وکیل مهاجرت در بیرجند

وکیل مهاجرت در بیرجند

بهترین وکیل مهاجرت در بیرجند

شاید با شنیدن کلمه ی وکیل مهاجرت به یاد آرزوهای محال و بر باد رفته ی خود در مورد مسئله ی مهاجرت به خارج از کشور بیافتید؛ اما ما امروز این جا هستیم تا شما را به رویایتان برسانیم! در صورتی که قصد مهاجرت به کشوری دیگر را دارید اما نمی دانید که باید از کجا و چگونه شروع کنید، اصلا نگران نباشید! ما در موسسه ی مهاجرتی تراست در این مسیر همراه شما خواهیم بود تا این فرایند را گام به گام با شما بپیماییم و فرایند مهاجرتی تان را کامل کنیم. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، این متن را از دست ندهید!

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

در ابتدا شاید این سوال برای شما هموطنان، به خصوص بیرجندی های عزیز پیش بیاید که وکیل مهاجرت کیست و چه وظایفی دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که وکیل مهاجرت کسی است که وکالت شما را برای مهاجرت و رفتن به کشور مورد نظرتان بر عهده می گیرد تا شما بتوانید با درصد خطای کمتر پروسه ی مهاجرت خود را کامل کنید. این وکیل به تمامی راه و روش های مهاجرت واقف است و می تواند شما را بنا بر شرایط شخصی تان راهی کشورهای خارجی کند. ناگفته نماند که گاهی وکیل مهاجرت حتی پس از پایان یافتن فرایند مهاجرت همراه شما خواهد بود تا شما را با مسائل مختلف فرهنگی و حقوقی در کشور مورد نظر آشنا کرده و یا در لحظات اضطراری مثلا زمانی که ممکن است در شُرف دیپورت شدن باشید، از شما حمایت کند.

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، موسسه مهاجرت به کانادا ، مشاوره اپلای

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرتی در بیرجند

بیرجندی های عزیز! چنانچه به دنبال یک موسسه ی مهاجرتی معتبر و یا یک وکیل مهاجرتی خبره هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با موسسه ی مهاجرتی تراست همراه شوید و از خدمات و مزایای ما در این مجموعه بهره ببرید. این موسسه با شعار “تراست، پشتیبان شما برای ساخت آینده ای بهتر” کار خود را آغاز کرده و با ارائه ی برنامه های مهاجرتی جذاب از طرق مختلف، راه را برای علاقمندان و متقاضیان مهاجرت گشوده است تا آن ها بتوانند بدون دغدغه این فرایند پر استرس را پشت سر بگذارند و خاطره ای خوش و به یاد ماندنی برای آنان رقم بخورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب بهترین وکیل مهاجرت و بهترین موسسه ی مهاجرتی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا وضعیت شما به طور تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین می توانید در صورت تمایل فرم ارزیابی ما را تکمیل کرده تا توسط وکلای ما مورد بررسی قرار گیرد و پس از آن نتیجه از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده شود.

درباره اینکه چگونه مهاجرت کنیم ، راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در بیرجند

آیا به دنبال گرفتن بهترین وکیل مهاجرت هستید؟ در این جا چند نکته ی حائز اهمیت را به شما یادآور می شویم که مطمئنا به شما کمک خواهد کرد تا در این مسیر موفق تر عمل کنید. در ابتدا شاید این سوال برای شما مطرح شود که اقداماتی که یک وکیل مهاجرت باید انجام دهد شامل چه مواردی است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که وکیل مهاجرت در تمامی مسائل مهاجرت از اخذ ویزا به روش های مختلف مثل ویزای تحصیلی، ویزای کاری و… گرفته، تا انجام مکاتبات اداری، تکمیل فرم های مهاجرت و گرفتن تابعیت از کشور مقصد همراه شما خواهد بود. گفتنی است قوانین مهاجرت از پیچیده ترین مسائل حقوقی بوده و روز به روز در حال تغییر است و با مسائلی همچون وضعیت اقتصادی کشور، بورس، نیاز به نیروی کار و… در ارتباط خواهد بود. وکلای ما در تیم مهاجرتی تراست با اطلاعاتی به روز از قوانین مهاجرت و همچنین وضعیت اقتصادی و نیاز های کشور مورد نظر در خدمت مشتریان خود از سراسر کشور هستند.

ویژگی های وکیل خوب در بیرجند برای مهاجرت

ویژگی های وکیل خوب در بیرجند برای مهاجرت

بسیاری از افراد با بی توجهی قصد انجام کارهای مهاجرتی را دارند، برخی دیگر نیز به دنبال ارزان ترین وکیل های مهاجرت هستند! به نظر شما عاقلانه است که چنین امر مهمی را بر اساس قیمت ارزیابی کرد؟ آیا هنگامی که بیمار می شوید به دنبال ارزان ترین پزشک می گردید یا اینکه در پی یافتن پزشک حاذقی هستید که بتواند بهترین داروها و راهکارهای درمانی را برایتان تجویز کند؟ انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب هم با داشتن یک پزشک حاذق تفاوت چندانی ندارد!

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که آیا موسسه ی مهاجرتی یا وکیل مهاجرتی که در نظر دارید تخصصی در زمینه اجرای قانون مهاجرت و گرفتن اقامت از کشور مورد نظر دارد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال لازم است تا سوابق وکیل مهاجرت و همچنین پرونده های موفق او را بررسی کنید تا به نتیجه برسید.

نکته ی حائز اهمیت دیگر این است که آیا موسسه ی مهاجرتی و همچنین وکیل مهاجرتی که شما می خواهید اطلاعات شخصی خود را در اختیار آن ها قرار دهید، از اعتبار کافی برخوردار است یا خیر؟ توجه به این نکته بسیار ضروری است. چرا که سهل انگاری در این امر ممکن است شما را برای همیشه از خاک وطن و عزیزانتان دور کند.

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در بیرجند

ممکن است بعضی از متقاضیان مهاجرت به کشورهای خارجی با خود بگویند که می توان امور اداری مهاجرت یا فرایند مهاجرت را بدون وکیل مهاجرت هم انجام داد. این نوع تفکر ممکن است برای برخی از مهاجران صحیح باشد!!! و آن ها بتوانند بدون داشتن وکیل، مهاجرت کنند. اما توجه داشته باشید همان طور که پیش تر هم ذکر شد، قوانین مهاجرت دائما در حال تغییرند و باید به این مسئله توجه داشت که برنامه های مهاجرتی می توانند بسیار پیچیده تر و گیج کننده تر از آن چه انتظار دارید باشند. فرایند مهاجرت تنها به پر کردن فرم های مهاجرت و ارسال آن ها نیست! مهاجرت مسیر پر پیچ و خمی است که در آن با چالش های ناگهانی و غیر منتظره ی بسیاری رو به رو خواهید شد که در صورت عدم وجود راهنما گمراه می شوید. پس بهتر است پیش از شروع این مسیر در گام اول راهنمای راه خود را پیدا کرده و پس از آن این سفر پر استرس را آغاز کنید.

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بیرجند

حتی وقتی فکر می کنید که می توانید درخواست مهاجرت خود را ثبت نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که آژانس های مهاجرتی، دانش و مشاوره ی زیادی در مورد کلیه مراحل قانونی مربوط به مهاجرت به خارج از کشور را در اختیار شما قرار می دهند. سیاست ها و قوانین مهاجرت به طور مداوم در حال تغییر است. بنابراین این مسئله حائز اهمیت خواهد بود که به روزترین اطلاعات ممکن را از کسانی دریافت کنید که با تمامی محدودیت ها و مزایا  آشنا بوده و شرایط را درک می کنند. داشتن سابقه ی کاری برای یک وکیل مهاجرت یکی از مهم ترین عوامل است و می تواند تاثیر به سزایی در به جریان انداختن پرونده ی شما داشته باشد. وکلای مهاجرتی تراست با داشتن سابقه ی بسیار در زمینه ی مهاجرت و همچنین پشت سر گذاشتن پرونده های موفق مهاجرتی، می توانند در زمینه های خاص به شما مشاوره دهند که این زمینه ها عبارت اند از:

 • توصیه و مشاوره درمورد صلاحیتتان برای گرفتن ویزا
 • کسب اطمینان از صحت مدارک مربوطه
 • تهیه و گذراندن روند درخواست ویزا
 • رصد کردن پیشرفت برنامه ی مهاجرتی
 • برقراری ارتباط با دولت و انجام مکاتبات اداری در صورت نیاز

موسسه ی مهاجرتی تراست با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت و همچنین گرد آوردن وکلای با تجربه آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرایند مهاجرت با مشاوران ما، وقت مشاوره رزرو کنید و یا فرم ارزیابی آنلاین ما را تکمیل نمایید.

وکیل مهاجرت در بیرجند و مشاوره آنلاین

گرفتن ویزا و مهاجرت به کشوری دیگر می تواند برای شما یک فرصت طلایی محسوب شود و به طور کلی مسیر زندگی تان را تغییر دهد. به همین دلیل بهتر است با گرفتن کمک و راهنمایی از متخصصانی که آموزش های حقوقی و تجربه لازم برای مهاجرت و دریافت ویزا را دارند، شانس خود را در این راستا بهبود بخشید.

اگرچه دفتر اصلی موسسه ی مهاجرتی تراست در شهر ونکوور کشور کانادا قرار گرفته و دفتر نمایندگی این موسسه نیز در تهران واقع شده است، اما ما به عنوان اعضای این تیم، خدماتی را برای شما فراهم آورده ایم تا بتوانید به راحتی و از طریق ارتباطات تلفنی و آنلاین با وکلای ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشتریان ما بهره مند شوید. وکلای حقوقی ما نه تنها در ارائه ی مشاوره ی حرفه ای در زمینه ی مهاجرت تخصص دارند، بلکه از اهداف و تصمیمات شما نیز حمایت کرده و به شما کمک می کنند تا به آن ها دست یابید.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا ، ویزای کانادا و اقامت کانادا بخوانید.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست در بیرجند

اگر به اهمیت وکیل مهاجرت در این مسیر پر از پستی و بلندی توجه کنید، شاید واژه ی اعتماد در ذهن شما جرقه بزند. قطعا انجام فرایند مهاجرت منوط به پرداخت هزینه و همچنین درمیان گذاشتن اطلاعات شخصی و محرمانه ی شما با وکیل مهاجرت است. از این رو لازم است تا پیش از شروع کار خود اطمینان حاصل کنید که بهترین موسسه ی مهاجرتی و بهترین وکیل مهاجرت را بر اساس شرایط خود برگزیده اید. برای اعتماد سازی می بایست در گام بعدی توافق نامه ای را در این مورد به صورت کتبی تنظیم کرده و به طور رسمی درمورد آن با وکیل خود بحث و فحص کنید.

پس از انجام این مراحل لازم است از وکیل خود بخواهید که برنامه ای را به شما دهد، که نشانگر اولوویت بندی مراحل مهاجرت و در واقع راهنمای این مسیر باشد. برای کسب اطمینان بیشتر در مورد درستی این مسیر بهتر است از وکیل خود بخواهید تا در این برنامه، از مراحل اداری وتکمیل فرم و هزینه ها (با ذکر جزئیات در مورد زمان، نحوه ی پرداخت و همچنین چیستی هزینه ها) گرفته تا جدول زمانی (در مورد طول فرایند و روند و چگونگی آن) این پروسه را در اختیار شما قرار دهد.

دقت کنید که نماینده و یا وکیل مهاجرت باید شما را در اولین فرصت در جریان پیشرفت پرونده قرار دهد و در طول این روند، کاملا با شما در ارتباط باشد. گفتنی است که اگر بنا به دلایلی خواستار پایان دادن به پرونده ی مهاجرتی خود باشید، وکیل شما باید مدارکتان را ظرف 7 روز کاری به شما بازگرداند.

تمامی نکات ذکر شده از جمله مواردی هستند که می توانید با آن اعتبار وکیل و دفتر مهاجرتی را بسنجید. با این حال ما در موسسه ی مهاجرتی تراست امیدواریم که با مشاوره ی مناسب و همچنین یک وکیل مهاجرتی معتبر بتوانید در خواست خود را با موفقیت ثبت کرده و از طرف کشور مقصد پذیرفته شوید.

همچنین درباره هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

مشاوره وکیل مهاجرت در بیرجند

موسسه ی مهاجرتی تراست برای رفاه حال مشتریان خود در بیرجند و همچنین متقاضیان مهاجرت در سایر نقاط کشور، امکاناتی را در نظر گرفته است تا آن ها بتوانند فارغ از جایی که در آن زندگی می کنند، از خدمات این شرکت مهاجرتی بهرمند شوند. از جمله ی این خدمات می توان به برقراری ارتباط تلفنی و مشاوره ی تخصصی و همچنین قرار دادن فرم ارزیابی آنلاین اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه ی رسمی ما در تراست مراجعه فرمایید.

وکیل مهاجرت در بیرجند و ارتباط با وکلای بین المللی

از آن جایی که قوانین حقوقی و قضایی هر کشور مختص خود آن کشور است و شخص مهاجر نیز باید فرایند حقوقی و قضایی بسیاری را برای رسیدن به مقصد خود طی کند، بنابراین در اینجا حضور تنها یک وکیل مهاجرت کافی نیست! وکیل مهاجرت نمی تواند به تنهایی از پس این مسیر پر پیچ و خم بر آید و لازم است تا برای اطلاع از مسائل حقوقی کشور مورد نظر با وکلای بین المللی نیز در ارتباط باشد، تا آن ها با در نظر گرفتن شرایط شخصی شما راه را برایتان باز کنند. ارتباط وکلای با تجربه ی تیم تراست نیز مانند سایر وکلای مهاجرتی موفق، انکار ناپذیر است. وکلای تراست با برقراری ارتباط با وکلای بین المللی در کشورهای مهاجر پذیر مثل کانادا و استرالیا، آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند تا بتوانند شما را در مسیر تازه ای از زندگیتان قرار دهند.

همچنین بخوانید: استرالیا یا کانادا ، آمریکا یا کانادا ، مهاجرت به انگلیس یا کانادا

هزینه وکیل مهاجرتی در بیرجند

بعضی ها معتقد اند که در صورت گرفتن وکیل مهاجرت هزینه ای مازاد بر هزینه های مهاجرتی خود باید بپردازند. اگر به این مسئله توجه کنید در می یابید که هزینه ی داشتن یک وکیل در مسیر مهاجرت ممکن است کمی هزینه های شما را افزایش دهد، اما ما به شما اطمینان می دهیم که همراه نداشتن وکیل مهاجرت هزینه های شما را بالاتر از آنچه تصور می کنید خواهد برد! چرا که این فرایند بدون داشتن حامی و راهنما قطعا به زمان، انرژی و همچنین هزینه ی بیشتر نیاز پیدا خواهد کرد. تیم تراست اینجاست تا با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه، بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد با ما همراه باشید.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است

اگر از مهاجران پرسیده باشید و یا خود در طی این پروسه قرار گرفته باشید، به درک عمیقی از پیچیدگی های مهاجرت و قوانین آن دست یافته اید. از نظر ما، بر عهده گرفتن چنین وظیفه ی پر هزینه و پر استرسی به تنهایی و بدون گرفتن کمک از وکلای مهاجرت و یا یک موسسه ی مهاجرتی، به نفع شما و خانوادتان نیست. گفتنی است، مهاجرت فرایندی بسیار حساس است و آینده شما به طور قابل توجهی به این مسئله بستگی دارد، پس بهتر است ریسک نکنید. موسسه مهاجرتی تراست به شما اطمینان می دهد که بر اساس وضعیت تان رویای شما را تحقق بخشد و تمامی اطلاعات شما را تا آخرین گام مهاجرت محرمانه نزد خود نگه دارد.

وکیل مهاجرت در بیرجند برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

گرفتن اقامت دائم از کشورهای خارجی و یا گرفتن گرین کارت برای مهاجران در ایالات متحده آمریکا از جمله مزیت هایی است که بسیاری از مهاجران پس از مهاجرت در پی دریافت آنند. روش های مختلفی برای گرفتن تابعیت خاک از کشورهای خارجی وجود دارد که در اینجا نیز باز هم وکلای مهاجرت می توانند راه گشا باشند. مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق تحصیل از جمله روش های مهاجرتی است که می توان از این راه مقیم یک کشور خارجی شد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

کانادا یکی از کشوری هایی است که همواره مورد توجه مهاجران ایرانی قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط گرفتن اقامت دائم در این کشور می توانید به سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا مراجعه کرده و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

همچنین درباره شهروندی کانادا ، اداره مهاجرت کانادا و ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در بیرجند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از تخصصی ترین راه های مهاجرت است. بنابراین ما به شما پیشنهاد می دهیم که پیش از شروع فرایند مهاجرت خود، در ابتدا با مشاوران مهاجرتی ارتباط برقرار کرده تا آن ها شما را به وکلای مهاجرت متصل کنند. موسسه ی مهاجرتی تراست با داشتن وکلای مهاجرتی با سابقه می تواند در این راه راهنمای راه شما باشد.

درباره ویزای سرمایه گذاری ، خرید بیزینس در کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در بیرجند برای مهاجرت از طریق تحصیل

وکیل مهاجرت در بیرجند برای مهاجرت از طریق تحصیل

اگر به انواع مهاجرت توجه کنید شاید مهاجرت از طریق تحصیل یکی از رایج ترین روش های مهاجرتی باشد که به گوش شما خورده است. مهاجرت از این راه مخصوص دانش آموزان، دانشجویان، محققان و پژوهشگرانی است که به نحوی قصد تحصیل و کسب علم و دانش در محیط جدیدی را دارند. وکیل مهاجرت در این راستا به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی و اولویت های شخصیتان، رشته و دانشگاه مورد نظر را انتخاب کنید، مدارک مورد نیاز را به نحو صحیح فراهم آورده تا بتوانید ویزای تحصیلی خود را دریافت کنید. از دیگر فعالیت های وکیل مهاجرت می توان به معرفی بورسیه ها، کمک هزینه ها و وام های تحصیلی، انتخاب اقامتگاه ها و خوابگاه های دانشجویی و همچنین برآورد هزینه های شهری و دانشجویی اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت تحصیلی می توانید با رزرو وقت قبلی با مشاوران ما تماس بگیرید.

همچنین درباره بورسیه تحصیلی خارج از کشور ، بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و اینکه چگونه اپلای کنیم بخوانید.

وکیل مهاجرت در بیرجند برای مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج نیز مراحل اداری خود را دارد که شاید مهم ترین و اصلی ترین شرط آن ثبت رسمی ازدواج و ارائه ی سند آن است. شاید برخی از افراد با خود فکر کنند که می توان ازدواجی صوری ترتیب داد و به راحتی از کشوری به کشور دیگر مهاجرت کرد. اما گفتنی است، مهاجرت از راه ازدواج آنقدرها هم که تصور می کنید ساده نیست! مطمئنا در این راه موانع بسیاری از جمله اثبات ازدواج پیش روی شما خواهد بود و در صورتی که دولت کشور مورد نظر متوجه شود که ازدواج شما صرفا برای مهاجرت به کشورش بوده، بلافاصله شما را از کشور خود اخراج یا همان دیپورت خواهد کرد. وکیل مهاجرت به شما کمک خواهد کرد که هرچه سریع تر با ارائه ی مدرک ازدواج خود و اثبات آن به معشوق یا معشوقه ی خود بپیوندید.

وکیل مهاجرت در بیرجند برای مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار یکی دیگر از رایج ترین روش های مهاجرتی است که بیشتر متقاضیان آن جوان تر ها هستند. جوانانی که احتمالا پس از گرفتن مدرک تحصیلی خود، با وجود داشتن مهارت و تخصص، شغل مورد نظر و درخور خود را پیدا نکرده و فکر مهاجرت و ترک وطن به سرشان زده است! بسیاری از کشورهای خارجی به خصوص کشور هایی مثل کانادا، استرالیا و آلمان، به دلیل بالا رفتن میانگین سنی نیروهای کار، به دنبال نیروی های متخصص، حرفه ای با مهارت بالا و کاربلدی هستند تا بتوانند برای رقم زدن آینده ی روشن کشور خود روی آن ها حساب کنند. وکیل مهاجرت در این راه بین شما و کارفرمایان و کارآفرینان خارجی به مثابه ی پیوندی است که با انجام مکاتبات اداری این نوع مهاجرت را برای شما رقم خواهد زد.

بیشتر بدانید: کار در خارج از کشور ، کار در کانادا ، وکیل ویزای استارتاپ کانادا

وکیل مهاجرت در بیرجند برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ یا حامی مالی نیز یکی دیگر از روش های مهاجرتی است که بیشتر برای اعضای خانواده مورد استفاده قرار می گیرد. از این طریق، شخصی که اقامت دائم کشوری را دارد و از اعضای خانواده ی خود دور است می تواند با اعلام آمادگی، حمایت مالی خود را از شخص مورد نظر اعلام کند. لازم به ذکر است که در این نوع مهاجرت حامی مالی شما باید به سن قانونی (18 سال) رسیده باشد. در بسیاری از کشور ها مثل کشور کانادا که به بنیاد خانواده اهمیت زیادی داده می شود، مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ کانادا از رایج ترین راه های مهاجرتی است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از این طریق می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین درباره ویزای اسپانسرشیپ کانادا بخوانید.

شماره وکیل مهاجرت در بیرجند

هموطنان بیرجندی عزیز، در صورتی که به مهاجرت و راه های آن فکر می کنید و نمی دانید که بر اساس شرایط خود از کدام طریق اقدام نمایید، می توانید فرم ارزیابی ما را تکمیل کرده و یا با مشاوران تراست وقت مشاوره رزرو کنید و پس از آن پاسخ خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید. چنانچه تمایل دارید در مورد این موسسه ی مهاجرتی بیشتر بدانید، می توانید به صفحه ی رسمی موسسه مهاجرتی تراست مراجعه فرمایید و از سایر محتواهای آموزشی این مجموعه بهرمند شوید. موفقیت شما افتخار ماست پس با ما همراه و همسفر شوید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

شماره وکیل مهاجرت در بیرجند چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برای هم وطنان بیرجندی در این شهر ندارد، اما متقاضیان می توانند فرم ارزیابی ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه ی رسمی تراست مراجعه فرمایید.

آیا می توان بدون وکیل مهاجرت هم فرایند مهاجرت را طی کرد؟

شما معمولاً ملزم نیستید برای تهیه و ارائه ی مدارک مورد نیاز خود و سایر کارهای مهاجرت با یک وکیل مهاجرت یا موسسه ی مهاجرتی در ارتباط باشید. اما باید توجه داشته باشید که این مراحل ممکن بیش از آنچه تصور داریدپر دردسر، زمان بر و هزینه بر باشند و به نتایج دلخواه شما نرسند!

آیا برای گرفتن اقامت دائم به وکیل مهاجرت نیاز دارید؟

اگرچه الزامی برای وجود وکیل در فرایند مهاجرت وجود ندارد، موقعیت های بسیاری برایتان پیش خواهد آمد که در آن به وکیل مهاجرت نیاز پیدا خواهید کرد. گرفتن وکیل مهاجرت برای دریافت اقامت دائم نه تنها به شما در صرفه جویی هزینه و زمان کمک خواهد کرد بلکه سبب افزایش انگیزه و پیدا کردن مسیر درست می شود.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت چیست؟

پرهیز از اشتباه در مسیر مهاجرت
نشان دادن  فرصت های پیش رو به مهاجران
کمک به مهاجران در گرفتن اقامت دائم
داشتن همراهی با تجربه در این مسیر پر پیچ و خم
یافتن شغل قانونی و کسب درآمد در کشور مورد نظر

وظیفه ی وکیل مهاجرت برای مهاجرت از طریق تحصیل چیست؟

کمک به متقاضی برای گرفتن ویزای تحصیلی
معرفی دانشگاه ها و رشته ها بر اساس شرایط دانشجو
معرفی بورسیه ها، کمک هزینه ها و وام های دانشجویی دانشگاه مورد نظر
کمک به گرفتن اقامتگاه یا خوابگاه دانشجویی برای دانشجو
برآورد هزینه های دانشجو در کشور مقصد
گرفتن حق شهروندی و یا تابعیت از کشور مورد نظر از این راه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.