موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

اکنون که جهان به پیشرفت‌های متعددی دست پیدا کرده است، کشورهای پیشرفته نیز از موضوع مهاجرت و جذب نیروهای متخصص و تحصیل کرده استقبال می‌کنند. شاید بحث مهاجرت و دریافت اقامت در هیچ زمان دیگری مانند زمان حاضر داغ نبوده و این مسئله به دلیل قوانین، در کشورهای مختلف است. در واقع، هر کشوری به دنبال جذب نیروهای ماهر و نخبگان دانشگاهی است و در صورتی که شما نیز یکی از شرایط دریافت اقامت از خارج کشور را دارید، مشاوره‌های یک موسسه مهاجرتی در کرمانشاه می‌تواند بهترین مسیر را برایتان ترسیم کند. قوانین زیادی برای اخذ ویزا و دریافت اقامت در کشورها وجود دارند و باید بگوییم، انواع روش های مهاجرت به خارج از کشور نیز در اختیار شما قرار دارند. تنها کافی است یک مشاوره رایگان از تراست دریافت کنید تا بهترین و آسان ترین روش مهاجرت را برایتان پیشنهاد دهد.

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی تراست با تحلیل و بررسی مدارک و شرایط شما، بهترین روشی را برایتان پیشنهاد خواهد داد که به طور ویژه برای خود شما مناسب است. در حقیقت، این رزومه کاری یا تحصیلی‌تان است که حرف اول را برای انتخاب گزینه مورد نظر از طریق دفتر مهاجرتی می‌زند. باید دقت کنیم که راه های اخذ اقامت خارج از کشور متعدد هستند. شما می‌توانید با استفاده از موقعیت‌های تحصیلی برای ویزا اقدام کنید؛ شاید هم تمرکزتان روی دریافت ویزای سفارت از طریق مهارت‌های شغلی است. البته، باید روش سرمایه‌گذاری، ازدواج و حتی کارآفرینی را هم جزو گزینه‌های‌مان به حساب آوریم. ما در موسسه مهاجرتی تراست تمامی روش‌ها را برای شما تحلیل خواهیم کرد و براساس آن، گزینه‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهیم که به سرعت بتوانید به اهداف خود برسید.

فرقی ندارد که شما به دنبال یک موسسه مهاجرت در کرمانشاه می‌گردید یا در شهر دیگری سکونت دارید؛ شاید هم در شهر اصفهان یا تبریز ساکن هستید و حتی ممکن است محل زندگی شما شهر شیراز باشد. تراست خدمات خود را به تمامی مخاطبان ارائه می‌دهد و می‌توانید با استفاده از شبکه اجتماعی واتساپ یا از طریق شماره تلفن، از مشاوره‌های رایگان آن استفاده کنید. ما مدارک و رزومه تحصیلی یا شغلی شما را به صورت رایگان بررسی خواهیم کرد. کارشناسان ما در هر زمان آماده ارائه مشاوره‌های مرتبط با مهاجرت هستند و مزیت مهم موسسه مهاجرتی تراست، استفاده از وکلای باتجربه و مجرب است. بنابراین، اگر تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور گرفته‌اید یا با تکیه بر مهارت‌های شغلی‌تان قصد دریافت ویزای سفارت را دارید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. ما در موسسه مهاجرتی تراست آماده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با آسان ترین روش مهاجرت شما را به اهدافتان برسانیم.

آیا به دنبال بهترین موسسه مهاجرتی در کرمانشاه هستید؟

نخبگان دانشگاهی و افرادی که تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور گرفته‌اند، همواره نیم نگاهی هم به شرایط کشور مقصد دارند. در‌ واقع، تنها اتمام تحصیل در کشور خارجی برای شما اهمیت ندارد و شرایط شغلی و اجتماعی آن نیز مهم است. ما در موسسه مهاجرتی تراست، تمامی موارد را بررسی می‌کنیم و پس از بررسی اولیه مدارک و علائق شما، می‌توانیم بهترین گزینه را در اختیارتان قرار دهیم. در حال حاضر، کشورهای بسیار زیادی برای مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی یا شغلی وجود دارد. شاید شما تصمیم به اقامت از طریق سرمایه‌گذاری با مشاوره موسسه مهاجرتی در کرمانشاه گرفته باشید؛ در این صورت نیز گزینه‌های متعددی برایتان وجود خواهد داشت. باید گفت، امروزه شرایط بعضی از کشورها مانند کانادا بسیار مناسب اقامت تحصیلی، شغلی و حتی سرمایه‌گذاری است. این موضوع به دلیل قوانین عالی این کشور است که به همین دلیل آمارهای رسمی نشان می‌دهند، کانادا در صدر کشورهای مهاجر پذیر قرار دارد.

به طور کلی، پس از دریافت مشاوره از کارشناسان موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، شما به برنامه‌ریزی دقیقی دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید مسیر اصلی موفقیت خود را بیابید. این برنامه دقیق با دریافت مشاوره از کارشناسان باتجربه و اساتید دانشگاهی برای شما مهیا خواهد شد تا براساس آن بتوانید مسیر اخذ ویزای شغلی یا تحصیلی را طی کنید.

در آمارهای مختلف، معیارهای متعددی وجود دارد تا کشورها را از نظر مهاجرت و دریافت اقامت بررسی کنند. این معیارها که حتما برای شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، شامل سطح فرهنگی مردم، رشد اقتصادی، آب و هوا، قوانین دولتی و سطح دانشگاه‌های آن کشور است. روی هم رفته می‌توان مقاصد اصلی را کانادا، سوئیس، آلمان، استرالیا و سوئد دانست که شرایط مناسبی دارند. البته، اخذ ویزای آسان نیز یکی از اولویت‌ها به شمار می‌رود که امروزه در مورد بعضی از کشورها به یک مسئله جدی تبدیل شده است. بنابراین، می‌توان براساس معیارها و ویزا سفارت، کشور کانادا را یکی از گزینه‌ها دانست که در چند سال اخیر شرایط بی‌نظیری برای مهاجران به وجود آورده است.

بیشتر بخوانید

وکیل مهاجرت در کرمانشاه

موسسه مهاجرت به خارج از کشور

موسسه مهاجرت به کانادا

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در کرمانشاه

در صورتی که قصد بهره‌مندی از یک موسسه مهاجرتی و دریافت اقامت را از شهر کرمانشاه دارید، باید شرایط مختلف را بررسی کنید. در کل، اگر شرایط تحصیلی و سطح دانشگاهی را در نظر بگیریم و نیم نگاهی هم به آب و هوا داشته باشیم، کشور کانادا می‌تواند گزینه‌ای تمام و کمال باشد. شاخص رشد اقتصاد کانادا همواره در رده‌بندی برترین‌ها قرار دارد و مزیت مهم آن نزدیک بودن به کشور آمریکا است. شما با خدمات موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، می‌توانید از طریق یکی از روش های مهاجرت به کانادا مانند تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه‌ گذاری در کانادا یا کارآفرینی کانادا استفاده کنید و شانس حضور در کشوری را پیدا کنید که تعداد مهاجران آن بیش از هر منطقه دیگر است.

خدمات تراست علاوه بر شهر کرمانشاه در دیگر شهرها نیز وجود دارد و روش‌های ارتباطی متعددی برای شما فراهم شده است. باید گفت، دریافت مشاوره و بررسی مدارک شما در این شرکت به صورت رایگان انجام می‌شود و به آسانی و از طریق واتساپ یا شماره تلفن آن می‌توانید با کارشناسان تماس حاصل فرمایید. موسسه مهاجرتی تراست از تیمی خبره و باتجربه تشکیل شده است که وکیل ارشد آن آقای شروین مدنی، عضو هیئت علمی کالج اشتون کانادا است. علاوه بر آن، مشاوران ما از بین با تجربه‌ترین کارشناسان مهاجرت و وکلای بین‌المللی انتخاب شده‌اند تا بهترین و آسان ترین روش مهاجرت به خارج از کشور را برای شما ارائه دهند.

اگر پیشرفت تحصیلی برای شما اهمیت داشته باشد یا به دنبال شرایط شغلی بهتری هستید، نکته مهم در زمان اقدام از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، ویزای سفارت و قوانین متعدد آن است. موضوع اخذ ویزای کانادا یا کشورهای دیگر یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که قصد ادامه تحصیل دارند. شما پس از گرفتن تایید دانشگاه، مرحله مهم و حیاتی سفارت را پیش روی خود خواهید داشت. مطمئنا نکات متعددی در مورد اخذ ویزای خارج از کشور وجود دارد که توجه نکردن به کوچکترین نکات آن، منجر به طولانی شدن روند بررسی مدارک خواهد شد. ما در موسسه مهاجرتی تراست با استفاده از وکلای باتجربه و کارشناسان دانشگاهی، شما را از آخرین قوانین مرتبط با اخذ ویزا مطلع خواهیم کرد تا مسیر آسان و سریعی پیش روی خود داشته باشید. تراست در تمامی مراحل دریافت پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای کانادا در کنار شما است تا هیچ نگرانی از نظر پذیرش تحصیلی یا طی کردن مراحل سفارت نداشته باشید.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در کرمانشاه

دفتر مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی تراست که تیم آن توسط وکلای قانونی انجمن ICCRC کانادا و استادان دانشگاهی اداره می‌شود، در کشور کانادا قرار دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهرهای ونکوور و ریچموند واقع شده است و شما برای برقراری ارتباط با آن می‌توانید از شماره تلفن یا شبکه اجتماعی واتساپ استفاده کنید. موسسه مهاجرتی تراست مسیر همواری برای اقامت شما از کشور کانادا ترسیم خواهد کرد و در این بین شاید جالب باشد تا با این کشور پیشرفته بیشتر آشنا شویم. کانادا کشوری در قاره آمریکای شمالی است که به عنوان دومین کشور جهان از نظر وسعت شناخته می‌شود. جمعیت کانادا براساس آمار سال ۲۰۲۰، در حدود ۳۸ میلیون نفر است و طبق بررسی‌ها، آمار مهاجرین خارجی حاضر در این کشور بسیار قابل توجه است. برای نمونه، اطلاعات سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهند که جمعیت منطقه تورنتو ۶.۳ میلیون نفر بوده است و از این بین ۴۷ درصد آن را افراد مهاجر و فرزندان آنها تشکیل داده است.

درباره جغرافیای کانادا، مساحت کانادا و ایرانیان کانادا بخوانید.

کانادا از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده است و در صورتی که از یک موسسه مهاجرتی برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید، مطمئنا شهرهای تورنتو، ونکوور، اتاوا، ساسکاچوان، کبک و کلگری را به شما پیشنهاد خواهند داد. البته، شهرهای مهم دیگر این کشور مونترال و ادمونتون هستند و براساس تحصیلات و شرایط شغلی خود می‌توانید مقصد مورد نظر را برگزینید. اتاوا، پایتخت کانادا است که در سال ۲۰۲۰، جمعیت آن بیش از یک میلیون نفر بود. در این بین شهر تورنتو به دلیل دارا بودن جمعیت ۶.۳ میلیون نفری و تعداد مهاجران زیاد، از اهمیت زیادی برای متخصصان و محصلان برخوردار است.

شما می‌توانید با دو زبان رسمی با مردم کانادا ارتباط برقرار کنید. اگر آشنایی کافی با زبان انگلیسی دارید، بنابراین شرایط مهاجرت شما از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه آسان خواهد بود. البته، شاید هم تسلط خوبی روی زبان فرانسوی داشته باشید که در این صورت یک مزیت رقابتی را در اختیار خواهید داشت. باید صادقانه صحبت کنیم؛ مدرک زبان و دانش کافی در مورد زبان انگلیسی از جمله اولویت‌های هر کشوری برای دادن اقامت به مهاجران است و در این شرایط، شما باید سطح زبان خود را تا حدود قابل قبولی بهبود بخشید. در صورتی که برای ویزای تحصیلی اقدام کنید یا یک موقعیت جاب آفر کانادا را در اختیار داشته باشید، مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی برای شما مورد نیاز است و امتیاز این مدرک برای سیستم اکسپرس اینتری کانادا نیز قابل توجه است.

درباره زبان کانادا بیشتر بخوانید.

شرکت مهاجرتی در کرمانشاه

شرکت مهاجرتی تراست در کرمانشاه آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای کاری کانادا یا اقامت تحصیلی این کشور است و در این بین، در صورتی که سابقه شغلی مرتبط با تحصیلات‌تان دارید، شرایط خوبی برای دریافت اقامت خواهید داشت. ما در موسسه مهاجرتی تراست بهترین روش جاب افر و مکاتبه برای دریافت آن را برایتان تشریح خواهیم کرد تا به سرعت بتوانید مسیر اقامت کاری در کانادا را دریافت کنید. برای موفقیت در این موضوع، مکاتبه حرفه‌ای و دقت در ارائه مهارت‌ها و قابلیت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و با گرفتن تایید کارفرما، شرایط شما برای اخذ ویزای شغلی کانادا نیز هموار خواهد شد. با طی کردن مسیر دریافت جاب آفر کانادا، شما موقعیت شغلی بی‌نظیری را در یک کشور پیشرفته به دست خواهید آورد که بهترین شرایط را برای افراد متخصص و تحصیل کرده فراهم کرده است.

باید گفت، سیستم اکسپرس انتری که از طرف دولت این کشور ارائه شده است، دارای معیارهای متعددی است. در صورتی که از طریق موسسه مهاجرتی تراست برای ثبت نام و انجام مراحل آن اقدام کنید، وکلا و کارشناسان آن همواره آماده مشاوره‌های حقوقی به شما هستند و قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهند بود. ما در شرکت تراست، هدف خود را روی ارائه روشی آسان و سریع برای شما متمرکز کرده‌ایم و همان‌طور که زمان شما برایتان اهمیت بالایی دارد، کارکنان موسسه نیز روی ارزش زمان شما تاکید دارند. مشاوره و بررسی مدارک شما به صورت رایگان انجام می‌شود.

مزیت مهم تراست که یک موسسه مهاجرتی حقوقی است، ارائه خدمات متنوع به مخاطبان خود است. در این مسیر، شما با استادان دانشگاهی و وکلای قانونی ارتباط خواهید داشت که بر همین اساس می‌توانید از آخرین اخبار و قوانین نیز مطلع شوید. با این شرایط، تمامی تغییرات در قانون را خواهید فهمید و در صورت اضافه شدن یک شرایط جدید اقامت می‌توانید به سرعت از آن باخبر شوید. به عنوان مثال، اخیرا بعضی از دانشگاه‌های رتبه برتر دنیا نمره زبان آزمون دولینگو را نیز جزو مدارک مورد تایید به شمار آورده‌اند و در کنار دیگر مدارک زبان شما می‌توانید با استفاده از نمره زبان این آزمون، پذیرش تحصیلی دانشگاهی را از طریق موسسه مهاجرتی تراست دریافت کنید.

موسسه مهاجرت تحصیلی در کرمانشاه

کیفیت دانشگاه مقصد و سطح نظام آموزشی آن نکته اساسی در زمان پذیرش است. شما تلاش زیادی برای آماده کردن مدارک دانشگاه خواهید داشت. شاید هم زمان طولانی را برای این کار طی کرده باشید. در واقع، فرآیند گذراندن بعضی از مدارک مانند مدرک زبان می‌تواند طاقت فرسا باشد و پس از موفقیت در آن، مطمئنا نظر شما تحصیل در کشوری پیشرفته و در یک دانشگاه منحصر به فرد است. این مزیت‌ها در مورد کشور کانادا وجود دارد و در صورتی که برای اخذ پذیرش به دنبال یک موسسه مهاجرت تحصیلی در کرمانشاه می‌گردید، حتما نگاهی به سطح دانشگاه‌ های کانادا و رتبه‌بندی آن بیاندازید. مزیت مهم این کشور نزدیک بودن به کشور آمریکا است.

شما با مشاوره از طریق موسسه مهاجرتی، یک برنامه دقیق را به دست خواهید آورد. پس از این کار، تنها کاری که نیاز است انجام دهید، آماده‌سازی مدارک مورد نیاز و سپردن مراحل پذیرش به تراست خواهد بود. شاید با اخذ پذیرش مدارس کانادا آشنایی نداشته باشید چرا که قوانین و جزئیات زیادی در مورد آن وجود دارد. البته،‌ ممکن است به عنوان یک فارغ التحصیل دانشگاهی قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر و دریافت پذیرش تحصیلی از طریق موسسه مهاجرتی دارید. باید گفت، نکته مهم برای موفقیت در این مسیر توجه به مدارک مورد نیاز و دقت در پشت سر گذاشتن مراحل آن است.

شما برای پذیرش از مقاطع فوق لیسانس و دکتری نیاز به مکاتبه موثر و حرفه‌ای با استاید دانشگاهی خواهید داشت تا بتوانید مهارت‌ها و قابلیت‌هایتان را ارائه کنید. در صورتی که پس از آماده‌سازی مدارک مختلف و مورد نیاز دانشگاه، کار مکاتبه با استادان را با موفقیت به پایان برسانید، روند پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز تضمین خواهد شد. مزیت مهم موسسه مهاجرتی تراست بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی و وکلای باتجربه است و از همه مهم‌تر، تراست مجوز اکثر دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را دریافت کرده است. با این شرایط، شما از نظر پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای سفارت مشکلی نخواهید داشت. مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی به صورت زیر هستند اما برای اطلاع دقیق از مدارک هر رشته و مقطع تحصیلی می‌توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی تماس بگیرید یا در ادامه مطلب با ما همراه باشید:

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان
 • پرداخت ادمیشن فی یا هزینه بررسی مدارک
 • ریز نمرات مقاطع قبلی و ترجمه آن
 • رزومه برای مقاطع تحصیلی دانشگاهی
 • مقالات علمی معتبر برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر
موسسه مهاجرت تحصیلی در کرمانشاه

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه‌ های خارجی

باید گفت، در صورتی که برای ویزای تحصیلی کانادا از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه اقدام کنید، باید براساس رشته و مقطع مورد نظر مدارک لازم آماده شوند. این مدارک توسط وب سایت‌های دانشگاهی یا مدارس ارائه می‌شوند و ممکن است در شرایط مختلف یک بند به مدارک مورد نیاز اضافه شده یا از آن حذف شود. اطلاعات دقیق‌تر از طریق کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست قابل دریافت است.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش مدارس

 • پاسپورت یا گذرنامه معتبر
 • ترجمه ریز نمرات و کارنامه سه سال اخیر
 • پرداخت هزینه بررسی مدارک یا ادمیشن فی
 • پر کردن فرم‌های مربوطه ثبت نام آنلاین
 • نشان دادن تمکن مالی والدین برای سفارت

درباره تحصیل فرزندان در کانادا، تحصیل در مدارس کانادا و تمکن مالی ویزای کانادا بخوانید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش کالج

 • پاسپورت معتبر
 • ترجمه کارنامه سه سال اخیر
 • پرداخت هزینه بررسی مدارک
 • ترجمه شناسنامه
 • پر کردن فرم‌های مربوطه
 • نشان دادن تمکن مالی برای سفارت

بیشتر بخوانید: کالج در کانادا

مدارک لازم برای اخذ پذیرش لیسانس و فوق لیسانس

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان
 • ترجمه ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و مقاطع قبلی با مهر رسمی دادگستری
 • ترجمه رزومه
 • داشتن انگیزه نامه
 • ارائه دو یا سه توصیه نامه از استادان دانشگاهی
 • پرداخت هزینه بررسی مدارک
 • نشان دادن تمکن مالی برای دانشجویان غیر بورسیه

درباره تحصیل کارشناسی در کانادا و کارشناسی ارشد در کانادا بخوانید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش دکتری و فوق دکتری

برای دریافت پذیرش دکتری و فوق دکتری نیاز است تا علاوه بر مدارک گفته شده در قسمت قبلی، سابقه پژوهشی مناسب و مقالات علمی معتبر ارائه شود.

درباره تحصیل دکتری در کانادا، پست داک کانادا و تاثیر مقاله بر اپلای بیشتر بخوانید.

موسسه مهاجرت کاری در کرمانشاه

دریافت جاب افر و اقدام برای ویزای کاری کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا به شمار می‌رود. شما با استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی در کرمانشاه می‌توانید به راحتی و سرعت، فرآیند ویزای کاری را طی کنید و در یک موقعیت شغلی بی‌نظیر در این کشور مشغول به کار شوید. در صورتی که قابلیت‌های منحصر به فردی دارید و در سابقه شغلی‌تان مهارت‌های متعددی را کسب کرده‌اید، تنها چند قدم با اخذ ویزای کاری از طریق تراست فاصله خواهید داشت. کارشناسان ما، شما را از مدارک لازم برای موفقیت در این مسیر باخبر خواهند کرد تا بتوانید در بررسی مدارک امتیازهای لازم را دریافت کنید.

سیستم اکسپرس انتری کانادا یکی از روش‌های محبوب و بی‌نظیر برای دریافت ویزای کاری کانادا است که شما باید مدارک مورد نیاز آن را آماده کنید. جزئیات و قوانین مرتبط با این موضوع توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست به اطلاع شما خواهد رسید و برای موفقیت در آن باید امتیاز مورد نیاز را به دست آورید. معیارهایی که در این سیستم مورد بررسی قرار خواهند گرفت، شامل موارد مختلفی هستند و باید گفت، داشتن رزومه قوی و سابقه کاری و تحصیلی متمایز شما را در موفقیت بیشتر یاری خواهد کرد. با این حال، در صورتی که رزومه متوسطی دارید، نگران نباشید چرا که مهارت و تخصص شما حرف اول را خواهد زد و با کمی دقت در آماده‌سازی مدارک می‌توانید این مسیر را به راحتی طی کنید. معیارهای مهم به صورت زیر هستند:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • جزئیات جاب آفر
 • میزان تحصیلات
 • سابقه کاری و مرتبط با تحصیل

در صورت اقدام از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، مهارت شغلی مهم‌ترین مزیت رقابتی شما خواهد بود. در واقع، کشورهای پیشرفته امروزه به دنبال جذب نیروهای ماهر هستند تا بتوانند به رشد مناسب در فناوری و صنعت دست پیدا کنند. کشور کانادا نیز یکی از مناسب‌ترین مکان‌ها برای اخذ ویزای شغلی است که در سیستم اکسپرس انتری آن باید به حداقل امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ دست پیدا کنید. نمرات زبان شما نقش تعیین کننده در این امتیازدهی دارد و در کنار آن نیز، نیاز به سابقه شغلی موفق و مهارت‌های مرتبط خواهید داشت.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا بخوانید.

موسسه مهاجرتی سرمایه گذاری در کرمانشاه

در صورتی که از افراد موفق در حوزه سرمایه‌گذاری هستید، روش اقامت سرمایه‌گذاری از طریق موسسه مهاجرتی می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. در این روش شما نیاز به سابقه مدیریتی خواهید داشت و در کنار آن، براساس اعلام دولت کانادا می‌توانید از برنامه استانی کبک استفاده کنید. البته، شرایط متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در کانادا وجود دارند که جزئیات دقیق آن و اخبار به روز توسط وکلای تراست به اطلاع شما خواهد رسید. در حال حاضر، برنامه سرمایه‌گذاری QIIP یکی از روش‌هایی است که مورد توجه قرار گرفته و توسط دولت این کشور ارائه شده است. شما با حداقل سرمایه ۱.۲ میلیون دلاری و تمکن مالی ۵ میلیون دلاری می‌توانید برای این برنامه اقدام کنید و جزئیات آن از طریق وب سایت Immigration.ca منتشر شده است.

با این حال، روش‌های دیگر و ارزان‌تری نیز برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد. مثلا، برنامه‌های کارآفرینی کانادا یکی از ارزان‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت در این کشور هستند که با میزان سرمایه‌های پایین‌تر نسبت به QIIP می‌توان از مزایای آن استفاده کرد. قوانین متعددی برای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در کانادا وجود دارند و در این مسیر یک وکیل مهاجرت می‌تواند شما را از جزئیات آن مطلع کند. برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توان با مبالغ پایینی نیز اقدام کرد؛ با این حال شما باید شرایط مختلف آن برنامه را در اختیار داشته باشید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال با مراجعه به لینک بیشتر بخوانید.

موسسه مهاجرتی سرمایه گذاری در کرمانشاه

موسسه حقوقی مهاجرتی در کرمانشاه

شما در روند اخذ ویزای سفارت کانادا و دریافت اقامت این کشور، نیازمند طی کردن روند قانونی هستید. مسائل مختلف حقوقی وجود دارند که به ‌خصوص برای اقدام از طریق اقامت سرمایه‌گذاری یا ازدواج اهمیت زیادی دارند. موسسه مهاجرتی تراست، خدمات کامل و جامع حقوقی را برای شما ارائه خواهد داد تا بتوانید بدون دردسر و با خیال راحت این مسیر را طی کنید و از نظر قانونی و حقوقی به مشکل بر نخورید. کارشناسان این موسسه در هر زمانی آماده ارائه مشاوره به شما هستند و فرقی ندارد که شما در شهر کرمانشاه حضور دارید یا ساکن شهرهای دیگر ایران هستید. در هر صورت، تیم تراست با وکلای قانونی و باتجربه خود مشاوره‌های مورد نیاز مرتبط با اقامت کانادا را برایتان فراهم خواهد کرد.

قوانین مرتبط با روش‌های مهاجرت به کانادا در مورد سرمایه‌گذاری متعدد هستند و در صورتی که این روش را انتخاب کرده‌اید، یک موسسه مهاجرتی می‌تواند بهترین مسیر و کم هزینه‌ترین آن‌ها را برایتان پیشنهاد دهد. البته، دیگر روش‌ها هم نیازمند دقت زیادی هستند تا با مشکلاتی مانند طولانی شدن روند ویزا یا اخذ پذیرش تحصیلی کانادا مواجه نشوید.

 • با مزایای موسسه مهاجرتی تحصیلی تراست بیشتر آشنا شوید

لازمه هر موسسه مهاجرتی تحصیلی وجود تیم قدرتمند و متشکل از کارشناسان برتر است. شما هزینه و زمان زیادی را صرف فرآیند پذیرش تحصیلی کانادا یا اخذ ویزای کاری و سرمایه‌گذاری می‌کنید. بنابراین، لازم است تا از خدمات یک شرکت معتبر و کار آزموده استفاده کنید. موسسه مهاجرتی تراست که وکیل ارشد آن آقای شروین مدنی است، توسط اعضای انجمن ICCRC کانادا اداره می‌شود و وکیل ارشد آن، سابقه فعالیت در اداره مهاجرت کانادا و تحصیل و کار در کشورهای آلمان و کانادا را در کارنامه خود دارد.

مزیت موسسه مهاجرتی تراست بین‌المللی بودن آن است و در این صورت شما به کارشناسان باتجربه‌ای دسترسی خواهید داشت که همه روزه با فرآیند اقامت کانادا سر و کار دارند. در نتیجه، این تجربه کاری به راحتی و با سریع‌ترین روش ممکن در دسترس شما خواهد بود و با استفاده از آن، موفقیت شما در اقامت و ویزای کانادا از طریق موسسه مهاجرتی تراست تضمین شده است.

اعتماد نکته اساسی در هر همکاری است و وکلا و کارکنان تراست روی این نکته تاکید دارند. تلاش اعضای این شرکت رساندن شما به اهداف‌تان است و در این مسیر، آسان‌ترین راه را به شما ارائه خواهند داد.

سوالات متداول

بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

در حال حاضر کشورهایی که تمرکز زیادی روی جذب افراد متخصص دارند و قوانین آن‌ها نیز بر همین اساس تدوین شده است، شامل کانادا، استرالیا و آلمان هستند. این کشورها از نظر معیارهای کلی دارای بهترین شرایط مهاجرت هستند.

آسان ترین روش مهاجرت چیست؟

این نکته وابسته به شرایط شما و سابقه کاری و تحصیلی است. با این حال، برنامه‌های شغلی و ویزای کاری به عنوان آسان ترین روش مهاجرت شناخته می‌شوند. اما شما می‌توانید برای ویزای تحصیلی نیز اقدام کنید که شرایط مناسبی دارید.

آیا دریافت ویزای اقامت آسان است؟

در صورت طی کردن دقیق مراحل سفارت و آماده‌سازی مدارک مورد نیاز، این کار دشوار نخواهد بود. با این حال، در صورت نیاز به اطلاع دقیق از شرایط اخذ ویزای سفارت می‌توانید با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

بهترین سن برای مهاجرت و بهترین سن برای دریافت ویزا چیست؟

اکثر کشورها و دانشگاه‌ها شرایط سن را ملاک اصلی نمی‌دانند. با این حال، می‌توان بهترین سن برای مهاجرت و اخذ ویزا را بین ۲۰ تا ۲۹ تلقی کرد. در کنار این موضوع، روش‌هایی مانند سرمایه‌گذاری دارای محدودیت سنی نیستند و معیارهای دیگر در آن بررسی می‌شوند.

مدارکمورد نیاز برای پذیرش تحصیلی خارج از کشور، از طریق موسسه مهاجرتی تراست چیست؟

شما برای مقاطع مختلف تحصیلی نیاز به مدارکی دارید تا پذیرش تحصیلی را دریافت کنید. به طور کلی نیاز است تا پاسپورت معتبر، اپلیکیشن فی، ترجمه ریز نمرات، مدرک زبان و مدارک تمکن مالی را آماده کنید. برای ویزای کاری نیز لازم است تا مدرک زبان و ترجمه مدارک مورد نیاز برای موقعیت شغلی آماده شوند.

هزینه اخذ اقامت شامل چه مواری است؟

برای دریافت ویزا و مهاجرت، هزینه‌های مربوطه شامل دریافت پاسپورت، واکسیناسیون، مدرک زبان، ترجمه مدارک، هزینه یک سال زندگی در کشور و هزینه وکیل مهاجرت هستند. برای ویزای کاری نیز باید هزینه آماده‌سازی مدارک مورد نیاز و ترجمه آن‌ها، مدرک زبان، هزینه سفارت و هزینه وکیل مهاجرت را در نظر داشته باشید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات