وکیل مهاجرت در بوشهر

وکیل مهاجرت در بوشهر

شاید با خواندن این تیتر اولین مسئله ای که ذهن شما را درگیر کند این باشد که چرا مهاجران برای رفتن به کشور های خارجی به وکیل مهاجرت نیاز دارند؟

اگه به مثابه ی یک سناریو به آن نگاه کنیم این فرایند به شکل زیر است:

شخصی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد، وارد دفتر موسسه ی مهاجرتی تراست شده و یا با وکلای با تجربه ی ما تماس گرفته و وضعیت خود را شرح می دهد. وکلای ما در این تماس به موضوعات مختلفی از جمله شکایت از درخواست های نا موفق و ریجکت ویزا، تقاضا برای گرفتن بورسیه، فاند ها، کمک هزینه های مالی و وام های پشتیبانی و یا گرفتن راهنمایی برای درخواست اپلای از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و … می پردازند. وکلای تراست که دارای چندین پرونده ی موفق مهاجرت به کانادا و سایر کشورهای خارجی هستند، پس از در نظر گرفتن شرایط شخصی شما سعی خواهند کرد تا هر گونه مسئله ی حقوقی را که ممکن است مربوط به پرونده ی شخص شما باشد، شناسایی کرده و برخی از راهنمایی های کلی که در حل مشکلات شما دخیل است را در دستور کار خود قرار دهند. در واقع وکلای ما در موسسه ی مهاجرتی تراست حضور پیدا کردند تا بتوانند با ارائه ی مشاوره حقوقی مسیر پر پیچ و خم مهاجرت را برای شما هموار ساخته و تا رسیدن به هدف نهاییتان شما را یاری کنند.

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور و زندگی در خارج از کشور

موسسه مهاجرتی در بوشهر

هموطنان جنوبی ما و به خصوص بوشهری های عزیز نیز می توانند از خدمات این موسسه ی مهاجرتی بهره مند شده و مشکلات خود را با ما در میان بگذارند تا بتوانند هر چه سریع تر اقدام به مهاجرت کنند. اگرچه دفتر اصلی موسسه ی مهاجرتی تراست هم اکنون در شهر ونکوور در کانادا واقع شده است و دفتر نمایندگی این موسسه نیز هم اکنون در تهران به فعالیت می پردازد، اما تمامی هموطنان می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند و یا از طریق فرم ارزیابی رایگان اقدام کنند.

درباره مشاوره اپلای بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در بوشهر

مهم نیست که کجا زندگی می کنید و متعلق به کدام یک از استان های کشورمان ایران هستید. بدون شک تمامی پرونده های مهاجرتی شما توسط متخصصان با تجربه و وکلای مجرب و قابل اعتماد بررسی خواهند شد. موسسه ی مهاجرتی تراست با بالاترین استانداردهای خدماتی در خدمت تمامی مشتریان است و به بهترین شکل ممکن شما را به سمت خواسته هایتان هدایت خواهد کرد.

برای مراحل بعدی حاضرید؟

هم اکنون با ما در موسسه ی خدمات مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی رایگان ما بهرمند شوید. لازم به ذکر است که اگر از طریق فرم ارزیابی اقدام کرده اید، مشاوران ما ظرف  1 الی 2 روز کاری به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

ویژگی های وکیل مهاجرت خوب در بوشهر

برای پیدا کردن یک وکیل خوب لازم است تا موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • پیدا کردن وکیل معتمد

 وکیلی که بتوانید اطلاعات شخصی خود را به راحتی در اختیارش قرار دهید و در مقابل وکیل شما با تمام وجود به مشکلات شما گوش داده و موانع را از پیش روی شما بردارد.

 • اعتبار سنجی

پیش از انتخاب وکیل مهاجرت، بهتر است که سوابق وکیل مورد نظر خود را بررسی کنید. توجه به این نکته بسیار ضروری است که آیا وکیل مورد نظر، پیش از شما بر روی پرونده های دیگری مانند پرونده شما کار کرده است یا خیر؟

 • در نظر گرفتن هزینه

توجه به امور مالی مهاجرت شاید از مهم ترین مواردی باشد که متقاضیان باید به آن توجه کنند. این که وکیل شما بتواند هزینه پرونده و همچنین بخشی از هزینه های مهاجرتتان را برآورد کند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 • در دسترس بودن وکیل مهاجرت

نزدیکی دفتر وکالت به محل زندگی شما و یا برقراری تماس های تلفنی منظم با وکیل مهاجرت و دسترسی آسان به وی نیز از جمله مواردی است که باید به آن ها توجه کرد.

با توجه به نکات در نظر گرفته شده در قسمت بالا می توان به وکلای مجرب موسسه ی مهاجرتی تراست اعتماد کرد. تیم تراست به شما اطمینان می دهد تا تمامی اطلاعات شخصی شما را با رعایت حریم خصوصی تان در اختیار خود نگه دارد تا فرایند مهاجرت شما کامل شود. وکلای مهاجرتی این موسسه تاکنون توانسته اند تا پرونده های مهاجرتی بسیاری را با موفقیت پشت سر بگذارند که شما می توانید از طریق تماشای مصاحبه ی این افراد با مصاحبه کنندگان تراست از این مسئله اطمینان حاصل فرمایید. تیم تراست با ارائه ی مشاوره ی رایگان در سراسر کشور، خدمات بسیاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و شما می توانید برای برقراری ارتباط با وکلای ما با آن ها تماس حاصل فرمایید.

همچنین درباره اینکه چگونه مهاجرت کنیم ، بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و بهترین کشور برای تحصیل بخوانید.

ویژگی های وکیل مهاجرت خوب در بوشهر

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در بوشهر

از مزایای داشتن وکیل مهاجرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن وکیل مهاجرت سبب می شود که در این مسیر اشتباه نکنید!

پر کردن صحیح فرم های مهاجرت، بخش مهمی از مراحل اخذ ویزا است. این مدارک معمولاً گسترده و پیچیده اند و بدون کمک یک متخصص ممکن است فرایند مهاجرتی را منحل کرده و یا آن را به تاخیر بیاندازند و سبب از بین رفتن فرصت ها شوند.

 • داشتن وکیل مهاجرت سبب می شود که در این مسیر همراهی با تجربه داشته باشید!

همراه داشتن شخصی که قبلا این فرایند را برای چندین نفر در موقعیت کنونی شما انجام داده است، بسیار ارزشمند خواهد بود و سبب می شود که رویای مهاجرتتان زودتر به واقعیت تبدیل شود.

 • وکیل مهاجرت فرصت های پیش رو را به شما نشان می دهد!

مهم نیست در چه شرایطی هستید! به هر حال وکیل مهاجرت گزینه هایی پیش روی شما قرار می دهد که می توانید از آن ها بهره ببرید. گاهی ممکن است فرد در شرایطی بحرانی و اضطراری قرار گیرد، مثلا ممکن است که شخص دیپورت شود؛ بنابراین در این مراحل، زمان مهم ترین مسئله است و داشتن وکیل مهاجرتی که فرصت های پیش رو را در کمترین زمان به شما نشان دهد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 • وکیل مهاجرت می تواند مسیر گرفتن اقامت دائم را به شما نشان دهد!

حتی پس از اخذ ویزای کار یا اقامت دائم هم مهاجران هنوز ملزم به رعایت قوانین ویژه ای هستند که اگر در طول مدت حضور در آن کشور از این قوانین پیروی نکنند، از کشور اخراج می شوند. یک وکیل مهاجرت ماهر می تواند به شما کمک کند تا از این قوانین مطلع شوید و وضعیت خود را به عنوان یک مهاجر به خطر نیندازید.

 • وکیل مهاجرت می تواند به شما در یافتن یک شغل قانونی کمک کند!

برای اینکه بتوانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید باید در کشور مقصد مشغول به کار شوید. بدون شک وکیل مهاجرت می تواند در روند درخواست کار، تعامل با کارکنان و کارمندان و همچنین جستجوی فرصت های شغلی به شما کمک کند.

 • وکیل مهاجرت می تواند به شما در گرفتن تابعیت کشور مورد نظر و سیتیزن شدن کمک کند!

اکثر مهاجران در تلاشند تا بتوانند به رویای خود یعنی گرفتن تابعیت کشور مورد نظر جامه ی عمل بپوشانند. انتخاب وکیل مهاجرت با تجربه این مسیر را برای شما هموار خواهد کرد. چرا که این دسته از وکلا دانش عمیقی در مورد مسئله ی تابعیت دارد و می توانند در هر مرحله ی پیچیده ای از طریق قانون وارد عمل شوند.

همچنین درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بوشهر

مهاجرت فرایندی پیچیده است به همین دلیل بسیاری از متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند از مراحل این پروسه نا آگاهند. نداشتن اطلاعات کافی مانعی برای ورود به کشورهای خارجی و اقامت قانونی در آن جا است. گفتنی است در صورت انتخاب وکلای مهاجرتی نابلد و بی تجربه و اشتباهی در روند مهاجرت ممکن است شما یا عزیزانتان به دلیل مهاجرت غیر قانونی برای همیشه از خاک وطنتان دور بمانید. بنابراین سابقه ی کار وکیل در روند مهاجرت، یکی از جدی ترین مسائلی است که لازم است در این مسیر در نظر گرفته شود.

وکیل مهاجرت در بوشهر و مشاوره آنلاین

امروزه با توجه به گسترش فناوری و ارتباطات همواره بسیاری از متقاضیان مهاجرت، تمایل دارند تا برای صرفه جویی در هزینه، انرژی و زمان خود با برقراری تماس های تلفنی و همچنین جلسه های مشاوره از را دور با وکلای خود ارتباط برقرار کنند. بنابراین ما در موسسه ی مهاجرتی تراست برای رفاه حال مشتریان خود آماده ی خدمت رسانی از طریق تماس تلفنی و جلسات مشاوره ی آنلاین هستیم. هدف از ایجاد این امکانات این است که تمامی متقاضیان به خصوص بوشهری های عزیز بتوانند از تجربه ی وکلای ما بهره برده و مانعی برای برقراری ارتباط در مسیر آن ها وجود نداشته باشد.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست

گاهی ممکن است پیش بیاید که عدم شناخت شما و یا نداشت شناخت کافی از وکیل مهاجرت سبب بی اعتمادیتان نسبت به وی شود. بنابراین لازم است پیش از شروع روند مهاجرت از این مسئله اطمینان حاصل کنید. در ابتدا می توانید با مطرح کردن چند پرسش از وکیل خود تا حدی با سوابق او آشنا شوید. این سوالات می توانند به صورت زیر باشند:

 • چند سال است که در این حوزه (وکیل مهاجرت) فعالیت دارید؟
 • چند پرونده ی مهاجرتی را تاکنون بررسی کرده اید؟ و چند مورد از آن ها موفق بوده اند؟
 • هزینه های مهاجرت چقدر است؟
 • هزینه ی روند اداری و حقوقی مهاجرت چقدر است؟
 • هر چند وقت یکبار به پرونده های خارج از دادگاه رسیدگی می کنید؟
 • چقدر طول می کشد تا فرایند مهاجرت کامل شود؟
 • مراحل بعدی چیست؟

دقت داشته باشید که اگرچه طرح کردن چنین سوالاتی راه گشاست اما بهتر است برای کسب اطمینان بیشتر از موکلان قبلی نیز در مورد وکلای مهاجرتی و روند مهاجرتیشان سوال شود. موسسه ی مهاجرتی تراست با افرادی که از طریق این موسسه موفق به مهاجرت به کشورهای خارجی به خصوص کشور کانادا شده اند مصاحبه ای را تنظیم کرده است که شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام تراست آن ها را مشاهده فرمایید.

همچنین بخوانید

آسانترین راه مهاجرت به کانادا

اداره مهاجرت کانادا

سفارت کانادا

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در بوشهر

این روزها بازار مهاجرت داغ تر از پیش است و افراد بسیاری علاقه دارند تا برای زندگی در شرایط بهتر، کشور و دیار خود را ترک کنند و مسیر جدیدی را در پیش بگیرند. اما لازم به ذکر است که شرایط و قوانین هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. علاوه بر این، افراد نیز شرایط گوناگونی با یکدیگر دارند. در نتیجه موسسه ی مهاجرتی تراست سعی دارد تا برای صرفه جویی در هزینه های شما وضعیت شما را با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه مورد بررسی قرار دهد. همین حالا می توانید فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کرده و برای متخصصان ما در تیم تراست بفرستید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل به شما اطلاع داده شود.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در بوشهر

وکیل مهاجرت در بوشهر و ارتباط با وکلای بین المللی

همان طور که در قسمت قبل هم ذکر شد، شرایط و قوانین هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. بنابراین یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب وکیل مهاجرت این است که وی با وکلای بین المللی نیز در ارتباط باشد تا بتواند با قوانین دیگر کشورها نیز آشنایی پیدا کرده و شما را در این مسیر یاری رساند. وکلای مجرب موسسه ی مهاجرتی تراست با برقراری ارتباط با وکلای بین المللی در سایر کشورها در خدمت مشتریان خود هستند تا به تحقق رویای آن ها کمک کنند.

هزینه وکیل مهاجرت در بوشهر

داشتن وکیل مهاجرت تا پایان این فرایند و کمک گرفتن از وی بدون شک بدون هزینه نخواهد بود! اما ما در موسسه ی مهاجرتی تراست به شما این اطمینان را می دهیم که با کمترین هزینه، بهترین امکانات ممکن را در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است که انتخاب کشور مقصد، مدت زمان این فرایند، انتخاب دفتر مهاجرتی و سایر شرایط از عواملی هستند که در هزینه های شما بی تاثیر نخواهند بود.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است؟

اگر تجربیات و روند مهاجرت هر کدام از مهاجران را به کشورهای خارجی دنبال کنید، در می یابید که طبق قوانین مهاجرت این فرایند، فرایندی نیست که بتوان به تنهایی از پس آن بر آمد. کاغذ بازی های فرایند مهاجرت یکی از معضلاتی است که متقاضیان همواره با آن رو به رو می شوند. در صورتی که فرد بخواهد به تنهایی پروسه ی مهاجرت خود را طی کند، حتما با مشکلاتی ناشی از نا آگاهی مواجه خواهد شد که سبب از بین رفتن هزینه، انرژی و زمان می شود. لازم به ذکر است این مشکلات برای آن دسته از مهاجرانی که زبان مادری آن ها انگلیسی نیست دو چندان خواهد بود. بنابراین موسسه ی مهاجرتی تراست با به کار گرفتن وکلای با تجربه و مشاوران مهاجرتی در این راستا همراه شما خواهد بود و می تواند یکی از درست ترین تصمیمات راه گشای شما در روند مهاجرتی تان باشد.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

روش های مختلفی برای دریافت اقامت دائم در کشورهای خارجی وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به ازدواج، استخدام و سرمایه گذاری در کشور مورد نظر اشاره کرد. اگرچه ازدواج با یکی از شهروندان خارجی یکی از راه های دریافت اقامت دائم است، اما روش های مختلف دیگری نیز مانند ارسال دعوتنامه از طریق اعضای خوانواده ی شما (اعضای درجه یک) و یا درخواست پناهندگی وجود دارد، که شما می توانید از این طریق اقدام نمایید. اما ناگفته نماند که داشتن وکیل مهاجرت می تواند شما را به سمت معیارهایی هدایت کند که واجدالشرایط آن هستید. در ادامه با ما در موسسه مهاجرتی تراست همراه باشید تا به مهاجرت قانونی از طریق راه های مختلف بپردازیم.

درباره اقامت کانادا و اسپانسرشیپ کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت امن و راحت برای سرمایه گذارن، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای خارجی است. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی و همچنین سرمایه گذاران بوشهری برای رفاه حال خود و خوانواده ی خود به کشورهای خارجی به خصوص کشور کانادا مهاجرت کرده اند.

نکته ی قابل توجه این است که برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ویزای سرمایه گذاری نیاز دارید که خود شرایط پیچیده ای دارد و گرفتن راهنمایی از وکلای مهاجرتی جزو ملزومات است. برای گرفتن این ویزا گاهی نمره ی زبان، سابقه ی کاری، تمکن مالی و داشتن مدرک تخصصی لازم است. اما این شرایط برای هر شغل و همچنین برای هر سرمایه گذار می تواند متفاوت باشد. دقت داشته باشید که در صورت هر گونه اشتباه ممکن است سرمایه ی شما از بین برود. بنابراین بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت از این طریق با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایید.

همچنین درباره ویزای کانادا ، ویزای سرمایه گذاری کانادا و سرمایه گذاری در کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی یکی از رایج ترین روش های مهاجرتی است. بسیاری از دانشجویان بوشهری و سایر شهرهای ایران برای ادامه ی تحصیل ترجیح می دهند به خارج از کشور بروند. گفتنی است که مهاجرت از این طریق فقط مخصوص دانشجویان نیست، گاهی دانش آموزان، دانش پژوهان و محققان نیز برای انجام تحقیقات و پژوهش های خود تقاضای مهاجرت از طریق تحصیل را دارند. مهاجرت از این طریق نیاز به ویزای تحصیلی دارد که خود باید روند اداری پیچیده ای را طی کند. بنابراین در اینجا لازم است که برای سرعت بخشیدن به روند مهاجرت و رسیدن به مقاصد خود از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. وکیل مهاجرت در پیدا کردن بهترین دانشگاه ها و موسسه های آموزشی، اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر، گرفتن بورسیه ها، کمک هزینه ها، وام ها و فاندهای تحصیلی و همچنین گاهی یافتن کار در کنار تحصیل برای کسب در آمد همراه شما خواهد بود.

درباره فاند تحصیلی ، بورسیه تحصیلی خارج از کشور و فلوشیپ خارج از کشور بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین راه های مهاجرت، مهاجرت از طریق امر ازدواج است. در بسیاری از کشورهای خارجی، چنانچه با یکی از شهروندان آن کشور ازدواج کنید، می توانید از این راه به آن کشور مهاجرت کنید و حتی پس از ورود، اقامت دائم گرفته و تابعیت آن کشور را داشته باید. برای مثال در کشور کانادا بعد از ثبت ازدواج خود به طور رسمی می توانید اقدام به مهاجرت کنید. اما این امر مشروط بر این است که همسر شما بالای 18 سال داشته باشد و از شهروندی کانادا نیز بهره مند باشد. بنابراین علاوه بر ارائه ی سند ازدواج، مراحل دیگری نیز باید طی شود که وکلای موسسه ی مهاجرتی تراست از صفر تا صد این فرایند همراه شما خواهند بود.

درباره تابعیت خاک بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق ازدواج

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق کار

اگر به دلایل افراد برای مهاجرت و ترک کشور خود نگاهی بیاندازیم، بدون شک ترس از بیکاری و یا داشتن آینده ی شغلی خوب از جمله عواملی است که با آن رو به رو خواهید شد. امروزه کشورهای خارجی مقصد بسیاری از مهاجرانی است که قصد کار در آن کشور ها را دارند. برخی از کشورهای خارجی مثل کانادا و آلمان به دلیل افزایش میانگین سنی و پیری جمعیت خود از نیروهای کار جوان استقبال کرده و از ایده های نوآورانه و مبتکرانه ی آنان حمایت به عمل می آورند. برای مثال در کانادا، مهاجرت از طریق کار به دو روش انجام می شود:

 • از یک کارفرمای کانادایی یک نامه ی کاری یا یک توصیه نامه داشته باشید.
 • از طریق تخصص و مهارت خود وارد کشور کانادا شوید.

مدرک زبان، تمکن مالی، سطح تحصیلات، سابقه ی کاری، سن و… از جمله عواملی است که شرایط شما برای مهاجرت را تحت الشعاع قرار می دهد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن این نوع ویزا و مهاجرت، به وکلا و مشاوران ما در تیم تراست مراجعه فرمایید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار ، مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان و کاریابی در کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

اگر کسی از اعضای خانواده یا بستگان نزدیک شما مقیم کانادا است، بدون شک می توانید از این گزینه نیز برای مهاجرت استفاده کنید. در این جا فرد مورد نظر حامی مالی شما شده و در واقع از شما برای مهاجرت به این کشور حمایت می کند. در نتیجه شما می توانید از این طریق وارد کشور مورد نظر شده و به کار و تحصیل بپردازید. انجام مهاجرت از این طریق نیز مانند روش های قبلی مشروط به شرایط و ضوابطی است که بهتر است از یک وکیل مهاجرتی با سابقه کمک بگیرید. وکلای مجرب تراست برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، شرایط شما را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را در اختیار شما قرار خواهند داد.

شماره تماس وکیل مهاجرت در بوشهر

بوشهری های عزیز در صورتی که قصد مهاجرت از طریق هر کدام از روش های بالا را دارید، اصلا نگران نباشید! چرا که ما در موسسه ی مهاجرتی تراست پس از بررسی پرونده ی مهاجرتی شما، بهترین ها را در اختیارتان قرار خواهیم داد. پس وقت آن رسیده که فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کرده و یا با مشاوران و وکلای با تجربه ی ما تماس حاصل فرمایید تا به سرعت به رویای خود دست یابید. پیمودن بخش عظیمی از این فرایند به صورت ارتباط از راه دور نیز امکان پذیر است. موفقیت و پیشرفت شما بدون شک آرزوی قلبی و افتخار ماست!

سوالات متداول

وکیل مهاجرت کیست؟

وکیل مهاجرت کسی است که وکالت شما را برای مهاجرت و رفتن به کشور مورد نظرتان بر عهده می گیرد تا شما بتوانید با درصد خطای کمتر پروسه ی مهاجرت خود را کامل کنید.

شماره وکیل مهاجرت در بوشهر چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برا هم وطنان بوشهری در این استان ندارد، اما متقاضیان می توانند فرم ارزیابی رایگان ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان به صورت کاملا رایگان مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه ی رسمی تراست به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت چیست؟

از مزیت های داشتن وکیل مهاجرت، می توان به بهبود سرعت فرایند مهاجرت اشاره کرد. وکیل مهاجرت از قوانین مهاجرت به طور کلی آگاهی دارد و بدون شک از بهترین استراتژی ها و گزینه های پیش روی شما و پرونده ی مهاجرتی تان استفاده می کند. بنابراین، با این کار از هرگونه تأخیر بی دلیل جلوگیری می شود و روند مهاجرت سرعت می یابد.

برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ چه زمینه هایی لازم است تا فراهم باشد؟

سن بالای 18 سال
داشتن اقامت دائم کشور مورد نظر
توانایی حمایت مالی از فرد مورد نظر

نداشتن وکیل مهاجرت چه موانعی را بر سر راه شما قرار می دهد؟

در صورتی که در مسیر مهاجرت خود راهنمایی نداشته باشید تا به شما در انجام کارها کمک کند، سبب می شود که انرژی، هزینه و از همه مهم تر زمان زیادی را از دست بدهید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات