موسسه مهاجرتی در ایلام

موسسه مهاجرتی در ایلام

موسسه مهاجرتی تراست در ایلام انواع خدمات مهاجرتی را با قیمتی مناسب ارائه می دهد. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام به تمامی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند کمک می کند تا در اسرع وقت پرونده مهاجرتی خود را تشکیل دهند و متقاضیان را در تمامی مراحل همراهی می کند. مشاوران و وکلای دفتر مهاجرتی در ایلام شرایط شما را برای مهاجرت به کانادا بررسی می کنند و با ارائه مشاوره ای شفاف و صادقانه تمام روش های مهاجرتی مناسب با شرایط شما را بازگو می کنند. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام دارای وکلای مهاجرتی مجرب و مشاوران خبره می باشد و از این طریق بهترین خدمات مهاجرتی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. تیم موسسه مهاجرتی در ایلام با ارائه خدمات حرفه ای و کارآمد به شما کمک می کند تا هر چه زودتر به آرزوی خود برای زندگی و تحصیل در کانادا دست یابید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرتی در ایلام

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

معرفی موسسه مهاجرتی در ایلام

موسسه مهاجرتی تراست یک شرکت کانادایی است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است. دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا واقع شده است و به همین دلیل مشاوران و وکلای مهاجرتی شرکت مهاجرتی تراست به تمامی قوانین مهاجرتی کانادا مسلط می باشند. موسسه مهاجرتی تراست دارای دفاتر و نمایندگی های بسیار زیادی در کانادا و ایران می باشد. دفاتر مرکزی موسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور و شهر ریچموند کانادا قرار دارند. موسسه مهاجرتی تراست همچنین دارای نمایندگی های بسیاری در اکثر نقاط کشور ایران می باشد. شرکت مهاجرتی تراست در ایلام خدمات مهاجرتی برجسته ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام شما را با موفقیت در مسیر مهاجرت به کانادا پیش می برد. علاقه مندان می توانند برای اخذ مشاوره از دفتر مهاجرتی در ایلام ابتدا با مراجعه به سایت موسسه مهاجرتی تراست، فرم ارزیابی رایگان را پر کنند. مشاوران ما پس از بررسی فرم ارزیابی، در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و بهترین و مطمئن ترین راه برای مهاجرت به کانادا را به شما پیشنهاد می دهند. علاقه مندان همچنین می توانند از دیگر راه های ارتباطی مانند تلفن، واتساپ، اینستاگرام و ایمیل نیز با موسسه مهاجرتی تراست در ارتباط باشند.

درباره دلایل مهاجرت از ایران و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان بخوانید.

انواع خدمات موسسه مهاجرتی در ایلام

موسسه مهاجرتی تراست در ایلام طیف وسیعی از خدمات مهاجرتی به کانادا را ارائه می دهد. اگر هم اکنون واجد شرایط مهاجرت به کانادا نیستید، شرکت مهاجرتی تراست در ایلام به شما خواهد گفت که چرا و چگونه ممکن است در آینده واجد شرایط شوید. اگر واجد شرایط هستید، مرکز مهاجرتی تراست در ایلام شما را راهنمایی می کند تا از چه طریقی برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام کنید و اگر دوست دارید در هر مرحله مشاور و متخصصی مجرب در کنار خود داشته باشید، موسسه مهاجرتی تراست در ایلام می تواند آن متخصص برای شما باشد. در ادامه برخی از محبوب ترین خدمات مهاجرتی که توسط موسسه مهاجرتی در ایلام ارائه می شود را بررسی می کنیم.

خدمات موسسه مهاجرت تحصیلی در ایلام

موسسه مهاجرتی تراست در ایلام انواع خدمات مهاجرت تحصیلی را به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های کانادا ارائه می دهد. کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی و مهاجرت برای دانشجویان بین المللی در سراسر جهان است. اقتصاد کانادا بسیار قوی است و این کشور سرزمین فرصت های بزرگ می باشد. سالانه هزاران دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل به کانادا می آیند. به طور کلی بیش از 600000 دانشجوی بین المللی در دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل می باشند. افرادی که تحصیل در کانادا را انتخاب می کنند می توانند از برنامه های آموزشی با کیفیت که توسط دانشگاه ها، کالج ها و موسسات آموزشی ارائه می شوند، بهره مند گردند. به علاوه دانشجویان و فارغ التحصیلان در مسیری قرار می گیرند که ممکن است منجر به فرصت های شغلی باورنکردنی و اقامت دائم در کانادا شود. موسسه حقوقی مهاجرتی تراست در ایلام با بسیاری از موسسات آموزشی، کالج ها و دانشگاه های معتبر کانادا همکاری می کند و به همین علت با شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا و بورسیه تحصیلی کانادا از مراکز آموزشی این کشور آشنایی کامل دارد. مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در ایلام به آن دسته از افرادی که مایل به تحصیل در کانادا در سطوح مختلف دبیرستان، کارشناسی و کارشناسی ارشد، دکتری و غیره هستند، کمک می کند تا رویای خود را برای تحصیل در کانادا تحقق بخشند.

بیشتر بخوانید: دبیرستان در کانادا ، تحصیل کارشناسی در کانادا ، کارشناسی ارشد در کانادا ، تحصیل دکتری در کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

اخذ پذیرش تحصیلی توسط موسسه مهاجرتی در ایلام

موسسه مهاجرت تحصیلی تراست در ایلام می تواند برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا، از موسسات آموزشی کانادا از قبیل مدارس، کالج ها و دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی اخذ نماید. شرکت مهاجرتی تراست در ایلام با توجه به شرایط و مدارک تحصیلی شما بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل در کانادا را پیش روی شما قرار می دهد. مشاوران دفتر مهاجرتی تراست در ایلام از شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در دوره های مختلف مطلع هستند و به همین دلیل می توانند به صورت دقیق شما را در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی راهنمایی و همراهی کنند.

اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا توسط موسسه مهاجرتی در ایلام

برای اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا داوطلب باید مدارک تحصیلی و ریزنمرات سه سال تحصیلی آخر خود را ارائه دهد. داشتن نمرات قابل قبول در دروس شیمی، فیزیک، ریاضی و انگلیسی بسیار حائز اهمیت می باشد. شرایط اخذ پذیرش هر یک از مدارس کانادا با توجه به استان و شهر موردنظر ممکن است متفاوت باشد. مشاوران موسسه مهاجرتی در ایلام شرایط اخذ پذیرش از مدارس کانادا را با جزئیات دقیق برای شما توضیح می دهند.

درباره تحصیل در مدارس کانادا بیشتر بخوانید.

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا توسط موسسه مهاجرتی در ایلام

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا توسط موسسه مهاجرتی در ایلام

به طور کلی شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از هر یک از دانشگاه های کانادا متفاوت می باشد. شرایط اخذ پذیرش تحصیلی با توجه به رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل متفاوت است. آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل از یکی از کالج ها یا دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی اخذ نمایند، می توانند از طریق مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در ایلام از شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج در کانادا مطلع شوند. برای اخذ پذیرش در دوره های کارشناسی دانشگاه های کانادا، داوطلبان باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را اخذ کرده باشند و معدل آن ها در این دوره ها حداقل 14 باشد. لازم به ذکر است داوطلبانی که قصد دارند برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و برخی از رشته های مهندسی از دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی اخذ نمایند باید معدل بالاتری داشته باشند. به طور کلی داوطلبانی که معدل بالاتری دارند شانس بیشتری برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر کانادا خواهند داشت.

درباره شرط معدل برای تحصیل در کانادا و محاسبه GPA در کانادا بخوانید.

برای اخذ پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه های کانادا داوطلبان باید دارای ریزنمرات و معدل قابل قبولی در مقطع کارشناسی باشند. داشتن یک یا چند توصیه نامه اساتید نیز می تواند برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد تاثیر گذار باشد.

برای اخذ پذیرش در دوره های دکتری نیز داوطلبان باید در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد عملکرد تحصیلی قابل قبولی داشته باشند. داشتن توصیه نامه اساتید و یک یا چند مقاله علمی و ISI شانس داوطلب را برای اخذ پذیرش تحصیلی افزایش می دهد. درباره تاثیر مقاله بر اپلای با مراجعه به لینک بیشتر بخوانید.

تعدادی از دانشگاه های کانادا برای پذیرش دانشجو در برخی از دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) از داوطلبان می خواهند که در آزمون GRE شرکت کند و نتایج این آزمون را برای دانشگاه ارسال نمایند. آزمون GRE یک آزمون تحصیلات تکمیلی است. این آزمون دارای سه بخش می باشد: استدلال کلامی، استدلال کمی و نوشتن. بخش استدلال کلامی توانایی درک مطلب، خلاصه کردن متون و مهارت های کلامی را ارزیابی می کند. بخش استدلال کمی شامل مباحث همچون جبر، احتمال، هندسه، تجزیه تحلیل داده ها و … می باشد. بخش نوشتن نیز مهارت نوشتاری دانشجویان را مورد ارزیابی قرار می دهد. مدت زمان پاسخگویی به سوالات آزمون GRE سه ساعت و چهل و پنج دقیقه می باشد.

لازم به ذکر است که برای اخذ پذیرش از کالج ها و دانشگاه های کانادا برای تمامی مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) داوطلبان باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی مسلط باشند. بسیاری از دانشگاه های کانادا برنامه های آموزشی خود را صرفا به زبان انگلیسی ارائه می دهند. برخی از دانشگاه های کانادا برنامه های آموزشی خود را هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فرانسوی ارائه می دهند و برخی از دانشگاه های کانادا مانند بسیاری از دانشگاه های استان کبک برنامه های آموزشی خود را صرفا به زبان فرانسوی ارائه می دهند. بنابراین داوطلبان باید در یکی از آزمون های موردتایید دانشگاه موردنظر خود شرکت کنند و نمره قابل قبولی را در این آزمون ها کسب نمایند. درباره مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا و دانشگاه های فرانسوی زبان کانادا با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

مشاوران موسسه مهاجرتی در ایلام ابتدا شرایط و مدارک تحصیلی شما را با دقت ارزیابی می کنند و سپس بهترین دوره های تحصیلی و دانشگاه های کانادا را متناسب با شرایط شما پیشنهاد می دهند. دولت کانادا شرایط پذیرش دانشجویان بین المللی را در کانادا تنظیم می کند. این آیین نامه ها ممکن است تغییر یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر با Citizenship and Immigration Canada و یا موسسه مهاجرتی تراست در ایلام تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا ، رنکینگ دانشگاه های کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا

اخذ بورسیه تحصیلی توسط موسسه مهاجرتی در ایلام

بسیاری از داوطلبان برای کاهش هزینه های تحصیل خود به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا می باشند. اکثر دانشگاه های کانادا بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی متنوعی را در مقاطع تحصیلی مختلف ارائه می دهند. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام به دلیل داشتن همکاری و روابط نزدیکی که با بسیاری از دانشگاه های معتبر کانادا دارد، از تمامی کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های کانادا مطلع است. بنابراین مشاوران مرکز مهاجرتی تراست در ایلام می توانند به خوبی شرایط تحصیلی شما را برای اخذ بورسیه تحصیلی کانادا ارزیابی و بررسی کنند.

شرایط عمومی اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا

 • رزومه تحصیلی درخشان
 • داشتن ریزنمرات و معدل بالا در دوره های تحصیلی گذشته
 • اخذ مدرک زبان معتبر
 • پیشرفت تحصیلی

برای تحصیل در کانادا می توانید از بورسیه های دولتی، غیر دولتی یا بورسیه های تحصیلی ارائه شده توسط موسسات آموزشی بهره مند شوید. به طور کلی بورسیه های تحصیلی انواع مختلفی دارند. برخی از بورسیه های تحصیلی فقط هزینه های تحصیل دانشجو را پوشش می دهند و برخی از بورسیه های تحصیلی تمام هزینه های تحصیل و زندگی دانشجو اعم از خوراک، پوشاک حمل و نقل و … را تحت پوشش قرار می دهند. در ادامه انواع بورسیه های تحصیلی ارائه شده در کانادا برای دانشجویان بین المللی را بررسی می کنیم.

انواع بورسیه های تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی

 • بورسیه های تحصیلی دولت کانادا: این بورسیه های تحصیلی توسط دولت برای تشویق دانشجویان به تحصیل در کانادا ارائه می شوند.
 • بورسیه های غیردولتی: از طریق بنیادها و سازمان های مختلف به دانشجویانی ارائه می شود که یک دوره تحصیلی خاص را دنبال می کنند.
 • بورسیه های موسسات آموزشی: توسط دانشگاه ها یا کالج های کانادا به دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می شود.

موسسه مهاجرتی تراست در ایلام از بورسیه تحصیلی ارائه شده توسط دولت کانادا، دانشگاه های کانادا و سایر سازمان ها، مطلع است و پس از ارزیابی رزومه داوطلبان، آن دسته از بورسیه های تحصیلی که متناسب با شرایط داوطلب هستند را پیدا می کند. شرکت مهاجرتی تراست در ایلام توسط پرسنل حرفه ای و آموزش دیده اداره می شود. وکلای مهاجرتی و مشاوران تحصیلی ما از آخرین قوانین، مقررات و روش های مهاجرت تحصیلی در کانادا مطلع هستند و خدمات ارزنده ای را به متقاضیان تحصیل در کانادا ارائه می دهند.

درباره فاند تحصیلی کانادا و کمک هزینه دانشجویی در کانادا بیشتر بخوانید.

مراحل اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی توسط موسسه مهاجرتی در ایلام

 1. فرم ارزیابی تحصیلی را در سایت موسسه مهاجرتی تراست پر کنید تا مشاوران ما مشخصات و رزومه تحصیلی شما را ارزیابی کنند و سپس با شما تماس بگیرند.
 2. با کمک مشاوران ما دانشگاه و دوره های تحصیلی متناسب با شرایط خود را را انتخاب کنید.
 3. هزینه فرم درخواست آنلاین دانشگاه یا اپلیکیشن فی را پرداخت کنید.
 4. پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، شهریه دانشگاه را پرداخت کنید. اگر موفق به اخذ بورسیه تحصیلی شدید، نباید هزینه ای بابت شهریه دانشگاه پرداخت کنید.
 5. با کمک تیم حرفه ای موسسه مهاجرتی تراست در ایلام برای اخذ مجوز تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید. مجوز تحصیل مدرکی است که به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد که در یکی از موسسات آموزشی برگزیده (designated learning institutions) در کانادا تحصیل کنند. برای اخذ اطلاعات بیشتر درباره مجوز تحصیل کانادا می توانید به این لینک مراجعه کنید.
 6. پس از تأیید مجوز تحصیل و اخذ ویزا، آماده سفر به کانادا شوید.
موسسه مهاجرت کاری در ایلام

موسسه مهاجرت کاری در ایلام

کانادا مقصد محبوب بسیاری از اتباع خارجی است که به دنبال فرصت های شغلی هستند. این کشور دارای اقتصادی قوی با استاندارد های بالای ایمنی محیط کار، دستمزدهای رقابتی و فرصت های زیادی برای رشد حرفه ای و کاری است. علاوه بر این، کاریابی در کانادا اولین قدم عالی برای کسانی است که می خواهند به طور دائم به این کشور مهاجرت کنند. برای کار در کانادا لازم است اطمینان حاصل شود که فرد از مجوز لازم برای کار در کانادا برخوردار است، زیرا انجام کار بدون مجوز می تواند در آینده عواقبی جدی به همراه خود داشته باشد. کار کردن در کانادا مزایای زیادی دارد. کلیه کارفرمایان کانادایی برای اطمینان از رفاه کارمندان خود از قوانین و مقررات خاصی پیروی می کنند و طبق قانون کار کانادا، اتباع خارجی ملزم به دریافت دستمزدی معادل همتایان کانادایی خود هستند. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام بهترین فرصت های شغلی در کانادا را برای افراد واجد شرایط پیدا می کند.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار، مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان و سایت های کاریابی کانادا بخوانید.

 انواع مجوزهای کاری کانادا

برای دریافت مجوز کار کانادایی گزینه های مختلفی وجود دارد. برخی از مجوزهای کار نیاز به پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای کانادایی دارد، برخی دیگر مستلزم این است که کارفرما مدرک ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) را ارائه دهد. ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) مدرکی است که ممکن است یک کارفرما در کانادا نیاز داشته باشد قبل از استخدام کارگر خارجی آن را دریافت کند. LMIA مثبت نشان می دهد که برای شغل مورد نظر به یک کارگر خارجی نیاز است. همچنین این سند نشان خواهد داد که هیچ کارگر کانادایی برای انجام کار موردنظر در دسترس نیست. برخی دیگر از مجوز های کاری به موارد دیگری همچون تحصیلات، حمایت مالی از همسر و غیره نیاز دارد.

روند اخذ مجوز کار کانادا برای اشخاص مختلف، بسیار متفاوت است.

مسیر کلی کسب مجوز کار کانادا

 • مسیر اول: مجوز کار مخصوص کارفرما

مجوز کار مخصوص کارفرما (employer-specific work permit) به شما این اجازه را می دهد تا تنها برای یک کارفرمای کانادایی کار کنید. این مجوز کار به شما این امکان را می دهد تا با توجه به شرایط مجوز خود کار کنید، که این شرایط شامل موارد زیر است:

 • نام کارفرمایی که می توانید برای آن کار کنید.
 • مدت زمانی که می توانید برای این کارفرما کار کنید.
 • مکانی که می توانید در آن کار کنید.

این نوع مجوز کار کانادایی منوط به دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی است. این کارفرما باید مدرک ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) را اخذ کرده باشد.

 • مسیر دوم: مجوز کار آزاد

مجوز کار آزاد (an open work permit) به شما این امکان را می دهد تا برای هر کارفرمایی در کانادا کار کنید، به جز کارفرمایانی که نام آن ها در این لیست به عنوان کارفرمایان فاقد صلاحیت و یا کارفرمایانی که نتوانسته اند شرایط و قوانین را رعایت کنند، موجود است. لازم به ذکر است که فقط در شرایط خاص می توانید مجوز کار آزاد بگیرید. برای آنکه دریابید واجد شرایط اخذ مجوز کار آزاد هستید یا خیر به این لینک مراجعه کنید.

شرایط عمومی برای اخذ مجوز کار کانادا

مهم نیست از چه طریقی و برای چه شغلی اقدام می کنید. صرف نظر از نوع مجوز کار کانادایی، همه متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • به افسر ثابت کنید که با پایان یافتن اجازه کار خود کانادا را ترک خواهید کرد.
 • ثابت کنید که پول کافی برای مراقبت از خود و اعضای خانواده خود را در طول اقامت موقت کانادا دارید.
 • تابع قانون باشید و سابقه هیچگونه فعالیت مجرمانه ای نداشته باشید.
 • برای امنیت کانادا خطری نداشته باشید.
 • نباید با یک کارفرمای فاقد صلاحیت همکاری کنید.
 • از سلامت خوبی برخوردار باشید و معاینات پزشکی خود را انجام دهید.

متقاضیان ضمن درخواست مجوز کار از خارج از کانادا، باید فرم ها و اسناد خاصی را ارائه دهند. کلیه فرم های مورد نیاز IRCC قبل از ارسال توسط متقاضی باید تاریخ گذاری، تکمیل و امضا شوند. موسسه مهاجرت کاری تراست در ایلام انواع خدمات مهاجرت کاری به کانادا را به متقاضیان ارائه می دهد. وکلای مهاجرتی و مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی تراست شما را در مسیر مهاجرت کاری به کانادا همراهی می کنند.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا و اکسپرس اینتری کانادا در تراست بخوانید.

موسسه مهاجرت سرمایه گذاری در ایلام

موسسه مهاجرتی تراست در ایلام به سرمایه گذاران، کارآفرینان و افرادی با تجربه مدیریت و تجارت خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد. وکلای مهاجرتی و مشاوران موسسه حقوقی تراست بهترین برنامه های سرمایه گذاری در کانادا را به متقاضیان پیشنهاد می دهند. برخی از برنامه های تجاری کانادا از سرمایه گذاران و کارآفرینان واجد شرایط دعوت می کند تا با تأسیس و راه اندازی مشاغل در کانادا یا با سرمایه گذاری منفعل، اقامت دائم کانادا را به دست آورند و از یک سبک زندگی با کیفیت در کانادا برخوردار شوند. برخی از این برنامه های سرمایه گذاری عبارتند از:

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری خطرپذیر

برنامه آزمایشی سرمایه گذار مهاجر (IIVC) که به آن برنامه مهاجرت سرمایه گذاری خطرپذیر نیز گفته می شود یک برنامه سرمایه گذاری است که توسط دولت فدرال کانادا ایجاد شده است تا با جذب افراد با مهارت های مدیریتی خوب، اقتصاد و میزان اشتغال در کانادا را ارتقا دهد. برنامه مهاجرت سرمایه گذاری خطرپذیر (Investor Venture Capital Immigration) توسط دولت کانادا برای جذب سرمایه گذاران و سرمایه های آنها به کانادا طراحی شده است. با سرمایه گذاری در کانادا، به متقاضی و اعضای خانواده نزدیک آن ها (یک فرزند وابسته، زیر 19 سال) اقامت دائم کانادا اعطا می شود.

شرایط لازم برای متقاضیان برنامه مهاجرت سرمایه گذاری خطرپذیر کانادا

 • حداقل دارایی خالص 10 میلیون دلار کانادا داشته باشید که همگی از طریق تجارت یا سرمایه گذاری به طور قانونی به دست آمده است.
 • سرمایه گذاری 2 میلیون دلار کانادا (تضمین نشده)، طی یک دوره 15 ساله
 • مهارت خود را در زبان انگلیسی یا فرانسه ثابت کنید.
 • دارای تحصیلات دانشگاهی، گواهینامه یا مدرک دیپلم باشید. (با این وجود، اگر متقاضی دارایی خالصی بالغ بر 50 میلیون دلار کانادا داشته باشد و ثابت کند که همه این دارایی ها به صورت قانونی کسب شده اند می تواند در خواست خود را برای معافیت از این شرط را ارائه دهد.)

مزایای برنامه مهاجرت سرمایه گذاری خطرپذیر کانادا

 • به سرمایه گذار و خانواده نزدیک آن ها اقامت دائم اعطا می شود (فرزند وابسته باید زیر 19 سال سن داشته باشد).
 • می توانید از بیشتر مزایای حقوق شهروندی کانادا از جمله پوشش مراقبت های بهداشتی، زندگی، کار یا تحصیل در هر کجای کانادا بهره مند شوید.
 • از قوانین کانادا و منشور حقوق و آزادی کانادا بهره مند خواهید شد.

برنامه سرمایه گذاری کبک

برنامه سرمایه گذاری کبک (QIIP) به افراد با دارایی خالص بیش از 2 میلیون دلار کانادا اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری حداقل 1.2 میلیون دلار کانادا با واسطه مالی مورد تأیید دولت كبك، اقامت دائم بگیرند. برنامه سرمایه گذاری کبک ماهیتی انفعالی دارد، به این معنی که افراد ملزم به ایجاد شغل یا مدیریت شغلی در استان کبک نیستند. در عوض، این برنامه نیاز به سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلار در برنامه های سرمایه گذاری استان کبک دارد. متقاضیان باید قصد اقامت در استان کبک را داشته باشند.

برای متقاضیان موفق، یک گواهی گزینش از استان کبک صادر می شود که به آن ها اجازه می دهد پس از معاینات پزشکی و بررسی سوابق جنایی توسط مقامات رسمی مهاجرت فدرال، اقامت دائم کانادا را به دست آورند.

شرایط لازم برای متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک

 • به طور قانونی دارایی خالص شخصی 2 میلیون دلار کانادا به دست آورده باشید.
 • در پنج سال گذشته دو سال سابقه مدیریت یا تجارت داشته باشید.
 • سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلاری در یک دولت منفعل، سرمایه گذاری تضمین شده برای یک دوره پنج ساله بدون بهره.
 • قصد اقامت در استان کبک را داشته باشید.

مزایای برنامه سرمایه گذاری کبک

 • اخذ اقامت دائم برای سرمایه گذار و اعضای خانواده (همسر و فرزندان تحت تکفل زیر 22 سال)
 • بهره مندی از حقوق شهروندی کانادا
 • اجازه زندگی، کار و تحصیل در کبک کانادا
 • توجه: این برنامه از سال 2019 تا 1 آوریل 2023 به حالت تعلیق درآمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

وکلای موسسه مهاجرتی تراست به تمام قوانین سرمایه گذاری در کانادا مسلط می باشند و درباره برنامه های مهاجرتی کانادا اطلاعاتی به روز دارند. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام متناسب با شرایط مالی شما بهترین برنامه های سرمایه گذاری در کانادا را به شما پیشنهاد می دهد. ما در موسسه مهاجرتی تراست در ایلام درباره چگونگی اخذ اقامت دائم و تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کانادا مشاوره و اطلاعات دقیقی را ارائه می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که خدمات ما انتظارات هر یک از مشتریان را برآورده کند.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

مهم ترین و بارزترین خدمات موسسه مهاجرتی تراست در ایلام چیست؟

موسسه مهاجرتی تراست در ایلام انواع خدمات مهاجرتی از قبیل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خدمات مربوط به اخذ ویزای کانادا را ارائه می دهد. برخی از خدمات شرکت مهاجرتی تراست عبارتند از: ارزیابی شرایط متقاضیان، باز کردن پرونده مهاجرتی متقاضی در مراجع قانونی، بررسی وضعیت پرونده متقاضی در وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا (IRCC)، تکمیل فرم های ویزا و بسیاری از خدمات ارزنده دیگر.

آیا وکلای مهاجرتی موسسه تراست در ایلام می توانند باعث افزایش سرعت روند بررسی پرونده های مهاجرتی شوند؟

از آن جایی وکلای موسسه مهاجرتی تراست در ایلام به تمامی قوانین مهاجرتی مسلط می باشند، می توانند از به تعویق انداخته شدن امور مهاجرتی متقاضیان جلوگیری کنند. کوچکترین اشتباهی در پرونده مهاجرتی می تواند منجر به تعویق انداختن روند اخذ ویزا و اقامت شود. وکلای مهاجرتی با داشتن سال ها تجربه اطمینان حاصل می کنند که پرونده مهاجرتی شما بدون هیچگونه اشکالی به جریان بیفتد.

چگونه می توانم برای مهاجرت به کانادا از مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در ایلام کمک بگیرم؟

مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی تراست در ایلام همواره شما را در مسیر مهاجرت به کانادا همراهی می کنند. پس از پر کردن فرم ارزیابی رایگان در سایت موسسه مهاجرتی تراست، مشاوران ما با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما می گذارند.

آیا موسسه مهاجرتی تراست، یک موسسه مهاجرتی معتبر می باشد؟

بله، موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا و استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.