وکیل مهاجرت در بوشهر

وکیل مهاجرت در بوشهر

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرتی در بوشهر

شاید با خواندن این تیتر اولین مسئله ای که ذهن شما را درگیر کند این باشد که چرا مهاجران برای رفتن به کشور های خارجی به وکیل مهاجرت نیاز دارند؟

اگه به مثابه ی یک سناریو به آن نگاه کنیم این فرایند به شکل زیر است:

شخصی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد، وارد دفتر موسسه ی مهاجرتی تراست شده و یا با وکلای با تجربه ی ما تماس گرفته و وضعیت خود را شرح می دهد. وکلای ما در این تماس به موضوعات مختلفی از جمله شکایت از درخواست های نا موفق و ریجکت ویزا، تقاضا برای گرفتن بورسیه، فاند ها، کمک هزینه های مالی و وام های پشتیبانی و یا گرفتن راهنمایی برای درخواست اپلای از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و … می پردازند.

وکلای تراست که دارای چندین پرونده ی موفق مهاجرت به کانادا و سایر کشورهای خارجی هستند، پس از در نظر گرفتن شرایط شخصی شما سعی خواهند کرد تا هر گونه مسئله ی حقوقی را که ممکن است مربوط به پرونده ی شخص شما باشد، شناسایی کرده و برخی از راهنمایی های کلی که در حل مشکلات شما دخیل است را در دستور کار خود قرار دهند.

در واقع وکلای ما در موسسه ی مهاجرتی تراست حضور پیدا کردند تا بتوانند با ارائه ی مشاوره حقوقی مسیر پر پیچ و خم مهاجرت را برای شما هموار ساخته و تا رسیدن به هدف نهاییتان شما را یاری کنند.

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور و زندگی در خارج از کشور

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست نه تنها فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می گیرند، بلکه گاهی اوقات اطلاعات ورود به پروفایل فرد هم در اختیار وی قرار می گیرد تا فرد بتواند مستقیما تحولات پرونده اش را رصد کند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است و اطلاعات ورود به حساب کاربری به شما داده نشده، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای مشورت با وکیل مهاجرت در بوشهر

از مزایای داشتن وکیل مهاجرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن وکیل مهاجرت سبب می شود که در این مسیر اشتباه نکنید!

پر کردن صحیح فرم های مهاجرت، بخش مهمی از مراحل اخذ ویزا است. این مدارک معمولاً گسترده و پیچیده اند و بدون کمک یک متخصص ممکن است فرایند مهاجرتی را منحل کرده و یا آن را به تاخیر بیاندازند و سبب از بین رفتن فرصت ها شوند.

 • داشتن وکیل مهاجرت سبب می شود که در این مسیر همراهی با تجربه داشته باشید!

همراه داشتن شخصی که قبلا این فرایند را برای چندین نفر در موقعیت کنونی شما انجام داده است، بسیار ارزشمند خواهد بود و سبب می شود که رویای مهاجرتتان زودتر به واقعیت تبدیل شود.

 • وکیل مهاجرت فرصت های پیش رو را به شما نشان می دهد!

مهم نیست در چه شرایطی هستید! به هر حال وکیل مهاجرت گزینه هایی پیش روی شما قرار می دهد که می توانید از آن ها بهره ببرید. گاهی ممکن است فرد در شرایطی بحرانی و اضطراری قرار گیرد، مثلا ممکن است که شخص دیپورت شود؛ بنابراین در این مراحل، زمان مهم ترین مسئله است و داشتن وکیل مهاجرتی که فرصت های پیش رو را در کمترین زمان به شما نشان دهد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 • وکیل مهاجرت می تواند مسیر گرفتن اقامت دائم را به شما نشان دهد!

حتی پس از اخذ ویزای کار یا اقامت دائم هم مهاجران هنوز ملزم به رعایت قوانین ویژه ای هستند که اگر در طول مدت حضور در آن کشور از این قوانین پیروی نکنند، از کشور اخراج می شوند. یک وکیل مهاجرت ماهر می تواند به شما کمک کند تا از این قوانین مطلع شوید و وضعیت خود را به عنوان یک مهاجر به خطر نیندازید.

 • وکیل مهاجرت می تواند به شما در یافتن یک شغل قانونی کمک کند!

برای اینکه بتوانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید باید در کشور مقصد مشغول به کار شوید. بدون شک وکیل مهاجرت می تواند در روند درخواست کار، تعامل با کارکنان و کارمندان و همچنین جستجوی فرصت های شغلی به شما کمک کند.

 • وکیل مهاجرت می تواند به شما در گرفتن تابعیت کشور مورد نظر و سیتیزن شدن کمک کند!

اکثر مهاجران در تلاشند تا بتوانند به رویای خود یعنی گرفتن تابعیت کشور مورد نظر جامه ی عمل بپوشانند. انتخاب وکیل مهاجرت با تجربه این مسیر را برای شما هموار خواهد کرد. چرا که این دسته از وکلا دانش عمیقی در مورد مسئله ی تابعیت دارد و می توانند در هر مرحله ی پیچیده ای از طریق قانون وارد عمل شوند.

همچنین درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت خوب در بوشهر

برای پیدا کردن یک وکیل خوب لازم است تا موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • پیدا کردن وکیل معتمد

 وکیلی که بتوانید اطلاعات شخصی خود را به راحتی در اختیارش قرار دهید و در مقابل وکیل شما با تمام وجود به مشکلات شما گوش داده و موانع را از پیش روی شما بردارد.

 • اعتبار سنجی

پیش از انتخاب وکیل مهاجرت، بهتر است که سوابق وکیل مورد نظر خود را بررسی کنید. توجه به این نکته بسیار ضروری است که آیا وکیل مورد نظر، پیش از شما بر روی پرونده های دیگری مانند پرونده شما کار کرده است یا خیر؟

 • در نظر گرفتن هزینه

توجه به امور مالی مهاجرت شاید از مهم ترین مواردی باشد که متقاضیان باید به آن توجه کنند. این که وکیل شما بتواند هزینه پرونده و همچنین بخشی از هزینه های مهاجرتتان را برآورد کند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 • در دسترس بودن وکیل مهاجرت

نزدیکی دفتر وکالت به محل زندگی شما و یا برقراری تماس های تلفنی منظم با وکیل مهاجرت و دسترسی آسان به وی نیز از جمله مواردی است که باید به آن ها توجه کرد.

با توجه به نکات در نظر گرفته شده در قسمت بالا می توان به وکلای مجرب موسسه ی مهاجرتی تراست اعتماد کرد. تیم تراست به شما اطمینان می دهد تا تمامی اطلاعات شخصی شما را با رعایت حریم خصوصی تان در اختیار خود نگه دارد تا فرایند مهاجرت شما کامل شود. وکلای مهاجرتی این موسسه تاکنون توانسته اند تا پرونده های مهاجرتی بسیاری را با موفقیت پشت سر بگذارند که شما می توانید از طریق تماشای مصاحبه ی این افراد با مصاحبه کنندگان تراست از این مسئله اطمینان حاصل فرمایید. تیم تراست با ارائه ی مشاوره ی تخصصی در سراسر کشور، خدمات بسیاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و شما می توانید برای برقراری ارتباط با وکلای ما با آن ها تماس حاصل فرمایید.

همچنین درباره اینکه چگونه مهاجرت کنیم ، بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و بهترین کشور برای تحصیل بخوانید.

موسسه مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت در بوشهر

هموطنان جنوبی ما و به خصوص بوشهری های عزیز نیز می توانند از خدمات این موسسه ی مهاجرتی بهره مند شده و مشکلات خود را با ما در میان بگذارند تا بتوانند هر چه سریع تر اقدام به مهاجرت کنند. اگرچه دفتر اصلی موسسه ی مهاجرتی تراست هم اکنون در شهر ونکوور در کانادا واقع شده است و دفتر نمایندگی این موسسه نیز هم اکنون در تهران به فعالیت می پردازد، اما تمامی هموطنان می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند و یا از طریق فرم ارزیابی اقدام کنند.

درباره مشاوره اپلای بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

وکیل مهاجرت در بوشهر برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

روش های مختلفی برای دریافت اقامت دائم در کشورهای خارجی وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به ازدواج، استخدام و سرمایه گذاری در کشور مورد نظر اشاره کرد. اگرچه ازدواج با یکی از شهروندان خارجی یکی از راه های دریافت اقامت دائم است، اما روش های مختلف دیگری نیز مانند ارسال دعوتنامه از طریق اعضای خوانواده ی شما (اعضای درجه یک) و یا درخواست پناهندگی وجود دارد، که شما می توانید از این طریق اقدام نمایید.

اما ناگفته نماند که داشتن وکیل مهاجرت می تواند شما را به سمت معیارهایی هدایت کند که واجدالشرایط آن هستید. در ادامه با ما در موسسه مهاجرتی تراست همراه باشید تا به مهاجرت قانونی از طریق راه های مختلف بپردازیم.

درباره اقامت کانادا و اسپانسرشیپ کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت امن و راحت برای سرمایه گذارن، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای خارجی است. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی و همچنین سرمایه گذاران بوشهری برای رفاه حال خود و خوانواده ی خود به کشورهای خارجی به خصوص کشور کانادا مهاجرت کرده اند.

نکته ی قابل توجه این است که برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ویزای سرمایه گذاری نیاز دارید که خود شرایط پیچیده ای دارد و گرفتن راهنمایی از وکلای مهاجرتی جزو ملزومات است. برای گرفتن این ویزا گاهی نمره ی زبان، سابقه ی کاری، تمکن مالی و داشتن مدرک تخصصی لازم است.

اما این شرایط برای هر شغل و همچنین برای هر سرمایه گذار می تواند متفاوت باشد. دقت داشته باشید که در صورت هر گونه اشتباه ممکن است سرمایه ی شما از بین برود. بنابراین بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت از این طریق با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایید.

همچنین درباره ویزای کانادا ، ویزای سرمایه گذاری کانادا و سرمایه گذاری در کانادا بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی یکی از رایج ترین روش های مهاجرتی است. بسیاری از دانشجویان بوشهری و سایر شهرهای ایران برای ادامه ی تحصیل ترجیح می دهند به خارج از کشور بروند. گفتنی است که مهاجرت از این طریق فقط مخصوص دانشجویان نیست، گاهی دانش آموزان، دانش پژوهان و محققان نیز برای انجام تحقیقات و پژوهش های خود تقاضای مهاجرت از طریق تحصیل را دارند.

مهاجرت از این طریق نیاز به ویزای تحصیلی دارد که خود باید روند اداری پیچیده ای را طی کند. بنابراین در اینجا لازم است که برای سرعت بخشیدن به روند مهاجرت و رسیدن به مقاصد خود از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. وکیل مهاجرت در پیدا کردن بهترین دانشگاه ها و موسسه های آموزشی، اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر، گرفتن بورسیه ها، کمک هزینه ها، وام ها و فاندهای تحصیلی و همچنین گاهی یافتن کار در کنار تحصیل برای کسب در آمد همراه شما خواهد بود.

درباره فاند تحصیلی ، بورسیه تحصیلی خارج از کشور و فلوشیپ خارج از کشور بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین راه های مهاجرت، مهاجرت از طریق امر ازدواج است. در بسیاری از کشورهای خارجی، چنانچه با یکی از شهروندان آن کشور ازدواج کنید، می توانید از این راه به آن کشور مهاجرت کنید و حتی پس از ورود، اقامت دائم گرفته و تابعیت آن کشور را داشته باید.

برای مثال در کشور کانادا بعد از ثبت ازدواج خود به طور رسمی می توانید اقدام به مهاجرت کنید. اما این امر مشروط بر این است که همسر شما بالای 18 سال داشته باشد و از شهروندی کانادا نیز بهره مند باشد. بنابراین علاوه بر ارائه ی سند ازدواج، مراحل دیگری نیز باید طی شود که وکلای موسسه ی مهاجرتی تراست از صفر تا صد این فرایند همراه شما خواهند بود.

درباره تابعیت خاک بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق کار

اگر به دلایل افراد برای مهاجرت و ترک کشور خود نگاهی بیاندازیم، بدون شک ترس از بیکاری و یا داشتن آینده ی شغلی خوب از جمله عواملی است که با آن رو به رو خواهید شد. امروزه کشورهای خارجی مقصد بسیاری از مهاجرانی است که قصد کار در آن کشور ها را دارند.

برخی از کشورهای خارجی مثل کانادا و آلمان به دلیل افزایش میانگین سنی و پیری جمعیت خود از نیروهای کار جوان استقبال کرده و از ایده های نوآورانه و مبتکرانه ی آنان حمایت به عمل می آورند. برای مثال در کانادا، مهاجرت از طریق کار به دو روش انجام می شود:

 • از یک کارفرمای کانادایی یک نامه ی کاری یا یک توصیه نامه داشته باشید.
 • از طریق تخصص و مهارت خود وارد کشور کانادا شوید.

مدرک زبان، تمکن مالی، سطح تحصیلات، سابقه ی کاری، سن و… از جمله عواملی است که شرایط شما برای مهاجرت را تحت الشعاع قرار می دهد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن این نوع ویزا و مهاجرت، به وکلا و مشاوران ما در تیم تراست مراجعه فرمایید.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار ، مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان و کاریابی در کانادا بخوانید.

لینک های مفید مهاجرت کاری

وکیل مهاجرت در بوشهر برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

اگر کسی از اعضای خانواده یا بستگان نزدیک شما مقیم کانادا است، بدون شک می توانید از این گزینه نیز برای مهاجرت استفاده کنید. در این جا فرد مورد نظر حامی مالی شما شده و در واقع از شما برای مهاجرت به این کشور حمایت می کند. در نتیجه شما می توانید از این طریق وارد کشور مورد نظر شده و به کار و تحصیل بپردازید. انجام مهاجرت از این طریق نیز مانند روش های قبلی مشروط به شرایط و ضوابطی است که بهتر است از یک وکیل مهاجرتی با سابقه کمک بگیرید. وکلای مجرب تراست برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، شرایط شما را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بهترین وکیل مهاجرت در بوشهر

مهم نیست که کجا زندگی می کنید و متعلق به کدام یک از استان های کشورمان ایران هستید. بدون شک تمامی پرونده های مهاجرتی شما توسط متخصصان با تجربه و وکلای مجرب و قابل اعتماد بررسی خواهند شد. موسسه ی مهاجرتی تراست با بالاترین استانداردهای خدماتی در خدمت تمامی مشتریان است و به بهترین شکل ممکن شما را به سمت خواسته هایتان هدایت خواهد کرد.

برای مراحل بعدی حاضرید؟

هم اکنون با ما در موسسه ی خدمات مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی تخصصی ما بهرمند شوید. لازم به ذکر است که اگر از طریق فرم ارزیابی اقدام کرده اید، مشاوران ما ظرف  1 الی 2 روز کاری به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

هزینه وکیل مهاجرت در بوشهر

داشتن وکیل مهاجرت تا پایان این فرایند و کمک گرفتن از وی بدون شک بدون هزینه نخواهد بود! اما ما در موسسه ی مهاجرتی تراست به شما این اطمینان را می دهیم که با کمترین هزینه، بهترین امکانات ممکن را در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است که انتخاب کشور مقصد، مدت زمان این فرایند، انتخاب دفتر مهاجرتی و سایر شرایط از عواملی هستند که در هزینه های شما بی تاثیر نخواهند بود.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است؟

اگر تجربیات و روند مهاجرت هر کدام از مهاجران را به کشورهای خارجی دنبال کنید، در می یابید که طبق قوانین مهاجرت این فرایند، فرایندی نیست که بتوان به تنهایی از پس آن بر آمد. کاغذ بازی های فرایند مهاجرت یکی از معضلاتی است که متقاضیان همواره با آن رو به رو می شوند. در صورتی که فرد بخواهد به تنهایی پروسه ی مهاجرت خود را طی کند، حتما با مشکلاتی ناشی از نا آگاهی مواجه خواهد شد که سبب از بین رفتن هزینه، انرژی و زمان می شود. لازم به ذکر است این مشکلات برای آن دسته از مهاجرانی که زبان مادری آن ها انگلیسی نیست دو چندان خواهد بود. بنابراین موسسه ی مهاجرتی تراست با به کار گرفتن وکلای با تجربه و مشاوران مهاجرتی در این راستا همراه شما خواهد بود و می تواند یکی از درست ترین تصمیمات راه گشای شما در روند مهاجرتی تان باشد.

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بوشهر

مهاجرت فرایندی پیچیده است به همین دلیل بسیاری از متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند از مراحل این پروسه نا آگاهند. نداشتن اطلاعات کافی مانعی برای ورود به کشورهای خارجی و اقامت قانونی در آن جا است. گفتنی است در صورت انتخاب وکلای مهاجرتی نابلد و بی تجربه و اشتباهی در روند مهاجرت ممکن است شما یا عزیزانتان به دلیل مهاجرت غیر قانونی برای همیشه از خاک وطنتان دور بمانید. بنابراین سابقه ی کار وکیل در روند مهاجرت، یکی از جدی ترین مسائلی است که لازم است در این مسیر در نظر گرفته شود.

وکیل مهاجرت در بوشهر و مشاوره آنلاین

امروزه با توجه به گسترش فناوری و ارتباطات همواره بسیاری از متقاضیان مهاجرت، تمایل دارند تا برای صرفه جویی در هزینه، انرژی و زمان خود با برقراری تماس های تلفنی و همچنین جلسه های مشاوره از را دور با وکلای خود ارتباط برقرار کنند.

بنابراین ما در موسسه ی مهاجرتی تراست برای رفاه حال مشتریان خود آماده ی خدمت رسانی از طریق تماس تلفنی و جلسات مشاوره ی آنلاین هستیم. هدف از ایجاد این امکانات این است که تمامی متقاضیان به خصوص بوشهری های عزیز بتوانند از تجربه ی وکلای ما بهره برده و مانعی برای برقراری ارتباط در مسیر آن ها وجود نداشته باشد.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست در بوشهر

گاهی ممکن است پیش بیاید که عدم شناخت شما و یا نداشت شناخت کافی از وکیل مهاجرت سبب بی اعتمادیتان نسبت به وی شود. بنابراین لازم است پیش از شروع روند مهاجرت از این مسئله اطمینان حاصل کنید. در ابتدا می توانید با مطرح کردن چند پرسش از وکیل خود تا حدی با سوابق او آشنا شوید. این سوالات می توانند به صورت زیر باشند:

 • چند سال است که در این حوزه (وکیل مهاجرت) فعالیت دارید؟
 • چند پرونده ی مهاجرتی را تاکنون بررسی کرده اید؟ و چند مورد از آن ها موفق بوده اند؟
 • هزینه های مهاجرت چقدر است؟
 • هزینه ی روند اداری و حقوقی مهاجرت چقدر است؟
 • هر چند وقت یکبار به پرونده های خارج از دادگاه رسیدگی می کنید؟
 • چقدر طول می کشد تا فرایند مهاجرت کامل شود؟
 • مراحل بعدی چیست؟

دقت داشته باشید که اگرچه طرح کردن چنین سوالاتی راه گشاست اما بهتر است برای کسب اطمینان بیشتر از موکلان قبلی نیز در مورد وکلای مهاجرتی و روند مهاجرتیشان سوال شود. موسسه ی مهاجرتی تراست با افرادی که از طریق این موسسه موفق به مهاجرت به کشورهای خارجی به خصوص کشور کانادا شده اند مصاحبه ای را تنظیم کرده است که شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام تراست آن ها را مشاهده فرمایید.

همچنین بخوانید: آسانترین راه مهاجرت به کانادا ، اداره مهاجرت کانادا ، سفارت کانادا

مشاوره وکیل مهاجرت در بوشهر

این روزها بازار مهاجرت داغ تر از پیش است و افراد بسیاری علاقه دارند تا برای زندگی در شرایط بهتر، کشور و دیار خود را ترک کنند و مسیر جدیدی را در پیش بگیرند. اما لازم به ذکر است که شرایط و قوانین هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. علاوه بر این، افراد نیز شرایط گوناگونی با یکدیگر دارند.

در نتیجه موسسه ی مهاجرتی تراست سعی دارد تا برای صرفه جویی در هزینه های شما وضعیت شما را با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه مورد بررسی قرار دهد. همین حالا می توانید فرم ارزیابی ما را تکمیل کرده و برای متخصصان ما در تیم تراست بفرستید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل به شما اطلاع داده شود.

وکیل مهاجرت در بوشهر و ارتباط با وکلای بین المللی

همان طور که در قسمت قبل هم ذکر شد، شرایط و قوانین هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. بنابراین یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب وکیل مهاجرت این است که وی با وکلای بین المللی نیز در ارتباط باشد تا بتواند با قوانین دیگر کشورها نیز آشنایی پیدا کرده و شما را در این مسیر یاری رساند. وکلای مجرب موسسه ی مهاجرتی تراست با برقراری ارتباط با وکلای بین المللی در سایر کشورها در خدمت مشتریان خود هستند تا به تحقق رویای آن ها کمک کنند.

شماره تماس وکیل مهاجرت در بوشهر

بوشهری های عزیز در صورتی که قصد مهاجرت از طریق هر کدام از روش های بالا را دارید، اصلا نگران نباشید! چرا که ما در موسسه ی مهاجرتی تراست پس از بررسی پرونده ی مهاجرتی شما، بهترین ها را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

پس وقت آن رسیده که فرم ارزیابی ما را تکمیل کرده و یا با مشاوران و وکلای با تجربه ی ما تماس حاصل فرمایید تا به سرعت به رویای خود دست یابید. پیمودن بخش عظیمی از این فرایند به صورت ارتباط از راه دور نیز امکان پذیر است. موفقیت و پیشرفت شما بدون شک آرزوی قلبی و افتخار ماست!

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

وکیل مهاجرت کیست؟

وکیل مهاجرت کسی است که وکالت شما را برای مهاجرت و رفتن به کشور مورد نظرتان بر عهده می گیرد تا شما بتوانید با درصد خطای کمتر پروسه ی مهاجرت خود را کامل کنید.

شماره وکیل مهاجرت در بوشهر چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برا هم وطنان بوشهری در این استان ندارد، اما متقاضیان می توانند فرم ارزیابی ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان به صورت کاملا مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه ی رسمی تراست به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت چیست؟

از مزیت های داشتن وکیل مهاجرت، می توان به بهبود سرعت فرایند مهاجرت اشاره کرد. وکیل مهاجرت از قوانین مهاجرت به طور کلی آگاهی دارد و بدون شک از بهترین استراتژی ها و گزینه های پیش روی شما و پرونده ی مهاجرتی تان استفاده می کند. بنابراین، با این کار از هرگونه تأخیر بی دلیل جلوگیری می شود و روند مهاجرت سرعت می یابد.

برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ چه زمینه هایی لازم است تا فراهم باشد؟

سن بالای 18 سال
داشتن اقامت دائم کشور مورد نظر
توانایی حمایت مالی از فرد مورد نظر

نداشتن وکیل مهاجرت چه موانعی را بر سر راه شما قرار می دهد؟

در صورتی که در مسیر مهاجرت خود راهنمایی نداشته باشید تا به شما در انجام کارها کمک کند، سبب می شود که انرژی، هزینه و از همه مهم تر زمان زیادی را از دست بدهید.

2 دیدگاه برای “وکیل مهاجرت در بوشهر

  سلام
  وقتتون بخیر
  من یه سوال دارم
  شرایط بورس تحصیلی به چه صورته؟
  من ارشد مطالعات اجتماعی دارم
  ممنون میشم پاسخ دهید

  با سلام. برای دریافت پذیرش و فاند در مقطع دکتری مهمترین مسئله داشتن رزومه خوب و مکاتبه با اساتید رشته موردنظرتان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.