وکیل مهاجرت در گرگان

وکیل مهاجرت در گرگان

قانون مهاجرت یکی از پیچیده ترین حوزه های حقوق است. اگر صرفاً دانش خوبی در مورد برخی قوانین مهاجرتی به کشورهای دنیا را دارید، این برای راه اندازی پرونده مهاجرتی شما کافی نیست. قوانین مهاجرت کشورهای مختلف بسیار پیچیده است. در این مسیر شما باید از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید که در زمینه حقوق بین الملل تحصیل کرده باشد و با تمام قوانین کشورهای مختلف و سفارت خانه های شان آشنایی کاملی داشته باشد.

وکیل مهاجرت در گرگان

اگر ساکن گرگان هستید و تصمیم دارید زندگی خود را در یک کشور پیشرفته تر با آینده ای بهتر دنبال کنید و نمی دانید که باید از کجا و چگونه شروع کنید، شما می توانید از خدمات وکلای مهاجرتی تراست استفاده کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت به خارج از کشور آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید. تراست بسیار مفتخر است که متخصصان و وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند.

موسسه مهاجرت در گرگان

قابل توجه هموطنان عزیز گرگانی: اگر در شهر خود به دنبال یک موسسه مهاجرتی برای تشکیل پرونده مهاجرتی خود هستید، می توانید از خدمات موسسه مهاجرتی تراست با 9 سال سابقه درخشان و بیش از 6 هزار پرونده موفق مهاجرتی استفاده کنید. موسسه مهاجرت تراست متشکل از وکلا و مشاورین خبره ای است که هدف آن ها انتخاب و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شما است.

افراد با مراجعه به موسسات مهاجرتی می توانند از راهنمایی های مشاوران متخصص در حوزه مهاجرت بهره مند شوند و از روش های مختلف مهاجرت که برای شان مناسب باشد نیز اطلاع کسب کنند. مهاجرت آرزوی دست نیافتنی نیست، اما برای داشتن تجربه مهاجرت موفق، شما باید از تجربیات وکلای موفق استفاده کنید. مهاجرت یک امر قانونی محسوب میشود و موسسه تراست با بهره گیری از توانمندی های وکلای نامدار در حوزه مهاجرت به کانادا یا سایر کشورها، میتواند این امر را برای هم وطنان گرگانی تسهیل کند.

دفتر مرکزی تراست در شهر ونکوور کشور کانادا مستقر است، اما دفتر نمایندگی این شرکت در شهر تهران نیز آماده پاسخگویی به درخواست های هموطنان تهرانی است. و گرچه این موسسه دارای دفتر نمایندگی در گرگان نیست، اما به متقاضیان مهاجرت به کشورهای خارجی به خصوص هموطنان گرگانی این امکان را می دهد با حفظ وقت و هزینه خود، بتوانند از مشاوره آنلاین و رایگان موسسه تراست بهره مند شوند. بنابراین همین حالا میتوانید با کارشناسان ما در تراست تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید.

همچنین درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور، موسسه مهاجرت به کانادا و وکیل مهاجرت به کانادا بدانید.

بهترین وکیل مهاجرت در گرگان

پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در گرگان بزرگ ترین گام در بحث مهاجرت شماست. چرا که این وکیل مهاجرت است که می تواند پرونده شما را با موفقیت به سرانجام برساند، یا آنکه شما را از رویای تحصیل، زندگی یا کار در یک کشور پیشرفته خارجی دور کند. بنابراین باید از خدمات وکلای مهاجرتی خبره ای استفاده کنید که در این حوزه کاملاً سخت کوش هستند و با صداقت کامل می خواهند در این مسیر به شما کمک کنند.

افزایش روزافزون تقاضای مهاجرت از کشور باعث رشد قارچ گونه افرادی شده است که بدون تحصیل در حوزه حقوق بین الملل و آشنایی کامل با قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف تصور می کنند می توانند در مسیر مهاجرت به شما کمک کنند. اما آیا میتوان مهم ترین مرحله زندگی را به دست شخصی سپرد که تجربه کافی و موفقیت آمیزی در پرونده های مهاجرتی نداشته است؟ و یا در این مسیر هستند اشخاصی که ادعا می کنند با هزینه ای بسیار نامعقولانه تر از عرف می توانند مسئولیت پرونده مهاجرت شما را بر عهده بگیرند. اما وقتی شما بیمار میشوید به دنبال پزشکی می گردید که با کمترین هزینه شما را معالجه کند، یا به دنبال بهترین پزشک برای برطرف کردن بیماری خود می گردید؟ در حوزه مهاجرت هم به همین گونه است. شما باید به دنبال بهترین وکیل مهاجرت باشید و از دریافت بالاترین سطح خدمات از سوی آن اطمینان پیدا کنید.

یکی از راهکارهای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت، گوش دادن به صحبت چند وکیل معتبر و مقایسه آن ها با یکدیگر است. در واقع شما می توانید با چند وکیل مهاجرتی مشاوره کنید،‌ سپس از مشاوره رایگان کارشناسان حوزه مهاجرت تراست استفاده کنید. آن وقت نتایج و راهکارهایی که به شما پیشنهاد شده را کنار یکدیگر بگذارید و از بین آن ها بهترین مشاوری که می توانید پرونده مهاجرتی خود و خانواده تان را به آن بسپارید، با خیالی آسوده انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید

تحصیل در خارج از کشور

زندگی در خارج از کشور

کار در خارج از کشور

بهترین وکیل مهاجرت در گرگان

خدمات وکیل مهاجرت در گرگان

پیش از سپردن پرونده مهاجرت خود به یک وکیل مهاجرت، مهم است بررسی کنید که او چه خدماتی را به شما ارائه میکند، دارای چه سوابقی در این زمینه است و آیا تجربه کار با پرونده هایی مشابه پرونده شما را داشته است یا خیر؟

قوانین مهاجرتی هر کشوری خاص به همان کشور است، بنابراین روش های خاص به خودش را هم می طلبد. به طور مثال قوانینی که در کشور کانادا برای مهاجران حاکم است، با قوانینی که در یک کشور اروپایی برای مهاجرت افراد وضع شده متفاوت است. یکی از مهم ترین خدماتی که موسسه مهاجرت تراست به هموطنان گرگانی ارائه می کند، بررسی روش های مختلف مهاجرت و انتخاب بهترین راه برای این عزیزان است. این راه بسته به وضعیت و شرایطی که پرونده شما دارد، می تواند متفاوت باشد.

برای شروع، شما می توانید با کارشناسان تراست تماس حاصل بفرمایید و با شرح شرایط خود، از آن ها بخواهید بهترین روش مهاجرت را برای شما انتخاب کنند. اما موسسه مهاجرت تراست چه خدماتی را به هموطنان گرگانی ارائه میکند؟ در ادامه شما را با برخی از برترین روش های مهاجرت آشنا خواهیم کرد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر تمکن مالی داشته باشید، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین و البته آسوده ترین روش هایی است که بسیاری از ایرانیان سالانه از آن برای اخذ ویزای یک کشور خارجی و در نهایت، اخذ اقامت دائم آن کشور استفاده میکنند. البته باید در این مسیر مراقب کلاه بردارانی باشید که به بهانه کمک به شما در مهاجرت، هم وقت و هم سرمایه های شما را به باد می دهند. اینجاست که نقش یک موسسه مهاجرتی معتبر، اهمیت پیدا میکند.

درباره ویزای سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا با مراجعه به هر لینک، اطلاعات کاملی کسب کنید.

مهاجرت از طریق تحصیل

روش محبوب دیگر برای مهاجرت کسانی که می خواهند در یک کشور پیشرفته با آینده ای درخشان به تحصیل خود ادامه دهند، اخذ ویزای تحصیلی است. در این روش شما به کمک وکلای مهاجرتی تراست اسناد و مدارک مورد نیاز دانشگاه مقصد را جمع آوری خواهید کرد و سپس این وکلا با دانشگاه مربوطه مکاتبات لازم را انجام خواهند داد. سپس نماینده مهاجرتی شما در تمام طول فرآیند از ابتدا تا انتها که به گرفتن اپلای ختم میشود، در کنار شما خواهد بود.

درباره مشاوره اپلای، بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و اینکه ویزای تحصیلی چیست بدانید.

مهاجرت از طریق کار

افرادی که دارای تخصص در یکی از حوزه های کاری هستند، می توانند از طریق ویزای کاری به یک کشور پیشرفته مهاجرت کرده و فعالیت شغلی خود را در آنجا ادامه دهند. توجه داشته باشید که شرایط و قوانین اخذ ویزای کاری بسته به قوانین هر کشور می تواند متفاوت باشد و نیازمند مستندات خاص خودش است. در این زمینه وکلای مهاجرتی تراست با آشنایی با جدیدترین قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف جهان، آماده خدمت رسانی به هموطنان گرگانی هستند.

همچنین درباره ویزای کار کانادا، کار در کانادا و کاریابی در کانادا بخوانید.

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

از روش های مهاجرت برای افرادی که می خواهند به همراه همسر، فرزندان، پدر، مادر یا هر شخص دیگری اقامت دائم یک کشور دیگر را اخذ کنند، مهاجرت از طریق طرح اسپانسرشیپ است. در این طرح شما باید به عنوان شخصی که توانایی سرپرستی مالی این افراد را بر عهده دارد خودتان را به نماینده سفارت ثابت کنید. برای جمع آوری اسناد و مدارک لازم در این زمینه، کارشناسان تراست در کنار شما خواهند بود.

درباره اسپانسرشیپ کانادا، ویزای تولد فرزند در کانادا و دعوت همسر به کانادا با مراجعه به هر لینک اطلاعات کسب کنید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در گرگان

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت چه تفاوتی با زمانی دارد که شما خودتان بخواهید با جستجو در اینترنت و بسته به معلومات ابتدایی خود پرونده مهاجرتی تان را جلو ببرید؟ جستجو در قوانین مهاجرت چیزی نیست که بتوانید خودتان به تنهایی آن را انجام دهید. این کار با کاغذبازی های فراوانی همراه است که برای پیش بردن آن باید دانش کافی داشته باشید.

حقیقت ماجرا این است که بسیاری از مهاجران از قوانین و شرایطی که کشور میزبان برای مهاجرانش وضع کرده مطلع نیستند و این کمبود اطلاعات مانع بزرگی است تا هیچگاه در اخذ اقامت دائم آن کشور موفق نشوند. به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرت دارای مزیت های بیشماری است که در اینجا فقط به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

1- یک وکیل مهاجرت جلوی اشتباهات را میگیرد

پر کردن صحیح مدارک بخش مهمی از اخذ ویزای یک کشور برای اقامت دائم است. این مدارک معمولاً پیچیده و گسترده هستند و بدون کمک یک متخصص، فرصت های اشتباه زیادی وجود دارد که شما را از آرزوی تان دور میکند. استخدام شخصی که پیش از شما این کار را برای صدها و هزاران نفر دیگر انجام داده، آن را در موقعیتی قرار میدهد که جلوی هرگونه اشتباه را بگیرد.

2- یک وکیل مهاجرت روی قوانین و مقررات مانور میدهد

یک وکیل مهاجرت خوب که به خوبی با تمام قوانین آشنا است، می تواند برای رساندن پرونده شما به وضعیت دلخواه روی قوانین مانور دهد.

3- وکیل مهاجرت گزینه های مختلف مهاجرت را برای شما تشریح میکند

هر شرایط و وضعیتی که داشته باشید، یک وکیل مهاجرت همیشه گزینه های مختلفی را پیش روی شما می گذارد تا مطمئن شوید وضعیت شما را به خوبی درک می کند و در این مسیر همواره همراه شما خواهد بود.

4- وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک میکند

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که به یک کشور خارجی مهاجرت می کنند، پیدا کردن شغل قانونی و کسب درآمد است. برای آنکه بتوانید یک شغل پیدا کنید و از پس هزینه های زندگی در کشور میزبان برآیید، یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک بزرگی کند.

5- وکیل مهاجرت فرصت های پیش روی‌تان را به شما نشان خواهد داد

حتی بعد از اخذ ویزای اقامت دائم، ممکن است قوانینی روبروی شما قرار داشته باشد که با آن ها آشنایی نداشته باشید و در طول زمان برای شما دردسرساز باشند و حتی باعث اخراج شما از آن کشور شوند. یک وکیل مهاجرت به واسطه آشنایی کامل با قوانین مهاجرتی کشورها میتواند این موضوع را درک کرده و به شما در حل مشکل کمک کند.

درباره وکیل ویزای استارتاپ کانادا، وکیل مهاجرت پزشکان و وکیل مهاجرت هنرمندان بخوانید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در گرگان

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اعتماد کردن به وکیل مهاجرت، یکی از سخت ترین مراحل در طول فرآیند مهاجرت است. زیرا شما قرار است خصوصی ترین مدارک و اسنادتان را در اختیار او بگذارید و همچنین برای استفاده از خدماتش هزینه کنید. بنابراین اگر نمی خواهید وقت و هزینه شما هدر برود باید حتماً از خدمات یک موسسه و وکلای معتبر استفاده کنید.

گاهی اوقات شناخت ناکافی باعث بی اعتمادی نسبت به یک وکیل مهاجرت میشود. بنابراین قبل از هر چیزی شما باید شناخت خوبی را از او به دست آورید. این شناخت میتواند با مطرح کردن سوال هایی نظیر اینکه «چه مدت در حوزه وکیل مهاجرت مشغول فعالیت هستید؟»، «تاکنون چند پرونده مهاجرتی را بررسی کرده اید و چه تعداد از آن ها موفقیت آمیز بوده است؟» به دست آید.

برای اعتماد به وکلای مهاجرت تراست پیشنهاد میکنیم ابتدا از خدمات مشاوره اولیه رایگان کارشناسان ما استفاده کنید و نتایج به دست آمده را با نتایج حاصل از مشاوره با چند موسسه و وکلای دیگر مقایسه کنید. بعد از مشاوره اولیه، قراردادی بین شما و وکیل مهاجرتی تان به عنوان گام مهمی در اعتمادسازی تنظیم خواهد شد. اکنون میتوانید از نماینده مهاجرتی خود بخواهید مراحلی که قرار است از ابتدا تا انتهای مسیر که اخذ اقامت دائم کشور میزبان است پیموده شود را برای شما تشریح کند. این شامل ریز هزینه ها، مدارکی که قرار است توسط شما جمع آوری و ارسال شود، فرم هایی که باید پر کرده و همچنین جدول زمانی و چگونگی انجام این فرآیند میشود.

ضمناً در تمام طول این فرآیند، وکیل مهاجرتی باید شما را از آخرین وضعیت پرونده تان مطلع کند و در ارتباط باشد. همچنین اگر بنا به هر دلیلی دیگر قصد نداشتید پرونده شما توسط این وکیل مهاجرتی ادامه پیدا کند، وی موظف است ظرف مدت 7 روز کاری تمام مدارک اخذ شده از شما را بازگرداند.

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می شود. شروین مدنی به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست با سالیان سال فعالیت در امر مهاجرت و همچنین عضویت در انجمن ICCRC در رأس این موسسه قرار دارد. همچنین تمام مشاورینی که در این موسسه فعالیت میکنند همگی از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد تحصیل کرده در این کشور هستند که همین امر باعث کیفیت بالای مشاوره به متقاضیان مهاجرت می شود.

ثبت بیش از شش هزار پرونده مهاجرتی موفق در زمینه های مختلف مهاجرتی از جمله مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری و کاری، حاصل نتیجه تلاش صادقانه تیم تراست در جهت رساندن مشتریان به آرزوهای شان در مسیر مهاجرت بوده است. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

همچنین درباره دلایل مهاجرت از ایران، بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور و هزینه تحصیل در خارج از کشور

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

دانستن این که می خواهید پروند مهاجرت خود را به دست چه شخصی بسپارید و چقدر آن فرد قابل اعتماد است، مهم ترین گام بعد از تصمیم به مهاجرت کردن است. توجه داشته باشید که یک وکیل مهاجرت نقش اساسی در نتیجه پرونده شما خواهد داشت و می تواند بهترین راهنمای شما در این مسیر باشد.

شما باید به وکیلی اعتماد کنید که دارای تجربه کاری خوبی باشد و رزومه قابل قبولی را ارائه کند. در واقع وکیل مهاجرتی که انواع پرونده های مهاجرتی را تجربه کرده باشد، اکنون می تواند از تجربیات گذشته خود برای رساندن شما به موفقیت و اخذ اقامت دائم کشور میزبان استفاده کند. یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد شما را همیشه در جریان فرآیندی که در حال انجام است قرار می دهد و صادقانه در این مسیر تا اخذ اقامت دائم به شما کمک خواهد کرد. تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاوره ی تخصصی می توانید همین الان جلسه ی خصوصی رزرو نمایید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در گرگان

آیا مصمم به مهاجرت هستید ولی نمی دانید باید از کجا و چگونه این کار را انجام دهید؟ همین حالا می توانید کاملاً رایگان از خدمات مشاوره موسسه مهاجرت تراست استفاده کنید. دفتر مرکزی تراست در شهر ونکوور کانادا مستقر است، اما دفتر نمایندگی رسمی این موسسه برای ارائه خدمات به هموطنان ایرانی در شهر تهران نیز راه اندازی شده است. هرچند تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان شرایط را برای ارائه خدمات مشاوره از راه دور نیز فراهم کرده است. بنابراین اگر ساکن گرگان یا هر نقطه دیگری از ایران هستید، می توانید از طریق پر کردن فرم ارزیابی رایگان و ارسال آن برای کارشناسان ما، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

شماره وکیل مهاجرت در گرگان

اگر به دنبال شماره وکیل مهاجرت در گرگان می گردید، لازم به ذکر است که در این مسیر باید مراقب کلاهبردارانی باشید که ممکن است خودشان را جای یک وکیل مهاجرت جا زده و تنها سرمایه و وقت شما را هدر دهند. شما می توانید از طریق وبسایت Trustimm.com با کارشناسان ما در تراست یا از طریق شماره واتس اپ با ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

چگونه شماره وکیل مهاجرت در گرگان را پیدا کنیم؟

موسسه مهاجرت تراست دارای دفتر مجزا در شهر گرگان نیست، ولی این تیم با ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی، ارائه خدمات به هموطنان گرگانی را تسهیل بخشیده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک رزرو وقت مشاوره
یک وقت مشاوره رزرو کنید.

چطور باید به موسسه مهاجرت تراست اعتماد کرد؟

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره میشود. شروین مدنی به عنوان یک وکیل با سابقه وکالت امور مهاجرتی و دارای کد فعالیت RCIC از انجمن ICCRC در مجموعه تراست مشغول به فعالیت است. ضمن آنکه تمام مشاورین موسسه تراست نیز همگی از اساتید دانشگاه های کانادا و یا افراد تحصیل کرده در این دانشگاه ها هستند. ثبت بیش از شش هزار پرونده موفقیت آمیز مهاجرت، گواهی بر صداقت و سخت کوشی وکلای مهاجرتی تراست است.

آیا بدون استخدام وکیل مهاجرت هم می توان به اقامت دائم یک کشور رسید؟

هرچند الزامی برای استفاده از خدمات یک وکیل یا موسسه مهاجرتی نیست، ولی قطعاً شانس موفقیت شما در اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی با کمک متخصصان امر مهاجرت بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین به کمک یک وکیل مهاجرت از فرصت هایی که در مسیر اخذ اقامت دائم کشور مقصد وجود دارد نیز بهره مند خواهید شد.

استخدام یک وکیل مهاجرت چه مزیت هایی به همراه دارد؟

1- یک وکیل مهاجرت جلوی اشتباهات را می گیرد
2- یک وکیل مهاجرت روی قوانین و مقررات مانور می دهد
3- وکیل مهاجرت گزینه های مختلف مهاجرت را برای شما تشریح می کند
4- وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند
5- وکیل مهاجرت فرصت های پیش روی تان را به شما نشان خواهد داد

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات