید باید به آسانی به وی دسترسی پیدا کنید. هدف گروه تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتریان و ارائه خدمات متمایز است. شما همواره می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف نظیر تماس تلفنی، ارسال پیام یا ایمیل با مشاورین تراست ارتباط مستمر داشته باشید. سعی ما در تراست بر این است که در پاسخ به سوالات مشتریان و همچنین پیگیری امور آن ها، خیالی آسوده و تجربه متفاوتی را برایشان رقم بزنیم.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در زنجان

مشاوره گرفتن با متخصصان پیش از سپردن پرونده مهاجرتی به آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم میزنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

دفتر مرکزی تراست در ونکوور کانادا قرار دارد. ضمن اینکه دفتر نمایندگی این موسسه برای سهولت انجام کار متقاضیان در تهران نیز راه اندازی شده است. گرچه موسسه مهاجرت تراست دارای دفتر نمایندگی در زنجان نیست، ولی برای رفاه حال متقاضیان ساکن زنجان راه هایی برای دریافت مشاوره و خدمات از راه دور و به صورت آنلاین را نیز ارائه می کند. برای مشاوره با متخصصان تراست همین حالا می توانید فرم ارزیابی رایگان ما را پر کنید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در زنجان

شماره وکیل مهاجرت در زنجان

برای تماس با وکیل مهاجرت در زنجان می توانید همین حالا از طریق شماره تلفن ۱۶۰۴۷۷۳۳۴۷۵ با واتس اپ کانادا تماس بگیرید. شما همچنین می توانید از طریق این لینک با مشاوران تراست وقت مشاوره رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همین حالا به وب سایت موسسه مهاجرت تراست به آدرس Trustimm.com مراجعه کنید.

سوالات متداول

برای انجام امور مهاجرتی خود حتما باید یک وکیل مهاجرت بگیریم؟

استفاده از یک وکیل مهاجرت برای انجام امور مهاجرت واجب نیست. اما برای تجربه کردن یک مهاجرت بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن می توانید روی خدمات یک وکیل مهاجرت حساب کنید. وکیل مهاجرت به لطف آشنایی با تمام قوانین مهاجرتی کشورها، می تواند جلوی هرگونه اشتباه در این مسیر را بگیرد و دغدغه های شما را برطرف کند.

شماره وکیل مهاجرت در زنجان چند است؟

گرچه موسسه مهاجرت تراست در زنجان دفتر نمایندگی ندارد، اما می توانید از روش های غیرحضوری نظیر تماس با شماره تلفن واتس اپ کانادا تراست ۱۶۰۴۷۷۳۳۴۷۵ استفاده کنید یا با پر کردن و ارسال فرم ارزیابی رایگان ما، منتظر تماس از طرف کارشناسان ما باشید.

داشتن یک وکیل مهاجرت چه مزیت هایی دارد؟

۱- وکیل مهاجرت جلوی اشتباهات در پرونده را می گیرد.
۲- می توانید از تجربیات وکیل مهاجرت استفاده کنید.
۳- وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند.
۴- وکیل مهاجرت فرصت های پیش رو را به شما نشان خواهد داد

چگونه به وکیل مهاجرت اعتماد کنیم؟

مشاوره اولیه ای که از وکیل مهاجرت دریافت می کنید را ارزیابی کنید و سپس می توانید سودمند بودن یا بی فایده بودن آن را تشخیص دهید. هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای کارشناسان موسسه مهاجرت تراست ارسال میشود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده هایی را بر عهده می گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات