موسسه مهاجرتی در گرگان

موسسه مهاجرتی در گرگان

شاید شما که در حال جستجوی کلمه موسسه مهاجرتی در گرگان هستید، قصد مهاجرت تحصیلی و ادامه تحصیل را در خارج از کشور دارید؛ یا شاید سابقه شغلی و مهارت‌های ویژه‌ای را برای خود دست و پا کرده‌اید. بهتر است بگوییم جای خوبی آمده‌اید چرا که در این مطلب قصد داریم روش های اقامت را برای‌تان تشریح کنیم. اکنون، شما مزیت مهمی را در دست دارید که شاید این مزایا چند سال پیش وجود خارجی نداشتند. منظور ما دسترسی سریع و آسان به خدمات و مشاوره‌های حرفه‌ای است که با آن اخبار به روز و جدید در اختیار شما خواهد بود.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

امروزه، قوانین کشورهای پیشرفته به صورتی هستند که هدف آن‌ها جذب نخبگان و متخصصان از کشورهای دیگر است. البته، باید هم این‌ گونه باشد چرا که تخصص و تحصیلات شما در یک کشور خارجی به منزله رشد اقتصادی و علمی آن کشور خواهد بود. بنابراین، در زمانی حضور داریم که فناوری، ارتباطات را آسان کرده است و کار ما برای مهاجرت و ادامه تحصیل در یک کشور پیشرفته آسان شده است. باید تاکید کنیم که در روند مهاجرت و اخذ اقامت خارج از کشور از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان، شما روش‌های متعددی را در دست خواهید داشت. همین تنوع روش های مهاجرت به خارج از کشور، مسیر را برای‌تان هموار می‌کند تا براساس شرایط خود یکی از بهترین و ساده‌ترین‌ها را برگزینید.

کار ما در موسسه مهاجرتی تراست کمک به شما در یافتن این مسیر است و باید گفت، بررسی مدارک‌تان توسط کارشناسان به صورت تخصصی انجام خواهد شد. البته، پس از تماس با کارشناسان ما، شما به مشاورانی خبره و باتجربه دسترسی خواهید داشت که از بین اساتید دانشگاهی و وکلای باسابقه در حوزه مهاجرت گزینش شده‌اند.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

معرفی بهترین موسسه مهاجرتی در گرگان

ممکن است گزینه‌هایی را در ذهن‌تان داشته باشید؛ منظور ما همان کشورهایی است که در رده‌بندی جهانی جزو بهترین‌ها هستند. در لیست بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت و اخذ اقامت چند عنوان ثابت را ملاحظه خواهید کرد که مطمئنا این موضوع به دلیل شرایط عالی آن‌ها برای جذب نخبگان و متخصصان است. شما با مشاوره از موسسه مهاجرتی در گرگان، کشورهای مناسب و متناسب با رزومه خود را خواهید فهمید و پس از آن، می‌توانید برنامه دقیقی برای اخذ پذیرش تحصیلی یا شغلی داشته باشید. البته، تراست در این مرحله هم در کنار شما خواهد بود و با ارائه یک مشاوره کامل، مسیر موفقیت را برایتان تشریح خواهد کرد.

نکته اساسی این است که شما در قبال صرف زمان و هزینه زیاد، نتیجه عالی را کسب کنید. بنابراین چه مزیتی از این بهتر که با خدمات موسسه مهاجرتی تراست به مشاورین بین‌المللی و اساتید دانشگاهی دسترسی خواهید داشت که تجربه کاری موفقی در این حوزه دارند؟ اگر به دنبال اخذ اقامت هستید یا هدف اصلی شما تمرکز روی مهارت‌های شغلی‌تان است، ما بهترین روش را برایتان پیشنهاد خواهیم داد. در این مسیر، مهم‌ترین اصل سابقه کاری و تحصیلی شما و در کنار آن، تجربه کارشناسان ما است. بنابراین، موفقیت شما با موسسه مهاجرتی تراست تضمین شده است.

از بین لیست بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت، شما می‌توانید چند گزینه را انتخاب کنید. البته، حتما به شرایط کشور ایران نیز توجه داشته باشید و بحث‌های آب و هوایی و سطح فرهنگ کشور مقصد را نیز در نظر بگیرید. این گزینه‌ها شامل کانادا، آلمان، استرالیا و سوئیس خواهند بود که به نوعی منطبق با شرایط کشور ایران هستند و علاوه بر آن، در این کشورها شما مزایای متعددی را در اختیار دارید. منظور ما، دقیقا قوانینی است که منجر به سریع شدن روند اخذ ویزا از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان می‌شود و شرایط اقامت دائم شما را سرعت می‌بخشد. برای نمونه، کشور کانادا شرایط منحصر به فردی را فراهم کرده است و بر همین اساس، جمعیت مهاجران آن نیز در سال‌های اخیر رشد اساسی را به خود دیده است.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، وکیل مهاجرت در گرگان و موسسه مهاجرت به خارج از کشور بخوانید.

بهترین موسسه مهاجرتی در گرگان

اگر قصد اقدام از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان را دارید تا ویزای تحصیلی بگیرید، تراست خدمات منحصر به فردی را در اختیارتان قرار داده است. با این حال، ما گزینه‌های دیگری را نیز برای شما در نظر گرفته‌ایم؛ مهاجرت به کانادا و اقامت کاری آن یا حتی اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری نیز می‌تواند یکی از بهترین روش های مهاجرت به شما رود. تراست تمامی اطلاعات مورد نیاز را برای دریافت ویزا برای‌تان فراهم خواهد کرد و مزیت مهم آن، بهره‌گیری از کارشناسانی است که تخصص بالایی در زمینه مهاجرت دارند. در حقیقت، موسسه مهاجرتی بین‌المللی تراست تمرکز خود را روی استفاده از کارشناسان و وکلایی قرار داده است که تخصص آن‌ها مزیت رقابتی در این حوزه به شمار می‌رود.

پس از تماس با کارشناسان دفتر مهاجرت در گرگان، مدارک شما به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرند و شما بهترین روش مهاجرت و اخذ ویزای شغلی یا تحصیلی را خواهید یافت. البته، در صورت داشتن شرایط مناسب، می‌توانید از مزایای بی‌نظیر اقامت سرمایه گذاری در کانادا نیز بهره‌مند شوید. شاید هم کارشناسان ما بهترین روش را برای شما، استفاده از کارآفرینی کانادا بدانند که در این صورت روند قانونی اقامت کانادا از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان آغاز خواهد شد. در هر صورت، اگر سابقه علمی درخشان و متمایزی دارید یا یک تخصص بی‌نظیر برای خودتان آماده کرده‌اید، وکلای قانونی و کارشناسان حرفه‌ای ما در کنار شما خواهند بود تا این مسیر را به راحتی طی کنید.

تیم وکلای موسسه مهاجرتی تراست را اعضای انجمن ICCRC کانادا تشکیل داده‌اند و شما پس از برقراری ارتباط با مجموعه، می‌توانید با اساتید فعال در حوزه مهاجرت صحبت کنید. واتساپ موسسه تراست در اختیار شما است و باید گفت، مزیت مهمی که شما در دست دارید، اطمینان از روند قانونی و حقوقی اخذ اقامت کانادا خواهد بود. این موضوع به دلیل، به روز بودن این شرکت و دسترسی شما به آخرین قوانین و تغییرات آن است.

همچنین درباره اقامت موقت کانادا، مهاجرت به کانادا در کرونا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بخوانید.

بهترین دفتر مهاجرتی در گرگان

بهترین دفتر مهاجرتی در گرگان

در صورتی که به دنبال یک دفتر مهاجرتی در گرگان می‌گردید و قصد اقامت از طریق موسسه مهاجرتی را دارید، باید به کشورهایی فکر کنید که از هر نظر مناسب هستند. کشور کانادا به دلیل قوانین بی‌نظیر برای مهاجران، آب و هوا و شرایط زندگی جزو بهترین و آسان ترین کشورهای جهان برای مهاجرت است که هر نیروی متخصص و تحصیل کرده‌ای باید آن را در نظر داشته باشد. در چند سال اخیر، آمار مهاجران این کشور به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و این موضوع را می‌توان در شهرهای بزرگ آن مانند تورنتو مشاهده کرد. آمار رسمی شهر تورنتو نشان دهنده جمعیت زیادی از مهاجران خارجی است که تخصص متمایز یا سطح تحصیلات بالایی دارند و برای اقامت در این کشور حضور پیدا کرده‌اند.

موسسه مهاجرتی در گرگان می‌تواند بهترین شهرهای کانادا و مناسب‌ترین آن‌ها را به شما پیشنهاد دهد تا بتوانید دقیقا براساس نیاز خود و سابقه کاری و تحصیلی یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید. در این مسیر، مشاوره‌های حقوقی و قانونی در دسترس شما است و پس از بررسی مدارک شما به صورت تخصصی، گزینه مناسب را خواهید یافت. ما در تراست به دنبال موفقیت شما در حوزه اخذ اقامت کانادا هستیم و البته، تنها دریافت ویزا و حضور در کشور مقصد اهمیت ندارد. در واقع، شما باید شرایط آینده شهر مورد نظر را هم بررسی کنید و اوضاع شغلی و کاری آن را نیز در نظر داشته باشید.

به طور کلی، شهرهای کشور کانادا رو به رشد هستند و هم ‌اکنون نیز تمرکز روی پیشرفت اقتصادی و علمی آن‌ها بنا نهاده شده است. قوانین این کشور به صورتی است که با کمی دقت در آماد‌ه‌سازی مدارک و ثبت دقیق آن‌ها، می‌توانید فرصت حضور در آن را از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان به دست آورید. تراست، شما را در تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی کانادا یا دریافت جاب آفر کانادا یاری خواهد کرد و جزئیات دقیق برنامه‌ها و موقعیت‌های تحصیلی دانشگاه‌ های کانادا را در اختیارتان قرار خواهد داد.

درباره ویزای کانادا، موسسه مهاجرت به کانادا و وکیل مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

شرکت مهاجرتی در گرگان

بهتر است برای روند قانونی و طی کردن بدون مشکل مراحل ویزا همواره با یک شرکت مهاجرتی در گرگان ارتباط داشته باشید. ممکن است یک قانون در پوزیشن های تحصیلی کانادا یا جاب افر آن تغییر کند و شما از آن مطلع نشوید. برای یک نمونه باید پذیرش تحصیلی از طریق مدرک زبان آزمون دولینگو را بیان کرد که اخیرا به شرایط دانشگاه های کانادا افزوده شده است. در نتیجه، موفقیت شما در صورتی تضمین خواهد شد که در میدان رقابت، بتوانید به روز باشید و تغییرات قانونی را نیز در نظر بگیرید. در صورتی که به فکر اخذ پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه یا کالج در کانادا هستید، پیشنهاد ما به شما چک کردن دانشگاه‌های مورد تایید این آزمون زبان است چرا که مزیتی مهم برای اخذ اقامت تحصیلی به شمار می‌رود.

در کنار اخذ ویزای تحصیلی از سفارت کانادا، شما می‌توانید با استفاده از موسسه مهاجرتی در گرگان، روند اخذ ویزای کار کانادا را نیز پیش ببرید. این نوع ویزا برای بسیاری از داوطلبان اقامت این کشور یک مزیت رقابتی است و در سال‌های اخیر نیز طرفداران بسیاری را پیدا کرده است. برای این برنامه، مدارک شما توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد و پس از آن می‌توانید مشاوره‌های مرتبط را دریافت کنید. اگر سابقه شغلی مرتبط با تحصیل و مهارت قابل توجهی در یک تخصص دارید، حتما این نوع اقامت را هم در نظر داشته باشید. ما در موسسه مهاجرتی تراست بهترین موقعیت شغلی و شرایط جاب آفر کانادا را برایتان بیان می‌کنیم تا پس از حضور در این کشور بتوانید از مزایای آن استفاده کنید.

خدمات ما، از طریق وب سایت تراست و شماره تلفن‌های موجود در وب سایت در دسترس است. شاید هم شما بخواهید از طریق سایر روش‌های ارتباطی مانند شبکه‌های اجتماعی با این شرکت در تماس باشید. در این صورت نیز قابلیت‌های مختلف برایتان فراهم شده است. دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا و شهرهای ونکوور و ریچموند واقع شده است و علاوه بر آن، دفتر ایران نیز در شهر تهران وجود دارد. در صورت نیاز به طی کردن روند حقوقی و قانونی اقامت کانادا، فرقی ندارد که شما در کدام شهر ساکن باشید. در هر صورت، با تماس گرفتن با کارشناسان و وکلای شرکت تراست، بهترین روش های مهاجرت را خواهید یافت.

درباره دلایل مهاجرت از ایران، اقامت کانادا از طریق تمکن مالی و هزینه مهاجرت به کانادا بخوانید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

بهترین موسسه مهاجرت تحصیلی در گرگان

تحصیل در خارج از کشور محبوبیت زیادی بین دانش آموختگان دانشگاهی دارد. البته، ممکن است هنوز وارد دانشگاه نشده باشید و قصد ادامه دادن تحصیلات دانشگاهی در یک کشور خارجی در سر داشته باشید. با این شرایط، می‌توانید از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان مناسب‌ترین موقعیت‌های دانشگاهی و مدارس کانادا را بیابید. شرایط و مدارک لازم پذیرش تحصیلی کانادا نیز اهمیت زیادی دارد. قبل از هر چیزی شما باید به فکر آماده کردن این مدارک باشید تا روند اخذ پذیرش و ویزای سفارت به سرعت پیش رود. در مورد گرفتن پذیرش از کمیته بررسی کننده مدارک، نیاز است تا حرفه‌ای عمل کنید؛ در واقع، دقت بالایی نیاز است تا هیچ کدام از بندهای مورد نیاز را فراموش نکنید و نظر مثبت کمیته پذیرش تحصیلی کانادا را به دست آورید.

موسسه مهاجرتی در گرگان می‌تواند این روند قانونی اقامت تحصیلی را برایتان انجام دهد. در حقیقت، تراست مجوز اکثر دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را دریافت کرده است و بر همین اساس، شما می‌توانید با تسلط داشتن بر مدارک لازم و بندهای قانونی، به سرعت به موفقیت دست پیدا کنید. خدمات منحصر به فرد ما همواره در دسترس شما است و مشاوره‌های آن از طریق شبکه‌های اجتماعی و شماره تلفن‌های شرکت در اختیار شما قرار دارد. البته، نکته مهمی نیز وجود دارد؛ برای اخذ پذیرش تحصیلی از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان، شما نیاز دارید تا از تجربه اساتید دانشگاهی استفاده کنید. با توجه به بهره‌مندی این شرکت از کارشناسان خبره دانشگاهی و وکلای قانونی، شما این مزیت را نیز در دست خواهید داشت.

در حالت کلی مدارکی مانند پاسپورت معتبر، مدرک زبان، ریز نمرات مقاطع قبلی و رزومه برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری نیاز خواهید داشت. البته، شرایط مدارس کانادا آسان‌تر است و علاوه بر آن شما می‌توانید با حضور در کالج‌های این کشور فرصت‌های بی‌نظیری را به دست آورید. در هر صورت، مدارک مورد نیاز شما به تفکیک مقاطع به صورت زیر هستند و برای اطلاع دقیق‌تر از رشته‌ های پرطرفدار در کانادا بهتر است از طریق لینکی که برایتان آورده ایم بهترین موارد را بررسی کنید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش مدارس کانادا

 • پاسپورت معتبر
 • ترجمه ریز نمرات و کارنامه سه سال اخیر
 • پرداخت ادمیشن فی برای بررسی مدارک توسط دانشگاه
 • پر کردن فرم‌های مربوطه ثبت نام
 • نشان دادن گواهی تمکن مالی به سفارت

درباره تحصیل در مدارس کانادا، تحصیل فرزندان در کانادا و ویزای گاردین کانادا بخوانید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش کالج در کانادا

 • پاسپورت معتبر
 • ترجمه ریز نمرات سه سال اخیر
 • پرداخت ادمیشن فی
 • ترجمه شناسنامه
 • پر کردن فرم‌های مربوطه ثبت نام
 • داشتن گواهی تمکن مالی برای سفارت

درباره کالج‌ های کبک، کالج های ونکوور، کالج های کلگری، کالج های تورنتو و کالج های مونترال با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش لیسانس و فوق لیسانس در کانادا

مدارک لازم برای اخذ پذیرش دکتری و فوق دکتری در کانادا

 • در کنار مدارک گفته شده در قسمت قبل، در صورتی که قصد شما پذیرش از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان برای مقطع دکتری است، باید رزومه خوبی را ارائه دهید. این رزومه براساس شرایط مندرج در پوزیشن‌های دکتری و پست داک کانادا تعیین می‌شود و شامل مواردی مانند سابقه علمی و پژوهشی و مقالات معتبر است.

درباره تحصیل دکتری در کانادا و تاثیر مقاله بر اپلای بیشتر بخوانید.

موسسه مهاجرت کاری در گرگان

موسسه مهاجرت کاری در گرگان

اقامت کاری در سال‌های اخیر به یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها تبدیل شده است. شما با سطح تحصیلات مناسب و در دست داشتن یک مهارت و تخصص می‌توانید برای این برنامه‌ها اقدام کنید. اگر از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان اقدام می‌کنید، تراست مشاوره‌های مورد نیاز را در اختیارتان قرار خواهد داد و مدارک شما به صورت تخصصی بررسی خواهند شد. در حال حاضر، کشور کانادا یکی از بهترین شرایط مهاجرت شغلی را فراهم کرده است و با داشتن مدارک مورد نیاز می‌توانید از مزایای بی‌نظیر این برنامه‌ها بهره‌مند شوید. برای نمونه، می‌توان سیستم اکسپرس اینتری کانادا را نام برد که یکی از بهترین موقعیت‌ها را دارد و متخصصان و افراد ماهر می‌توانند اطلاعات خود را در آن به ثبت برسانند. این برنامه توسط دولت این کشور ارائه شده است و مدارک شما به صورت دقیق بررسی می‌شود. پس از تایید آن می‌توانید برای حضور در کشور پیشرفته کانادا آماده شوید.

عوامل و معیارهای امتیازدهی در سیستم اکسپرس انتری کانادا

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • جزئیات جاب آفر
 • میزان تحصیلات
 • سابقه کاری و مرتبط با رشته تحصیلی

بیشتر بخوانید: کار در کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا

موسسه مهاجرتی سرمایه گذاری در گرگان

یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌ها را می‌توان اقدام به اخذ ویزای سرمایه‌گذاری از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان به شمار آورد. شما در این روش، گزینه‌های زیادی را در اختیار خواهید داشت که برای شهرها و استان‌های مختلف و توسط دولت کشور کانادا ارائه شده‌اند. در واقع، با اطلاع دقیق از شرایط این برنامه‌ها و آماده‌سازی مدارک مورد نیاز می‌توانید به مزایای بسیار عالی این روش اقامتی کانادا دست پیدا کنید. البته، زمانی که ما از روش سرمایه گذاری کانادا صحبت می‌کنیم شاید تصور کنید هزینه‌های هنگفتی برای این کار مورد نیاز است. اما باید گفت، در صورت واجد شرایط بودن شما، این برنامه اقامت، هزینه آن چنانی ندارد و در این مسیر تراست به عنوان وکیل اقامت شما و موسسه مهاجرتی در گرگان می‌تواند بهترین گزینه را پیش روی شما قرار دهد.

در تمامی شهرهای کشور امکان استفاده از خدمات ما فراهم شده است و فرقی ندارد که شما در شهرهای مرکزی ایران ساکن هستید یا محل زندگی‌تان در نقاط شرقی یا غربی ایران قرار دارد. در هر صورت، روش‌های مختلفی فراهم شده است و برای اطلاع از روند قانونی سرمایه گذاری در کانادا، بهتر است مطالب منتشر شده از وب سایت موسسه مهاجرتی تراست را مطالعه کنید. برنامه QIIP کانادا یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری این کشور است و باید گفت، در صورت طی کردن صحیح روند قانونی، میزان سپرده شما پس از پنج سال به طور تمام و کمال بازگردانده خواهد شد.

این برنامه برای شهر کبک کانادا ارائه شده است اما شما می‌توانید از برنامه‌های دیگر مناطق نیز استفاده کنید که شرایط بسیار مناسب‌تری نیز دارند. در کنار این موضوع، موسسه مهاجرتی تراست می‌تواند اطلاعات دقیق تری در مورد جزئیات کارآفرینی و اقامت از طریق اشتغال‌زایی در این کشور در اختیارتان قرار دهد. کارآفرینی کانادا نیز جزو بهترین روش مهاجرت به کانادا محسوب می‌شود که مورد حمایت دولت این کشور است و شرایط بی‌نظیری دارد.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال، ثبت شرکت در کانادا و بهترین بیزنس در کانادا بخوانید.

بهترین موسسه حقوقی مهاجرتی در گرگان

برای طی کردن روند موفقیت باید بهترین موسسه مهاجرتی و حقوقی در گرگان را بیابید. به دلیل ارائه خدمات متنوع و کامل، این گزینه می‌تواند تراست باشد چرا که شما به مشاوره‌های تخصصی و حقوقی دست پیدا خواهید کرد. این شرکت از اعضای خبره و باتجربه بهره می‌برد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید روند اخذ ویزای کانادا را به پایان برسانید. در صورت نیاز، می‌توانید در قسمت‌های مختلف وب سایت موسسه مهاجرتی تراست از امکانات آن استفاده کنید که برای نمونه می‌توان سیستم ارزیابی برای امتیازدهی اکسپرس انتری را بیان کرد. علاوه بر آن، آموزش‌های لازم نیز در این وب سایت فراهم شده‌اند و برای اطلاع از آخرین اخبار، مطالب مورد نیاز آماده شده است.

اگر روند حقوقی پرونده شما برای‌تان اهمیت دارد و به دنبال بهترین موسسه مهاجرتی در گرگان می‌گردید، وکلای بین‌المللی و قانونی تراست آماده مشاوره به شما هستند. وکلای تراست اعضای انجمن ICCRC کانادا هستند که در روند قانونی اخذ ویزای کانادا شما را همراهی خواهند کرد و در نتیجه، این مسیر را بدون دغدغه به پایان خواهید رساند. باید در نظر داشت که بندها و جزئیات مختلفی برای روش‌های اقامت کانادا وجود دارند و موسسه مهاجرتی ما این موضوعات را برای‌تان تشریح خواهد کرد. برای نمونه، این جزئیات در مورد روش‌های سرمایه‌گذاری یا اقامت از طریق ازدواج اهمیت بالایی پیدا می‌کنند و در کنار آن، شما برای یافتن جاب آفر و تایید آن نیز، نیاز به مشاوره‌های دقیق دارید.

فرقی ندارد که علاقه مند به کدام یک از روش های مهاجرت به کانادا هستید. براساس شرایط و علائق خود می‌توانید از بین موارد مختلف یکی از آن‌ها را انتخاب کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند. البته، شاید پیشنهاد بهتری از مشاوران ما دریافت کنید و براساس آن بتوانید روند اخذ ویزای کانادا از طریق موسسه مهاجرتی در گرگان را سریع‌تر و آسان‌تر طی کنید. هدف وکلا و مشاوران ما در تراست فراهم کردن یک مسیر هموار و سریع برای موفقیت شما است و در این مسیر نکته مهم رضایت و اعتماد شما به تراست است.

 • با مزایای استفاده از موسسه مهاجرتی تراست بیشتر آشنا شوید
 • کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست همه روزه با مخاطبان زیادی سر و کار دارند. این مخاطبان می‌توانند محصلان دانشگاهی باشند یا برای موقعیت‌های شغلی اقدام کنند. در کنار این موضوع، کارشناسان ما مشاوره‌های متعددی را برای افرادی که قصد حضور در مدارس کانادا دارند، فراهم می‌کنند. در واقع، تعداد پرونده‌های بررسی شده موفق توسط موسسه مهاجرتی تراست نشان دهنده سابقه کاری آن است که موضوع مهمی در انتخاب یک شرکت حقوقی اخذ اقامت به شمار می‌رود. شما به آسانی و با استفاده از قابلیت‌های متعدد، امکان ارتباط با مشاوران با تجربه‌ای را خواهید داشت و در این مسیر، موفقیت شما برای اخذ اقامت کانادا یا پذیرش تحصیلی این کشور نیازمند حرفه‌ای عمل کردن‌تان است.
 • نکات متعددی در روند پذیرش کاری یا تحصیلی وجود دارند و این نکات به‌خصوص در مورد ویزای سفارت کانادا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با امکان دسترسی به مشاوران به روز و مجرب می‌توانید از آخرین اخبار و تغییرات قانونی و جزئیات پذیرش مطلع شوید و به آسانی به موفقیت دست پیدا کنید.
 • خدمات موسسه مهاجرتی تراست به صورت وسیعی برای شما فراهم شده است و شما با استفاده از آن می‌توانید از طریق روش‌های متعددی مانند اقامت تحصیلی، شغلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. اعتماد بزرگترین دارایی موسسه مهاجرتی تراست است که پس از سابقه کاری طولانی مدت و ارائه خدمات مشاوره‌ای حقوقی و قانونی ایجاد شده است. اکنون، تمامی این خدمات توسط مشاوران و وکلای ما در اختیار شما است.
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

سوالات متداول

بهترین روش های مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی کدام است؟

بهترین روش مهاجرت را می‌توان براساس سوابق کاری و تحصیلی شما تعیین کرد. پس از تماس با کارشناسان، رزومه شما بررسی خواهد شد که بهترین را برای‌تان ارائه خواهند داد. با این حال، می‌توانید روش اقامت شغلی یا ویزای تحصیلی را در نظر داشته باشید.

بهترین کشورها برای زندگی در خارج از کشور کدام است؟

می‌توان براساس شرایط و علائق شما یکی از کشورها را برای زندگی در خارج از کشور انتخاب کرد و در این لیست، بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت شامل کانادا، استرالیا، آلمان و سوئیس هستند.

آسان ترین روش مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی کدام است؟

یکی از آسان ترین راه‌ها برای محصلان و حتی شاغلان را می‌توان برنامه‌های دولت کانادا دانست که شامل موقعیت‌های شغلی مختلف و موقعیت‌های تحصیلی هستند.

بهترین سن برای مهاجرت و اخذ ویزا از طریق موسسه مهاجرتی چیست؟

بهتر است زیاد روی سن حساس نباشید چرا که این ملاک از معیارهای ضروری نیست. با این حال، در صورتی که شما سن بین ۲۰ تا ۲۹ سال دارید، شانس بهتری خواهید داشت.

لیست شغل های پرتقاضا در کانادا و اروپا کدام است؟

این شغل‌ها مختلف هستند و شما برای ویزای کاری باید روی مهارت‌های منحصر به فرد خود تمرکز کنید یا آن را تقویت بخشید. لیست مشاغل پرتقاضا در کانادا و اروپا شامل متخصصان فروش، حسابداری، مدیر پروژه مهندسی، تحلیل‌گرهای اقتصادی، مدیر پروژه IT و مهندسان سخت‌افزار و نرم‌افزار هستند. البته، متخصصان استخدام، مدرسان رشته‌های مختلف و شغل‌های مختلف مرتبط با علوم کامپیوتر تقاضای زیادی دارند.

هزینه اخذ اقامت شامل چه مواردی است؟

برای دریافت ویزای سفارت و مهاجرت به کشور مقصد، نیاز است تا هزینه‌های مرتبط با آماده‌سازی مدارک و هزینه‌های سفارت و وکیل مهاجرت را در نظر بگیرید. هزینه‌های مدارک شما شامل دریافت پاسپورت، واکسیناسیون، مدرک زبان، ترجمه مدارک و ریز نمرات و هزینه یک سال زندگی در کشور مقصد هستند.   

آیا برای دریافت ویزای کانادا با موسسه مهاجرتی تراست باید در سفارت حاضر شد؟

مدارک مورد نیاز برای بررسی مدارک در ابتدا به صورت آنلاین ثبت خواهند شد. پس از آن مراحلی وجود دارند که تایید آن نیاز به حضور شما در محل تعیین شده از سوی سفارت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.