موسسه مهاجرتی در کرج

موسسه مهاجرتی در کرج

برای بهره مندی از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست در دفاتر ایران و کانادا، نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی یا اینترنتی مشاوره مهاجرتی دریافت نمایید. توجه داشته باشید که هم اکنون دفاتر ما در شهرهای تهران، کاشان، ونکوور و ریچموند فعال هستند. برای برقراری ارتباط می توانید مستقیما با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۲۹۲۹ تماس حاصل فرمائید.

معتبرترین موسسه مهاجرتی در کرج

امروزه همه افراد به دنبال پیشرفت در حوزه شغلی و تحصیلی خود هستند. شاید شما هم که این مطلب را می‌خوانید اهمیت زیادی برای آینده خود و محل زندگی‌تان قائل هستید. زمانی که در مورد آینده تحصیلی و حتی شغلی صحبت می‌کنیم، ناخودآگاه به یاد بحث مهاجرت به خارج از کشور می‌افتیم و در ذهن‌مان نیم نگاهی هم به مهاجرت تحصیلی یا شغلی می‌اندازیم.

شاید شما گزینه‌های زیادی را برای آینده خود در نظر گرفته‌اید که یکی از آن‌ها نیز می‌تواند استفاده از موسسه مهاجرت به خارج از کشور باشد تا کارهای پذیرش دانشگاهی و دریافت ویزا را برای‌تان انجام دهد. اما حتما در نظر دارید که شرایط پذیرش و قوانین مربوط به آن در دانشگاه‌ها و حتی مدارس دچار تغییراتی شده است و برای اطلاع از جزئیات آن باید به روز بود.

در هر صورت اگر دغدغه شما یافتن یک موسسه مهاجرتی در کرج است و تصمیم به اخذ پذیرش تحصیلی دارید یا از مهارت‌های منحصر به فردی برخوردار هستید، می‌توانید با خواندن ادامه مطلب از شرایط مختلف مهاجرت اطلاع پیدا کنید.

شرایط پذیرش و زمان اقدام برای اخذ ویزای کاری یا تحصیلی، می‌تواند به عنوان حساس‌ترین زمان در زندگی شما به شمار رود. در واقع، زمان زیاد و طاقت فرسایی را صرف کرده‌اید و شاید اکثر مدارک مورد نیاز را نیز آماده کرده باشید.

اما تنها آماده کردن و موفق شدن در آزمون‌های زبان و کسب نمرات بالا در مقاطع قبلی کافی نیست. به دلیل تغییرات قانونی در سفارت‌ها یا حتی شرایط دانشگاه‌ها، باید دقت زیادی به جزئیات داشته باشید تا با کمترین اشتباه، فرصت‌های عالی را از دست ندهید.

موسسه مهاجرتی تراست با داشتن تجربه موفق در حوزه مهاجرت و بهره‌گیری از وکلای مجرب، تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی و حتی یافتن جاب آفر را برای شما انجام خواهد داد تا با اطمینان کامل از آن، نگرانی شما از نظر ویزا یا پذیرش از بین برود.

موسسه تراست که وکلای آن جزو حرفه‌ای ترین متخصصان مهاجرت هستند، روی ارائه روشی آسان و سریع برای مهاجرت تمرکز دارند و در این مسیر، نکته مهمی وجود دارد و آن، مسلط بودن به قوانین و روش های مهاجرت به خارج از کشور است.

تمامی این مزایا از طریق موسسه مهاجرتی تراست که وکیل ارشد آن آقای شروین مدنی است، در دسترس‌تان خواهد بود. آقای مدنی سابقه تحصیل و کار در کشور آلمان و کانادا را در کارنامه خود دارد و هم‌ اکنون به عنوان متخصص و هیئت علمی در دانشگاه اشتون کانادا مشغول به کار است.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرتی در کرج

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

ویژگی‌ های وکیل موسسه مهاجرتی در کرج

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

5. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

بهترین موسسه مهاجرتی در کرج

حتما زمانی که به مبحث مهاجرت فکر می‌کنید، مسیر دشوار و صعب العبوری را پیش روی خود می‌بینید. شاید هم شما جزو نخبگان برتر دانشگاهی یا برگزیدگان مدارس برتر باشید. در هر صورت، باید نکته مهمی را در نظر داشته باشید؛ تجربه برای موفقیت در مسیر پذیرش دانشگاهی یا دریافت جاب آفر، حرف اول را می‌زند! چه بسا افراد موفق و دارای رزومه متمایز، از رسیدن به اهداف خود بازمانده‌اند و شاید دانش آموختگانی با رزومه متوسط، به سرعت مسیر موفقیت برای مهاجرت را پیموده‌اند.

اگر به مشاوره‌های یک موسسه مهاجرتی در کرج نیاز دارید و دغدغه شما سابقه درخشان و کارنامه شغلی این موسسه است، خدمات تراست در اختیار شما است. این شرکت که دفتر مرکزی آن در کشور کانادا و شهر ونکوور قرار دارد، قابلیت ارتباط با روش‌های مختلف را فراهم کرده است و شما به آسانی و سرعت می‌توانید از طریق تماس با واتس اپ تراست، برای ارتباط با کارشناسان باتجربه این تیم اقدام کنید.

باید گفت، افراد موفق همواره به دنبال مهاجرت به کشورهای پیشرفته هستند تا بتوانند رشد قابل توجهی در حوزه تحصیلی یا شغلی خود داشته باشند. شاید این کشور برای شما کانادا باشد یا در ذهن خود، حضور در کشور استرالیا را تجسم کرده‌اید. البته، گزینه‌های دیگری نیز در فهرست موسسه مهاجرتی ما برای شما وجود دارد که شاید آلمان، اتریش یا حتی آمریکا باشد.

به هر حال با نگاهی به فهرست بهترین کشور های مهاجر پذیر، ما کشور کانادا را در رتبه اول مشاهده می‌کنیم. این کشور همواره در آمار رسمی مختلف از نظر سطح زندگی و شرایط مهاجرت، جزو رتبه‌های برتر بوده است و مقصد اصلی افراد موفق به شمار می‌رود. شاید، کنجکاو شده باشید تا دلیل این موضوع را بدانید؛ کانادا از نظر هزینه‌های زندگی یکی از ارزان‌ترین کشورها است و آب و هوای کانادا و پیشرفت شغلی آن نیز، شرایط را برای افراد متخصص و باهوش مهیا کرده است.

وب سایت Worldmeters.info، جمعیت کانادا را ۳۸ میلیون نفر اعلام می‌کند و براساس آمار رسمی، هر ساله پذیرای تعداد زیادی از مهاجران و متخصصان است. موسسه مهاجرتی تراست که به طور تخصصی روی خدمات اخذ پذیرش تحصیلی یا دریافت اقامت شغلی این کشور فعالیت دارد، با آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها در دسترس شما است و برای کسب اطلاعات مفید در مورد مهاجرت به کشورهای مختلف و دریافت مشاوره می‌توانید با این موسسه تماس بگیرید.

همچنین درباره هزینه زندگی در کانادا، هزینه مهاجرت به کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی در کرج برای تحصیل در کانادا

همیشه نخبگان دانشگاهی و افراد موفق که تحصیلات مناسبی دارند، پیشرفت خود را در ادامه تحصیل در یک کشور خارجی می‌بینند. در این بین، شاید مقاصد مختلفی برای شما وجود داشته باشد اما باید با توجه به تخصص و رشته تحصیلی‌تان و مشورت دقیق با کارشناسان یک موسسه مهاجرتی، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در صورتی که شما با تحصیلات در یک رشته صنعتی قصد مهاجرت به یک کشور غیر صنعتی را دارید، در عمل تصمیم اشتباهی گرفته‌اید. در واقع، تنها ادامه تحصیل اهمیت ندارد و شما باید فکری نیز برای پایان تحصیل خود کنید. در بسیاری از کشورهای در حال پیشرفت و فناوری ‌محور مانند کانادا، رشته‌های متنوعی به وجود آمده است و از همه مهم‌تر این است که دولت آن نیز برای بعد از تحصیلات شما برنامه‌های خوبی دارد.

دانشگاه ‌های کانادا همواره جزو بهترین‌های رده‌بندی جهانی هستند و اگر قصد حضور در کالج در کانادا یا مدارس این کشور را در سر دارید، باید بگوییم بهترین گزینه‌ را انتخاب کرده‌اید. شرایط مدارس و کالج‌های کانادا جزو بهترین نمونه‌ها به شمار می‌رود و با مشورت گرفتن از موسسه مهاجرتی تحصیلی در کرج، می‌توانید پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کانادا را به پایان برسانید.

البته، شاید از مراحل مختلف ثبت نام، مدارک و آماده‌سازی آن‌ها اطلاعات کافی را نداشته باشید که در این صورت نیز پس از تماس با کارشناسان تراست، اطلاعات لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ما در موسسه مهاجرتی تحصیلی تراست، ارزش خود را در رضایت مخاطب می‌یابیم و بیشترین تلاش‌مان برای موفقیت شما و فراهم کردن یک روش آسان برای اخذ اقامت است؛ شروع مسیر اقامت و پذیرش تحصیلی شما مهم‌ترین بخش ماجرا است که کارشناسان تراست در قدم‌های ابتدایی و پس از آن، در کنارتان خواهند بود.

موسسه مهاجرتی تحصیلی تراست مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش را به شما اطلاع خواهد داد. در واقع، شما باید براساس تصمیم خودتان اقدام به آماده‌سازی مدارک کنید. به طور کلی، در صورتی که قصد مشاوره با یک موسسه مهاجرت تحصیلی در کرج و اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا را دارید، باید مدارکی مانند پاسپورت، مدرک زبان و هزینه ادمیشن فی را آماده کنید و در کنار آن، براساس مقطع مورد نظر، نیاز به آماده کردن مدارک مختلف خواهید داشت.

این مدارک در ادامه توضیح داده می‌شوند و نکته مهم این است که مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های کانادا دارای سیستم آموزشی به روز و پیشرفته‌ای است و پس از اتمام تحصیلات در این کشور نیز، فرصت‌های شغلی بی‌نظیری در انتظار شما است.

درباره مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا، مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل، با مراجعه به هر لینک اطلاعات کاملی بدست آورید.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در خارج از کشور

برای اینکه کمیته پذیرش دانشگاه یا کالج شرایط شما را بررسی کند، نیاز دارید تا از قبل مدارکی را آماده کنید. این مدارک همان امتحان زبان، رزومه شغلی یا تحصیلی و مقالات علمی هستند که با مشاوره موسسه مهاجرتی تراست، می‌توانید به جزئیات بیشتر مطلع شوید. البته، برای هر مقطع تحصیلی مدارک متفاوتی نیاز خواهد بود؛ برای مثال، شما برای اقدام به پذیرش مدارس نیازی به ارائه مقاله نخواهید داشت. در مقاطع بالاتر مانند لیسانس و فوق لیسانس، هر اندازه رزومه شما و نمرات مختلف در سطح مناسب‌تری باشند، شانس‌تان برای دریافت موقعیت تحصیلی افزایش خواهد یافت. به طور کلی، مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی از طریق موسسه مهاجرتی به شرح زیر هستند.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش در مدارس

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • ترجمه ریز نمرات سه سال آخر
 • پرداخت ادمیشن فی برای بررسی مدارک
 • پر کردن فرم‌های مربوطه
 • داشتن تمکن مالی برای سفارت

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش کالج

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • ترجمه ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی
 • ترجمه شناسنامه
 • پرداخت ادمیشن فی
 • پر کردن فرم‌های معتبر
 • داشتن تمکن مالی برای سفارت

مدارک لازم برای اخذ پذیرش لیسانس و فوق لیسانس

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • ترجمه ریز نمرات مقاطع قبلی با مهر دادگستری
 • مدرک زبان
 • ترجمه رزومه
 • دو یا سه عدد توصیه نامه
 • پرداخت ادمیشن فی
 • پر کردن فرم‌های مربوطه
 • نشان دادن تمکن مالی به سفارت در صورت نداشتن بورسیه

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش دکتری و فوق دکتری

 • علاوه بر مدارک گفته شده برای پذیرش از طریق موسسه مهاجرتی در مقاطع قبلی، برای پذیرش مقطع دکتری و فوق دکتری نیاز است تا سابقه پژوهشی و تحقیقاتی متمایزی را ارائه دهید.

همچنین درباره تحصیل کارشناسی در کانادا، کارشناسی ارشد در کانادا، تحصیل دکتری در کانادا و پست داک کانادا بخوانید.

موسسه مهاجرتی در کرج برای کار در کانادا

برای بسیاری از افراد استفاده از مهاجرت کاری یکی از بهترین گزینه‌ها است. شاید شما تصور کنید که اخذ اقامت کاری یکی از دشوارترین کارها است اما باید نظر خود را تغییر دهید. استفاده از موسسه مهاجرتی برای دریافت اقامت کاری یکی از آسان‌ترین روش‌ها است و در صورتی که یک تخصص مناسب دارید، حتما روی این گزینه بیشتر فکر کنید.

باید تاکید کنیم که اقامت کاری جزو آسان ترین روش های مهاجرت است که یکی از نمونه‌های آن را می‌توان برنامه اکسپرس اینتری کانادا به شمار آورد. اگر شما در حال حاضر صاحب یک تخصص متمایز هستید یا به دنبال آموزش یک شغل حرفه‌ای رفته‌اید، پس باید روی موفقیت در مورد مهاجرت کاری حساب باز کنید. می‌توانید از طریق موسسه مهاجرتی در کرج برای اخذ ویزای کاری اقدام کنید و موسسه تراست با بررسی سوابق شغلی شما، گزینه‌های مناسب را برای‌تان پیشنهاد خواهد داد.

در کنار جاب آفر از کشورهای مختلف که می‌توانید با ارائه رزومه خود از کارفرماها دریافت کنید، اکسپرس انتری کانادا یکی از معروف‌ترین روش‌ها است که خدمات و مراحل پذیرش آن در موسسه مهاجرتی تراست ارائه می‌شود. با بررسی مدارک شما توسط کارشناسان باتجربه این موسسه، شما بهترین پیشنهادها را در اختیار خواهید داشت و باید بگوییم، اگر تخصص شما یکی از شغل‌های پرتقاضا در کانادا باشد، شانس خوبی دارید.

سیستم اکسپرس انتری به صورتی است که مدارک شما پس از ثبت، در آن مورد بررسی قرار می‌گیرند و براساس تناسب رزومه شما، امتیازهای مورد نیاز را کسب خواهید کرد. حداقل امتیاز لازم برای موفقیت در این برنامه ۶۷ از ۱۰۰ است و معیارهای مهم و با اهمیت در این برنامه شامل موارد زیر هستند:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • نوع و میزان تحصیلات
 • شرایط شغل
 • سوابق کاری مرتبط با تحصیلات

البته، جاب آفر کانادا را می‌توان از راه‌های مختلفی پیگیری کرد که در صورت نیاز به اطلاع از جزئیات،از طریق شبکه اجتماعی واتساپ با کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید. تراست در تمامی مراحل ثبت درخواست و دریافت جاب آفر کانادا در کنار شما خواهد بود و از همه مهم‌تر این است که شما با خدمات آن، دیگر نگران اخذ ویزای کار کانادا و دیرکرد آن نخواهید بود. در واقع، با زمان‌بندی کارشناسان، مسیر موفقیت شما بدون موانع قانونی طی خواهد شد چرا که وکلای باتجربه موسسه مهاجرتی تراست از تمامی قوانین مهاجرتی مطلع هستند.

درباره کار در کانادا، کاریابی در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق کار بخوانید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

لینک های مفید مهاجرت کاری

موسسه مهاجرتی در کرج برای سرمایه گذاری در کانادا

در صورتی که به دنبال یک موسسه مهاجرت سرمایه گذاری، در کرج می‌گردید، وکلای تراست آماده ارائه مشاوره‌های لازم به شما هستند. شاید شما بهترین روش مهاجرتی را در سرمایه‌گذاری یک کشور خارجی می‌بینید و در این بین، نیاز دارید تا از تجربه و راهنمایی یک موسسه مهاجرتی استفاده کنید.

تیم تراست به رهبری وکلای بین‌المللی، شما را از آخرین قوانین سرمایه گذاری در کانادا و روش اقامت سرمایه‌گذاری مطلع خواهند کرد و مطمئنا در این مسیر، جزئیات و قوانین متعددی وجود دارند که مدام در حال تغییر هستند. برای نمونه، می‌توان آخرین قانون مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور کانادا را برنامه QIIP کبک دانست که برای افراد ارائه شده است و برای بهره‌مندی از مزایای آن باید حداقل سرمایه‌گذاری ۱.۲ میلیون دلاری و پشتوانه ۲ میلیون دلاری را در اختیار داشته باشید.

با این حال، روش‌های سرمایه‌گذاری متعدد هستند و با مشاوره کارشناسان و وکلای موسسه مهاجرتی تراست، بهترین و ساده‌ترین روش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مطمئنا، شرایط شما با تمامی افراد متفاوت است و روش‌های مهاجرت کلی هستند.

بنابراین، نکته مهم تصمیم‌گیری براساس رزومه شما و سوابق کاری و تحصیلی‌تان برای اخذ اقامت است. قوانین مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در سال‌های اخیر در کشورهایی مانند کانادا تغییر کرده است و در صورتی که تصمیم به دنبال کردن مسیر اقامت از این روش گرفته‌اید، به روز بودن و اطلاع از آخرین اخبار و شرایط برای‌تان اهمیت زیادی دارد.

روش سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف مانند استرالیا، آلمان و کانادا متفاوت است اما می‌توان یکی از اصلی‌ترین آن‌ها را کار آفرینی یا شروع یک شرکت استارتاپی دانست. تاسیس یک استارتاپ روشی معروف است که دولت کشور مقصد برای افراد فراهم کرده است و در صورت داشتن یک ایده عملی و موفق، می‌توانید این راه را دنبال کنید.

همچنین بخوانید: ویزای سرمایه گذاری کانادا ، ویزای استارتاپ کانادا ، کارآفرینی کانادا

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

مزایای استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی تراست

شما برای دریافت پذیرش تحصیلی کانادا یا پذیرش اکسپرس انتری از طریق موسسه مهاجرتی، زمان زیادی را صرف می‌کنید. بنابراین، مطمئنا هدف‌تان نتیجه‌گیری در اسرع وقت است و نیاز خواهید داشت تا کار اقامت خود را به یک موسسه معتبر و تایید شده بسپارید.

موسسه تراست با بهره‌گیری از امکانات به روز و تجربه کاری موفق، بهترین‌ها را برایتان فراهم خواهد کرد. باید گفت، این موسسه از مشاورین قانونی مهاجرت کانادا تشکیل شده است که عضو انجمن ICCRC کانادا هستند و اعتبار آن به دلیل بهره‌مندی از کارشناسانی خبره و اساتید دانشگاهی است.

همچنین به عنوان متقاضی مهاجرت به کانادا، عضویت در کانال تلگرام مهاجرت به کانادا و به دست آوردن اطلاعات صحیح مهاجرتی زیر نظر وکلا و کارشناسان مجرب به شما کمک می‌کند تا در مسیر مهاجرت به کشور کانادا دچار گمراهی نشوید.

شما پس از تماس با موسسه مهاجرتی تراست با اساتید دانشگاهی و افراد حرفه‌ای در حوزه مهاجرت صحبت خواهید کرد که همین دلیل، مزیت مهمی است تا از روند موفقیت در اقامت کانادا اطمینان پیدا کنید. راه‌های ارتباطی تراست برای تمامی شهرها فراهم شده است و اگر در تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز یا … ساکن هستید، روش‌های تماس با کارشناسان ما در اختیار شما است.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کرج برای مسائل حقوقی

روش های مهاجرت به خارج از کشور مختلف هستند و شما می‌توانید شرایط خودتان را برای آن در نظر بگیرید. در واقع، این سابقه کاری و رزومه شما خواهد بود که تعیین کننده مسیر پیش رویتان است. شاید شما یک فارغ التحصیل دانشگاهی هستید که چند ماهی از زمان اتمام تحصیل‌تان نگذشته است یا شاید هم در یک شغل تخصصی فعالیت دارید.

البته، به دور از دنیای تحصیل و دانشگاه، امکان دارد شما علاقه به سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی را داشته باشید. در هر صورت، باید در نظر داشته باشید که روش مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی تراست و دریافت اقامت برای شما یکسان نیست و در شرایط مختلف، گزینه‌های زیادی را در اختیار خواهید داشت.

باید گفت، روش های مهاجرت به کانادا شامل تحصیل، اقامت کاری، ازدواج، سرمایه‌گذاری و کار آفرینی هستند و در صورتی که از جمله افراد بسیار موفق با سابقه درخشان در تحصیل یا کارتان هستید، شانس خوبی خواهید داشت.

با خدمات موسسه مهاجرتی تراست، اطمینان دارید که در هر مرحله از اقامت کانادا که قوانین تغییر پیدا کردند یا یک مزیت اضافی به برنامه‌های مهاجرت افزوده شد، شما از آن باخبر خواهید شد. در واقع، زمان بسیاری را برای طی کردن فرآیند اپلای یا حتی دریافت جاب افر طی کرده‌اید و نتیجه گرفتن در این مسیر، وابسته به دقت در جزئیات قوانین است تا بتوانید موفقیت‌تان را تضمین کنید.

ما در موسسه مهاجرتی تراست تمامی خدماتی را که مورد نیاز شما است، ارائه می‌دهیم و در این بین، مزیت مهم تراست استفاده از کارشناسان و وکلای بین‌المللی و مجرب است. دفتر مرکزی تراست در کشور کانادا و شهرهای ونکوور و ریچموند واقع شده است و علاوه بر تجربه کار در امور مهاجرت کاری، این موسسه مجوز رسمی اکثر دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را نیز دریافت کرده است.

بنابراین، شما می‌توانید روند پذیرش تحصیلی خود را بدون دغدغه و نگرانی پیش ببرید و مراحل طاقت فرسای آن را بدون هیچ نگرانی طی کنید. باید گفت، موسسه مهاجرتی تراست در مراحل مختلف دریافت اقامت تحصیلی مانند مکاتبه با اساتید و ثبت مدارک، در کنار شما حضور خواهد داشت و علاوه بر آن، اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز جزو خدمات این موسسه است.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست در کرج

اعتماد لازمه هر همکاری است و هدف اصلی موسسه مهاجرتی تراست، ایجاد اعتماد و هموار کردن مسیر موفقیت شما است. در این بین، فرقی ندارد که شما در کدام شهر از کشور سکونت دارید؛ در هر صورت، می‌توانید با استفاده از روش‌های ارتباطی مانند واتساپ یا شماره تلفن‌های موسسه، با تراست تماس حاصل فرمایید.

وکیل ارشد موسسه مهاجرتی تراست آقای شروین مدنی است و در سابقه تحصیلی خود، تحصیل و کار در کشورهای آلمان و کانادا را در اختیار دارد که عضو ثابت هیئت علمی کالج اشتون کانادا است و در اداره مهاجرت کانادا نیز فعالیت موفقی داشته است. علاوه بر این، کارشناسان و وکلای مجرب و باتجربه موسسه تراست که سابقه درخشانی در حوزه مهاجرت دارند، آماده ارائه خدمات مرتبط با اقامت کانادا برای شما هستند.

تاکید کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست آسان کردن مسیر مهاجرت و روند اقامت شما است. برای همین کار، وکلا و کارشناسان آن در ابتدا سوابق شما را بررسی و تحلیل خواهند کرد تا بتوانند راهی مناسب و روشی سریع را در اختیارتان قرار دهند.

در صورتی که تصمیم به ادامه تحصیل در این کشور گرفته‌اید، کارشناسان تراست آماده انتخاب بهترین دانشگاه برای شما و انجام مراحل پذیرش تحصیلی هستند. پس از اخذ پذیرش تحصیلی کانادا نیز، روند دریافت ویزای سفارت شما پیگیری خواهد شد.

در کنار آن، اگر علاقه به ادامه شغل در این کشور دارید و قصد شما دریافت ویزای کاری است، همچنان می‌توانید از خدمات موسسه مهاجرتی تراست استفاده کنید. دریافت جاب افر و ویزای کاری نیازمند دقت بالایی است و در صورت انجام موفق مراحل آن، فرصتی استثنایی و بی‌نظیر را در کشور کانادا به دست خواهید آورد.

نکات تکمیلی در مورد موسسه مهاجرتی در کرج

خوشبختانه، اکنون مسیر شما برای دریافت اقامت و ارتباط با دفتر مهاجرتی در کرج هموار است. دلیل این موضوع دسترسی آسان و سریع به امکاناتی است که کار ما را راحت کرده‌اند و در صورت برداشتن قدم‌های درست، رسیدن به موفقیت به هیچ وجه کار سختی نخواهد بود. با این شرایط، استفاده از خدمات و مشاوره‌های یک موسسه مهاجرتی نیز به سرعت ممکن شده است و در صورتی که به دنبال ارتباط با وکیل مهاجرت باتجربه می‌گردید، تنها کافی است با تلفن همراه خود با کارشناسان تراست تماس بگیرید. دفتر ایران موسسه تراست در شهر تهران واقع شده است اما شما در هر جای کشور که باشید، روش‌های ارتباطی مختلف برای‌تان فراهم شده است. خدمات موسسه مهاجرتی تراست برای تمامی شهرها مانند تهران، کرج، مشهد، شیراز و اراک ارائه شده است و کارشناسان آن با اطلاع از سابقه کاری و رزومه تحصیلی‌تان، بهترین روش مهاجرت و سریع‌ترین آن را پیشنهاد خواهند داد.

در صورتی که مدارک شما برای اخذ پذیرش تحصیلی کامل بوده و به دنبال دریافت سریع ویزا باشید یا مراحل ابتدایی مسیر را طی کنید، تراست یک برنامه مناسب برای موفقیت شما ارائه خواهد داد. علاوه بر این، در تمامی مراحل اخذ اقامت نیز بهترین گزینه‌ها را در اختیارتان خواهد گذاشت تا با اطمینان کامل به موفقیت برسید. با خدمات موسسه مهاجرتی تراست امکان اخذ اقامت از یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین کشورها را دارید که در رده‌بندی جهانی و در مورد شاخص کیفیت، جزو برترین‌ها است. این موسسه به طور تخصصی روی مهاجرت به کانادا فعالیت دارد و دفتر مرکزی آن نیز در شهرهای ونکوور و ریچموند قرار دارد. بنابراین، شما مزیت مهمی را در دست خواهید داشت چرا که مشاوران این موسسه مهاجرتی در کرج شما را از آخرین اخبار مرتبط با اقامت کانادا مطلع خواهند کرد.

کشورهای مختلفی وجود دارند که با توجه به تخصص و نوع تحصیلات‌تان، می‌توانید مقصد نهایی خود را انتخاب کنید. با این حال، شاید اولویت شما سطح زندگی یا کیفیت سیستم آموزشی آن باشد. البته، مطمئنا هزینه‌های زندگی نیز از اهمیت بالایی در این مورد برخوردار است. در هر صورت، اگر ما با دید کلی به مسئله نگاه کنیم و آمارهای موسسه مهاجرتی را در نظر بگیریم، کشور کانادا یکی از بهترین و مناسب‌ترین مقاصد برای محصلان دانشگاهی و افرادی است که به دنبال موقعیت‌های شغلی می‌گردند. در نتیجه، شما یک فرصت استثنایی را برای حضور در کشوری پیشرفته در اختیار خواهید داشت که اهمیت زیادی به پیشرفت شغلی و علمی قائل است و یکی از مقاصد اصلی مهاجران در سطح کشورهای مختلف به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به آلمان یا کانادا ، مهاجرت به انگلیس یا کانادا ، استرالیا یا کانادا

تراست شرکت مهاجرتی در کرج است که یکی از گزینه‌های در دسترس شما برای طی کردن فرآیند اقامت و اخذ ویزای کانادا به شمار می‌رود. تراست با توجه به سوابق کاری و تحصیلی شما، سریع‌ترین روش را برای‌تان پیشنهاد خواهد داد و در تمامی این مسیر همراه شما خواهد بود. در صورتی که دغدغه اصلی‌تان مجوزها و سابقه کاری یک موسسه مهاجرتی در کرج باشد، تراست یکی از بهترین گزینه‌ها است چرا که مشاوران آن از بهترین وکلای بین‌المللی انتخاب شده‌اند و سابقه درخشانی در حوزه مهاجرت دارند. مزیت مهم استفاده از موسسه تراست امکان دسترسی به کارشناسانی است که همه روزه مشاوره‌های مختلفی را به افراد در سراسر دنیا ارائه می‌دهند و این تجربه کاری، بهترین مزیت شما برای طی کردن مسیر موفقیت در دریافت اقامت کانادا خواهد بود.

موسسه مهاجرتی تراست که می‌توانید با استفاده از شبکه‌های اجتماعی نیز به آن دسترسی داشته باشید، سوابق شما را بررسی خواهد کرد و پس از آن مسیر مناسب را برای‌تان ترسیم خواهد کرد. شاید یک ویژگی مهم و قابلیت منحصر به فرد شما پنهان مانده باشد که همان مورد، می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به موفقیت نزدیک کند. باید توجه داشته باشید، که ما هر ساله با تغییرات مختلفی در قوانین مواجه می‌شویم و روش اخذ پذیرش دانشگاهی و حتی اخذ ویزای کاری نیز با شرایط قبل متفاوت است. امروزه، مراحل ثبت نام شما برای سفارت و دانشگاه از طریق روش‌های اینترنتی انجام می‌شود و در نهایت، در صورتی مسیر دریافت اقامت را با موفقیت به پایان خواهید رساند که به روز باشید و از این قوانین اطلاع پیدا کنید.

البته، در صورتی که به دنبال دریافت ویزای تحصیلی و اخذ پذیرش دانشگاهی هستید، باید بگوییم کسب نظر مثبت کمیته پذیرش نیازمند دقت در ثبت مدارک است. هزینه و زمان صرف شده‌تان اهمیت زیادی دارد و با توجه به این موضوع، قطعا به دنبال کسب نتیجه هستید. آماده‌سازی مدارک و طی کردن مراحل ثبت آن در سیستم دانشگاهی و انجام کارهای سفارت، بخش حساس ماجرا هستند و از آن مهم‌تر، مکاتبه با اساتید نیز نقش مهمی در پذیرش تحصیلی کانادا دارد. با خدمات موسسه مهاجرتی در کرج تمامی این مراحل به سرعت انجام خواهد شد و علاوه بر آن، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید.

همچنین درباره اداره مهاجرت کانادا، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و سفارت کانادا بخوانید.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همواره در دسترس هستیم!

برای بررسی شرایط خود برای مهاجرت به راحتی می‌توانید با موسسه تراست تماس بگیرید و از فرصت مشاوره بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

روش های مهاجرت به خارج از کشور برای دریافت اقامت کدام هستند؟

شما می‌توانید از روش های مهاجرتی مختلفی استفاده کنید که مهم‌ترین آن‌ها تحصیل، اقامت شغلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری و کار آفرینی هستند.

بهترین کشورها برای مهاجرت کدام هستند؟

براساس آمار سایت‌های معتبر شما می‌توانید با توجه به شرایط خود یکی از کشورهای کانادا، آلمان، استرالیا، اتریش و سوئیس را انتخاب کنید. با این حال، کشور کانادا به دلیل شرایط آسان، محبوب‌تر از دیگر کشور ها است.

آیا دریافت ویزای اقامت از سفارت آسان است؟

دریافت ویزای اقامت ممکن است مراحل مختلفی داشته باشد. برای کشورهای مختلف قوانین زیادی وجود دارد و شما برای طی کردن سریع مراحل آن، می‌توانید با یک کارشناس باتجربه مشورت کنید.

بهترین سن برای مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی و شغلی چیست؟

باید در نظر داشت که سن برای بسیاری از کشورها ملاک اصلی نیست. با این حال، شرایط سنی عمومی برای دریافت ویزا و حضور در دانشگاه‌های مختلف بین ۲۰ تا ۲۹ سال است.

مشاغل پرتقاضا در کانادا و اروپا کدام است؟

کشورهای پیشرفته نیازمند شغل‌های تخصصی و فناوری‌محور هستند و از بین شغل‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر، حسابداری، متخصصان فروش، نیروی انسانی و مدرسان مقاطع مختلف تحصیلی تقاضای بالایی دارند.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور چیست؟

دانشگاه‌ها براساس مقاطع مختلف شرایط و مدارک متفاوتی را درخواست می‌کنند که به طور کلی شامل مدرک زبان، ترجمه ریز نمرات، پرداخت اپلیکیشن فی، رزومه، توصیه نامه و انگیزه نامه هستند. داشتن تمکن مالی برای دانشجویان غیر بورسیه نیز از جمله موارد لازم برای سفارت است.

شرایط اخذ ویزای سفارت چیست؟

قوانین ویزای سفارت در مورد کشورهای مختلف متفاوت است و شما می‌توانید در کنار مراجعه به وب سایت‌های رسمی، از خدمات موسسه مهاجرتی تراست نیز استفاده کنید.

شرایط اقامت پس از اتمام تحصیل در خارج از کشور چیست؟

شما پس از اتمام تحصیلات خود می‌توانید به کشور مبدا بازگردید. در غیر این صورت، باید به دنبال تحصیل در مقطع بالاتر باشید یا در یک موقعیت شغلی فعالیت کنید. براساس قوانین کشورهای مختلف، پس از مدت زمان معین اقامت در کشور مقصد می‌توانید اقامت دائم خود را دریافت کنید. برای نمونه، این زمان برای کشور کانادا به صورت پنج سال است.

هزینه اخذ اقامت از طریق موسسه مهاجرتی تراست شامل چه مواردی است؟

در صورت آماده کردن مدارک مورد نیاز از قبل، هزینه شما تنها شامل ترجمه مدارک و دریافت پاسپورت خواهد بود. در این بین، باید برای اقامت تحصیلی هزینه مدرک زبان، ترجمه ریز نمرات، اپلیکیشن فی و شهریه دانشگاه، واکسیناسیون و هزینه یک سال زندگی در کشور مقصد را در نظر بگیرید. در صورت اقدام برای ویزای کاری از طریق موسسه مهاجرت، باید هزینه‌های وکیل مهاجرت، مدرک زبان، ترجمه مدارک و ثبت آن‌ها را نیز در نظر بگیرید.

اطلاعات تماس با موسسه مهاجرتی تراست چیست؟

دفتر مرکزی موسسه تراست در کشور کانادا و شهرهای ونکوور و ریچموند واقع شده است. البته، از شهرهای مختلف کشور می‌توانید با استفاده از شماره تماس موسسه یا از طریق شبکه اجتماعی واتساپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا برای ثبت درخواست ویزای کانادا باید در سفارت حاضر شد؟

در حال حاضر ثبت درخواست و مراحل آن از طریق موسسه مهاجرت تراست به صورت آنلاین انجام می‌شود. با این حال، برای تکمیل مراحل و شروع بررسی پرونده در سفارت نیاز است تا برای مرحله انگشت نگاری به مراکز تعیین شده مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید