موسسه مهاجرتی در کرمان

موسسه مهاجرتی در کرمان

در دنیایی که ما و شما زندگی می‌کنیم، مرزها به هم نزدیک شده است و قدرت ارتباط به حدی افزایش پیدا کرده است که تنها چند ثانیه زمان لازم است تا پیامی را از آن سوی مرزها دریافت کنیم. در این شرایط، پیشرفت فناوری و ابزارها به صورتی است که ما در عمل، می‌توانیم بسیاری از امور را به سادگی و سرعت انجام دهیم. رشد جوامع و سطح فکری مردم نیز به طوری است که اکنون شما می‌توانید بدون مشکل به تحصیل در خارج از کشور بپردازید یا در شغل تخصصی خودتان فعالیت کنید. در صورتی که ساکن شهر کرمان هستید و برنامه‌ریزی خاصی برای پیشرفت و ادامه تحصیل خود در خارج از کشور دارید یا مهارت شما مناسب اخذ ویزای کاری در یک کشور خارجی است، مطمئنا با تلاش و پشتکار می‌توانید به اهداف خود برسید. حتما به این نکته نیز فکر کرده‌اید که وجود یک موسسه مهاجرتی در کرمان می‌تواند بزرگترین پشتوانه شما در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف‌تان باشد. در این مطلب تمامی روش‌های موفقیت برای اخذ ویزای خارج از کشور یا پذیرش از دانشگاه خارجی را برایتان تشریح می‌کنیم.

موسسه مهاجرتی در کرمان

قبل از هر چیزی شاید شما کشورهای زیادی را از ذهن‌تان گذرانده باشید. البته، ممکن است در انتخاب کشور مقصد، مهارت و نوع تحصیلات خودتان را در نظر نگرفته باشید. باید رو راست باشیم و صادقانه صحبت کنیم؛ مقاصد مهاجرت متعدد هستند و شما الزاما باید روی کشورهایی تمرکز کنید که نیاز به تخصص یا تحصیلات‌تان دارند. با این توضیحات، کار موسسه مهاجرت به خارج از کشور یادآوری این نکات به شما است و در صورتی که از اطلاعات یک وکیل مهاجرت خوب بهره برده باشید، در اولین نگاه باید سابقه کاری و تحصیلی شما را بررسی کرده باشد. براساس آمار سایت‌ها و سازمان‌های مختلف که تعداد آن‌ها کم هم نیستند، بهترین کشور ها برای مهاجرت در این لینک فهرست شده‌اند. ما نیز در موسسه مهاجرتی تراست با نگاه دقیق به شرایط شما، سعی می‌کنیم از بین بهترین مقاصد، گزینه‌های مناسب را انتخاب کرده و مسیر شما را هموار کنیم.

با تماس با کارشناسان موسسه مهاحرتی تراست، شما با اساتید و نخبه‌های مهاجرت ارتباط خواهید داشت تا گزینه‌ای مناسب و سریع را برایتان پیشنهاد دهند. در حقیقت، باید دقت کنید که در صورت تصمیم به مهاجرت تحصیلی یا کاری، مقاصد متعددی پیش روی شما قرار دارد. شاید در انتخاب بین این موارد دچار مشکل شوید و شاید هم مسیر اخذ ویزای سفارت یا دریافت پذیرش تحصیلی خارج از کشور شما طولانی‌تر شود. البته، مطمئنا ما در موسسه مهاجرتی تراست دوست نداریم این مسیر طولانی شود؛ بنابراین راهی آسان و سریع را به شما پیشنهاد خواهیم داد. کشورهای مهاجر پذیر و مناسب برای شما می‌تواند کشور کانادا، استرالیا، آلمان، سوئد، اتریش یا هر کشور پیشرفته دیگری باشد. با این حال، شرایط مختلفی از طرف دولت و مراکز تحصیلی این کشورها تعیین شده است که در صورت اطلاع از آن‌ها از طریق موسسه مهاجرتی تراست در کرمان، می‌توانید گزینه مناسب را برگزینید.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، مهاجرت به خارج از کشور و اینکه چگونه مهاجرت کنیم بیشتر بخوانید.

بهترین موسسه مهاجرتی در کرمان

همیشه توجه به هزینه‌های زندگی و سطح رفاه کشور مقصد، جزو نکات مهم مهاجرت است. برای اقدام به مهاجرت تحصیلی یا شغلی از طریق موسسه مهاجرتی تراست در کرمان، تمرکز ما روی این دو نکته خواهد بود. شما هزینه‌های زیادی را طی اخذ پذیرش تحصیلی یا دریافت جاب افر صرف می‌کنید و از همه مهم‌تر زمان خود را نیز برای آن صرف می‌کنید. پس گزینه‌ای برایتان مناسب خواهد بود که تمامی موارد از نظر هزینه های زندگی خارج از کشور، سطح رفاه، هزینه تحصیل و حتی آسان بودن دریافت ویزا را پوشش دهد. از نظر آمار جهانی و در صورتی که به طور کلی به معیارها نگاه کنیم، در حال حاضر محبوبیت از آن کشورهای کانادا، استرالیا، آلمان یا حتی سوئد است که شرایط خوبی را برای مهاجران خارجی مهیا کرده‌اند.

پیشنهاد موسسه مهاجرتی تراست مهاجرت به کانادا است؛ چرا که در ادامه آماری را برایتان بیان می‌کنیم که شاید از شنیدن آن تعجب کنید. کشور چهار فصل کانادا که شاید کمی هم آب و هوای سرد داشته باشد، دارای ده استان و سه قلمرو است. این کشور هر ساله پذیرای جمعی از نخبگان و دانش آموختگان دانشگاهی است که در چند سال اخیر نیز به دنبال جذب افراد ماهر و متخصص در شغل‌های مختلف است. آمار سال ۲۰۱۱ نشان می‌دهد، از هر پنج نفر جمعیت این کشور یک نفر متولد خارج از کانادا هستند که در حدود بیست درصد جمعیت آن خواهد شد. البته، در صورتی که فرزندان مهاجران کانادا را در نظر بگیریم، این آمار بیشتر هم خواهد شد. اگر سیاست‌های دولت کانادا ادامه پیدا کند، دیری نخواهد رسید که نسبت جمعیت مهاجران این کشور به نصف جمعیت کل آن می‌رسد. براساس پیش‌بینی‌ها این میزان تا سال ۲۰۳۶ تحقق پیدا خواهد کرد.

درباره آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا، اقامت کانادا و شهروندی کانادا بخوانید.

خدمات موسسه مهاجرتی در تراست

موسسه مهاجرتی تراست که دفتر مرکزی آن در کشور کانادا قرار گرفته، خدمات متعددی را برای شما فراهم کرده است. وکلای این موسسه از بین بهترین مشاوران موفق و اساتید دانشگاهی انتخاب شده‌اند و مهم‌ترین اصل برای آنها، موفقیت شما در مسیر پیشرفت‌تان است. خدمات ارتباطی با تراست از طریق ارتباط تلفنی یا واتس اپ تراست مهیا شده است و شما با اولین تماس با کارشناسان آن می‌توانید به خدمات مشاوره‌ای و دیگر خدمات دسترسی داشته باشید. فرقی ندارد که اولویت شما اخذ ویزای تحصیلی کانادا باشد یا برای دریافت جاب آفر کانادا اقدام کرده باشید، در هر شرایطی، شما با روش‌های ارتباطی می‌توانید به مشاوران موسسه دسترسی داشته باشید.

وکیل ارشد موسسه مهاجرتی تراست آقای شروین مدنی است که سابقه تحصیل و کار در کشورهای کانادا و آلمان را دارد و هم‌اکنون به عنوان هیئت علمی کالج اشتون کانادا در رشته مهاجرت مشغول به فعالیت است. البته، آقای مدنی در اداره مهاجرت کانادا نیز حضور داشته‌اند و در کنار چندی دیگر از مشاوران قانونی انجمن ICCRC آماده مشاوره به شما هستند.

اگر ادامه تحصیل در کشور خارجی را در نظر دارید یا اولویت خود را اخذ ویزای شغلی از طریق موسسه مهاجرتی در کرمان می‌دانید، با استفاده از خدمات تراست مزیت مهمی را در دست خواهید داشت. این موسسه مجوز رسمی اکثر دانشگاه‌ها و کالج‌های کشور کانادا را دریافت کرده است و با این شرایط، تجربه کاری آن تضمین کننده موفقیت شما خواهد بود. در واقع، اگر برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید، باید قبل از آن پذیرش تحصیلی را از دانشگاه در دست داشته باشید؛ چه مزیتی از این بهتر که با موسسه مهاجرتی تراست به صورت مستقیم می‌توانید با استادان و دانشگاه ‌های کانادا ارتباط برقرار کنید و قابلیت‌ها و مهارت‌های خودتان را به آن‌ها نشان دهید.

خدمات موسسه مهاجرتی در تراست

شرکت مهاجرتی در کرمان

موسسه مهاجرتی تراست برای ارائه خدمات مهاجرتی به یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان آماده مشاوره به شما است. کانادا دارای ده استان است و علاوه بر آن از سه قلمرو نیز تشکیل شده است. آمار سایت Worldmeters.info نشان می‌دهد که جمعیت کانادا در سال ۲۰۲۰، ۳۸ میلیون نفر بوده است و پر جمعیت‌ترین شهر آن نیز تورنتو می‌باشد. با این وجود، پایتخت کانادا، اتاوا است که در کنار رود اتاوا قرار دارد و یکی از بهترین و مهم‌ترین شهرهای کانادا به شمار می‌رود. شما برای حضور در کانادا با ویزای تحصیلی یا شغلی، گزینه‌های زیادی را برای زندگی در اختیار خواهید داشت که از جمله می‌توان تورنتو، اتاوا، ونکوور، ساسکاچوان، کلگری و مونترال را نام برد.

موسسه مهاجرتی تراست که خدمات خود را برای تمامی شهرها از جمله کرمان ارائه می‌دهد، براساس سابقه کاری و شغلی شما یک گزینه مناسب را برایتان پیشنهاد خواهد داد تا بتوانید در طولانی مدت نیز از مزایای حضور در این کشور استفاده کنید. کشور کانادا دارای قوانین مختلفی برای مهاجران و متخصصان خارجی است و در صورتی که از این قوانین اطلاع کافی را به دست آورید، می‌توانید در کمترین زمان ممکن به موفقیت برسید. برای نمونه، سیاست‌های دولت این کشور در سال‌های اخیر به صورتی است که هدف آن روی افزایش مهاجران متخصص و تحصیل کرده بنا نهاده شده است و بر همین اساس، شما شانس خوبی را در این کشور در اختیار خواهید داشت.

در صورتی که به دنبال موسسه مهاجرتی در کرمان می‌گردید و نیاز به اطلاعات کافی و جامع در خصوص مهاجرت به کانادا دارید، تراست گزینه‌ای عالی برایتان خواهد بود. به دلیل تجربه کاری کارشناسان آن و واقع شدن دفتر این شرکت در کشور کانادا، شما در عمل به قوانین و اطلاعات جدید و به روز دسترسی خواهید داشت که نکته اساسی برای موفقیت شما در اخذ ویزای کانادا خواهد بود.

درباره سیستم سیاسی در کانادا، اسکان در کانادا و امن ‌ترین شهرهای کانادا بخوانید.

دفتر مهاجرتی در کرمان

اگر قبلا در مورد شرایط مهاجرتی مطالعه کرده باشید، حتما اطلاع دارید که روش های مهاجرت به خارج از کشور یکی دو تا نیستند؛ اما این نکته که کدام یک از آن‌ها برای شما مناسب است، از اهمیت زیادی برخوردار است. تراست به صورت سریع، آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا را به شما پیشنهاد می‌دهد تا زمان خود را برای کارهای فرعی و حاشیه‌ای تلف نکنید. البته، شاید یک نکته مهم در رزومه‌تان دور از چشم شما باشد و همین یک مورد شرایط شما برای حضور در کشور کانادا را از طریق موسسه مهاجرتی تراست فراهم کند. در صورتی که مهارت یا تخصص متمایزی دارید، پیشنهاد تراست به شما بررسی جاب آفر کانادا و استفاده از ویزای کار کانادا است. شاید هم رزومه تحصیلی منحصر به فردی را در اختیار داشته باشید؛ در این صورت نیز کشور کانادا می‌تواند بهترین گزینه باشد، چرا که از دانشگاه‌های پیشرفته‌ای برای مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری بهره می‌برد.

البته، مدرسه‌ها و کالج‌های این کشور نیز از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و می‌توانند سکوی پرتابی برای موفقیت در آینده به شمار روند. در هر صورت، اگر شما هنوز وارد دانشگاه نشده‌اید یا به زودی مقطع لیسانس یا فوق لیسانس را به پایان خواهید رساند، ما در کنارتان خواهیم بود تا به اهداف‌تان برسید. موسسه مهاجرتی تراست برای اقامت از طریق روش های مختلف مانند تحصیلی، جاب افر کانادا یا اقامت شغلی، اقامت ازدواج، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی آماده ارائه مشاوره‌های مورد نیاز شما است و در این بین، می‌توانید به صورت رایگان از طریق واتس اپ موسسه با کارشناسان باتجربه آن تماس بگیرید. اگر در ابتدای راه هستید و به دنبال یک موسسه مهاجرتی در کرمان می‌گردید یا مقداری از مسیر را طی کرده‌اید، بهتر است ادامه آن را با مشاوره‌های دقیق و دقت در جزئیات پیش بروید. قوانین مختلف پذیرش و سفارت مدام در حال تغییر هستند و در صورت دقت نکردن به آن، زمان زیادی را از دست خواهید داد.

موسسه مهاجرتی تحصیلی در کرمان

امکان تحصیل در کشورهای مختلف به روش‌های متعددی وجود دارند. اما شما باید کشوری را انتخاب کنید که متناسب با محل زندگی قبلی‌تان باشد و از همه مهم‌تر هزینه‌های زیاد و هنگفتی را نیز متقبل نشوید. تراست موسسه مهاجرتی تحصیلی در کرمان است که شرایط اقامت از طریق ویزای تحصیلی را برای‌تان تشریح خواهد کرد. در این مسیر، شما رقبای زیادی را پیش روی خود می‌بینید و افرادی موفق خواهند بود که دقت زیادی در آماده‌سازی مدارک و ثبت آن‌ها در سیستم دانشگاه یا مدارس کانادا داشته باشند. در واقع، تنها داشتن مدارک مهم نیست و در این مسیر شما نیاز به تجربه خواهید داشت. ممکن است رزومه عالی را برای خودتان جفت و جور کرده باشید؛ شاید هم برنامه ریز و دقیقی برای آماده کردن مدارکی مانند زبان در سر داشته باشید. این موارد اساس کار شما هستند اما نکات مهمی نیز وجود دارد که توجه به مکاتبه با مدارس، کالج‌ها یا استادان دانشگاهی است و در این مورد قطعا باید حرفه‌ای عمل کنید.

موسسه مهاجرتی تحصیلی تراست مجوز بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های کانادا را دریافت کرده است و از همه مهم‌تر توسط وکلای باتجربه و مجربی اداره می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، وکیل ارشد این موسسه یعنی آقای شروین مدنی در حال حاضر عضو هیئت علمی کالج اشتون است و می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین مشاوره‌ها را برای شما فراهم کند. با این شرایط، نگرانی از نظر مکاتبه با استادان و گذشتن از روند اخذ پذیرش تحصیلی کانادا برایتان وجود نخواهد داشت چرا که شما به مشاورانی باتجربه و حرفه‌ای دسترسی دارید. در صورت نیاز به اطلاع از رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا، سایت‌های رسمی زیادی وجود دارند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها رنکینگ QS است و هر ساله آمار برترین دانشگاه‌ها را اعلام می‌کند.

اگر به دنبال موسسه مهاجرتی تحصیلی در کرمان می‌گردید و نیاز به مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا دارید، باید بگوییم قبل از همه چیز دریافت پاسپورت معتبر، ریز نمرات مقاطع قبلی و مدرک زبان اهمیت بالایی دارند. برای اطلاع دقیق از مدارک لازم پذیرش تحصیلی کانادا از طریق موسسه مهاجرتی تراست می‌توانید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در خارج از کشور

قبل از اخذ ویزای سفارت و اقدام به انجام مراحل آن، شما باید پذیرش در مدرسه یا دانشگاه مورد علاقه‌تان را به دست آورید. این پذیرش نیازمند ارائه مدارکی است که صلاحیت شما را نشان خواهد داد و این اطمینان را به کمیته پذیرش می‌دهد که شما قابلیت دریافت ویزای تحصیلی کانادا را دارید.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش مدارس

 • پاسپورت معتبر
 • ترجمه کارنامه و ریز نمرات سه سال اخیر
 • پرداخت ادمیشن فی یا هزینه بررسی مدارک
 • پر کردن فرم‌های مربوط به ثبت نام آنلاین
 • ارائه مدارک تمکن مالی توسط والدین

درباره تحصیل فرزندان در کانادا، دبیرستان در کانادا و تحصیل زیر 18 سال در کانادا بخوانید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش کالج

 • پاسپورت معتبر
 • ترجمه کارنامه و ریز نمرات سه سال اخیر
 • پرداخت ادمیشن فی
 • ترجمه شناسنامه
 • پر کردن فرم‌های مربوطه با ثبت نام آنلاین
 • ارائه تمکن مالی برای جلب نظر سفارت

بیشتر بخوانید: کالج در کانادا

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش لیسانس و فوق لیسانس

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان
 • ترجمه ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و مقاطع قبلی با مهر معتبر دادگستری
 • ترجمه روزمه
 • داشتن انگیزه نامه
 • داشتن توصیه نامه از استادان دانشگاهی
 • پرداخت ادمیشن فی
 • ارائه مقالات معتبر در صورت نیاز

درباره تحصیل کارشناسی در کانادا، کارشناسی ارشد در کانادا و مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا بخوانید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش دکتری و فوق دکتری

 • برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری و بالاتر، شما باید علاوه بر مدارک گفته شده در قسمت قبل، سابقه پژوهشی معتبر و مقالات علمی مناسبی را ارائه دهید. در این بین، برای مقطع دکتری، مکاتبه با استادان از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین درباره تحصیل دکتری در کانادا و پست داک کانادا بخوانید.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در خارج از کشور

موسسه مهاجرت کاری در کرمان

تراست خدمات مرتبط با موسسه مهاجرتی شغلی در کرمان را ارائه می‌دهد. یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است که مدارک شما پس از ثبت در سیستم، مورد بررسی قرار خواهند گرفت. این ثبت اطلاعات و مدارک باید با دقت بالایی انجام شوند تا موفقیت شما به دست آید. در حال حاضر، دولت کانادا سیستم اکسپرس انتری را برای متخصصان خارجی تامین کرده است که پس از ارسال مدارک به آن، امتیاز مورد نظر را دریافت خواهید کرد و در صورت رسیدن به حد نصاب تعیین شده، می‌توانید از مزایای این روش استفاده کنید. سیستم اکسپرس اینتری کانادا، مدارک شما را براساس معیارهای مختلف بررسی می‌کند و امتیازهای لازم را اختصاص می‌دهد. پس از ثبت مدارک از طریق موسسه مهاجرتی تراست، معیارهای مهم امتیازدهی به صورت زیر هستند:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • جزئیات جاب آفر
 • میزان تحصیلات
 • سابقه کاری موفق و مرتبط با تحصیل

برای دریافت موقعیت مورد نظر باید امتیاز حداقلی ۶۷ از ۱۰۰ را دریافت کنید. اگر قصد اقدام برای ویزای کاری کانادا را در سر دارید و تخصص مناسب و مرتبط با تحصیلات خود را به دست آورده‌اید، مسیر آسان و سریعی در پیش روی شما خواهد بود. با مشورت گرفتن از وکلای موسسه مهاجرتی تراست، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید ویزای کاری کانادا را دریافت کرده و در یک کشور پیشرفته شرایط شغلی عالی را برای خودتان دست و پا کنید. عوامل موثر و بااهمیت برای امتیازبندی داوطلبان شامل نمرات عالی زبان، میزان سن و سوابق کاری منحصر به فرد است و در صورتی که از یک رزومه خوب بهره می‌بردید، حتما روی این روش فکر کنید.

همچنین بخوانید

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان های کانادا

مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان

موسسه مهاجرتی سرمایه گذاری در کرمان

استفاده از موسسه مهاجرتی سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، از جمله روش های مهاجرت به کانادا و کشورهای پیشرفته دیگر است. در این روش شما باید مبالغ تعیین شده را به دولت یا یک بخش اقتصادی کشور مقصد بسپارید تا بتوانید اقامت سرمایه گذاری را دریافت کنید. باید بگوییم که در بسیاری از مواقع این روش نیازمند تامین سرمایه زیاد است اما موسسه مهاجرتی تراست بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد خواهد داد. سرمایه گذاری در کانادا اخیرا دچار تغییراتی شده است و میزان تامین سرمایه افزایش پیدا کرده است. در کبک کانادا، شما باید میزان حداقلی ۱.۲ میلیون دلاری را به دولت این کشور بسپارید و در کنار آن نیز نیاز است تا میزان پشتوانه مالی ۵ میلیون دلاری را به سفارت کانادا نشان دهید. برای اطلاعات دقیق‌تر بهتر است با وکلای موسسه مهاجرتی تراست و از طریق روش‌های ارتباطی تماس بگیرید.

کارآفرینی کانادا نیز یکی از روش‌های محبوب است که در صورت داشتن یک ایده و طرح موفق می‌توانید به صورت رسمی برای دریافت این نوع اقامت اقدام کنید. کشورهای مختلف برای کارآفرینی و شرایط سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت آن، قوانین زیادی دارند و در صورت تصمیم جدی شما بهتر است به وب سایت‌های رسمی مراجعه کنید یا از طریق یک موسسه مهاجرتی معتبر اقدام کنید. در حال حاضر، سرمایه‌گذاری با برنامه QIIP در کانادا یکی از معروف‌ترین راه ها به شمار می‌رود و علاوه بر تامین سرمایه در آن شما باید دو سال تجربه شغلی در حوزه تجارت یا اقتصاد ارائه دهید.

در صورتی که از طریق موسسه مهاجرتی سرمایه گذاری تراست روند قانونی را به طور دقیق طی کنید، میزان سپرده شما پس از پنج سال به طور تمام و کمال بازگردانده می‌شود و شما می‌توانید از مزایای عالی اقامت در این کشور استفاده کنید. البته، در مورد روش اقامت سرمایه‌گذاری وکلای موسسه تراست می‌توانند جزئیات دقیق‌تری در اختیار شما قرار دهند. حتما شما که روش سرمایه‌گذاری در کانادا را برای خود انتخاب کرده‌اید، سابقه موفقی در دنیای تجارت و اقتصاد دارید. بنابراین به دنبال یک کشور پیشرفته برای استفاده از مزایای متعدد سرمایه‌گذاری می‌گردید. این مزایا را می‌توانید در کشور کانادا جستجو کنید چرا که اصل مهم در مورد بازگشت سرمایه شما، حمایت‌های دولت کشور مقصد است. دولت کانادا برنامه‌های مناسبی برای اقامت افرادی دارد که قصد سرمایه‌گذاری در این کشور دارند و جزئیات آن از طریق وب سایت‌های رسمی این کشور در دسترس است.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی و فدرال و ویزای استارتاپ کانادا بخوانید.

موسسه حقوقی مهاجرتی در کرمان

حتما پیش بردن درست روند حقوقی و قانونی برای شما اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل اگر نیاز به یک موسسه مهاجرتی حقوقی در کرمان دارید، تراست بهترین گزینه برای شما خواهد بود. دلیل این امر تجربه موفق چندین ساله کارشناسان این موسسه و بهره‌مندی آن از وکلای ارشد انجمن ICCRC کانادا است که در تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، شغلی یا سرمایه‌گذاری شما را یاری خواهند کرد. البته، شاید شما قصد داشته باشید تا از روش‌های دیگر برای اقامت کانادا استفاده کنید. در این صورت نیز اطلاع از قوانین و جزئیات مربوط به آن مهم‌ترین نکته خواهد بود تا در کمترین زمان ممکن بتوانید موفقیت خود را تضمین کنید.

موسسه مهاجرتی تراست برای ارائه خدمات اقامت از طریق روش های مهاجرت به کانادا در کنار شما است و شما می‌توانید براساس شرایط و سابقه کاری خود یکی از راه‌های اقامت تحصیلی، شغلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی را انتخاب کنید. در این مسیر یکی از مهم‌ترین بخش‌ها را می‌توان اخذ ویزای سفارت کانادا دانست که طی کردن دقیق مراحل آن اهمیت بالایی دارد. در بسیاری از موارد پیش آمده است که متقاضیان به دلیل دقت نکردن در زمان حضور در سفارت یا طی نکردن یکی از مراحل آن، شانس بی‌نظیر اقامت این کشور را از دست داده‌اند. بنابراین، بهتر است هوشمندانه عمل کنید و در مسیری که نیازمند تجربه و دقت زیاد است، نکته اساسی موفقیت شما استفاده از مشاوره‌های افراد باتجربه برای اطلاع از جزئیات قانونی و حقوقی خواهد بود.

قوانین حقوقی کشورها بخش مهم ماجرا برای دریافت اقامت از طریق موسسه مهاجرتی از کشور مقصد است. در واقع، این قوانین هر چند وقت یکبار دچار تغییر می‌شوند و حتی ممکن است یک روش اقامت به طور کلی حذف شده و روشی جدید جایگزین آن شود. البته، تغییرات جزئی نیز در این قوانین رخ می‌دهد که نمونه‌ای از آن را می‌توان افزایش میزان سرمایه‌گذاری در برنامه QIIP کشور کانادا دانست. در روند اخذ پذیرش دانشگاهی یا دریافت ویزای کاری، بخش سفارت نیز قوانین مختص به خود را دارد و برای طی کردن صحیح و بدون مشکل آن، بهتر است مطالعه دقیقی روی شرایط سفارت و نحوه دریافت ویزای آن داشته باشید.

موسسه حقوقی مهاجرتی در کرمان

خدمات موسسه مهاجرتی در تراست

هدف ما در موسسه مهاجرتی تراست ارائه روشی مناسب برای دریافت اقامت شما است. وکلا و کارشناسان این موسسه از طریق روش‌های ارتباطی متعدد مانند شبکه اجتماعی واتس اپ آماده فراهم کردن مشاوره‌های حقوقی و قانونی برای شما هستند تا یک روش خوب را برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا به دست آورید. در این مسیر ممکن است شما به موانعی بر بخورید که می‌تواند نبود زمان‌بندی دقیق یا آماده نبودن مدارک‌تان باشد. طی کردن این مراحل و کمک به آماده‌سازی مدارک توسط کارشناسان این موسسه مزیت اصلی تراست است و با این شرایط، شما مسیر تعیین شده را براساس یک برنامه دقیق و زمان‌بندی شده طی خواهید کرد.

هدف ما در موسسه مهاجرتی تراست تحلیل سابقه کاری شما و پیشنهاد بهترین مسیر و روش مهاجرت است تا بدون دلیل زمان باارزش خود را صرف امور حاشیه‌ای نکنید. با توجه به فعالیت تراست به صورت بین‌المللی و واقع شدن دفتر آن در کشور کانادا، شما از تجربه کارشناسان و وکلای آن بهره خواهید برد که یک مزیت رقابتی به شمار می‌رود. فرقی نمی‌کند که شما در کدام شهر یا استان کشور حضور داشته باشید، در هر صورت روش‌های ارتباطی در اختیار شما قرار دارند و تراست در هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما است.

بیشتر بخوانید

اسپانسرشیپ کانادا

اقامت کانادا از طریق تمکن مالی

مهاجرت به کانادا در کرونا

سوالات متداول

روش های مهاجرت از طریق موسسه مهاجرتی کدام هستند؟

برای استفاده از روش های مهاجرت اصل مهم شرایط شما و سابقه کاری تان است. شما می‌توانید براساس شرایط خود یکی از موارد اقامت تحصیلی، شغلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی را انتخاب کنید.

بهترین کشورها برای زندگی در خارج از کشور کدام است؟

تخصص شما و مهارت‌های‌تان در این مورد اهمیت دارد. البته، نوع تحصیلات مقطع قبلی نیز مهم است اما کشورهای کانادا، استرالیا و آلمان شرایط مناسب‌تری برای مهاجرت دارند.

آسان ترین روش مهاجرت چیست؟

در صورت داشتن تخصص و مهارت متمایز و مرتبط با تحصیل، می‌توان آسان‌ترین روش مهاجرت را مهاجرت کاری و شغلی دانست. با این حال، ممکن است شما رزومه تحصیلی خوبی داشته باشید و بتوانید از این طریق ویزای تحصیلی دریافت کنید.

بهترین سن برای مهاجرت و بهترین سن برای اخذ ویزا چیست؟

سن ملاک اصلی برای بسیاری از کشورها نیست اما شاید بعضی از آن‌ها برای شرایط تحصیلی مختلف محدودیت سنی داشته باشند. با این حال می‌توان بهترین سن برای مهاجرت از طریق روش‌های مختلف را ۲۰ تا ۲۹ سال دانست.

فهرست مشاغل پرتقاضا در کانادا و اروپا کدام‌ها هستند؟

مشاغل مرتبط با فروش، حسابداری، مدیر پروژه‌های IT، مهندسان نرم‌افزار و متخصصان استخدام از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. شغل‌های پرستاری، مدرسان مقاطع مختلف و علوم کامپیوتر نیز تقاضای بالایی دارند.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی خارج از کشور از طریق موسسه مهاجرتی تراست چیست؟

مدارک شما برای حضور در مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت خواهد بود. برای مثال، شما باید سابقه تحصیلی بهتری را برای مقاطع فوق لیسانس یا دکتری ارائه دهید. در حالت کلی، شما نیاز به پرداخت اپلیکیشن فی و هزینه دانشگاه، مدرک زبان، ترجمه ریز نمرات، داشتن تمکن مالی و ترجمه مدارک خواهید داشت. تمکن مالی برای دانشجویان غیر بورسیه و متقاعد کردن سفارت برای اخذ ویزا نیاز است.

شرایط اقامت پس از اتمام تحصیل چگونه است؟

برای کشورهای مختلف شرایط اقامت پس از تحصیل متفاوت است. برای نمونه، در کشور کانادا شما می‌توانید پس از اتمام تحصیل براساس برنامه PGWP اقدام کنید و با این کار یک اقامت سه ساله کاری دریافت خواهید کرد. در صورتی که اقامت تحصیلی و کاری شما مجموعاً پنج سال شود، می‌توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات