وکیل مهاجرت در کردستان

وکیل مهاجرت در کردستان

مژده به کردستانی‌های عزیز و گرانقدر!

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارید اما حتی نمی‌دانید که باید به کجا بروید از کجا باید این فرآیند را شروع کنید و همچنین نمی‌دانید که باید از چه کسی کمک بگیرید، اصلا نگران نباشید! چرا که وکلای با سابقه موسسه مهاجرتی تراست همراه شما هستند تا بتوانید از طریق کاملا قانونی و با صرف هزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه ظرف مدت کوتاهی اقدام به مهاجرت نمایید پس با ما همراه باشید تا در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این موسسه مهاجرتی و مزایای وکیل مهاجرت در اختیار شما قرار دهیم.

وکیل مهاجرت در کردستان

درباره موسسه مهاجرت به کانادا و مشاوره اپلای و همچنین موسسه مهاجرت به خارج از کشور بیشتر بخوانید.

موسسه مهاجرتی در کردستان

ورود موسسه مهاجرتی موفق و یا وکلای مهاجرتی به پرونده شما، ممکن است سرنوشت شما را به نحو احسن تغییر دهد. همان طور که می‌دانید مهاجرت قوانین پیچیده‌ای دارد و این قوانین برای هر کشور و حتی گاهی برای هر ایالت (طبق قوانین و مقررات ایالتی) متفاوت خواهد بود و همین موضوع سبب می‌شود تا پیچیدگی‌های این مسیر بیشتر شوند. در این مسیر با چالش‌های بسیاری رو به رو هستید که در صورت بی‌اطلاعی و یا نا‌آگاهی ممکن است عواقب ناگواری برای شما به همراه داشته باشد. برای این که بتوانید بدون دغدغه و نگرانی از پس چنین مشکلاتی برآیید، می‌توانید با وکلای ما وقت مشاوره رایگان رزرو کنید و یا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

درباره وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور بیشتر بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در کردستان

نقش وکیل مهاجرت در مقایسه با سایر وکلا تا حدودی منحصر به‌فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت وقت خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که در برخورد با شرایط و چالش‌های مهاجرت دچار مشکل و سردرگمی می‌شوند. وکیل مهاجرت معمولا در جایگاه یک مشاور حاضر می‌شود و به شما کمک می‌کند تا به عنوان مهاجر با مقامات و دفاتر مهاجرتی تعامل داشته باشید. وکلای مهاجرت در مورد مواردی مانند درخواست اخذ ویزا، گرفتن تابعیت، مسائل مربوط به اخراج از کشور (دیپورت شدن) و یا اشتغال و اسکان برای افراد غیر شهروند مشاوره و راهنمایی ارائه می‌دهند. وکلای مهاجرتی نسبت به سایر وکلا زمان بسیار کمتری را برای رسیدگی به پرونده مورد نظر اختصاص می‌دهند و بین شخص مهاجر و مقامات و دفاتر مهاجرتی در کشور مقصد به عنوان واسطه عمل می‌کنند.

هموطنان کردستانی، اگر به دنبال وکیل مهاجرتی خوب هستید تا کارهای مهاجرتی‌تان را سر و سامان دهد، ما به شما وکلای با سابقه و مجرب تراست را پیشنهاد می‌کنیم تا شما بتوانید با موفقیت مسیر خود را بپیمایید و وارد مسیر جدیدی از زندگی خود شوید.

بهترین وکیل مهاجرت در کردستان

درباره ویزای کانادا و ویزای سرمایه گذاری و ویزای تحصیلی کانادا و همچنین ویزای اسپانسرشیپ کانادا بیشتر بخوانید.

ویژگی های وکیل خوب در کردستان برای مهاجرت

برای داشتن وکیل مهاجرت خوب نباید ریسک کنید! چرا که هر نوع خطا و اشتباه در رونده مهاجرتتان باعث از بین رفتن فرصت‌های پیش رو می‌شود. ما در موسسه مهاجرتی تراست همراه شما هستیم تا چند نکته را در مورد پیدا کردن وکیل خوب به شما بیاموزیم. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

 • داشتن سابقه و تجربه از پرونده‌های مهاجرتی

برای پیدا کردن وکیل مهاجرتی لازم است تا در ابتدا سوابق وی را مورد بررسی قرار دهید که آیا وکیل منتخب شما پرونده‌ی مشابهی پیش‌تر داشته است یا خیر؟

 • در دسترس بودن (چه به صورت حضوری و غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی و ارتباطات آنلاین)

اگرچه وکیل مهاجرت نمی‌تواند وقت خود را به طور کامل در اختیار شما و پروندتان قرار دهد، اما این انتظار منطقی است که ظرف مدت کوتاهی (دو تا سه روز) به سوالات شما پاسخ دهد،  نیازهای مهاجرتی شما را برطرف کند و هنگامی که در یک وضعیت اضطراری قرار می‌گیرید بتواند به سرعت به وضعیت شمارسیدگی کند.

 • منطقی بودن

بهترین وکیل مهاجرت کسی است بتواند در شرایط مختلف وگوناگون با گرفتن درست‌ترین و منطقی‌ترین تصمیم در بهترین زمان ممکن مسیر پرونده را به سمت و سوی درستی تغییر دهد و برای در جریان گذاشتن شما در روند پرونده دلایل منطقی داشته باشد.

 • مبتکر و خلاق

وجود موانع و چالش‌های مهاجرتی انکارناپذیر است بنابراین در این راه به وکیل مهاجرتی نیازمندیم تا با ارائه راهکارهای مبتکرانه این مشکلات را پشت سر گذاشته و به مسیر خود برای به سر انجام رسیدن این پرونده ادامه دهد.

 • مهارت‌های ارتباطی عالی و توانایی سخنوری

برقراری ارتباط متقابل وکیل و موکل از اهمیت زیادی برخوردار است. برقراری ارتباط خوب سبب می‌شود تا شخص مهاجر شرایط خود  و موانع سر راهش را همانطور که هست در اختیار وکیل قرار دهد و وکیل مهاجرت طی مذاکراتی موکل خود را در جریان پرونده بگذارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی کانال تلگرام مهاجرت به کانادا سر بزنید.

 • مشاوره رایگان در اولین مرحله

بسیاری از وکلای مهاجرت برای اولین بار مشاوره رایگان ارائه نمی‌دهند. این جلسه هم برای وکیل و هم برای موکل سودمند خواهد بود. زیرا در این جلسه وکیل می‌تواند به طور کلی پرونده مهاجرت را ارزیابی کند و موکل نیز می‌تواند از صداقت، توانمندی و اهداف وی مطلع شود. در این مرحله موکل می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا پرونده مهاجرت خود را به این وکیل بسپارد یا خیر؟

ویژگی های وکیل خوب در کردستان برای مهاجرت

درباره مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا و اقامت کانادا بیشتر بخوانید.

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در کردستان

استفاده از وکیل مهاجرت مزایای بسیاری دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • از وکیل مهاجرت می‌توان به عنوان منبعی مهم اطلاعاتی استفاده کرد.
 • وکیل مهاجرت می‌تواند از طرف شما با دولت کشور مقصد تعامل داشته باشد.
 • وکیل مهاجرت می‌تواند به شما کمک کند از اشتباهات رایجی که باعث تأخیر طولانی در پرونده‌ی مهاجرتی شما و یا رد دادخواست‌تان به طور کامل می‌شود جلوگیری کند.
 • وکیل مهاجرت در پر کردن فرم‌های مهاجرت و همچنین کاغذبازی‌های مهاجرتی همراه شما خواهد بود.
 • وکیل مهاجرت گزینه‌ها و موانع پیش رو را به شما نشان می‌دهد تا بتوانید بهتر و سریع‌تر تصمیم بگیرید.
 • وکیل مهاجرت از جدیدترین قوانین مهاجرت آگاه است و می‌تواند شرایط شما را با چنین قوانین به روزی تطبیق دهد.

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در کردستان

پشت سر گذاشتن پرونده‌های مهاجرتی به صورت موفقیت‌آمیز و ثبت آن‌ها در رزومه‌ی کاری وکلای مهاجرتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و سندی است برای اعتماد متقاضیان تا آن‌ها بتوانند پرونده‌ی خود را که مشابه دیگر مهاجران است به وکیل مهاجرت بسپارند. بنابراین سابقه‌ی کار و تجربه از جمله ملاک هایی است که همواره مورد توجه مهاجران قرار می‌گیرد.

برخی شرکت‌های حقوقی در طیف گسترده‌ای از رشته‌های حقوقی فعالیت می‌کنند. انتخاب وکیل و شرکتی که کاملاً در امور مهاجرت تخصص داشته باشد، شانس موفقیت شما را دو چندان خواهد کرد. با توجه به قوانین پیچیده‌ی مهاجرت که روز به روز در حال تغییر است، چنین شرکت‌هایی در زمینه مهاجرت به شما کمک می‌کنند تا در جریان جدیدترین و به روزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی قرار بگیرید و طبق آن پرونده‌ی خود را پیش ببرید.

درباره هزینه ویزای کانادا و هزینه مهاجرت به کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در کردستان و مشاوره آنلاین

کرددستانی‌های عزیز، چنانچه به دنبال یک وکیل مهاجرت خوب می‌گردید، می‌توانید به وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست بپیوندید. در حالی که دفتر اصلی این موسسه مهاجرتی در شهر ونکوور کشور کانادا قرار گرفته و دفتر نمایندگی این موسسه نیز در تهران واقع شده است، اما وکلای ما در خدمتتان هستند تا با برقراری ارتباط آنلاین، شما را در مسیر درست قرار داده و با صرف کمترین هزینه و ظرف مدت کوتاه آرزوهایتان را تحقق بخشند.

وکیل مهاجرت در کردستان و مشاوره آنلاین

درباره اداره مهاجرت کانادا و قوانین ورود و خروج کانادا و همچنین مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان بیشتر بخوانید.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست در کردستان

هر دادخواستی چه در زمینه اخذ ویزا و چه در زمینه گرفتن تابعیت و دیگر موارد به مراحل و مدارک گسترده‌ای نیاز دارد، که حتی ممکن است برای خود انگلیسی زبانان نیز گیج کننده باشد. در اداره‌ی مهاجرت ممکن است دادخواست شما تنها با یک اشتباه رد شود و پس از آن مجبور خواهید شد تا درخواست تجدید نظر کرده و یا روند مهاجرت خود را از نو آغاز کنید که این راه‌ها می‌توانند بسیار زمان بر و پر هزینه باشند.

وکلای مهاجرت با تجربه‌ی بسیار و پشت سر گذاشتن پرونده‌های مشابه، قادر خواهند بود تا مدارک لازم را برای شما آماده کرده، خطاها و اشتباهات را برطرف کنند و شانس موفقیتتان را افزایش دهند. با توجه به نکات ذکر شده، سپری کردن روند مهاجرت به تنهایی می‌تواند شما را خسته، سردرگم و ناامید کند از این رو اعتماد به یک وکیل مهاجرت کارساز خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن یک وکیل مهاجرت خوب می‌توانید با مشاوران ما در موسسه‌ی مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در کردستان

امروزه با توجه به رونق بازار مهاجرت، موسسه‌های مهاجرتی بسیاری در اختیار شما قرار گرفته‌اند تا بتوانند شما را در مسیر صحیح قرار دهند. اما پیش از پیوستن به این موسسات لازم است تا به طور کامل از آن‌ها اطمینان پیدا کرده و سپس مراحل مهاجرت خود را طی کنید. موسسه مهاجرتی تراست با ترتیب دادن یک جلسه مشاوره رایگان در شروع راه فرصتی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با مشاوران و وکلای ما ارتباط برقرار کرده و از توانایی آن‌ها و اهدافشان مطلع شوید و همچنین پرونده مهاجرتی شما مورد بررسی قرار گیرد.

وکیل مهاجرت در کردستان و ارتباط با وکلای بین المللی

سیستم مهاجرت در کشورهای مختلف با تغییر قوانین و شرایط، دائما در حال تغییر است. اعتماد به اطلاعات منسوخ و تجربیات شخصی دیگران و استفاده از اطلاعات آن‌ها باعث می‌شود شما مهلت‌های قانونی را از دست بدهید یا در مسیری که پیش‌تر بسته شده وقت بگذارنید، به همین دلیل بهتر است با یک وکیل مشورت کنید. اما نکته قابل توجه این است که وکیلی که انتخاب می‌کنید بهتر است برای کسب اطلاعات به روز تر با وکلای بین‌المللی نیز در حال تبادل اطلاعات باشد تا بتواند دائماً دانش حقوقی خود را به روز کرده و امکان صدور رهنمود را بر اساس جدیدترین تحولات قانونی در اختیار موکل خود قرار دهد.

درباره اقامت کانادا از طریق تمکن مالی و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا بیشتر بخوانید.

هزینه وکیل مهاجرتی در کردستان

ممکن است که در ابتدای فرآیند مهاجرت، استخدام یک وکیل مهاجرتی صرفا به معنای افزودن هزینه‌های حقوقی به پرونده مهاجرتی شما به نظر برسد، اما با جان گرفتن این پرونده‌ی مهاجرتی و به جریان درآمدن آن متوجه خواهید شد که این مقدار پرداختی برای اجتناب از اشتباه در این مسیر است و باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود. در صورت نبود وکیل مهاجرت ممکن است مسائل ناگواری از جمله رد ویزا و یا موضوعاتی مثل دیپورت شدن برایتان اتفاق بیوفتد و سبب شود تا شما پس از سپری کردن یک مسیر طولانی دوباره به اول راه بازگردید! آن وقت است که متوجه‌ی دوباره کاری‌ها و صرف هزینه‌ها و زمان به طور کاملا بیهوده خواهید شد.

 پس بهتر است پیش از آغاز این مسیر غیرقابل پیش‌بینی راهنمای سفری برای خود اختیار کنید تا نقشه‌ی راه را در اختیارتان قرار دهد و در صورت بروز هر گونه چالش و مشکل همراه شما باشد. موسسه‌ی مهاجرتی تراست به شما اطمینان می‌دهد که با صرف هزینه‌ای کاملا مقرون به‌صرفه در کمترین زمان ممکن شما را به هدف دلخواهتان برساند. فقط کافیست که به ما اعتماد کرده و پرونده مهاجرتی خود را به دست وکلای با تجربه ما بسپارید تا تجربه‌ای ناب از مهاجرت را به شما هدیه دهیم.

هزینه وکیل مهاجرتی در کردستان

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است

شاید با وجود زندگی در عصر دیجیتال یا دسترسی آنلاین به فرم‌های ثبت‌نام، کتابچه‌ها و وب‌سایت‌های آموزشی، و انبوهی از داده‌های تحقیقاتی این سوال ذهن شما را درگیر کند که آیا سپردن پرونده مهاجرتی خود به یک موسسه و یا انتخاب یک وکیل مهاجرت برای کمک به تأمین نیازهای شما ارزش دارد یا خیر؟

با توجه به رونق بازار مهاجرت و روند رو به رشد آن در دهه گذشته و بالا رفتن هزینه‌های مهاجرتی، ممکن است فکر کنید که کاهش هزینه‌ها و رسیدگی به پرونده‌های مهاجرت توسط شخص مهاجر منطقی‌تر است. اگرچه درصد بسیار کمی از پرونده‌های مهاجرت ساده و بدون داشتن وکالت قانونی قابل رسیدگی هستند، اما این شرایط در مورد اکثر پرونده‌های مهاجرتی صادق نیست و همین مورد سبب می‌شود نه تنها از هزینه‌های شما کاسته نشود بلکه زمان و انرژی بیشتری هم از دست برود. بنابراین برای گرفتن راهنمایی و پیدا کردن راه صحیح و قانونی مهاجرت، می‌توانید با وکلای تراست وقت مشاوره رایگان رزرو کنید و یا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کرده تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

درباره ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در کردستان برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

گرفتن اقامت دائم از کشورهای خارجی شاید یکی از دلایلی باشد که مهاجران برای دست یافتن به این هدف، کشور و دیار خود را ترک می‌کنند. به دست آوردن حق تابعیت و یا اقامت دائم باعث می‌شود تا به فرصت‌های بسیاری از جمله گرفتن گذرنامه کشور مقصد، حق رای در انتخابات و محافظت از شما در برابر دیپورت شدن دست یابید.

 اما رسیدن به چنین هدفی آنقدرها هم ساده نیست و برای رسیدن به آن باید مراحل پیچیده‌ای طی شود که ممکن است بر اساس قوانین هر کشور متفاوت باشد. مثلا در ایالات متحده آمریکا از این مراحل می‌توان به تایید صلاحیت شما، تشکیل پرونده، انگشت نگاری، شرکت در مصاحبه، گذراندن آزمون زبان انگلیسی و همچنین آزمون شهروندی و شرکت در مراسم سوگند اشاره کرد. لازم یه ذکر است که حضور یک وکیل مهاجرت در این راستا می‌تواند بسیار کمک کننده باشد که می‌توانید برای دست‌یابی به این هدف رویایی روی وکلای موسسه مهاجرتی تراست حساب کنید.

درباره انگشت نگاری ویزای کانادا و جواب ویزای کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در کردستان برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

درخواست ویزای مهاجران برای سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی، به عنوان ویزای مهاجرتی EB-5 (در ایالات متحده ی آمریکا) نیز شناخته می‌شود. گرفتن ویزای سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا نه تنها خود آن ها بلکه خانواده‌هایشان نیز موفق به گرفتن تابعیت یا حق شهروندی از کشور مورد نظر شوند. این فرآیند نه تنها برای مهاجران و سرمایه‌گذاران امکانات بسیار خوبی را فراهم می‌آورد بلکه به ایجاد مشاغل جدید کمک کرده و به توسعه صنعتی در جوامع جدید رونق می‌بخشد. ویزای سرمایه‌گذاری یا EB-5 به دلیل مزایایی که ارائه می‌دهد (مزایایی مثل گرین کارت) بسیار محبوب شده است. متقاضیان ویزای EB-5 به هیچ اسپانسری احتیاج ندارند، نیازی نیست تا توانایی زبانی خود را اثبات کنند و یا حداقل شرایط تحصیل را داشته باشند. از دیگر مزایای این نوع مهاجرت می‌توان به این مسئله اشاره کرد که فرآیند مهاجرتی آن طولانی نخواهد بود و لازم نیست تا در صف انتظار مهاجران برای سایر برنامه‌ها اعم از ویزا بمانید.

اگرچه تمامی مزایای گفته شده مربوط به فرآیند آن است اما بزرگترین مزایا پس از تأیید ویزای سرمایه‌گذاری حاصل می‌شود. در واقع سرمایه‌گذاران و خانواده‌های آن‌ها می‌توانند پس از مهاجرت به مدت دو سال به عنوان مقیم موقت در آمریکا زندگی و کار کنند و سپس درخواست اقامت دائم دهند. برای داشتن مدارک لازم کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

درباره خرید بیزینس در کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا بیشتر بدانید.

وکیل مهاجرت در کردستان برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل از آن دسته از مهاجرت‌هایی است که نکات زیادی را در رابطه با آن شنیده‌اید. مهاجرت تحصیلی مخصوص دانش‌آموزان، دانشجویان و محققانی است که قصد تحصیل و انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی در کشور مورد نظر را دارند. مهاجرت از طریق تحصیل جزو مرسوم‌ترین روش‌های مهاجرتی است و همین مورد سبب شده تا رقابت بر سر موقعیت و جایگاه در بهترین دانشگاه‌های خارج از کشور زیاد شود. بنابراین اگر می‌خواهید در این گردانه‌ی رقابت مغلوب نشوید بهتر است وکیل مهاجرتی اختیار کنید تا به شما در رسیدن به جایگاه دلخواه‌تان کمک کند.

درباره تحصیل در کانادا و تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان و کانال تلگرام تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید

وکیل مهاجرت در کردستان برای مهاجرت از طریق ازدواج

مهم‌ترین و اصلی‌ترین شرط مهاجرت از طریق ازدواج، ثبت رسمی و ارائه‌ی سند ازدواج است. در کشورهای مختلف قوانینی نیز بر این امر حاکم است که از جمله این قوانین می‌توان به رسیدن به سن قانونی اشاره کرد. ناگفته نماند که ترتیب ازدواج صوری ممکن است عواقب ناگواری برای شما داشته باشد، بنابراین بهتر است برای پیدا کردن راه درست و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های کیس مناسب ازدواج با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید.

درباره دعوت همسر به کانادا و دعوتنامه کانادا بیشتر بدانید.

وکیل مهاجرت در کردستان برای مهاجرت از طریق کار

به دلیل آمار بالای بیکاری، شاید بیشتر جوانان به فکر مهاجرت از طریق کار بیافتند. برای مهاجرت از این طریق، شرط اول، مهارت و تخصص شماست. هر چه در کار خود خبره‌تر باشید، بدون شک در این راه پیشتازتر خواهید بود. بسیاری از کشورها مثل کشور کانادا به دلیل مواجهه با کمبود نیروی کار جوان، از متخصصان دیگر کشورها و افراد ماهر در زمینه‌های مختلف استقبال به عمل می‌آورند. در صورتی که می‌خواهید برای مهاجرت از این طریق اقدام کنید، مشاوران ما به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

درباره کانال تلگرام کار در کانادا و کارآفرینی کانادا و برنامه های مهاجرت استانی کانادا بیشتر بخوانید.

وکیل مهاجرت در کردستان برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ و یا همان ارسال دعوت‌نامه بیشتر شامل حال اعضای درجه یک یا اعضای خانواده شما خواهد شد. در بعضی از کشورهای خارجی مثل کشور کانادا که به بنیاد خوانواده اهمیت بسیاری داده می‌شود، از مهاجرت به این روش استقبال زیادی می‌شود. با مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ می‌توانید به دیگر اعضای خانواده خود بپیوندید و در کنار آن‌ها به دور از دلتنگی زندگی کنید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از این طریق می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

وکیل مهاجرت در کردستان برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

درباره اسپانسرشیپ کانادا بیشتربدانید.

شماره وکیل مهاجرت در کردستان

کردستانی‌های عزیز، با توجه به نکات ذکر شده، برای مهاجرت به هر نحوی می‌توانید روی مشاوران و وکلای با تجربه ما حساب ویژه‌ای باز کنید. برای گرفتن وکیل مهاجرت اصلا نگران پیمودن مسافت‌های طولانی و فرآیند مهاجرتی خود در ایران نباشید! چرا که وکلای ما با بهره‌گیری از ارتباطات آنلاین تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما می‌گذارند تا بدون استرس و دغدغه این مسیر پر پیچ و خم را بپیمایید. در صورت داشتن هر نوع سوالی در مورد فرآیند مهاجرت می‌توانید با وکلای تراست وقت مشاوره‌ی رایگان رزرو کنید و یا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کرده تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد. موفقیت شما افتخار ماست پس با ما همراه و همسفر شوید.

سوالات متداول

شماره وکیل مهاجرت در کردستان چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برا هم وطنان کردستانی در این شهر ندارد، اما متقاضیان می‌توانند فرم ارزیابی رایگان ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان به صورت کاملا رایگان مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه رسمی تراست به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید.

آیا گرفتن وکیل مهاجرت به هزینه ی زیادی نیاز دارد؟

هزینه‌های شما در این راستا بر اساس خدمات مورد نیازتان متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، استخدام وکیل برای کمک به تشکیل دادخواست مهاجرت برای یک خانواده بسیار کم هزین‌ تر از استخدام وکیل برای دفاع از شما در پرونده اخراج (دیپورت شدن) است. به طور کلی وکلای مهاجرت جزو وکلایی نیستند که باید هزینه‌های بسیاری به آن‌ها پرداخت.

چگونه یک وکیل مهاجرت خوب پیدا کنم؟

.از حقوقدانانی که در اداره مهاجرت یا سایر دفاتر مهاجرتی بدون هیچ  درخواستی از طرف شما به شما نزدیک می‌شوند دوری کنید.
.اطمینان حاصل کنید که برای پرونده مهاجرتی خود دارید با یک وکیل واقعی صحبت می‌کنید نه یک “مشاور ویزا” یا ” تهیه کننده دادخواست”.
.درمورد وکیل خود و سوابق وی تحقیق کرده و پرونده‌های قبلی و پرونده‌های مشابه را بررسی کنید.
.از وکلایی که مشاوره غیراخلاقی ارائه می‌دهند یا پیشنهادات غیرقانونی دارند، دوری کنید.
.نسبت به وعده‌های غیر واقعی تردید داشته باشید و سعی کنید در اولین ملاقات‌ها برنامه‌ای واقع‌بینانه داشته باشید نه برنامه‌هایی رویایی.

آیا می شود بدون گرفتن وکیل هم فرایند مهاجرت را پیمود؟

برای گذراندن فرآیند مهاجرت لازم نیست تا با وکیل مهاجرت یا موسسه مهاجرتی در ارتباط باشید. اما باید توجه داشته باشید که درصورت نداشتن وکیل این پروسه می‌تواند بسیار پیچیده، زمان‌بر و پر هزینه شود و شما را نا‌امید کند.

استفاده از وکیل مهاجرت چه مزیت هایی دارد؟

داشتن جلسات مشاوره رایگان چه به صورت حضوری و آنلاین
انجام امور مالیاتی، بازکردن حساب و اطلاع از بیمه
ثبت‌نام در دوره‌های زبان کشور مورد نظر در صورت نیاز
کمک به شما در خرید یا اجاره منزل
تکمیل فرم‌ها و مدارک مورد نیاز مهاجرت از روش‌های مختلف
انجام مکاتبات مربوطه در طول مهاجرت به سفارت و یا سازمان‌های دیگر مثل دانشگاه
پیدا کردن شغل متناسب و پیوند شخص مهاجر با کارفرما یا اداره‌ها

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات