وکیل مهاجرت در سمنان

وکیل مهاجرت در سمنان

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت معتبر در سمنان

مهاجرت حوزه ای بسیار پیچیده است و قوانین آن نیز جزو پیچیده ترین قوانین وضع شده در جهان هستند. بنابراین حتی اگر تنها تصور می کنید اطلاعات خوبی از قوانین مهاجرت دارید، بدون کمک گرفتن یک متخصص این امر نمی توانید رویای مهاجرت خود را به واقعیت تبدیل کنید.

وکیل مهاجرت، فردی است که در زمینه حقوق بین الملل تحصیلات خودش را گذرانده است و به لطف آشنایی با قوانین کشورهای مختلف میتواند در این مسیر در کنار شما باشد.

مراحل مهاجرت به خارج از کشور بر خلاف تصور برخی، با جستجو کردن در گوگل و پیدا کردن پاسخ سوال ها پیش نمی رود. عده ای بر این باورند که اگر یک وکیل مهاجرت را استخدام نکنند، باعث کاهش هزینه های مهاجرت خود خواهند شد.

اما دانستن این نکته هم مهم است که در صورت استفاده نکردن از تجارب و معلومات یک وکیل تحصیل کرده در حوزه حقوق بین الملل، شانس موفق شدن پرونده آن ها پایین خواهد آمد و تنها از آرزوهای شان دورتر خواهند شد.

اگر به دنبال یک وکیل مهاجرت در سمنان می گردید، توصیه میکنیم از خدمات وکلای مهاجرتی گروه تراست استفاده کنید. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، تراست بهترین انتخاب شماست. مشاوران و وکلای ما در تراست با سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراه تان خواهند ماند.

درباره دلایل مهاجرت از ایران و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان بیشتر بدانید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست نه تنها فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می گیرند، بلکه گاهی اوقات اطلاعات ورود به پروفایل فرد هم در اختیار وی قرار می گیرد تا فرد بتواند مستقیما تحولات پرونده اش را رصد کند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است و اطلاعات ورود به حساب کاربری به شما داده نشده، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در سمنان

عده ای تصور می کنند که داشتن یک وکیل مهاجرت فقط هزینه های مهاجرت را بالا میبرد و هیچ سودی ندارد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که جستجوی قوانین در اینترنت و انجام کل فرآیند مهاجرت، کاری نیست که به تنهایی بتوانید از پس آن برآیید.

فرآیند مهاجرت پر از کاغذبازی های پیچیده است که برای انجام آن ها باید از دانش کافی برخوردار باشید. داشتن یک وکیل مهاجرت جلوی هدر رفتن وقت شما را می گیرد و می تواند تمام این دغدغه ها را برطرف کند.

کشورهای مختلف دارای قوانین مهاجرتی مختص به خود هستند و عدم آگاهی از آن ها چه هنگام اخذ اقامت دائم و چه بعد از اقامت در کشور میزبان می تواند در نهایت رویای مهاجرت به یک کشور پیشرفته را از بین ببرد. اینجاست که مزیت های داشتن یک وکیل مهاجرت مشخص میشود. اگر میخواهید با برخی از مهم ترین مزیت های استخدام یک وکیل مهاجرت آشنا شوید، این مقاله را دنبال کنید:

 • وکیل مهاجرت جلوی اشتباهات را خواهد گرفت

وقتی شما وکیل مهاجرت داشته باشید، احتمال این که در پر کردن مدارک لازم برای اخذ ویزای یک کشور اشتباه کنید به صفر میرسد. در این مسیر مدارک بسیار زیادی باید توسط فرد جمع آوری شود که یک اشتباه کوچک در این راه می تواند باعث پیچیده کردن پرونده شود. اما شما با استخدام یک وکیل مهاجرت، از تجربیات متخصصی استفاده خواهید کرد که پیش از شما صدها پرونده مهاجرتی مختلف را مدیریت کرده است.

 • وکیل مهاجرت قوانین را بلد است و روی آن ها مانور می دهد

یک وکیل مهاجرت می تواند از تمام آگاهی خود از قوانین برای پیش بردن پرونده شما استفاده کند. این شامل استفاده از تبصره های مختلفی که در قوانین مهاجرت کشورها وجود دارد نیز میشود. شاید بتوانید مهاجرت را به تنهایی انجام دهید، اما این احتمال وجود دارد که از برخی قوانین آگاهی نداشته باشید و این باعث رد شدن پرونده شما شود. پس نباید با آینده خود قمار کنید.

 • وکیل مهاجرت گزینه های مهاجرت را برای شما شرح می دهد

راه های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد. وکیل مهاجرت وظیفه دارد این راهکارها را به شما معرفی کرده و در انتخاب بهترین روش مهاجرت نسبت به پرونده و وضعیت تان، به شما کمک کند.

 • وکیل مهاجرت راه اخذ اقامت را به شما نشان می دهد

بسیاری از افراد با امید اخذ اقامت دائم یک کشور و زندگی دائمی در آنجا به دنبال مهاجرت هستند. یک وکیل مهاجرت، متخصص تبدیل کردن رویاهای شما به واقعیت است و پیش از شما این کار را برای صدها فرد دیگر انجام داده است. یک وکیل مهاجرت به خوبی از نقشه راه رسیدن به اخذ اقامت دائم یک کشور مطلع است و می تواند این دانش را طی گذراندن مراحل گیج کننده و پیچیده مهاجرت، به شما منتقل کند.

 • وکیل مهاجرت در پیدا کردن یک شغل قانونی به شما کمک می کند

معمولاً پیدا کردن شغل بعد از اخذ اقامت دائم یک کشور، بزرگترین دغدغه مهاجران است. یک وکیل مهاجرت میتواند در پ روسه کاریابی، تعامل با کارفرمایان خارجی و همچنین جستجوی فرصت های شغلی به شما کمک کند. به عنوان یک مهاجر با تمام ابزارهای موجود برای کاریابی در کشور مقصد آشنا نیستید، اما وکیل مهاجرت با آن ها آشنایی دارد یا حداقل میتواند در این راستا شما را راهنمایی کند.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد در سمنان

این که شما می خواهید وکالت مهاجرت خود را دقیقاً به چه شخصی بسپارید بسیار مهم است. یک وکیل مهاجرت نقش کلیدی در موفقیت یا عدم موفقیت پرونده مهاجرتی شما دارد؛ بنابراین باید بدانید که شخص انتخاب شده توسط شما، از صلاحیت کافی برای این کار برخوردار است.

نماینده مهاجرتی شما باید شخصی باشد که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و رزومه پرباری را نیز ارائه کند. این وکیل مهاجرت باید پرونده های مهاجرتی مختلف با شرایط متفاوتی را تجربه کرده باشد تا بتواند از تجربیات گذشته خود برای موفق گذراندن پرونده شما استفاده کند.

وکیل مهاجرتی که قابل اعتماد باشد، همواره شما را در جریان اتفاقاتی که در پروسه اخذ اقامت دائم شما رخ میدهد، قرار خواهد داد. تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می توانید به راحتی و بدون هزینه ی خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاوره در این خصوص بهره مند شوید.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت در سمنان

شما با مراجعه به یک موسسه مهاجرت در سمنان می توانید تمام دردسرها و دغدغه هایی که برای مهاجرت به یک کشور پیشرفته وجود دارد را کنار بزنید و با خیالی آسوده به آرزوهای تان دست پیدا کنید. موسسه مهاجرتی تراست متشکل از برترین مشاورین در حوزه مهاجرت است که همگی جزو اساتید دانشگاه های کانادا و یا افرادی هستند که تجربه تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا را دارند.

این مشاوران با راهنمایی هایی که در اختیار شما قرار می دهند و راهکارهای مختلفی که برای مهاجرت به شما معرفی میکنند، به شما اجازه می دهند بهترین و ساده ترین راه را برای اخذ اقامت کانادا یا کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، انتخاب کنید.

درست مانند نسخه ی پزشکی که برای همه ی بیماران یکی نیست، روش مهاجرتی که مناسب هر شخص است، با دیگر اشخاص متفاوت خواهد بود. وکلای مهاجرت گروه تراست با بررسی وضعیت پرونده شما، می توانند هموارترین و بهترین راه برای مهاجرت را در اختیار شما بگذارند و در تمام طول این فرآیند در کنار شما باشند.

وکلای مهاجرتی تراست می توانند تجربیات موفقیت آمیز خود از بیش از 6 هزار پرونده مهاجرتی مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را در اختیار شما بگذارند تا بدون دغدغه آینده خود و خانواده خود را در یک کشور پیشرفته ترسیم کنید.

از آنجا که هر کشوری دارای قوانین مهاجرت خاص به خودش است، مهم است از تجربیات وکلای مهاجرتی استفاده کنید که دانش کافی در این زمینه دارند. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه ای ما در تراست با تمامی روش های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

از آنجا که هر کشوری قوانین خاص به خودش را برای مهاجران وضع میکند و این قوانین می تواند در هر کشور متفاوت باشد، حضور یک وکیل مهاجرت برای جلو بردن پرونده کافی به نظر نمی رسد. یک وکیل مهاجرت تا زمانی که از تمامی قوانین مهاجرتی یک کشور مطلع نباشد، نمی تواند پرونده شما را به تنهایی به جلو ببرد.

وکلای مهاجرت تراست به لطف برقراری ارتباط با وکلای بین المللی در کشورهای مختلفی از جمله کانادا و استرالیا و بهره مندی از همکاری و توانایی آن ها، آماده خدمت رسانی به هموطنان سمنانی متقاضی مهاجرت هستند.

همچنین درباره موسسه مهاجرت به خارج از کشور، وکیل مهاجرت به کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

خدمات وکیل مهاجرت در سمنان

مهم است با خدمات وکیل مهاجرتی که انتخاب کرده اید آشنا شوید و از او بخواهید برای تان فعالیت هایی که می کند را شرح دهد. همچنین شما باید سوابق وکیل مهاجرت خود را پیش از انتخاب بررسی کنید و از او بپرسید که آیا تاکنون پرونده ای مشابه پرونده شما داشته است.

آیا قصد مهاجرت دارید، اما نمی دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید؟ یک وکیل مهاجرت وظیفه دارد مراحل مهاجرت قانونی را برای شما شرح دهد، پرونده شما را بررسی کرده و راه های مختلف مهاجرت را به شما معرفی کند. در نهایت شما می توانید روشی را انتخاب کنید که بیشترین شانس موفقیت را برای اخذ اقامت دائم کشور مقصد دارد.

وکلای مهاجرت با جدیدترین و آخرین قوانین مهاجرت کشورهای مختلف آشنایی دارند و همین اطلاع کامل آن ها از تمام جزئیات، باعث میشود پرونده شما با سرعت زیادی به جریان بیفتد. علاوه بر ارائه اطلاعات دقیق، می تواند امکان استفاده از فرصت های مختلف مهاجرتی از جمله ددلاین های دانشگاهی را در اختیار شما بگذارد.

در بالاتر، در مورد روش های مهاجرتی مختلفی که بسته به وضعیت پرونده هر شخص میتواند متفاوت باشد صحبت کردیم. در زیر شما را با برخی از بهترین روش های مهاجرتی آشنا میکنیم:

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

درباره زندگی در خارج از کشور، تحصیل در خارج از کشور و کار در خارج از کشور با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

وکیل مهاجرت در سمنان برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از تخصصی ترین راه ها، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. با سرمایه گذاری در کشور مقصد، شما علاوه بر این که سرمایه های تان را در یک کشور پیشرفته تضمین می کنید، می توانید اقامت دائم آن کشور را نیز به دست بیاورید.

درباره سرمایه گذاری در کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

وکیل مهاجرت در سمنان برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل، یک راه مهاجرت مناسب دانش آموزان، دانشجویان و محققانی است که قصد تحصیل و فعالیت علمی در یک کشور پیشرفته تر را دارند. وکیل مهاجرت با جمع آوری مدارک لازم و پر کردن فرم های متناسب با نوع مهاجرت تحصیلی شما، با مدرسه، دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی مربوطه در کشور میزبان مکاتبات لازم را به عمل خواهد آورد تا موفق به اخذ ویزای تحصیلی شوید.

درباره ویزای تحصیلی کانادا، تحصیل در کانادا و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل بدانید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

وکیل مهاجرت در سمنان برای مهاجرت از طریق کار

یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت برای جوانان، مهاجرت از طریق کار است. افرادی که بعد از گرفتن مدرک تحصیل خود به دنبال یک شغل مناسب در یک کشور پیشرفته تر که آینده درخشان تری را برای آنها رقم میزند می گردند، می توانند از این روش استفاده کنند. وکیل مهاجرت علاوه بر جمع آوری مدارک شما و همچنین کمک در پر کردن صحیح فرم های مربوطه، با کارفرمایان خارجی نیز مکاتبات لازم را به عمل می آورد و در این مسیر در کنار شما خواهد بود.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، ویزای کار کانادا و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کانادا با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

لینک های مفید مهاجرت کاری

وکیل مهاجرت در سمنان برای مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از روش هایی که برای مهاجرت از کشور مورد استفاده قرار می گیرد ، مهاجرت از طریق ازدواج است و بزرگترین گام آن نیز ثبت رسمی ازدواج و ارائه اسناد آن است. این روش مهاجرت آنطور که فکر می کنید آسوده نیست؛ بلکه موانع زیادی سر راه آن وجود دارد که اگر نتوانید از پس آن ها برآیید، احتمال دیپورت شدن شما وجود دارد. وکیل مهاجرت با اطلاع از تمام قوانین مهاجرتی کشور مربوطه، می تواند جلوی این اتفاقات را بگیرد تا با خیالی آسوده به زندگی در کشوری که دوستش دارید بپردازید.

وکیل مهاجرت در سمنان برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

طرح اسپانسرشیپ یا حامی مالی، یکی از روش های مهاجرت مناسب افرادی است که قصد دارند همراه خانواده خود از کشور مهاجرت کنند. در این روش، یک شخص بعد از اقامت دائم یک کشور، می تواند در حمایت مالی از اعضای خانواده خود اعلام آمادگی کند. برای استفاده از این روش شما باید به سن قانونی 18 سالگی رسیده باشید. مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا که در آن بنیان خانواده اهمیت ویژه ای دارد، از طریق اسپانسرشیپ نیز ممکن است.

درباره اسپانسرشیپ کانادا، دعوت همسر به کانادا و ویزای کانادا برای خواهر یا برادر بیشتر بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در سمنان

با توجه به تبلیغات انبوه موسسات مهاجرتی که در فضای مجازی می بینیم، انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در سمنان کار آسانی نیست. برخی به دنبال این هستند که با کمترین هزینه ممکن پرونده مهاجرتی خود را جلو ببرند؛ بنابراین به دنبال وکیل مهاجرتی هستند که کمترین دستمزد را برای پرونده پیشنهاد میکند.

اما آیا وقتی شما بیمار می شوید، به دنبال دکتری هستید که با کمترین هزینه شما را درمان کند، یا آنکه به دنبال بهترین دکتر می گردید؟ مهاجرت هم دقیقاً به همین شکل است و شما باید برای رسیدن به هدف نهایی خود که اخذ اقامت دائم یک کشور پیشرفته است، به دنبال بهترین وکیل مهاجرت بگردید.

با توجه به افزایش روزافزون تقاضای مهاجرت از کشور، بسیاری از افراد سودجو که ادعا میکنند تخصص کافی در زمینه اخذ اقامت دائم یک کشور خارجی را دارند از آگاهی کم هموطنان استفاده کرده و تنها وقت و سرمایه آن ها را هدر می دهند. حتی در بسیاری از موارد ممکن است این افراد با پر کردن ناصحیح فرم ها و ارسال مدارک اشتباهی، وضعیت پرونده مهاجرتی شما را برای تلاش مجدد بسیار پیچیده کنند.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب، مشاوره سودمند و مناسبی است که در ابتدا به شما خواهد داد. شما میتوانید پیش از انعقاد قرارداد، با وکلای مهاجرتی موسسه های مختلف مشاوره اولیه داشته باشید. سپس با کنار هم گذاشتن نتایجی که از مشاوره ها دریافت می کنید، می توانید بفهمید که کدام مشاوره برای شما سودمندتر بوده است.

تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را بررسی میکند. همین حالا می توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق فرم ارزیابی در اینجا اقدام کنید.

برای آنکه بفهمید وکیل مهاجرتی که می خواهید آن را استخدام کنید، بهترین وکیل مهاجرت در سمنان است، می توانید پیش از انعقاد قرارداد سوالاتی را از او بپرسید. در زیر توجه شما را جلب میکنیم به چند سوال مهم که عیار واقعی یک وکیل مهاجرت را تعیین میکند:

 • اول از هر چیزی مهم است بدانید که دقیقاً چه شخصی با چه مشخصات و رزومه ای قرار است وکالت مهاجرت شما را بر عهده بگیرد. از آنجا که تمام وکلای مهاجرت یک موسسه در یک سطح قرار ندارند، پس این نکته برای شما که به دنبال بهترین وکیل مهاجرت هستید، حائز اهمیت است.
 • با توجه به اینکه پروسه مهاجرت ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد، باید از وکیل مهاجرت بخواهید برای تان توضیح دهد که هر چند وقت یک بار و به چه شکل با شما ارتباط برقرار می کند. مهم است که از داشتن ارتباط مستمر با وکیل مهاجرت خود و پیگیری فرآیند پرونده توسط او اطمینان پیدا کنید.
 • شما باید بدانید که دقیقاً قرار است چقدر برای مهاجرت خود هزینه کنید. بنابراین توصیه میکنیم از وکیل مهاجرت خود فهرست هزینه خدماتی که ارائه می کند و همچنین هزینه هایی که قرار است برای تکمیل پرونده خود تا زمان اخذ اقامت دائم یک کشور انجام دهید را بخواهید.

مقاله ای که در این لینک قرار دارد شما را به طور کامل با تمام ویژگی هایی که بهترین وکیل مهاجرت باید داشته باشد، آشنا میکند.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرت هنرمندان ، وکیل مهاجرت پزشکان ، وکیل ویزای استارتاپ کانادا

مشاوره وکیل مهاجرت در سمنان

اگر ساکن سمنان هستید و به دنبال راهی برای مهاجرت می گردید اما نمی دانید باید از چه طریقی اقدام کنید، توصیه ما به شما استفاده از خدمات گروه تراست است. دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور کانادا واقع شده است، ولی هموطنان تهرانی میتوانند از خدمات دفتر نمایندگی رسمی تراست در تهران نیز بهره مند شوند. ضمن آنکه تراست برای رفاه حال هموطنان ساکن سایر نقاط کشور، امکان استفاده از خدمات غیرحضوری مهاجرتی را نیز فراهم کرده است.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرتی در تهران ، کانال تلگرام مهاجرت به کانادا

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

شماره وکیل مهاجرت در سمنان

برای پیدا کردن شماره وکیل مهاجرت در سمنان کافیست به وب سایت موسسه مهاجرتی تراست به نشانی Trustimm.com سر بزنید. شما همچنین می توانید برای ارتباط با مشاورین تراست، همین حالا با شماره واتساپ کانادا تراست 12502012020 تماس حاصل کنید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اعتماد کردن به وکیل مهاجرت، یک گام مهم در مسیر مهاجرت است. چرا که شما باید خصوصی ترین و محرمانه ترین اسناد و مدارک خود را در اختیار او بگذارید. به همین خاطر شما باید از اینکه قصد دارید خدمات چه وکلای مهاجرتی و موسسه ای استفاده کنید، اطمینان پیدا کنید. یکی از گام های مهم در زمینه اعتمادسازی، تنظیم یک توافق نامه به صورت رسمی و کتبی با وکیل مهاجرت است.

سپس شما باید از وکیل خود بخواهید برنامه زمان بندی شده از تمام مراحلی که قرار است برای اخذ اقامت دائم کشور مقصد پیموده شود را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه می تواند شامل تمام اسناد و مدارک، تکمیل فرم ها و همچنین هزینه هایی باشد که شما باید در اختیار وکیل مهاجرت خود قرار دهید و سپس از خدمات آن استفاده کنید.

وکیل مهاجرت شما موظف است شما را در جریان پیشرفت پروسه قرار دهد و در طول انجام آن، به صورت مستمر با شما در ارتباط باشد. ضمناً هر زمانی که شما بنا به هر دلیلی قصد پایان بخشیدن به همکاری با نماینده مهاجرت خود را داشته باشید، وی موظف است ظرف مدت 7 روز کاری تمام اسناد و مدارک تان را به شما بازگرداند.

همه ی نکاتی که در بالا اشاره کردیم، از جمله موارد مهمی است که می تواند به یک موسسه مهاجرتی اعتبار ببخشد. ما به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس میداریم. ما در تیم تراست تلاش میکنیم صادقانه با به ‌‌اشتراک گذاری آموخته ها و تجارب با ارزش خود، تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای مشتریان ایجاد کنیم و نتیجه ای مطلوب را برایشان رقم بزنیم.

تراست اعتبار خود را بر اساس مسئولیت پذیری در قبال مشتریانش ایجاد کرده است. ما در تراست همواره در تلاش هستیم تا محیطی سالم و بر پایه صداقت و اعتماد پدید آوریم که در آن هر کسی نسبت به مسئولیت های خود آگاه بوده و آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا داشتن وکیل مهاجرت واجب است؟

داشتن یک وکیل مهاجرت واجب نیست، اما اگر می خواهید شانس برنده شدن پرونده شما بالا برود و درصد خطای آن به صفر برسد، می توانید از یک متخصص به نام وکیل مهاجرت استفاده کنید. نداشتن آگاهی کافی از قوانین مهاجرتی کشورها هنگام اخذ اقامت دائم و حتی بعد از اقامت، می تواند رویای مهاجرت و زندگی در یک کشور پیشرفته را از بین ببرد.

یک وکیل مهاجرت با اعتماد چه ویژگی هایی دارد؟

یک وکیل مهاجرت با اعتماد شما را در جریان جزئیات پرونده مهاجرت تان قرار می دهد و هر زمانی که به کمک آن نیاز داشتید، در دسترس خواهد بود. یک وکیل مهاجرت خوب دارای رزومه درخشانی در زمینه مهاجرت است و می تواند از تجربیات خود برای بالا بردن درصد موفقیت پرونده تان استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.