موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

برای بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست در دفاتر ایران و کانادا، نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی یا اینترنتی مشاوره مهاجرتی دریافت نمایید.

معتبرترین موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

اکنون که جهان به پیشرفت‌های متعددی دست پیدا کرده است، کشورهای پیشرفته نیز از موضوع مهاجرت و جذب نیروهای متخصص و تحصیل کرده استقبال می‌کنند. شاید بحث مهاجرت و دریافت اقامت در هیچ زمان دیگری مانند زمان حاضر داغ نبوده و این مسئله به دلیل قوانین، در کشورهای مختلف است.

در واقع، هر کشوری به دنبال جذب نیروهای ماهر و نخبگان دانشگاهی است و در صورتی که شما نیز یکی از شرایط دریافت اقامت از خارج کشور را دارید، مشاوره‌های یک موسسه مهاجرتی در کرمانشاه می‌تواند بهترین مسیر را برایتان ترسیم کند. قوانین زیادی برای اخذ ویزا و دریافت اقامت در کشورها وجود دارند و باید بگوییم، انواع روش های مهاجرت به خارج از کشور نیز در اختیار شما قرار دارند. تنها کافی است یک مشاوره تخصصی از تراست دریافت کنید تا بهترین و آسان ترین روش مهاجرت را برایتان پیشنهاد دهد.

لازمه هر موسسه مهاجرتی تحصیلی وجود تیم قدرتمند و متشکل از کارشناسان برتر است. شما هزینه و زمان زیادی را صرف فرآیند پذیرش تحصیلی کانادا یا اخذ ویزای کاری و سرمایه‌گذاری می‌کنید. بنابراین، لازم است تا از خدمات یک شرکت معتبر و کار آزموده استفاده کنید. موسسه مهاجرتی تراست که وکیل ارشد آن آقای شروین مدنی است، توسط اعضای انجمن ICCRC کانادا اداره می‌شود و وکیل ارشد آن، سابقه فعالیت در اداره مهاجرت کانادا و تحصیل و کار در کشورهای آلمان و کانادا را در کارنامه خود دارد.

مزیت موسسه مهاجرتی تراست بین‌المللی بودن آن است و در این صورت شما به کارشناسان باتجربه‌ای دسترسی خواهید داشت که همه روزه با فرآیند اقامت کانادا سر و کار دارند. در نتیجه، این تجربه کاری به راحتی و با سریع‌ترین روش ممکن در دسترس شما خواهد بود و با استفاده از آن، موفقیت شما در اقامت و ویزای کانادا از طریق موسسه مهاجرتی تراست تضمین شده است.

اعتماد نکته اساسی در هر همکاری است و وکلا و کارکنان تراست روی این نکته تاکید دارند. تلاش اعضای این شرکت رساندن شما به اهداف‌تان است و در این مسیر، آسان‌ترین راه را به شما ارائه خواهند داد.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

ویژگی‌ های وکیل موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

5. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

بهترین موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

موسسه مهاجرتی تراست با تحلیل و بررسی مدارک و شرایط شما، بهترین روشی را برایتان پیشنهاد خواهد داد که به طور ویژه برای خود شما مناسب است. در حقیقت، این رزومه کاری یا تحصیلی‌تان است که حرف اول را برای انتخاب گزینه مورد نظر از طریق دفتر مهاجرتی می‌زند.

باید دقت کنیم که راه های اخذ اقامت خارج از کشور متعدد هستند. شما می‌توانید با استفاده از موقعیت‌های تحصیلی برای ویزا اقدام کنید؛ شاید هم تمرکزتان روی دریافت ویزای سفارت از طریق مهارت‌های شغلی است. البته، باید روش سرمایه‌گذاری، ازدواج و حتی کارآفرینی را هم جزو گزینه‌های‌مان به حساب آوریم. ما در موسسه مهاجرتی تراست تمامی روش‌ها را برای شما تحلیل خواهیم کرد و براساس آن، گزینه‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهیم که به سرعت بتوانید به اهداف خود برسید.

فرقی ندارد که شما به دنبال یک موسسه مهاجرت در کرمانشاه می‌گردید یا در شهر دیگری سکونت دارید؛ شاید هم در شهر اصفهان یا تبریز ساکن هستید و حتی ممکن است محل زندگی شما شهر شیراز باشد. تراست خدمات خود را به تمامی مخاطبان ارائه می‌دهد و می‌توانید با استفاده از شبکه اجتماعی واتساپ یا از طریق شماره تلفن، از مشاوره‌های تخصصی آن استفاده کنید.

ما مدارک و رزومه تحصیلی یا شغلی شما را به صورت تخصصی بررسی خواهیم کرد. کارشناسان ما در هر زمان آماده ارائه مشاوره‌های مرتبط با مهاجرت هستند و مزیت مهم موسسه مهاجرتی تراست، استفاده از وکلای باتجربه و مجرب است. بنابراین، اگر تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور گرفته‌اید یا با تکیه بر مهارت‌های شغلی‌تان قصد دریافت ویزای سفارت را دارید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. ما در موسسه مهاجرتی تراست آماده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با آسان ترین روش مهاجرت شما را به اهدافتان برسانیم.

درباره موسسه اعزام دانشجو در کرمانشاه بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه برای تحصیل در کانادا

کیفیت دانشگاه مقصد و سطح نظام آموزشی آن نکته اساسی در زمان پذیرش است. شما تلاش زیادی برای آماده کردن مدارک دانشگاه خواهید داشت. شاید هم زمان طولانی را برای این کار طی کرده باشید. در واقع، فرآیند گذراندن بعضی از مدارک مانند مدرک زبان می‌تواند طاقت فرسا باشد و پس از موفقیت در آن، مطمئنا نظر شما تحصیل در کشوری پیشرفته و در یک دانشگاه منحصر به فرد است.

این مزیت‌ها در مورد کشور کانادا وجود دارد و در صورتی که برای اخذ پذیرش به دنبال یک موسسه مهاجرت تحصیلی در کرمانشاه می‌گردید، حتما نگاهی به سطح دانشگاه‌ های کانادا و رتبه‌بندی آن بیاندازید. مزیت مهم این کشور نزدیک بودن به کشور آمریکا است.

شما با مشاوره از طریق موسسه مهاجرتی، یک برنامه دقیق را به دست خواهید آورد. پس از این کار، تنها کاری که نیاز است انجام دهید، آماده‌سازی مدارک مورد نیاز و سپردن مراحل پذیرش به تراست خواهد بود. شاید با اخذ پذیرش مدارس کانادا آشنایی نداشته باشید چرا که قوانین و جزئیات زیادی در مورد آن وجود دارد.

البته،‌ ممکن است به عنوان یک فارغ التحصیل دانشگاهی قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر و دریافت پذیرش تحصیلی از طریق موسسه مهاجرتی دارید. باید گفت، نکته مهم برای موفقیت در این مسیر توجه به مدارک مورد نیاز و دقت در پشت سر گذاشتن مراحل آن است.

شما برای پذیرش از مقاطع فوق لیسانس و دکتری نیاز به مکاتبه موثر و حرفه‌ای با استاید دانشگاهی خواهید داشت تا بتوانید مهارت‌ها و قابلیت‌هایتان را ارائه کنید. در صورتی که پس از آماده‌سازی مدارک مختلف و مورد نیاز دانشگاه، کار مکاتبه با استادان را با موفقیت به پایان برسانید، روند پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز تضمین خواهد شد.

مزیت مهم موسسه مهاجرتی تراست بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی و وکلای باتجربه است و از همه مهم‌تر، تراست مجوز اکثر دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را دریافت کرده است. با این شرایط، شما از نظر پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای سفارت مشکلی نخواهید داشت. مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی به صورت زیر هستند اما برای اطلاع دقیق از مدارک هر رشته و مقطع تحصیلی می‌توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی تماس بگیرید یا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان
 • پرداخت ادمیشن فی یا هزینه بررسی مدارک
 • ریز نمرات مقاطع قبلی و ترجمه آن
 • رزومه برای مقاطع تحصیلی دانشگاهی
 • مقالات علمی معتبر برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه‌ های خارجی

باید گفت، در صورتی که برای ویزای تحصیلی کانادا از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه اقدام کنید، باید براساس رشته و مقطع مورد نظر مدارک لازم آماده شوند. این مدارک توسط وب سایت‌های دانشگاهی یا مدارس ارائه می‌شوند و ممکن است در شرایط مختلف یک بند به مدارک مورد نیاز اضافه شده یا از آن حذف شود. اطلاعات دقیق‌تر از طریق کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست قابل دریافت است.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش مدارس

 • پاسپورت یا گذرنامه معتبر
 • ترجمه ریز نمرات و کارنامه سه سال اخیر
 • پرداخت هزینه بررسی مدارک یا ادمیشن فی
 • پر کردن فرم‌های مربوطه ثبت نام آنلاین
 • نشان دادن تمکن مالی والدین برای سفارت

درباره تحصیل فرزندان در کانادا، تحصیل در مدارس کانادا و تمکن مالی ویزای کانادا بخوانید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش کالج

 • پاسپورت معتبر
 • ترجمه کارنامه سه سال اخیر
 • پرداخت هزینه بررسی مدارک
 • ترجمه شناسنامه
 • پر کردن فرم‌های مربوطه
 • نشان دادن تمکن مالی برای سفارت

بیشتر بخوانید: کالج در کانادا

مدارک لازم برای اخذ پذیرش لیسانس و فوق لیسانس

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان
 • ترجمه ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و مقاطع قبلی با مهر رسمی دادگستری
 • ترجمه رزومه
 • داشتن انگیزه نامه
 • ارائه دو یا سه توصیه نامه از استادان دانشگاهی
 • پرداخت هزینه بررسی مدارک
 • نشان دادن تمکن مالی برای دانشجویان غیر بورسیه

درباره تحصیل کارشناسی در کانادا و کارشناسی ارشد در کانادا بخوانید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش دکتری و فوق دکتری

برای دریافت پذیرش دکتری و فوق دکتری نیاز است تا علاوه بر مدارک گفته شده در قسمت قبلی، سابقه پژوهشی مناسب و مقالات علمی معتبر ارائه شود.

درباره تحصیل دکتری در کانادا، پست داک کانادا و تاثیر مقاله بر اپلای بیشتر بخوانید.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه برای کار در کانادا

دریافت جاب افر و اقدام برای ویزای کاری کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا به شمار می‌رود. شما با استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی در کرمانشاه می‌توانید به راحتی و سرعت، فرآیند ویزای کاری را طی کنید و در یک موقعیت شغلی بی‌نظیر در این کشور مشغول به کار شوید.

در صورتی که قابلیت‌های منحصر به فردی دارید و در سابقه شغلی‌تان مهارت‌های متعددی را کسب کرده‌اید، تنها چند قدم با اخذ ویزای کاری از طریق تراست فاصله خواهید داشت. کارشناسان ما، شما را از مدارک لازم برای موفقیت در این مسیر باخبر خواهند کرد تا بتوانید در بررسی مدارک امتیازهای لازم را دریافت کنید.

سیستم اکسپرس انتری کانادا یکی از روش‌های محبوب و بی‌نظیر برای دریافت ویزای کاری کانادا است که شما باید مدارک مورد نیاز آن را آماده کنید. جزئیات و قوانین مرتبط با این موضوع توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست به اطلاع شما خواهد رسید و برای موفقیت در آن باید امتیاز مورد نیاز را به دست آورید.

معیارهایی که در این سیستم مورد بررسی قرار خواهند گرفت، شامل موارد مختلفی هستند و باید گفت، داشتن رزومه قوی و سابقه کاری و تحصیلی متمایز شما را در موفقیت بیشتر یاری خواهد کرد. با این حال، در صورتی که رزومه متوسطی دارید، نگران نباشید چرا که مهارت و تخصص شما حرف اول را خواهد زد و با کمی دقت در آماده‌سازی مدارک می‌توانید این مسیر را به راحتی طی کنید. معیارهای مهم به صورت زیر هستند:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • جزئیات جاب آفر
 • میزان تحصیلات
 • سابقه کاری و مرتبط با تحصیل

در صورت اقدام از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، مهارت شغلی مهم‌ترین مزیت رقابتی شما خواهد بود. در واقع، کشورهای پیشرفته امروزه به دنبال جذب نیروهای ماهر هستند تا بتوانند به رشد مناسب در فناوری و صنعت دست پیدا کنند.

کشور کانادا نیز یکی از مناسب‌ترین مکان‌ها برای اخذ ویزای شغلی است که در سیستم اکسپرس انتری آن باید به حداقل امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ دست پیدا کنید. نمرات زبان شما نقش تعیین کننده در این امتیازدهی دارد و در کنار آن نیز، نیاز به سابقه شغلی موفق و مهارت‌های مرتبط خواهید داشت.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا بخوانید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

لینک های مفید مهاجرت کاری

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه برای سرمایه گذاری در کانادا

در صورتی که از افراد موفق در حوزه سرمایه‌گذاری هستید، روش اقامت سرمایه‌گذاری از طریق موسسه مهاجرتی می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. در این روش شما نیاز به سابقه مدیریتی خواهید داشت و در کنار آن، براساس اعلام دولت کانادا می‌توانید از برنامه استانی کبک استفاده کنید. البته، شرایط متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در کانادا وجود دارند که جزئیات دقیق آن و اخبار به روز توسط وکلای تراست به اطلاع شما خواهد رسید.

در حال حاضر، برنامه سرمایه‌گذاری QIIP یکی از روش‌هایی است که مورد توجه قرار گرفته و توسط دولت این کشور ارائه شده است. شما با حداقل سرمایه ۱.۲ میلیون دلاری و تمکن مالی ۵ میلیون دلاری می‌توانید برای این برنامه اقدام کنید و جزئیات آن از طریق وب سایت Immigration.ca منتشر شده است.

با این حال، روش‌های دیگر و ارزان‌تری نیز برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد. مثلا، برنامه‌های کارآفرینی کانادا یکی از ارزان‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت در این کشور هستند که با میزان سرمایه‌های پایین‌تر نسبت به QIIP می‌توان از مزایای آن استفاده کرد.

قوانین متعددی برای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در کانادا وجود دارند و در این مسیر یک وکیل مهاجرت می‌تواند شما را از جزئیات آن مطلع کند. برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توان با مبالغ پایینی نیز اقدام کرد؛ با این حال شما باید شرایط مختلف آن برنامه را در اختیار داشته باشید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال با مراجعه به لینک بیشتر بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در کرمانشاه

در صورتی که قصد بهره‌مندی از یک موسسه مهاجرتی و دریافت اقامت را از شهر کرمانشاه دارید، باید شرایط مختلف را بررسی کنید. در کل، اگر شرایط تحصیلی و سطح دانشگاهی را در نظر بگیریم و نیم نگاهی هم به آب و هوا داشته باشیم، کشور کانادا می‌تواند گزینه‌ای تمام و کمال باشد.

شاخص رشد اقتصاد کانادا همواره در رده‌بندی برترین‌ها قرار دارد و مزیت مهم آن نزدیک بودن به کشور آمریکا است. شما با خدمات موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، می‌توانید از طریق یکی از روش های مهاجرت به کانادا مانند تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه‌ گذاری در کانادا یا کارآفرینی کانادا استفاده کنید و شانس حضور در کشوری را پیدا کنید که تعداد مهاجران آن بیش از هر منطقه دیگر است.

خدمات تراست علاوه بر شهر کرمانشاه در دیگر شهرها نیز وجود دارد و روش‌های ارتباطی متعددی برای شما فراهم شده است. باید گفت، دریافت مشاوره و بررسی مدارک شما در این شرکت به صورت تخصصی انجام می‌شود و به آسانی و از طریق واتساپ یا شماره تلفن آن می‌توانید با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

موسسه مهاجرتی تراست از تیمی خبره و باتجربه تشکیل شده است که وکیل ارشد آن آقای شروین مدنی، عضو هیئت علمی کالج اشتون کانادا است. علاوه بر آن، مشاوران ما از بین با تجربه‌ترین کارشناسان مهاجرت و وکلای بین‌المللی انتخاب شده‌اند تا بهترین و آسان ترین روش مهاجرت به خارج از کشور را برای شما ارائه دهند.

اگر پیشرفت تحصیلی برای شما اهمیت داشته باشد یا به دنبال شرایط شغلی بهتری هستید، نکته مهم در زمان اقدام از طریق موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، ویزای سفارت و قوانین متعدد آن است. موضوع اخذ ویزای کانادا یا کشورهای دیگر یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که قصد ادامه تحصیل دارند. شما پس از گرفتن تایید دانشگاه، مرحله مهم و حیاتی سفارت را پیش روی خود خواهید داشت.

مطمئنا نکات متعددی در مورد اخذ ویزای خارج از کشور وجود دارد که توجه نکردن به کوچکترین نکات آن، منجر به طولانی شدن روند بررسی مدارک خواهد شد. ما در موسسه مهاجرتی تراست با استفاده از وکلای باتجربه و کارشناسان دانشگاهی، شما را از آخرین قوانین مرتبط با اخذ ویزا مطلع خواهیم کرد تا مسیر آسان و سریعی پیش روی خود داشته باشید. تراست در تمامی مراحل دریافت پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای کانادا در کنار شما است تا هیچ نگرانی از نظر پذیرش تحصیلی یا طی کردن مراحل سفارت نداشته باشید.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کرمانشاه و مسائل حقوقی

شما در روند اخذ ویزای سفارت کانادا و دریافت اقامت این کشور، نیازمند طی کردن روند قانونی هستید. مسائل مختلف حقوقی وجود دارند که به ‌خصوص برای اقدام از طریق اقامت سرمایه‌گذاری یا ازدواج اهمیت زیادی دارند. موسسه مهاجرتی تراست، خدمات کامل و جامع حقوقی را برای شما ارائه خواهد داد تا بتوانید بدون دردسر و با خیال راحت این مسیر را طی کنید و از نظر قانونی و حقوقی به مشکل بر نخورید.

کارشناسان این موسسه در هر زمانی آماده ارائه مشاوره به شما هستند و فرقی ندارد که شما در شهر کرمانشاه حضور دارید یا ساکن شهرهای دیگر ایران هستید. در هر صورت، تیم تراست با وکلای قانونی و باتجربه خود مشاوره‌های مورد نیاز مرتبط با اقامت کانادا را برایتان فراهم خواهد کرد.

قوانین مرتبط با روش‌های مهاجرت به کانادا در مورد سرمایه‌گذاری متعدد هستند و در صورتی که این روش را انتخاب کرده‌اید، یک موسسه مهاجرتی می‌تواند بهترین مسیر و کم هزینه‌ترین آن‌ها را برایتان پیشنهاد دهد. البته، دیگر روش‌ها هم نیازمند دقت زیادی هستند تا با مشکلاتی مانند طولانی شدن روند ویزا یا اخذ پذیرش تحصیلی کانادا مواجه نشوید.

نکات تکمیلی در مورد موسسه مهاجرتی در کرمانشاه

نخبگان دانشگاهی و افرادی که تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور گرفته‌اند، همواره نیم نگاهی هم به شرایط کشور مقصد دارند. در‌ واقع، تنها اتمام تحصیل در کشور خارجی برای شما اهمیت ندارد و شرایط شغلی و اجتماعی آن نیز مهم است. ما در موسسه مهاجرتی تراست، تمامی موارد را بررسی می‌کنیم و پس از بررسی اولیه مدارک و علائق شما، می‌توانیم بهترین گزینه را در اختیارتان قرار دهیم.

در حال حاضر، کشورهای بسیار زیادی برای مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی یا شغلی وجود دارد. شاید شما تصمیم به اقامت از طریق سرمایه‌گذاری با مشاوره موسسه مهاجرتی در کرمانشاه گرفته باشید؛ در این صورت نیز گزینه‌های متعددی برایتان وجود خواهد داشت.

باید گفت، امروزه شرایط بعضی از کشورها مانند کانادا بسیار مناسب اقامت تحصیلی، شغلی و حتی سرمایه‌گذاری است. این موضوع به دلیل قوانین عالی این کشور است که به همین دلیل آمارهای رسمی نشان می‌دهند، کانادا در صدر کشورهای مهاجر پذیر قرار دارد.

به طور کلی، پس از دریافت مشاوره از کارشناسان موسسه مهاجرتی در کرمانشاه، شما به برنامه‌ریزی دقیقی دست پیدا خواهید کرد و می‌توانید مسیر اصلی موفقیت خود را بیابید. این برنامه دقیق با دریافت مشاوره از کارشناسان باتجربه و اساتید دانشگاهی برای شما مهیا خواهد شد تا براساس آن بتوانید مسیر اخذ ویزای شغلی یا تحصیلی را طی کنید.

در آمارهای مختلف، معیارهای متعددی وجود دارد تا کشورها را از نظر مهاجرت و دریافت اقامت بررسی کنند. این معیارها که حتما برای شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، شامل سطح فرهنگی مردم، رشد اقتصادی، آب و هوا، قوانین دولتی و سطح دانشگاه‌های آن کشور است. روی هم رفته می‌توان مقاصد اصلی را کانادا، سوئیس، آلمان، استرالیا و سوئد دانست که شرایط مناسبی دارند.

البته، اخذ ویزای آسان نیز یکی از اولویت‌ها به شمار می‌رود که امروزه در مورد بعضی از کشورها به یک مسئله جدی تبدیل شده است. بنابراین، می‌توان براساس معیارها و ویزا سفارت، کشور کانادا را یکی از گزینه‌ها دانست که در چند سال اخیر شرایط بی‌نظیری برای مهاجران به وجود آورده است.

بیشتر بخوانید: وکیل مهاجرت در کرمانشاه ، موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، موسسه مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرتی تراست که تیم آن توسط وکلای قانونی انجمن ICCRC کانادا و استادان دانشگاهی اداره می‌شود، در کشور کانادا قرار دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهرهای ونکوور و ریچموند واقع شده است و شما برای برقراری ارتباط با آن می‌توانید از شماره تلفن یا شبکه اجتماعی واتساپ استفاده کنید.

موسسه مهاجرتی تراست مسیر همواری برای اقامت شما از کشور کانادا ترسیم خواهد کرد و در این بین شاید جالب باشد تا با این کشور پیشرفته بیشتر آشنا شویم.

درباره زبان کانادا بیشتر بخوانید.

شرکت مهاجرتی تراست در کرمانشاه آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای کاری کانادا یا اقامت تحصیلی این کشور است و در این بین، در صورتی که سابقه شغلی مرتبط با تحصیلات‌تان دارید، شرایط خوبی برای دریافت اقامت خواهید داشت.

ما در موسسه مهاجرتی تراست بهترین روش جاب افر و مکاتبه برای دریافت آن را برایتان تشریح خواهیم کرد تا به سرعت بتوانید مسیر اقامت کاری در کانادا را دریافت کنید. برای موفقیت در این موضوع، مکاتبه حرفه‌ای و دقت در ارائه مهارت‌ها و قابلیت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و با گرفتن تایید کارفرما، شرایط شما برای اخذ ویزای شغلی کانادا نیز هموار خواهد شد.

با طی کردن مسیر دریافت جاب آفر کانادا، شما موقعیت شغلی بی‌نظیری را در یک کشور پیشرفته به دست خواهید آورد که بهترین شرایط را برای افراد متخصص و تحصیل کرده فراهم کرده است.

باید گفت، سیستم اکسپرس انتری که از طرف دولت این کشور ارائه شده است، دارای معیارهای متعددی است. در صورتی که از طریق موسسه مهاجرتی تراست برای ثبت نام و انجام مراحل آن اقدام کنید، وکلا و کارشناسان آن همواره آماده مشاوره‌های حقوقی به شما هستند و قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهند بود.

ما در شرکت تراست، هدف خود را روی ارائه روشی آسان و سریع برای شما متمرکز کرده‌ایم و همان‌طور که زمان شما برایتان اهمیت بالایی دارد، کارکنان موسسه نیز روی ارزش زمان شما تاکید دارند. مشاوره و بررسی مدارک شما به صورت تخصصی انجام می‌شود.

مزیت مهم تراست که یک موسسه مهاجرتی حقوقی است، ارائه خدمات متنوع به مخاطبان خود است. در این مسیر، شما با استادان دانشگاهی و وکلای قانونی ارتباط خواهید داشت که بر همین اساس می‌توانید از آخرین اخبار و قوانین نیز مطلع شوید.

با این شرایط، تمامی تغییرات در قانون را خواهید فهمید و در صورت اضافه شدن یک شرایط جدید اقامت می‌توانید به سرعت از آن باخبر شوید. به عنوان مثال، اخیرا بعضی از دانشگاه‌های رتبه برتر دنیا نمره زبان آزمون دولینگو را نیز جزو مدارک مورد تایید به شمار آورده‌اند و در کنار دیگر مدارک زبان شما می‌توانید با استفاده از نمره زبان این آزمون، پذیرش تحصیلی دانشگاهی را از طریق موسسه مهاجرتی تراست دریافت کنید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همواره در دسترس هستیم!

برای بررسی شرایط خود برای مهاجرت به راحتی می‌توانید با موسسه تراست تماس بگیرید و از فرصت مشاوره بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

در حال حاضر کشورهایی که تمرکز زیادی روی جذب افراد متخصص دارند و قوانین آن‌ها نیز بر همین اساس تدوین شده است، شامل کانادا، استرالیا و آلمان هستند. این کشورها از نظر معیارهای کلی دارای بهترین شرایط مهاجرت هستند.

آسان ترین روش مهاجرت چیست؟

این نکته وابسته به شرایط شما و سابقه کاری و تحصیلی است. با این حال، برنامه‌های شغلی و ویزای کاری به عنوان آسان ترین روش مهاجرت شناخته می‌شوند. اما شما می‌توانید برای ویزای تحصیلی نیز اقدام کنید که شرایط مناسبی دارید.

آیا دریافت ویزای اقامت آسان است؟

در صورت طی کردن دقیق مراحل سفارت و آماده‌سازی مدارک مورد نیاز، این کار دشوار نخواهد بود. با این حال، در صورت نیاز به اطلاع دقیق از شرایط اخذ ویزای سفارت می‌توانید با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

بهترین سن برای مهاجرت و بهترین سن برای دریافت ویزا چیست؟

اکثر کشورها و دانشگاه‌ها شرایط سن را ملاک اصلی نمی‌دانند. با این حال، می‌توان بهترین سن برای مهاجرت و اخذ ویزا را بین ۲۰ تا ۲۹ تلقی کرد. در کنار این موضوع، روش‌هایی مانند سرمایه‌گذاری دارای محدودیت سنی نیستند و معیارهای دیگر در آن بررسی می‌شوند.

مدارکمورد نیاز برای پذیرش تحصیلی خارج از کشور، از طریق موسسه مهاجرتی تراست چیست؟

شما برای مقاطع مختلف تحصیلی نیاز به مدارکی دارید تا پذیرش تحصیلی را دریافت کنید. به طور کلی نیاز است تا پاسپورت معتبر، اپلیکیشن فی، ترجمه ریز نمرات، مدرک زبان و مدارک تمکن مالی را آماده کنید. برای ویزای کاری نیز لازم است تا مدرک زبان و ترجمه مدارک مورد نیاز برای موقعیت شغلی آماده شوند.

هزینه اخذ اقامت شامل چه مواری است؟

برای دریافت ویزا و مهاجرت، هزینه‌های مربوطه شامل دریافت پاسپورت، واکسیناسیون، مدرک زبان، ترجمه مدارک، هزینه یک سال زندگی در کشور و هزینه وکیل مهاجرت هستند. برای ویزای کاری نیز باید هزینه آماده‌سازی مدارک مورد نیاز و ترجمه آن‌ها، مدرک زبان، هزینه سفارت و هزینه وکیل مهاجرت را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید