وکیل مهاجرت در یزد

وکیل مهاجرت در یزد

وکیل مهاجرت معتبر در یزد

شاید با شنیدن کلمه ی وکیل مهاجرت به یاد آرزوهای محال و بر باد رفته ی خود در مورد مسئله ی مهاجرت بیافتید اما ما امروز این جا هستیم تا شما را به رویایتان برسانیم! در صورتی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارید اما نمی دانید که باید از کجا و چگونه شروع کنید، اصلا نگران نباشید! ما در موسسه ی مهاجرتی تراست در این مسیر همراه شما خواهیم بود تا این فرایند را گام به گام همراه شما بپیماییم و فرایند مهاجرتی تان را کامل کنیم. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، این متن را از دست ندهید!

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

در ابتدا شاید این سوال برای شما هموطنان به خصوص یزدی های عزیز پیش بیاید که وکیل مهاجرت کیست و چه وظایفی دارد؟

پاسخ: وکیل مهاجرت کسی است که وکالت شما را برای مهاجرت و رفتن به کشور مورد نظرتان بر عهده می گیرد تا شما بتوانید با درصد خطای کمتر پروسه ی مهاجرت خود را کامل کنید. این وکیل به تمامی راه و روش های مهاجرت واقف است و می تواند شما را بنابر شرایط شخصی تان به طور کاملا قانونی راهی کشورهای خارجی کند.

ناگفته نماند که گاهی وکیل مهاجرت حتی پس از پایان یافتن فرایند مهاجرت همراه شما خواهد بود تا شما را با مسائل مختلف فرهنگی و حقوقی در کشور مورد نظر آشنا کرده و یا در لحظات اضطراری مثلا زمانی که ممکن است در شُرف دیپورت شدن باشید، از شما حمایت کند.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

همچنین بخوانید: موسسه مهاجرت به خارج از کشور ، موسسه مهاجرت به کانادا ، وکیل ویزای استارتاپ کانادا

موسسه مهاجرتی در یزد

موسسات مهاجرتی بسیاری در سراسر ایران وجود دارند که با هدف پیشبرد اهداف و تفکرات جدید در مورد مهاجرت و همچنین کمک به متقاضیان مهاجرت پایه گذاری شده اند. در این موسسات معمولا گروهی از وکلای مهاجرتی حضور دارند که خود را مسئول بررسی پرونده های مهاجرتی موکلان می دانند. برای تشکیل پرونده، یک وکیل مهاجرت لازم است تا در درجه ی اول اطلاعات شخصی و محرمانه ی خود را به او بسپارید. بنابراین بهتر است تا پیش از شروع کار، به یک موسسه ی مهاجرتی و یا یک وکیل معتبر و با سابقه مراجعه کنید تا بتوانید با خیال راحت اطلاعات شخصی خود را در اختیار او بگذارید.

 ما امروز اینجا هستیم تا به شما موسسه ی مهاجرتی تراست را معرفی کنیم. این موسسه با به کار گیری افراد متخصص در این زمینه و گروهی از وکلای با تجربه آماده ی خدمت رسانی به همه ی مردم ایران به خصوص یزدی های شریف و گرانقدر است تا موانع را از پیش روی آن ها برداشته و آن ها را راهی کشور مورد نظرشان کند. پس با ما همراه باشید!

همچنین درباره دلایل مهاجرت از ایران ، راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در یزد

نقش وکیل مهاجرت در مقایسه با سایر وکلا تا حدودی منحصر به فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت وقت خود را صرف کمک به افرادی می کنند که در برخورد با شرایط و چالش های مهاجرت دچار مشکل و سردرگمی می شوند. وکیل مهاجرت معمولا در جایگاه یک مشاور حاضر می شود و به شما کمک می کند تا به عنوان یک مهاجر با مقامات و دفاتر مهاجرتی تعامل داشته باشید. وکلای مهاجرت در مورد مواردی مانند درخواست اخذ ویزا، گرفتن تابعیت خاک، مسائل مربوط به اخراج از کشور (دیپورت شدن) و یا اشتغال و اسکان برای افراد غیر شهروند مشاوره و راهنمایی ارائه می دهند. وکلای مهاجرتی نسبت به سایر وکلا زمان بسیار کمتری را برای رسیدگی به پرونده ی مورد نظر اختصاص می دهند و بین شخص مهاجر و مقامات و دفاتر مهاجرتی در کشور مقصد به عنوان واسطه عمل می کنند.

درباره زندگی در خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور و بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور بدانید.

ویژگی های وکیل خوب در یزد برای مهاجرت

ویژگی های وکیل خوب در یزد برای مهاجرت

با خواندن مطالب بالا احتمالا این سوال در ذهن شما نقش بسته است که یک وکیل مهاجرت باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند از پس پرونده ی مهاجرتی برآمده و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در اختیار شما بگذارد؟

در این جا ما پنج ویژگی مهم وکیل مهاجرت را به شما معرفی می کنیم که برای گرفتن یک وکیل مهاجرت باید به دنبال آن ها باشید. در نظر داشتن این ویژگی ها هنگام تحقیق و ملاقات با وکلای احتمالی می تواند به شما کمک کند تا بهترین متخصص حقوقی را برای نظارت بر این امر مهم انتخاب کنید.

 • داشتن سابقه ی درخشان
 • داشتن مهارت های ارتباطی و اجتماعی خوب
 • دسترسی به وی در طول فرایند مهاجرتی (چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین)
 • مسلط به چند زبان و ارتباط با وکلای بین المللی
 • داشتن صداقت و معتمد بودن

خبر بسیار خوب برای یزدی های عزیز و همچنین تمام هموطنان ایرانی این است، که وکلای مهاجرتی تراست با داشتن سال ها تجربه ی کاری و همچنین پشت سر گذاشتن چندین پرونده ی مهاجرتی در خدمت شما همراهان عزیز هستند. وکلای تراست با داشتن مهارت های اجتماعی بالا به طور کامل در طول این پرونده همراه شما هستند و شما را در جریان این فرایند قرار خواهند داد. بنابراین می توانید برای مهاجرت روی وکلای ما حساب کنید.

همچنین بخوانید: مشاوره اپلای ، وکیل مهاجرت هنرمندان ، وکیل مهاجرت پزشکان

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در یزد

از مزایای داشتن وکیل مهاجرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وکیل مهاجرت فرصت های پیش رو را به شما نشان می دهد.

مهم نیست در چه شرایطی هستید! به هر حال وکیل مهاجرت گزینه هایی را پیش روی شما قرار می دهد که می توانید از آن ها بهره ببرید. گاهی ممکن است فرد در شرایطی بحرانی و اضطراری قرار گیرد، مثلا ممکن است که شخص دیپورت شود. بنابراین در این مراحل زمان مهم ترین مسئله است و داشتن وکیل مهاجرتی که فرصت های پیش رو را در کمترین زمان به شما نشان دهد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 • وکیل مهاجرت می تواند مسیر گرفتن اقامت دائم را به شما نشان دهد.

حتی پس از اخذ ویزای کار یا اقامت دائم هم مهاجران هنوز ملزم به رعایت قوانین ویژه ای هستند که اگر در طول مدت حضور در آن کشور از این قوانین پیروی نکنند، از کشور اخراج می شوند. یک وکیل مهاجرت ماهر می تواند به شما کمک کند تا از این قوانین مطلع شوید و وضعیت خود را به عنوان یک مهاجر به خطر نیندازید.

درباره اقامت کانادا ، اقامت موقت کانادا و اینکه چگونه مهاجرت کنیم بخوانید.

 • داشتن وکیل مهاجرت سبب می شود که در این مسیر اشتباه نکنید.

پر کردن صحیح فرم های مهاجرت، بخش مهمی از مراحل اخذ ویزا است. این مدارک معمولاً گسترده و پیچیده اند و بدون کمک یک متخصص ممکن است فرایند مهاجرتی را منحل کرده و یا آن را به تاخیر بیاندازند و سبب از بین رفتن فرصت ها شوند.

 • داشتن وکیل مهاجرت سبب می شود که در این مسیر همراهی با تجربه داشته باشید.

همراه داشتن شخصی که قبلا این فرایند را برای چندین نفر در موقعیت کنونی شما انجام داده است، بسیار ارزشمند خواهد بود و سبب می شود که رویای مهاجرت تان زودتر به واقعیت تبدیل شود.

 • وکیل مهاجرت می تواند به شما در یافتن یک شغل قانونی کمک کند.

برای اینکه بتوانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید باید در کشور مقصد مشغول به کار شوید. بدون شک وکیل مهاجرت می تواند در روند درخواست کار، تعامل با کارکنان و کارمندان و همچنین جستجوی فرصت های شغلی به شما کمک کند.

 • وکیل مهاجرت می تواند به شما در گرفتن تابعیت کشور مورد نظر و یا اقامت دائم کمک کند

اکثر مهاجران در تلاشند تا بتوانند به رویای خود یعنی گرفتن تابعیت کشور مورد نظر جامه ی عمل بپوشانند. انتخاب وکیل مهاجرت با تجربه این مسیر را برای شما هموار خواهد کرد. چرا که این دسته از وکلا دانش عمیقی در مورد مسئله ی تابعیت دارند و می توانند در هر مرحله ی پیچیده ای از طریق قانون وارد عمل شوند.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در یزد

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است و فرایند مهاجرت از راه های مختلف نیز می تواند به همین پیچیدگی باشد. در نتیجه، داشتن یک وکیل مهاجرت که تجربه رسیدگی به انواع امور مهاجرت از طرق مختلف را دارد، بسیار حائز اهمیت است. برای اطلاع از سوابق وکیل مهاجرت می توانید با مراجعه به وب سایت شخصی وی و یا مراجعه به سایت اصلی موسسه ی مهاجرتی تراست از سوابق این وکیل مطلع شوید. در غیر این صورت می توانید به صورت مستقیم با وکیل و یا موسسه ی مهاجرتی مربوطه تماس گرفته تا از تجربیات وکیل مهاجرت در زمینه ی پرونده های مهاجرت مشابه قبلی اطلاع پیدا کنید. برای اطلاع از سوابق وکلای تراست نیز می توانید با موسسه ی مهاجرتی تراست تماس حاصل فرمایید.

برای دسترسی به جدیدترین اطلاعات درباره قوانین و روش های مهاجرت به کانادا، به لینک کانال تلگرام مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.

وکیل مهاجرت در یزد و مشاوره آنلاین

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برا هم وطنان یزدی در این شهر ندارد، اما خوشبختانه امروزه گسترش تکنولوژی و ارتباطات این مشکل را برطرف کرده است. ما به متقاضیان به خصوص یزدی های عزیز که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند و به دنبال موسسه ای مطمئن و وکلایی کار بلد هستند، موسسه ی مهاجرتی تراست را معرفی می کنیم. تیم خدمات مهاجرتی تراست به شما اطمینان می دهد که گام به گام در این مسیر همراه شما باشد و حتی پس از ورود به کشور مورد نظر در روند اداری مهاجرت شما را تنها نگذارد.

این موسسه با به کارگیری وکلایی مجرب از سراسر کشور، مهاجرتی خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وکلای این موسسه و یا فرایند مهاجرت با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره ی تخصصی در این مجموعه مطلع شوید و یا فرم ارزیابی تراست را تکمیل کنید تا پس از بررسی شرایط با شما تماس بگیریم.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست

اگر به اهمیت وکیل مهاجرت در این مسیر پر از پستی و بلندی توجه کنید، شاید واژه ی اعتماد در ذهن شما جرقه بزند. قطعا انجام فرایند مهاجرت منوط به پرداخت هزینه و همچنین درمیان گذاشتن اطلاعات شخصی و محرمانه ی شما با وکیل مهاجرت است. از این رو لازم است تا پیش از شروع کار خود اطمینان حاصل کنید که بهترین موسسه ی مهاجرتی و بهترین وکیل مهاجرت را بر اساس شرایط خود انتخاب کرده اید. برای اعتماد سازی می بایست در گام بعدی توافق نامه ای را در این مورد به صورت کتبی تنظیم کرده و به طور رسمی درمورد آن با وکیل خود صحبت کنید. پس از انجام این مراحل لازم است از وکیل خود بخواهید که برنامه ای را به شما دهد، که نشانگر اولویت بندی مراحل مهاجرت و در واقع راهنمای این مسیر باشد. برای کسب اطمینان بیشتر در مورد درستی این مسیر بهتر است از وکیل خود بخواهید تا در این برنامه، از مراحل اداری وتکمیل فرم و هزینه ها (با ذکر جزئیات در مورد زمان و نحوه ی پرداخت) گرفته تا جدول زمانی این پروسه (در مورد طول فرایند و روند و چگونگی آن) را در اختیار شما قرار دهد.

دقت کنید که نماینده و یا وکیل مهاجرت باید شما را در اولین فرصت در جریان پیشرفت پرونده قرار دهد و در طول این روند کاملا با شما در ارتباط باشد. تمامی نکات ذکر شده از جمله مواردی هستند که می توانید با آن اعتبار وکیل و دفتر مهاجرتی را بسنجید. با این حال ما در موسسه مهاجرتی تراست امیدواریم که با مشاوره ی مناسب و همچنین یک وکیل مهاجرتی معتبر بتوانید در خواست خود را با موفقیت ثبت کرده و از طرف کشور مقصد پذیرفته شوید.

درباره ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، اداره مهاجرت کانادا و جواب ویزای کانادا بخوانید.

مشاوره وکیل مهاجرت در یزد

مشاوره وکیل مهاجرت در یزد

این روزها که بازار مهاجرت داغ تر از پیش است و افراد بسیاری علاقه دارند تا برای زندگی در شرایط بهتر کشور خود را ترک کنند و مسیر جدیدی را در پیش بگیرند. اما لازم به ذکر است که شرایط و قوانین هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. علاوه بر این مهاجران، نیز شرایط گوناگونی با یکدیگر دارند. در نتیجه موسسه ی مهاجرتی تراست سعی دارد تا برای صرفه جویی در هزینه های شما وضعیت شما را با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه مورد بررسی قرار دهد. همین حالا می توانید فرم ارزیابی ما را تکمیل کرده و برای متخصصان ما در تیم تراست بفرستید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل به شما اطلاع داده شود.

وکیل مهاجرت در یزد و ارتباط با وکلای بین المللی

سیستم مهاجرت در کشورهای مختلف با تغییر قوانین و شرایط مهاجرتی، دائما در حال تغییر است. اعتماد به اطلاعات عمومی و تجربیات شخصی دیگران و بهره گیری از آن ها باعث می شود که مهلت های قانونی را از دست بدهید یا در مسیری اشتباه وقت بگذارنید، به همین دلیل بهتر است با یک وکیل مشورت کنید. اما نکته ی قابل توجه این است که وکیلی که انتخاب می کنید بهتر است برای کسب اطلاعات به روز تر با وکلای بین المللی نیز در حال تبادل اطلاعات باشد تا بتواند دائماً دانش حقوقی خود را به روز کرده و به موکل خود راهکار جدید ارائه دهد.

هزینه وکیل مهاجرتی در یزد

ما در موسسه ی مهاجرتی تراست با در اختیار گذاشتن وکلای مهاجرتی با سابقه، به شما اطمینان می دهیم تا با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار دهیم تا بدون دغدغه و استرس بتوانید فرایند مهاجرتی خود را کامل کرده و خاطره ای خوش در ذهنتان برای شما رقم بخورد. گفتنی است که عوامل زیادی بر هزینه های شما تاثیرگذار خواهد بود که از جمله ی این عوامل می توان به انتخاب کشور مقصد، مدت زمان این فرایند، انتخاب دفتر مهاجرتی و سایر شرایط مورد نظر شخص مهاجر اشاره کرد. دقت داشته باشید که برای مهاجرت خود به دنبال ارزان ترین وکلا و موسسه های مهاجرتی نگردید چرا که ممکن است هر گونه خطا و اشتباه در پرونده ی مهاجرتی شما عواقب جبران ناپذیری برایتان داشته باشد و سبب از بین رفتن موقعیت پیش روی شما شود. پس بهتر است پیش از در نظر گرفتن هزینه، اعتبار موسسه ی مهاجرتی و وکیل مهاجرت را در نظر بگیرید.

 • آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است؟

علاوه بر هزینه های مهاجرت، زمان و انرژی نیز جزو عواملی است که از دست رفتن آن ها می تواند خسارات جبران ناپذیری مثل از دست رفتن یک فرصت طلایی داشته باشد. بنابراین برای صرفه جویی در هزینه ها، زمان و انرژی و همچنین انجام کارهای حقوقی و قضایی مهاجرت که شما به آن ها واقف نیستید، بهتر است از یک وکیل مهاجرت خوب، معتمد، کاربلد و حرفه ای کمک بخواهید. ما به شما اطمینان می دهیم که در این راستا همراه شما باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی رسمی موسسه ی مهاجرتی تراست مراجعه فرمایید و از محتواهای آموزشی ما بهرمند شوید.

وکیل مهاجرت در یزد برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

بسیاری از افراد حتی پیش از مهاجرت، گرفتن اقامت دائم و همچنین حق تابعیت از کشور مورد نظر را جزو اهداف و اولویت های خود قرار می دهند. فارغ از این که وکیل مهاجرت شما کیست و از کدام موسسه ی مهاجرتی است، لازم است تا اگر قصد اقامت دائم در کشور خارجی را دارید، پیش از قرار دادن پرونده ی مهاجرتی خود در اختیار وی از او بپرسید که چگونه می تواند به شما در این مسیر کمک کنند. این سوال فرصت خوبی در اختیار یک وکیل مهاجرت قرار می دهد تا از هدف خود در این مورد با شما صحبت کند. اگر در ادامه وکیل تان شما را متقاعد کرد که چگونه می تواند شما را به هدف تان برساند، آن وقت می توانید روی وی در این فرایند مهاجرتی حساب کنید.

همچنین درباره اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا و تأثیر ویزای شینگن بر اخذ ویزای کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در یزد برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت امن و راحت برای سرمایه گذارن مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای خارجی است. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی و همچنین سرمایه گذاران یزدی برای رفاه حال خود و خوانواده ی خود به کشورهای خارجی به خصوص کشورهایی مثل کانادا و استرالیا که از این نوع مهاجرت استقبال می کنند، مهاجرت کرده اند.

بیشتر بدانید: استرالیا یا کانادا

نکته ی قابل توجه این است که برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ویزای سرمایه گذاری نیاز دارید که خود شرایط پیچیده ای دارد و گرفتن راهنمایی از وکلای مهاجرتی جزو ملزومات آن است. برای گرفتن این ویزا گاهی نمره ی زبان، سابقه ی کاری، تمکن مالی و داشتن مدرک تخصصی لازم است. اما این شرایط برای مشاغل مختلف و همچنین برای هر سرمایه گذار می تواند متفاوت باشد. دقت داشته باشید که در صورت هر گونه اشتباه ممکن است سرمایه ی شما از بین برود. بنابراین بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت از این طریق با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید: ویزای سرمایه گذاری ، ویزای سرمایه گذاری کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا

وکیل مهاجرت در یزد برای مهاجرت از طریق تحصیل

وکیل مهاجرت در یزد برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل یکی از مرسوم ترین راه های مهاجرت است. بسیاری از دانشجویان ایرانی و همچنین دانشجویان سایر کشورهای جهان ترجیح می دهند که برای تحصیلات، خصوصا تحصیلات آکادمیک به کشورهای دیگر مهاجرت کرده و اهداف خود را دنبال کنند.  شرایط مهاجرت از طریق تحصیل به کشورهای مختلف متفاوت است. علاوه بر این نمی توان شرایط دانشجویان و مهاجران را نیز با یکدیگر مقایسه کرد. هر دانشجو بر اساس سال تحصیلی و ظرفیت های ارائه شده از طریق دانشگاه در آن سال، میانگین نمرات و رقابت دانشجویان، مقطع تحصیلی، رشته مورد نظر، دانشگاه مورد نظر و سایر عوامل، شرایط متفاوتی با دانشجوهای دیگر دارد. بنابراین در این مسیر نمی توان روی تجربیات دیگران حساب کرد و بهتر است یک وکیل مهاجرتی گرفت تا بتواند بر اساس شرایط شخصی شما، پرونده ی مهاجرتی تان را بسنجد.

درباره ویزای تحصیلی کانادا ، بهترین کشور برای تحصیل و استادی پلن بخوانید.

وکیل مهاجرت در یزد برای مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین راه های مهاجرت، مهاجرت از طریق ازدواج است. در بسیاری از کشورهای خارجی، چنانچه با یکی از شهروندان آن کشور ازدواج کنید، می توانید از این راه به آن کشور مهاجرت کنید و حتی پس از ورود، اقامت دائم گرفته و تابعیت آن کشور را بگیرید. مهم ترین و اصلی ترین شرط در این نوع مهاجرت، ثبت رسمی و ارائه ی سند ازدواج است و علاوه بر این باید ثابت کنید که ازدواج شما یک ازدواج کاملا واقعی است. برای مهاجرت از این راه باید با شخصی ازدواج کنید که تابعیت کشور مورد نظرتان را داشته و همچنین به سن قانونی رسیده باشد. گفتنی است که مهاجرت از طریق ازدواج در کشورهای مختلف، قوانین متفاوتی دارد.

دقت داشته باشید که ترتیب دادن ازدواج صوری می تواند برای تان خطر آفرین باشد و موانع بسیاری را پیش روی شما قرار دهد. از طرفی دیگر در صورتی که دولت کشور مورد نظر متوجه این نوع ازدواج شود، بدون شک شما را از کشور خود دیپورت خواهد کرد.

همچنین درباره ویزای همراه کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در یزد برای مهاجرت از طریق کار

به دلیل آمار بالای بیکاری در کشورهای جهان سوم و همچنین درآمد بالا و کیفیت بالای زندگی کشور های مهاجر پذیر و پیشرفته سبب شده تا نه تنها ایرانیان بلکه مردمان سراسر جهان به سمت این کشورها کشیده شوند و بیشتر جوانان به فکر مهاجرت از طریق کار بیوفتند. برای مهاجرت از این طریق، شرط اول، داشتن مهارت و تخصص است. هر چه در کار خود خبره تر باشید، بدون شک در این راه پیشرفت بیشتری خواهید کرد. بسیاری از کشورها مثل کشور کانادا به دلیل مواجهه با کمبود نیروی کار جوان، از متخصصان دیگر کشورها و افراد ماهر در زمینه های مختلف استقبال به عمل می آورد. در صورتی که می خواهید برای مهاجرت از این طریق اقدام کنید، مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

درباره کار در خارج از کشور ، مهاجرت به کانادا از طریق کار و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بیشتر بدانید.

وکیل مهاجرت در یزد برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ بیشتر شامل حال عزیزان شما و یا اعضای خانوادتان می شود. اگر کسی در بستگان درجه یک و یا خانواده ی شما اقامت دائم کشور مورد نظر را دارد، می توانید در صورت تمکن مالی شخص مورد نظر از این طریق برای مهاجرت اقدام کنید. برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، فرد مورد نظر باید شرایط ویژه ای مثل توان کمک به شما و حمایت مالی از شما را داشته باشد. به هر حال مهاجرت از این طریق نیز قوانین مربوط به خود را دارد که بهتر است پیش از اقدام برای آن با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

همچنین درباره اسپانسرشیپ کانادا ، ویزای اسپانسرشیپ کانادا و ویزای کانادا برای خواهر یا برادر در صورت نیاز، اطلاعات کسب کنید.

شماره وکیل مهاجرت در یزد

یزدی های عزیز، با توجه به نکات ذکر شده، برای مهاجرت از طرق مختلف می توانید روی مشاوران و وکلای با تجربه ی مجموعه ی مهاجرتی ما حساب ویژه ای باز کنید. برای گرفتن وکیل مهاجرت اصلا نگران پیمودن مسافت های طولانی و فرایند مهاجرتی خود در ایران نباشید! چرا که وکلای ما با بهره گیری از ارتباطات آنلاین تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما می گذارند تا بدون استرس و دغدغه این مسیر پر پیچ و خم را بپیمایید. در صورت داشتن هر نوع سوال در مورد فرایند مهاجرت می توانید با وکلای تراست وقت مشاوره ی تخصصی رزرو کنید و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل کرده تا نتیجه از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد. موفقیت شما افتخار ماست، پس با ما همراه شوید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

استفاده از وکیل مهاجرت چه مزیت هایی دارد؟

ارائه ی راهکارها و پیشنهاد های استراتژیک
سپردن اطلاعات شخصی و محرمانه خود به شخص قابل اعتماد
صرفه جویی در زمان
نشان دادن فرصت های پیش رو به شخص مهاجر
کاهش استرس های ناشی از نا آگاهی در طول فرایند مهاجرت
جلوگیری از خطا و اشتباه در فرایند مهاجرت به خصوص انجام مکاتبات
کمک به شما برای گرفتن حق شهروندی و یا گرفتن تابعیت از کشور مورد نظر
صرفه جویی در هزینه، زمان و انرژی

مزایا و معایت مهاجرت چیست؟

مزایای مهاجرت
فرهنگ غنی تر و متنوع تر
کاهش مشکلات مالی و شغلی و پس انداز بیشتر
فرصت های بیشتر برای افراد پر تلاش و سخت کوش
معایب مهاجرت
افزایش هزینه خدمات مانند خدمات مراقبت های بهداشتی و خدمات آموزشی
تفاوت فرهنگی و مذهبی بین کشورها و شوک فرهنگی
دوری از خانواده و عزیزان و حس دلتنگی

یک وکیل مهاجرت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک وکیل مهاجرت خوب لازم است تا با منطق خود به دنبال یافتن استراتژی های منحصر به فرد و نوآورانه باشد تا بتواند برای رسیدن به هدف از آن کمک بگیرد. یک وکیل مهاجرت خوب باید با تجربه باشد و از اطلاعات و قوانین مهاجرتی به روز آگاه شود. قدرت تحلیل مسائل نیز از جمله مواردی است که برای یک وکیل مهاجرت از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین وکیل مهاجرت در جلسات اول شایستگی خود را ثابت کرده و در صورت بروز موانع و چالش ها به دنبال یافتن راه حل جدید است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وکیل مهاجرت، چه سوالاتی را باید از وی بپرسیم؟

چطور می توانید در این پرونده به من کمک کنید؟
از سوابق تان برایم بگویید و اینکه تا به حال پرونده ای مشابه پرونده من داشته اید یا خیر؟
چطور می توانم به شما دسترسی داشته باشم؟ (چه از طریق آنلاین و چه از طریق ارتباط حضوری)
هزینه ی این پرونده چقدر است؟
مرحله ی بعدی برای به جریان انداختن پرونده ی مهاجرتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.